Skocz do zawartości

Sex z szefową - mam wyrzuty sumienia


Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Pyrkosz said:

Aż dziwne, że u nas się jeszcze nikt nie wysadza, nie atakuje, nie ma rewolty. No ale naród kolonialny, wystarczy modlitwa, nadstawianie dupy i mesjanizm. I tak od XVIII wieku już to trwa. Z drobnym przebłyskiem w latach 20/30 XX wieku. 
Gdyby Amerykanin miał płacić 22 dolary za galon paliwa to za 15 minut rząd by był w ogniu. U nas to przechodzi i jeszcze klaszczemy

Co ma piernik do wiatraka? Komentarz dotyczył poligamii. Wysokie ceny paliwa to efekt monogamii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pyrkosz napisał:

Gdyby Amerykanin miał płacić 22 dolary za galon paliwa to za 15 minut rząd by był w ogniu. U nas to przechodzi i jeszcze klaszczemy ;) 

LOL

 

Podejrzewam gdzieś jakąś nieścisłość, ale tak ogólnie to galon w USA wynosi niecałe 4 litry, więc jak na razie, to trochę nam daleko do płacenia ponad 8 dych za 4 litry paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Throgg napisał:

Podejrzewam gdzieś jakąś nieścisłość, ale tak ogólnie to galon w USA wynosi niecałe 4 litry, więc jak na razie, to trochę nam daleko do płacenia ponad 8 dych za 4 litry paliwa.

Czemu przeliczyłeś to na złotówki?
Obecnie płacą jakies 2,5-3,5 $ za galon. 

Gównopraca w usa to tak jak u nas ok. 1500-2000 monet.  I patrz nagle się okazuje, żeby były ceny jak u nas to musieliby płacić 22 monety za galon. 
Czaisz ? ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pyrkosz napisał:

Czemu przeliczyłeś to na złotówki?

Żeby miało to jakiekolwiek przełożenie na rzeczywistość, a nie tylko na wymyślony stan faktyczny, gdzie ludzie rozliczają się tokenami o wartości 1-1. Bo nie zmienia to faktu, że galon paliwa nie kosztuje w Polsce równowartość 22 dolarów, a co się dzieje w alternatywnych światach, to już mnie mało interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pyrkosz napisał:

Naszych bogów można zobaczyć,

Rozumiem, że jesteś z tych, dla których modły do słońca i dziury w drzewie mają jakąś wartość? ;) Co po tym komu w dzisiejszych czasach, bo nie rozumiem? W czym np. Grekom miałby pomóc powrót do czczenia Zeusa? Mieliby z tego powodu mniejsze bezrobocie ? ;)

 

Godzinę temu, Pyrkosz napisał:

Nasza cywilizacja jest słaba, upadnie jak Rzym jak się nie obudzimy.

To znaczy kto ma ją niby pokonać, bo nie rozumiem? Ta garstka biedoty na pontonach? A może kraje islamskie, których nie stać na trzy porządne czołgi?

 

Godzinę temu, Pyrkosz napisał:

A tak piejecie, że kiedyś to było, zupa ciepła i dzieci ogarnięte, a to, że kobita w domu siedziała to już nie widzicie

Mów za siebie. Ja nie pieję - nie chce mieć dzieci i nie chcę pasożyta na utrzymaniu. ;) Dla mnie kobieta, która wnosi pieniądze do relacji jest o wiele bardziej wartościowa, bo możemy sobie razem pozwolić na więcej i żyć na lepszym poziomie.

 

Godzinę temu, Pyrkosz napisał:

Problem w tym, że są tu sprowadzani hurtowo

Ilu czarnych minęło Cię ostatnio na ulicy? ;) W PL to nie jest żaden problem. Nikt tu nie chce przyjeżdżać, za duża bieda. Chyba, że Ukraińcy? Ale to przecież kulturowo zbliżony element, czy się to komuś podoba, czy nie.

