Skocz do zawartości

Sex z szefową - mam wyrzuty sumienia


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Szary Szarak said:

Śmieszą mnie moralizatorskie gadki o honorze, zasadach. Praktycznie większość tutaj unosi się i zarzeka, że nigdy by nie tknęli atrakcyjnej zajętej kobiety. U mnie w pracy połowa ludzi to faceci, praktycznie każdy zajęty a i tak non stop próbują przypodobać się szefowej, podrywać na głupie teksty, robienie za podnóżek i wyręczanie we wszystkim. Więc gdzie ci wszyscy święci faceci się podziali :)? 


Przeczytałem twój wątek i przyznam szczerze, że jestem zdegustowany twoją postawą.

Mnie właśnie śmieszy najbardziej to, że dałeś się w takie gówno wplątać. Niedość, że zdradzałeś dziewczynę to jeszcze pukałeś mężatkę na boku. Śmieszy najbardziej ten brak samokontroli, bo laska piękna, dostawia się do ciebie a ty nie mogłeś się powstrzymać i musiałeś swoje zrobić i co więcej chwalić się tym na forum. Buhaha! Ty weź się nie pchaj w związki, bo ciebie urobić dupą to jest bardzo łatwo.

 

Ponadto oceniłeś jej męża po tym jak pracuje i porównania, bo ty na siłkę chodzisz, więcej wyciskasz, ważysz i inne pierdolamento. Ja na własne oczy widziałem ludzi niepozornych, nie wyglądających super muskularnie, wręcz przekonywująco spokojnych, a chodzili ze mną na Karate i Muay Thai i możliwe, że by cię wzięli na strzała. Na zewnątrz pracujący w biurze, wieczorkiem na ringu napieprzają worek jak potłuczeni. Takich gości widziałem. I myślałem sobie, że nowicjusz, dopiero przyszedł, a jak mi zapieprzył fronta kicka na ringu w brzuch to myślałem, że zejdę. Ale to było 2 lata temu. 

Ja też nie ważę dużo, nie jestem muskularny, ale biję się z gościami 80,90kg i siekam ostro. Nabieram doświadczenia. Rano pracuję z dzieciakami, wieczorem sparringi z kolegami. Każdy myśli, że jestem spokojny chłopak bez chęci do bicia się. Taki luzak. Jacy zdziwieni, kiedy widzą mnie na ringu. Rzuciłem to tak, żebyś nie robił z siebie nie wiadomo kogo i oceniał ludzi po wyglądzie.

 

Widzisz, ja bym atrakcyjnej laski nie dotknął palcem, gdybym wiedział, że ma męża czy dziecko. I mogłaby mi tańczyć nago dookoła mnie, skakać na kutasa a i tak bym nic nie zrobił. Bo to są kurwa zasady, które albo się ma, albo leci jak pies na kość. Owszem mógłbym coś zdziałać z laską jak JEST WOLNA I SAM JESTEM WOLNY.

 

A ty sobie racjonalizujesz swoje zachowanie: no bo ona na mnie leciała, no bo mi się podobała, no bo mi się w związku nie układało.

 

Podsumujmy:

 

1) Ruchanie szefowej (38 lat) w miejscu pracy. KUR*** serio?

2) Zdradzanie dziewczyny i ukrywanie prawdy (tłumaczenie, że gdyby ci zależało to byś nie posunął do zdrady- naucz się jednego: choćby nie wiadomo co się działo to nie zdradzasz, jak zdradzasz to widać jaki masz poziom charakteru i kontroli. Zawsze się pierw kończy związek, ale ty masz tendencje do zdradzania, bo ty nie masz kontroli nad sobą.)

3) Chwalenie się plusami w postaci premii, łatwiejszych zadań w pracy - Beka totalna! 

4) Brak kontroli nad popędem i uleganie starszej kobiecie (bo ona piękna jest)

5) Zero refleksji i wyciągania wniosków plus śmiech z "moralizatorów", którzy możliwie kontrolują swój popęd i nie dają się wplątać w żadne gówno za cenę seksu i twoich kochanych premii.

 

Nie wiem co można mieć w głowie, żeby takie cyrki odstawiać. Za seks i premię? To już tak nisko można upaść?

Radziłbym solidnie zastanowić się nad swoim postępowaniem i nie przyklepywać innym łatki braku kontroli.

 

Edytowane przez Tajski Wojownik
  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szary Szarak napisał:

Śmieszą mnie moralizatorskie gadki o honorze, zasadach. Praktycznie większość tutaj unosi się i zarzeka, że nigdy by nie tknęli atrakcyjnej zajętej kobiety. U mnie w pracy połowa ludzi to faceci, praktycznie każdy zajęty a i tak non stop próbują przypodobać się szefowej, podrywać na głupie teksty, robienie za podnóżek i wyręczanie we wszystkim. Więc gdzie ci wszyscy święci faceci się podziali :)? 

 

Są tutaj na forum. Na forum, które podobno od dwóch lat czytasz, ale zdaje się, że czytasz je bardzo pobieżnie, bez zrozumienia lub zapamiętania, więc nie przyrównuj Braci, którzy chcą być lepsi w swoim życiu i coś w nim osiągnąć, do swoich współpracowników śliniących się na widok atrakcyjnej szefowej i tracących rozum gdy zobaczą pierwszą lepszą spódniczkę. To co opisałeś to zwykła głupota połączona z białorycerskością, czyli coś co jest na tym forum ostro piętnowane. 

 

Niech więc dalej śmieszą cię (celowo z małej litery) te moralizatorskie gadki. Być może włączył ci się mechanizm obronny spowodowany faktem, że sam zostałeś tu ładnie i dosadnie oraz bardzo w punkt podsumowany, a tego typu postawy  jakie tu pokazałeś zostały wprost nazwane po imieniu i automatycznie odrzucasz coś z czego doskonale zdajesz sobie sprawę, że dokładnie tak jest. Zresztą skoro cię to wszystko śmieszy, to skąd te wyrzuty sumienia z tematu? Być może ich po prostu nie było.

 

Żeby nie być gołosłownym, ja sam zostałem dwukrotnie w swoim miejscu pracy nazwany "pierdołą" oraz "dupą wołową" przez dwie mężatki, których nie chciałem tknąć, mimo że obie wysyłały mi takie sygnały, że mają na mnie ochotę, że nawet ślepy by to zauważył. Nie tykam, ponieważ nie chcę przyłożyć swojej ręki do tego współczesnego totalniego spierdolenia polskich kobiet. