Skocz do zawartości

Projekt "Klaudiusz" wersja afrykańska


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Bracisasamcy odkrywają świat odc. 2157 "W środowisku gdzie liczy się obraz, ładni mają łatwiej i lepiej"

Ja czekam kiedy bracia odkryją, że poza światem mrugającym 60 razy na sekundę istnieje ten realny gdzie rządzi jedna rzecz- energia. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BlacKnight napisał:

W124 coupe.

Piękna, wyjątkowa, wspaniała, ta jedyna.

 

Jeszcze w AMG.... do mordy bym włożył 😍

 

Ale na to nie zaruchasz.

 

Prędzej przyciągniesz ciekawych ludzi (mężczyzn), którzy znają się na dobrych rzeczach i będą cię zaczepiać gdzieś na parkingach i zagadywać, że masz fajną maszynę.

 

Ale na to nie zaruchasz a temat jest o ruchaniu.

 

Pozdro.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tamtejszych kobiet biali mężczyźni to egzotyka, który zapewni lepsze życie, zabierze do USA czy Europy.

Czyli do lepszego świata z mnóstwem możliwości. Nic w tym dziwnego czy odkrywczego.

Dokładnie podobnie jest w krajach Azjatyckich zwłaszcza południowo-wschodnich gdzie kobietom mówi się już wprost

by brały na partnera i przyszłego męża obcokrajowców.

Nawet o tym niedawno dodawałem temat gdzie Polak mieszkający tam mówił, że po przyjeździe miał od razu

propozycje seksualne i kobiety były chętne na bombelkowanie.

 

2 godziny temu, Chcni napisał:

przed komputerem afrykański odpowiednik Analcondy i lamentuje, że jak nie jesteś biały to nie poruchasz 😆

 

Wyobrażam sobie jakby to mogło wyglądać😁

Coś na zasadzie - kierwa te białasy z mikro penisami, mordami jak kartofel zabierają nam nasze witaminki🤣😂😆

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spitfire napisał:

Na taki post czekał cały Blackpillowy półświatek tego forum :D:D:D 
Wreszcie zamkną twarze ....
Ale czy na pewno ? :P  (na pewno coś znajdą co da się podważyć)

Bardzo dobry temat. Na wstępie zaznaczę, że nie jestem ani black ani red.

 

Uważam, że gość 2/10 nie ma szans na normalny związek, 6/10 ma maks 5 procent szans na znalezienie kobiety w sieci, w realu 20-30. Owszem, może popracować nad sobą bo jest nad czym. Może być 7/10 ale nie będzie 10/10. Zaś 2/10 nie będzie 7/10, najwyżej 3-4 ale to za mało.

Zaś osoba 8/10 nie musi robić nic.

 

Ponadto, 

5 godzin temu, Ceranthir napisał:

to, że nasze p0lki i w ogóle słowianki lubią czarnych to nic nowego - egzotyka, wiadomo.

i tyle w tym temacie. 

 

Więc jeśli mam obiektywnie podsumować, to minimum 2:1 na korzyść blackpill. Jak jesteś tzw incel toś przepadł. Jak jesteś minimum chadlite to masz wianuszek chętnych kobiet.

Jak jesteś 6/10 to we współczesnym świecie w Polsce, podkreślam w Polsce masz przejebane. Tak, taka osoba możne się podciągnąć na 6.5-7 ale nie będzie tak pożądana jak 8/10 i tyle. 

 

Pomyśl, co było JEDNYM kryterium wyboru? Wygląd = kolor skóry.

 

U nas czarny, podkreślam czarny, niepiśmienny mężczyzna 5/10 będzie miał kilkadziesiąt razy lepsze powodzenie, niż 6/10 biały. 

 

Wiedza jest na wyciągnięcie ręki: załóż dwa fejk konta i napisz jakie wyniki uzyskałeś. Jeśli się mylę, przyznam Ci rację 😃 

 

 

Czarny 5/10 będzie mieć kilkadziesiąt razy więcej match niż biały 6/10.

Zweryfikuj to, weź tą samą twarz, jedną zrób na czarno drugą na biało. Twarz czarną wklej w obrys głowy mniej atrakcyjnego, a białego w bardziej atrakcyjnego (6/10, żebyś nie dał modela 9/10!) i wstaw wyniki badań.

5 godzin temu, Analconda napisał:

Tera jest moda na Mokobé więc prawda ale nie do końca.

Taki bardzo mocny pociąg to WIELKICH CZARNYCH PAŁ mają słowianki a szczególnie - Polki.

Kobiety z bogatszych krajów mniej ciągnie do Moke dlatego Netflix wałkuje parę czarny bolec i biała psiocha.

Kiedyś na SamiecWeb mieliśmy spinę z Analem, że aż Marek, szef do nas napisał, było tak czy nie?

 

A mimo to tu młody napisał prawdę: np angielki czy francuzki tak nie ciągnie do czarnych, tak jak nasze witaminki.

 

A ten cały Netflix to jedno wielkie skurwienie.