 

Godzinę temu, Pyrkosz napisał:

Gdyby Amerykanin miał płacić 22 dolary za galon paliwa to za 15 minut rząd by był w ogniu.

Równie dobrze możesz powiedzieć, że gdyby Polak miał gwarantowane 0 dni urlopu i 400 000 dolarów długu za wizytę w szpitalu, to za 15 minut rząd by był w ogniu. ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Januszek852 napisał:

Rozumiem, że jesteś z tych, dla których modły do słońca i dziury w drzewie mają jakąś wartość? ;)

Nie, ale dziurę w drzewie widać ;) 

25 minut temu, Januszek852 napisał:

To znaczy kto ma ją niby pokonać, bo nie rozumiem? Ta garstka biedoty na pontonach? A może kraje islamskie, których nie stać na trzy porządne czołgi?

Nie garstka a miliony i nie biedoty tylko ludzi mających więcej oszczędności niż przeciętny Janusz ;) A po co im czołgi? Parę pokoleń i demokratycznie przejmą władzę dzięki przyrostowi naturalnemu. Za 100 lat pan Hans będzie miał na imię Ahmed.

25 minut temu, Januszek852 napisał:

Dla mnie kobieta, która wnosi pieniądze do relacji jest o wiele bardziej wartościowa, bo możemy sobie razem pozwolić na więcej i żyć na lepszym poziomie.

Kwestia ile z tego „razem” potem będzie chciala odebrać. Może się okazać, że faktury są na nią np i żegnaj majątku ;) 

25 minut temu, Januszek852 napisał:

Ilu czarnych minęło Cię ostatnio na ulicy? ;) W PL to nie jest żaden problem. Nikt tu nie chce przyjeżdżać, za duża bieda. Chyba, że Ukraińcy? Ale to przecież kulturowo zbliżony element, czy się to komuś podoba, czy nie.

Nie musieli mnie mijać, jadłem Kebaba u Mokebe lokalnego. Na razie nie chcą, przejmą Niemcy, Francję to się im przyda nowy zagajnik rozpłodowy. 

 

25 minut temu, Januszek852 napisał:

Równie dobrze możesz powiedzieć, że gdyby Polak miał gwarantowane 0 dni urlopu i 400 000 dolarów długu za wizytę w szpitalu, to za 15 minut rząd by był w ogniu.

I naprawdę sądzisz, że nikt tam nie chodzi na urlop tylko pracuje 24/7? ;) Owszem pracują więcej, ale na urlopy chodzą. 

U nas nie miałbyś długu bo byś nie żył :) A przepraszam, Twoje dzieci i wnuki by odziedziczyły dług po tacie/dziadku za przyjęcie po x latach do umieralni :) Takie prawo bankowe to też jest ewenement. 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Pyrkosz napisał:

Parę pokoleń i demokratycznie przejmą władzę dzięki przyrostowi naturalnemu.

Aha, internetowa hiperbola. Nawet w pesymistycznych scenariuszach muzułmanów w Europie nie będzie więcej, niż 10-12% w 2050. Nie wiemy, ilu z nas dożyje 2050. Ja wtedy miałbym 62 lata. Słowem, za mały %, żeby za naszego życia miało to jakiekolwiek znaczenie. Oczywiście mowa tu o Niemczech czy Szwajcarii, w biednej Polsce pewnie będą ich promile.

 

50 minut temu, Pyrkosz napisał:

Kwestia ile z tego „razem” potem będzie chciala odebrać.

Po to je intercyza i faktury właśnie. Chyba uczciwe, gdyby odebrała tyle, ile wnosi.

 

Nieuczciwe jest, gdy pasożyt na mocy "wspólnoty majątkowej" zabiera 50% wnosząc zero.

 

50 minut temu, Pyrkosz napisał:

I naprawdę sądzisz, że nikt tam nie chodzi na urlop tylko pracuje 24/7?

A masz tam znajomych? ;)

Ja mam, dość biednych, dla nich płatny urlop czy urlop w ogóle to mrzonka. Boją się panicznie zachorować, bo nie stać ich na leczenie, a poważniejsza choroba to w zasadzie bezdomność albo długi do końca życia.

 

Zajebisty kraj... gdy się jest młodym, zdrowym i bogatym z domu. Gorszy niż Polska, gdy się jest chorowitym i biednym.

 

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Januszek852 napisał:

niż 10-12% w 2050.

https://www.pewforum.org/2017/11/29/europes-growing-muslim-population/
We francji już dziś mają prawie 9% ;) 
 Poza tym mówiłem o roku 2121 a nie 2050, od którego dzieli nas trochę ponad pokolenie.

8 minut temu, Januszek852 napisał:

Po to je intercyza i faktury właśnie. Chyba uczciwe, gdyby odebrała tyle, ile wnosi.

Intercyzę można podważyć. Niekoniecznie, ona opłacała np. kredyt a Ty dawałeś na życie. I wtedy rodzi się problem, bo nie masz faktur na ziemniaki z biedry.

10 minut temu, Januszek852 napisał:

A masz tam znajomych? ;)

Ja mam, dość biednych, dla nich płatny urlop czy urlop w ogóle to mrzonka. Boją się panicznie zachorować, bo nie stać ich na leczenie, a poważniejsza choroba to w zasadzie bezdomność albo długi do końca życia.

 

Zajebisty kraj... gdy się jest młodym, zdrowym i bogatym z domu. Gorszy niż Polska, gdy się jest chorowitym i biednym.

Mam rodzinę, znajomych zarówno w USA jak i Kandzie :) Nauczyli się języka, fachu i nie noszą tu baj for całe dnie. Jak Twoi znajomi są biedni w USA, robiąc legalnie na kontraktorce to wybacz ale są debilami. Może są nielegalnie? Ale chyba nie, bo ICE ostro goniło za Trumpa po budowach, znajomego wyjebali np. do Polski, nie dostał wilczego biletu (deportacji) ale musiał wrócić.

Urlopy natomiast.. co roku rodzinka lata do mnie przy okazji zahaczając o Kanary, Kube albo co tam im się umyśli 🤔 A ilu polaków było za granicą kiedykolwiek? 😂 


No słuchaj w Polsce nie masz wyboru generalnie, zdychasz po prostu jak chciałbyś się leczyć na NFZ ;) 

Czy lepiej mieć 200 tyś $ długu i żyć w przyczepie (większej jak obstawiam 90% mieszkań w Polsce) czy leżeć na cmentarzu ale bez długu to już kwestia indywidualna.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pyrkosz napisał:

Intercyzę można podważyć.

Wszystko można, FWB może oskarżyć Cię o gwałt albo zrobić ci bombelka. Nie ma jednego słusznego i skutecznego sposobu na powstrzymanie się przed kobiecą chciwością/zemstą, ale jesteś w o wiele lepszej sytuacji w przypadku intercyzy, niż bez niej. I albo akceptujesz pozostałe ryzyko, albo do końca życia odpuszczasz kobiety.

 

27 minut temu, Pyrkosz napisał:

Poza tym mówiłem o roku 2121 a nie 2050

Nie dożyjemy. Równie mocno mogę przejmować się tym, że za parę miliardów lat słońce spali ziemię.

 

 

27 minut temu, Pyrkosz napisał:

Nauczyli się języka,

Niech zgadnę, programiści15k? Ja mówię o rodowitych jankesach, którzy wykonują zwykłe etaty typu kasjer, korposzczur. Zwykłe przyziemne zajęcia, nic, na czym można negocjować posiadanie urlopu, bierzesz albo wypad bo jest dziesięciu na to miejsce. Tacy ludzie mają w USA gorzej, niż my w PL.

 

29 minut temu, Pyrkosz napisał:

A ilu polaków było za granicą kiedykolwiek? 😂 

Obstawiam, że więcej (procentowo), niż Amerykanów. Typowy Amerykanin nie ma urlopu (albo ma, tylko boi się go wykorzystać) i może poleci za granicę... na emeryturze.

 

Nie patrz przez pryzmat specjalistów z PL, którzy emigrują i mogą negocjować (bo są pożądani) "normalne" warunki pracy, tylko popatrz na zwykłego Dżona z przedmieścia, który będąc zwykłym korposzczurem ma może 5 dni urlopu (albo zero, jeśli jest jakimś kasjerem), a choroba zamienia go z miejsca w bezdomnego.

 

33 minuty temu, Pyrkosz napisał:

No słuchaj w Polsce nie masz wyboru generalnie, zdychasz po prostu jak chciałbyś się leczyć na NFZ

 

Ja mam bardzo przeciętne zarobki a jakoś stać mnie na specjalistę w PL, w USA nie byłoby mnie stać na leczenie, jakie sobie tutaj opłacam. NFZ jest spoko gdy złapie Cię grypa czy coś, dzwonię rano do przychodni, biorę numerek i jestem. ostatnio zrobiłem pakiet badań na NFZ, kosztowałby 3 stówy prywatnie, kosztowało mnie to 3 minuty "teleporady" u ogólnego, źle? Ile bym za to zapłacił w USA? "Trochę" więcej.

 

Powtórzę się, USA są fajne, gdy jesteś:

 

- bogaty z domu;

- emigrantem z pożądanym zawodem;

- artystą;

- ZDROWY.

 

Jeśli nie spełniasz żadnego z powyższych, USA to kołchoz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Januszek852 napisał:

jesteś w o wiele lepszej sytuacji w przypadku intercyzy, niż bez niej

100% prawdy.

9 minut temu, Januszek852 napisał:

Niech zgadnę, programiści15k?

Zależy o kogo pytasz. Moja rodzina tam mieszka od lat 40 XX wieku. A więc tak, są różni przedstawiciele od sprzedawców na kasie, pracowników magazynów po lekarzy, pilotów itp. Znajomi też są różni, jeden sprząta w restauracjach kuchnie, inny jeździ truckiem, jeszcze inna jest pielęgniarką (dobry zawód, niezła kasa, polecam!).

19 minut temu, Januszek852 napisał:

Obstawiam, że więcej (procentowo), niż Amerykanów.

 

No tak, w sumie całkiem możliwe bo Teksas jest większy od Polski z 2x to nie mają jakiś państewek dookoła nawalone. Ale patrząc ilu Polaków było poza Europą porównywalną do obszaru USA to już chyba Hamburgery wygrywają.

 

37 minut temu, Januszek852 napisał:

Dżona z przedmieścia

O Panie, to nie wcale taki biedny ten John jak ma chałupę na przedmieściu. Chyba, że miałeś na myśli osiedle przyczep gdzie mieszka sporo amerykanów.

 

39 minut temu, Januszek852 napisał:

choroba zamienia go z miejsca w bezdomnego.

A u nas w sztywnego ew. bezdomnego :) Jak coś poważnego to NFZ nie refunduję bo się nie opłaca. 

Nie mniej jednak masz rację, chorowanie w US to nie tania sprawa. 
 

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

Jeśli nie spełniasz żadnego z powyższych, USA to kołchoz

Jak USA to kołchoz to nie wiem co jest u nas, obóz zagłady? 
 

Przeciętny John jednak ma dużo, dużo lepiej jak u nas przeciętny Janusz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Fury King said:

Powiedz jej, że czas poświęcony na ruchanie powinieneś mieć wliczony w czas pracy i w zakres obowiązków. Wtedy już nie będziesz miał żadnych wyrzutów sumienia :)

I jakieś KPI (key performance indicators), żeby wiedział czy mu się premia należy czy nie.

