Skocz do zawartości

Wiek kobiety


pablo81

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście, nie biorę raczej pod uwagę rówieśniczki. Jak dla mnie idealnie to tak 5-8 lat mniej. Jak będę staraszy to może nawet do 10-12 lat mniej.

 

Jeśli chodzi o posiadanie dzieci to warto pamiętać, że im kobieta starsza, tym większe ryzyko problemów. Trzeba samemu kalkulować i wybrać to co uważamy za najlepsze dla nas. Inaczej sprawa wygląda kiedy chcesz dziecka mając samemu 35 lat, a inaczej kiedy masz 45-50 lat i jeszcze myślisz o potomku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35+ i dzieci dla kobiety no może być ciężko. Kolejne to jeszcze ok ale pierwsze.  Biologia jest w tym momencie nieubłagana, chociaz postęp medycyny dużo może zaoferować.

Ja się nie spotkałem z tak późnym rodzicielstwem. Najlepiej 20-28 lat

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pablo81 napisał:

W ogóle czy jest sens się z taką zadawać jeżeli myśli się o posiadaniu dzieciaków? 

 

Kobieta 35 lat to nie jest dobry wybór na matkę twoich dzieci.

W tym wieku kobieta ma duże szanse urodzić chore potomstwo

dodatkowo ma mniej energii, sił, które są potrzebne do odchowania pociech.

Najlepsze i najzdrowsze kobiety to 18-24 lat gdzie jest duża szansa na zdrowe dziecko.

 

Godzinę temu, pablo81 napisał:

Czy planując bardziej rozwojową relację bierzecie pod uwagę rówieśniczkę?

 

Do relacji rozwojowej zdecydowanie nie.

Za chwilę kobieta spotka się ze sławną ścianą, nastąpi menopauza i z w miarę ładnej kobiety zrobi się babcią.

Niestety kobiety swoje najlepsze lata mają w młodości później to już równia pochyła.

Na kobietę trzeba zawsze wybierać młodsze od siebie o kilka lat optymalnie 7-10 lat.

Niestety nie ma się co litować i brać ochłapów z pańskiego stołu bo kobiety w drugą stronę tego nie robią i wolą

być same niż z byle kim dlatego bierzmy z nich przykład i się szanujmy.

 

Godzinę temu, pablo81 napisał:

Czy kobieta w wieku 35 lat skazana jest na bycie kocią mamką?

 

Nie nie jest skazana na samotność tylko musi mieć realne wymagania lub po prostu je obniżyć do akceptowalnego poziomu.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wecie czemu istnieje menopauza u kobiet?

 

https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100961,27176011,menopauza-ewolucyjne-kuriozum-dlaczego-kobiety-niemal-polowe.html

 

W wielkim skrócie winę za menopauzę i jej efekty uboczne możemy zwalić na mężczyzn - sugerują dziś uczeni. Genetycy ewolucyjni są zdania, że za menopauzę odpowiada tendencja mężczyzn (na przestrzeni tysięcy lat) do wybierania sobie młodszych partnerek, by spłodzić z nimi dzieci.

 

Wybierajmy młodsze, dziadkowie wiedzieli co robili.

  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym kobietę do 25 roku życia max. Sam mam 26 ale mając nawet 40 biere też max 25. Na pewno nie rówieśniczkę, bo skoro nie chciała zachować swoich najlepszych lat dla mnie, to ja też tego nie będę robił. Młoda, zgrabna a nie zlewaczała, agresywna p0lka po 30, której rzekomo wszystko się należy, za bycie madką czy rzekomo opresyjny patriarchat, zwłaszcza w PL.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MarkoBe napisał:

Wziąłbym kobietę do 25 roku życia max. Sam mam 26 ale mając nawet 40 biere też max 25. Na pewno nie rówieśniczkę, bo skoro nie chciała zachować swoich najlepszych lat dla mnie, to ja też tego nie będę robił. Młoda, zgrabna a nie zlewaczała, agresywna p0lka po 30, której rzekomo wszystko się należy, za bycie madką czy rzekomo opresyjny patriarchat, zwłaszcza w PL.

 

Wczoraj na jednej grupie jedna napisała, że umawia się z młodszymi (20-22 lat) chłopakami. Sama ma 27 lat. Na moje pytanie czemu odpowiedziała: "z tymi w moim wieku to szkoda gadać". Zrozumiałem tak - młodszego łatwiej urobić bo ten w moim wieku tylko by mnie ruchał. 

  • Like 4
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pablo81 napisał:

Czy planując bardziej rozwojową relację bierzecie pod uwagę rówieśniczkę?

Nie.

 

9 godzin temu, pablo81 napisał:

Czy kobieta w wieku 35 lat skazana jest na bycie kocią mamką?

Tak.

 

9 godzin temu, pablo81 napisał:

W ogóle czy jest sens się z taką zadawać jeżeli myśli się o posiadaniu dzieciaków? 

Nie.

 

9 godzin temu, pablo81 napisał:

Czyli chyba niegłupie jest to równanie wiek mężczyzny/2 + 7 lat?

Z moich obserwacji wśród znajomych wynika że to równanie się sprawdza. Sam mając 40+ "ciągnie" mnie do kobiet w przedziale 25-30. Młodsze są dla mnie zbyt "dziecinne". Natomiast na starsze nie zwracam uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, pablo81 said:

Czy kobieta w wieku 35 lat skazana jest na bycie kocią mamką? W ogóle czy jest sens się z taką zadawać jeżeli myśli się o posiadaniu dzieciaków? 

Ostatni dzwonek dla pani. Moja partnerka 1.5 roku młodsza. Dziecko w mniej więcej tym wieku urodzone, tyle że my się już trochę wcześniej znaliśmy. 

Licz 3-4 lata żeby kogoś poznać i sprawdzić. 35+4 to 39, rośnie mocno ryzyko chorób. Ja bym patrzył koło 30 max, żeby był czas na poznanie kobiety. 

30 minutes ago, gman98 said:

Zrozumiałem tak - młodszego łatwiej urobić bo ten w moim wieku tylko by mnie ruchał. 

Ten 20-22 to może jeszcze być romantyk, ten 27 już trochę kobiet poznał i przejrzał na oczy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, gman98 napisał:

Wczoraj na jednej grupie jedna napisała, że umawia się z młodszymi (20-22 lat) chłopakami. Sama ma 27 lat. Na moje pytanie czemu odpowiedziała: "z tymi w moim wieku to szkoda gadać". Zrozumiałem tak - młodszego łatwiej urobić bo ten w moim wieku tylko by mnie ruchał. 

Powiedz jej, że kukoldem można być niezależnie od wieku. Są mężczyźni 20,30,40 letni, którzy i tak są simpami. Zwykli niewolnicy na posyłki pani, którzy biorą ślub, po roku znajomości 🙄

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwojowa relacja z kobietą to dla mnie jakiś oksymoron i dlatego nie biorę pod uwagę rówieśniczek jak i starszych oraz młodszych.

 

Jeśli pani w wieku lat 35 jeszcze nie zaobrączkowała żadnego bankomatu i nie została "zabombelkowana", to najprawdopodobniej coś z nią jest nie tak.

 

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, pablo81 said:

Czy planując bardziej rozwojową relację bierzecie pod uwagę rówieśniczkę? Czy kobieta w wieku 35 lat skazana jest na bycie kocią mamką? W ogóle czy jest sens się z taką zadawać jeżeli myśli się o posiadaniu dzieciaków? 

1. NIE 

2. Jakiś desperat się znajdzie, albo starszy gość typu 45-55

3. NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pablo81 napisał:

Czy planując bardziej rozwojową relację bierzecie pod uwagę rówieśniczkę? Czy kobieta w wieku 35 lat skazana jest na bycie kocią mamką? W ogóle czy jest sens się z taką zadawać jeżeli myśli się o posiadaniu dzieciaków? 

Ależ ma opcje - na 45-50 latka o ile ona spełnia jego wymagania. Wtedy to taki mężczyzna świata poza nią nie będzie widział. 
Rówieśniczka dla 35 latka jest naprawdę spoko opcją  o ile znacie się wcześniej minimum 4-5 lat a najlepiej tak z 20 lat. I do tego lubicie - to jest jednak pewne minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta po 25 roku życia szuka już tylko narzędzia, które pomoże jej zrównać się z koleżankami.

 

Czyli frajera, który da:

 

- dziecko.

- ślub.

- właduje się w kredyty na księżniczkę tak jak zrobiły to kukoldy jej koleżanek.

 

Powtórzę. Ona patrzy na to co już  "mają" koleżanki i nie chce od nich odstawać a ty jesteś narzędziem do zapewnienia jej tego i niczym więcej.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Miraculo napisał:

Czy kobieta w wieku 35 lat

 

29 minut temu, Miraculo napisał:

albo starszy gość typu 45-55

 

Brombrałbym.:D

Jak zadbana to z chęcią, ale nie do robienia dzieci, przychówek już mam.

Do przyjacielsko-koleżeńskiej relacji, chyba nazywacie to FWB.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Niestety nie ma się co litować i brać ochłapów z pańskiego stołu bo kobiety w drugą stronę tego nie robią i wolą

być same niż z byle kim dlatego bierzmy z nich przykład i się szanujmy.

 

W wieku 39 lat mam wrażenie, że już same ochłapy mi pozostały.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarkoBe napisał:

Powiedz jej, że kukoldem można być niezależnie od wieku. Są mężczyźni 20,30,40 letni, którzy i tak są simpami. Zwykli niewolnicy na posyłki pani, którzy biorą ślub, po roku znajomości 🙄

 

Akurat jej odpisałem potem, że pewnie są też "normalni" w twoim wieku. Na co ona odpowiedziała: "Ci normalni jak to ująłeś byli tylko na początku potem wyszło że chcą tylko nieobowiązujących spotkań". 🙃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pablo81 napisał:

Czy kobieta w wieku 35 lat skazana jest na bycie kocią mamką?

 

Dla mnie w tym wieku kobieta to prawie już babcia. Sam mam tyle lat, ale jak się porównuje wyglądem to wypada to słabo, bo sam wyglądam 10 lat młodziej a one często starzej niż 35...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pablo81 napisał:

W wieku 39 lat mam wrażenie, że już same ochłapy mi pozostały. 

 

W wieku 39 lat jesteś w okresie najlepszej atrakcyjności dla mężczyzny.

Dodatkowo jak masz wysoki status społeczny i pieniądze to możesz mieć kobiet na pęczki jakie tylko chcesz.

A to, że wiele kobiet w naturalny sposób nie będzie cię pożądać co z tego skoro twoje dobra i kasa pozwolą 

na posiadanie ładnej kobiety i zaspokajanie przez nią potrzeb seksualnych o jakich tylko sobie zamarzysz.

Tutaj wielu chłopaków zwłaszcza w młodym wieku ma problem bo chcą mieć tą psychiczną świadomość, że kobieta ich pożąda

co utożsamiają z własną atrakcyjnością.

Dlatego chce cię uświadomić, że spokojnie możesz mieć kobiety w przedziale 25-35 tylko zadaj sobie pytanie do czego tej kobiety potrzebujesz?

Jeżeli posiadanie rodziny to skiluj wygląd, status i pieniądze, bombelkuj młodą 18-24 lata.

Natomiast 30+ to tylko ONS, FwB nic poza tym.

Więcej wiary w siebie i możliwości, które masz dookoła😉 

 

Godzinę temu, BlacKnight napisał:

Od ilu zaczyna się milf?

 

 

To zależy od wieku mężczyzny.

Dla młodego 20 latka kobieta 30-35 natomiast dla mężczyzny 30+ to rycząca 40😁

Nawet dla mężczyzn 40 to kobiety 45 tylko, że ich ilość dobrze wyglądających jest mała.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.