 

Pragnę ponadto zauważyć, że na zachodzie czarni biorą przeważnie, nie zawsze ale tendencja jest taka, że biorą kobiety z drugiego obiegu, grube itd. Dlatego feminazistki tak ich pożądają a białych dyskryminują, ten feminazi fakt nie daje wam do myślenia? Jeśli się mylę, proszę i ripostę że nie, femy nie chcą czarnych tylko białych.

5 godzin temu, manygguh napisał:

Dla beki robiłem takie same eksperymenty z Azjatkami, konkretnie Filipinkami. W trakcie rozmowy, pisałem, czy chciałyby mieć mixed babies. Na ponad setkę tego typu propozycji, odmówiły 2 (dwie). 

Czego to dowodzi? Że dzięki wyglądowi (tak, idzie też za tym status, pieniądze, warunki itd no ale dzięki niemu głównie) masz powodzenie, a u nas jesteś wyszydzany. Tak samo czarni tam i tu, identycznie. Z małym szczegółem, że tak pragmatycznie to biały z reguły więcej zaoferuje, mniejsza szansa że trafi do więzienia itd.

5 godzin temu, Agrael napisał:

Społeczność powinna być nastawiona głównie na pomoc w rozwoju i generalnie wymianę doświadczeń. Kilku typów leczy swoje kompleksy wstawiając ciąglę jakieś bzdury z tindera.

Tak, masz rację. Sęk w tym, że będąc 5 czy 6 na 10 da to efekt, ale nie da takiego efekty jak przystojniak 8/10 który bez wysiłku jest atrakcyjny dla 80 procent kobiet.

 

Zaś będąc 2/10 ile poprawisz wygląd, plus 2.5 da 4.5 co nie poprawi wiele.

 

Analogicznie, sam fakt że urodzisz się np w Szwajcarii, da xx razy większe szanse na sukces, niż gdy urodzisz się w jakieś wiosce pełnej ludzi z AIDS gdzieś w Afryce, czyż nie mam racji?

 

4 godziny temu, Pyrkosz napisał:

Nic w tym odkrywczego nie ma, u nas laski chcą mieć przygodę Mokebe, tam laski chcą spróbować Mzungu ;) 

Także dla każdego chłopa mającego problem u nas z kobietami:

Odkładasz 10-20K

Kupujesz bilet na Madagaskar

Kupujesz wiadro viagry i gum

Sponsorujesz za grosze badanie na HIV

Wracasz z obolałymi kulami 

Czynność można powtarzać do końca życia ;) 

A, mając opinie kurwiarza i bad boya, nasze witaminki pieją z zachwytu :) 

No i tyle w temacie. 

4 godziny temu, Morfeusz napisał:
  • Polka - pociąg do czarnego mieszkańca lepianki w Afryce, bo jest inny, egzotyczny, choć biedny.
  • Tajka, Filipinka, Kambodżanka, Indonezyjka, Kolumbijka, Nigeryjka - pociąg do białego, bo jest egzotyczny, jego biała skóra kojarzy się wyższą pozycją społeczną, z kasą, z większą odpowiedzialnością za potomstwo, pochodzi z bogatszego kraju.

No i tyle w temacie.

3 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

2157 "W środowisku gdzie liczy się obraz, ładni mają łatwiej i lepiej"

Raczej 2137. Kobiety mówią że wygląd się nie liczy, a nawet aktorki i modelki robią operacje plastyczne.

3 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

w204 coupe

To już za mało na polskie witaminki, E60 na felonie już jest passe. One zasługują na więcej 😉

3 godziny temu, cst9191 napisał:

Rozważ to

masz Hajto rozjechał staruszkę na pasach i nie poniósł konsekwencji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że clue tych wszystkich sytuacji typu Klaudiusz jest to że trzeba się nauczyć rozpoznawać takie kobiety i trzymać się od nich z daleka nie ważne jak piekne są. Chyba że ktoś ma ochotę potaplać się w szambie, ale trzeba pamietać że szambo w końcu wybije.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC Pamiętam tą spine z Analem bodajże chodziło o reparacje wojenne było wtedy grubo. Co do prawdy na temat polek i afrikanas tak zgadza się i Anal ma rację tylko za bardzo się zafiksował w blackpill i uzależnił samoocenę od kobiet.

Stąd tyle jego wpisów tutaj, które denerwują wielu braci bo każdy o tym wie i nie chce się bardziej dołować tylko pracować nad sobą a takie blackpilowe tematy tylko ryja beret. Dobrze by było stworzyć osobny dział na tego typu tematy. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Iceman84PL napisał:

Co do prawdy na temat polek i afrikanas tak zgadza się i Anal ma rację tylko za bardzo się zafiksował w blackpill i uzależnił samoocenę od kobiet.

Dokładnie tak. Do tego gadanie o tym jak mu źle, i że najchętniej by się zemścił na społeczeństwie tak, że by było o nim głośno. Pracowałem kiedyś w miejscu, gdzie miałem ok 70 procent załogi z kobiet, Czeszki i Słowaczki głównie plus ze wschodu, żydówka itd. Nasze polskie panie są przereklamowane, zbyt zadufane i na tle innych wcale ale to wcale nie są najpiękniejsze. Ogół polek to maks 6/10. 

 

A np panie z Czech miłe, zabawne, sporo rozumieją po polsku, to samo z Bułgarii i Rumunii (nie romki - rumunki), bardzo fajne dziewczyny. A nasze wiecznie skwaszone, ciągle narzekanie że kurwa, znowu do tej roboty itd. 

29 minut temu, Iceman84PL napisał:

Pamiętam tą spine z Analem bodajże chodziło o reparacje wojenne było wtedy grubo.

Tak, nasz kolega ma bardzo kontrowersyjne poglądy, ale jak gada dobrze to pomijam uprzedzenia i mówię tak, masz rację, wyjątkowo się zgadzam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pyrkosz napisał:

Kupujesz wiadro

 

A propos wiadra.... Mąż z żoną mieli życie, takie se.

 

Pewnego dnia żonka zwraca się do męża:

- śniło mi się wiadro pełne członków a na samej górze był taki ...

- taki duży, żylasty, taki sam jak mój?

- nie, Twój, ten na samej górze był najmniejszy....

 

(...)

 

Jakiś czas później, mąż chwiali się żonce przy śniadaniu:

- wiesz Kochanie, śniło mi się wiadro pięknych dorodnych c*pek

- a moja najpiękniejsza, najwęższa była na samej górze?

- nie, w Twojej było wiadro....

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego doświadczenia z gadki z kobietami na czatach/tinderach, wyszło mi, że żadna by nie chciała nic z mudżinem 😆 więc to chyba jakiś urban legend, ale że ja już kobiecie nie jestem w stanie uwierzyć nawet jak mówi, że trawa jest zielona to zostawiam każdemu do własnej interpretacji.

 

Jeśli natomiast chodzi o hiszpanów itp. to już potwierdzają, że im się podobają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, DOHC napisał:

Ogół polek to maks 6/10. 

 

Ja bym powiedział, że ten przedział jest między 3-6/10 SMV i tak faktycznie takie widać na ulicach.

Ba mało tego coraz większy wysyp gabarytów i jest to przerażające jak młode kobiety mogły się do takiego stanu doprowadzić?

 

38 minut temu, DOHC napisał:

A np panie z Czech miłe, zabawne, sporo rozumieją po polsku

 

Byłem w Czechach i potwierdzam bardzo ładne kobiety, przyjazne dodatkowo odwiedziłem Słowacje i tam kobiety są jeszcze piękniejsze, milsze a przede wszystkim otwarte na znajomości.  

Pamiętam też sytuację jak w Austrii ugościły mnie trzy kobiety Austriaczka, Niemka i Szwajcarka wyglądały średnio, ale i tak to były moje najlepsze wakacje w górach😁

 

45 minut temu, DOHC napisał:

A nasze wiecznie skwaszone, ciągle narzekanie że kurwa, znowu do tej roboty

 

No niestety taka mentalność Polek, wiecznie niezadowolone, wkurzone, roszczeniowe.

Do tego brak kultury razi po oczach, przekleństwa na początku dziennym aż się odechciewa je poznawać.

 

48 minut temu, DOHC napisał:

Tak, nasz kolega ma bardzo kontrowersyjne poglądy

 

No nie da się ukryć jest bardzo wylewny w swoich poglądach.

Osobiście go lubię i to mądry chłopaczyna jest tylko musi zrozumieć, że trzeba pracować nad sobą by coś osiągnąć.

 

50 minut temu, heavy27 napisał:

Jeśli natomiast chodzi o hiszpanów itp. to już potwierdzają, że im się podobają.

 

Byłem świadkiem w komunikacji miejskiej gdzie grono studentek upadlało się przed Hiszpanami,

do tego piszczały jak słyszały język hiszpański.

Oczywiście byli też ich kumple Polacy gdzie nasze witaminki miały ich tam gdzie nie dochodzi słońce.

Edukacyjne doświadczenie polecam przyjrzeć się jak będziecie mieli ku temu okazję być przy takich sytuacjach.

To samo było z Australijczykiem, który przyjechał do Polski i bodajże w Krakowie miał polki na pstryknięcie palców

wystarczyło, że mówił po angielsku.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Morfeusz napisał:

wybielać skóry, co próbuje kremami

 

Niektórzy wybielają sobie ... różne miejsca. Za tysiaka już jest na biało.. Śmiało :)  

 

https://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-kosmetyczne/wybielanie-odbytu-i-warg-sromowych-metody-i-ceny-zabiegow-aa-tGNM-8SpF-jLZ7.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BlacKnight napisał:

 

No nie wierze że żadnej karynie by się nie spodobał.

No niestety one są na to zbyt tępe.

 

Musi być nowa buda i modny znaczek.

 

Kiedyś miałem pierwszą c-klasę niby nic ale na światłach w korku mnie goście potrafili wołać z sąsiedniego auta, żebym otworzył szybę tylko po to, żeby mi powiedzieć, że fajne auto.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.