4 hours ago, Januszek852 said:

Równie dobrze możesz powiedzieć, że gdyby Polak miał gwarantowane 0 dni urlopu i 400 000 dolarów długu za wizytę w szpitalu, to za 15 minut rząd by był w ogniu. ;)

Urlop w USA negocjujesz w kontrakcie, podobnie z ubezpieczeniem medycznym, różne firmy różne standardy. Kontrakt podpisujesz dobrowolnie. W PL firma może cię z urlopu odwołać a NFZ nie musi cię leczyć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Pyrkosz said:

Przeciętny John jednak ma dużo, dużo lepiej jak u nas przeciętny Janusz. 

Poczytaj najpierw:

https://www.ehealthinsurance.com/resources/individual-and-family/how-much-does-individual-health-insurance-cost

I pamiętaj John te 30USD co-paymentu rzuci i do lekarza się dostanie a Janusz na NFZ nie, chyba że wysupła 200PLN i prywatnie pójdzie.

Zadaj sobie pytanie, czy gdyby NFZ działało ktoś by płacił za prywatnego lekarza czy dentystę? 

Tu masz wyjaśnione przyczyny:

http://mediplanet.pl/informacje/raport-na-temat-prywatnej-sluzby-zdrowia-w-polsce/

 

1 minute ago, Januszek852 said:

O ile w ogóle ktoś podejmie z Tobą jakieś negocjacje. Jeśli nie masz chodliwego zawodu to nie.

Aha, pierwszy z brzegu Walmart (Biedra w USA), kilka planów do wyboru.

https://one.walmart.com/content/usone/en_us/me/health/health-plans.html

 

Nie musisz negocjować możesz iść na kasę do Walmart'a by wybrać sobie ubezpieczenie.

I tak im większe kwalifikacje tym lepszy poziom health planów w pracy. Chcesz mieć lepiej, to rusz tyłek. 

 

Czy system w Polsce gdzie A płaci na NFZ X, B płaci na NFZ 3 x X i ma taki sam poziom świadczeń jest uczciwy?

Ciekawostkę mi Niemka opowiadała, tam kiedyś zasiłek dla bezrobotnych był zależny od zarobków.

Dyrektor płacił wyższe podatki to i zasiłek miał wyższy.

W głowie się nie mieści, co?  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Orybazy napisał:

Poczytaj najpierw:

https://www.ehealthinsurance.com/resources/individual-and-family/how-much-does-individual-health-insurance-cost

I pamiętaj John te 30USD co-paymentu rzuci i do lekarza się dostanie a Janusz na NFZ nie, chyba że wysupła 200PLN i prywatnie pójdzie.

Zadaj sobie pytanie, czy gdyby NFZ działało ktoś by płacił za prywatnego lekarza czy dentystę? 

Tu masz wyjaśnione przyczyny:

http://mediplanet.pl/informacje/raport-na-temat-prywatnej-sluzby-zdrowia-w-polsce/

 

Przeczytałem, wychodzi, że pielęgniarka zarobi sama na plan platinium dla całej rodziny za ok 1/6-1/5 rocznego uposażenia. Jak ma być tak „drogo” i taki standard to chętnie przyjmę takie opłaty w zamian za święty spokój i jedną z najlepszych opiek medycznych na świecie.
Czyli wyszło jak zwykle, nie ubezpieczać się a potem wrzucać na fejsa, że tera cza płacić 😂

 Granica ubostwa w USA to 25 patoli rocznie dla 4 osobowej rodziny. 

