Skocz do zawartości

Wyszukiwarka inna niż google


Pacman

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć bracia,

 

Czy jesteście w stanie polecić konkretną wyszukiwarkę ala google ale nie google, która nie blokuje wyszukań niezgodnych z ich polityką? Tzn wpisuję hasło, wyniki są mierne i na dole strony jest informacja o tym, że wyszukania zostały usunięte z powodu protekcji danych panującej z Europie lub inny szit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yandex.com

Wyszukuje w rosyjskim internecie, a tam jest niemal wszystko. Duża trafność wyników.

Jak chcę sobie obejrzeć jakiś film online, którego nie można znaleźć w googlach, to zawsze korzystam z tego.

Ten monit pojawia się właśnie z powodu praw autorskich - głównie przy wyszukiwaniu filmów.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie będę oryginalny też w zastępstwie używam kaczki. W 99% google używam nie dbam o prywatność z lenistwa czy nie wiem w sumie dlaczego mam to w dupie czy ktoś widzi to co robię przetwarza dane o mnie itp. Dla mnie najważniejsze jest żebym znalazł to czego szukam. Ostatnio zdenerwowały mnie reklamy to się przerzuciłem na Operę może kiedyś zajmę się prywatnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.