U nas to 20 patoli ale złotych ;) Z tym że nie mamy paliwa po 1 zł, taniego żarcia, aut za bezcen, klimatyzacji, przyczep o powierzchni 80 m2 :) 

Pro po domów:

https://www.zillow.com/homedetails/1042-Carefree-Pkwy-Sebring-FL-33872/2072104292_zpid/

Dziękuje, żyjemy w obozie zagłady.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Pyrkosz said:

Przeczytałem, wychodzi, że pielęgniarka zarobi sama na plan platinium dla całej rodziny za ok 1/6-1/5 rocznego uposażenia. Jak ma być tak „drogo” i taki standard to chętnie przyjmę takie opłaty w zamian za święty spokój i jedną z najlepszych opiek medycznych na świecie.
Czyli wyszło jak zwykle, nie ubezpieczać się a potem wrzucać na fejsa, że tera cza płacić 😂

 Granica ubostwa w USA to 25 patoli rocznie dla 4 osobowej rodziny. 

U nas to 20 patoli ale złotych ;) Z tym że nie mamy paliwa po 1 zł, taniego żarcia, aut za bezcen, klimatyzacji, przyczep o powierzchni 80 m2 :) 

Pro po domów:

https://www.zillow.com/homedetails/1042-Carefree-Pkwy-Sebring-FL-33872/2072104292_zpid/

Dziękuje, żyjemy w obozie zagłady.

 

Czyli w Polsce pielęgniarka 5000 brutto, 3000 netto. 1/5 * 3000 *12 czyli 7200 PLN na rok za ubezpieczenie całej rodziny (4 osoby)?

7200 / 4 / 12 = 150 PLN na miesiąc na osobę, coś za tanio wychodzi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czas na aktualizacje.

Mój związek został wczoraj wieczorem zakończony, tak będzie lepiej, ostatnie wydarzenia uświadomiły mi, że nie kochałem prawdziwie swojej EX.

 

Śmieszą mnie moralizatorskie gadki o honorze, zasadach. Praktycznie większość tutaj unosi się i zarzeka, że nigdy by nie tknęli atrakcyjnej zajętej kobiety. U mnie w pracy połowa ludzi to faceci, praktycznie każdy zajęty a i tak non stop próbują przypodobać się szefowej, podrywać na głupie teksty, robienie za podnóżek i wyręczanie we wszystkim. Więc gdzie ci wszyscy święci faceci się podziali :)? 
 

Proszę natomiast dyskusyjne polityczno-gospodarcze, o cenach paliwa w USA itp prowadzić w innym dziale, dzięki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2021 o 13:57, Maarcin_05 napisał:

Nie dziwie się, że taki kryzys męskości.

 

Kryzys męskości jest właśnie przez takich mężczyzn jak autor tematu, który na boku dyma zajętą kobietę

i jeszcze chwali się tym na forum.

Gdyby tylko mężczyźni trzymali się niepisanych zasad nie tykania zajętych kobiet, odmawiali by kobietom i

piętnowali niemoralne zachowania nie było by tyle kurestwa, zdrad, niesnasek miedzy płciami dodatkowo kobiety szanowały by mężczyzn.

A tak jeden z drugim uważacie, że jest to coś normalnego otóż nie jest bo prawdziwi mężczyźni się tak nie zachowują tylko chłopcy z cechami kobiecymi. 

Nasze forum propaguje rozwój i pozytywne zachowania niestety nie zawsze się udaje odsiać plewy od ziarna i kilku osób na tym forum nie powinno być 

bo demoralizują i sieją ferment swoimi wypocinami.

Dlatego nie ma tutaj miejsca na pochwalanie zachowań negatywnych takie są zasady, regulamin forum jeżeli tobie i podobnym tobie się nie podoba to droga wolna.

Skoro podoba Ci się świat bez wartości, zasad, moralności to jedź do kraju gdzie są wojny, gdzie rządzi fanatyczna religia, gdzie nie ma prawa i na każdym kroku

czyha śmierć.

Wszystko jest śmieszne wtedy kiedy to osobiście ciebie nie dotyczy, ciekawe czy był byś zadowolony gdyby autor tematu przyprawiał Ci rogi z żoną, dziewczyną?

Też było by śmiesznie?

Czasem zastanów się co piszesz.

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.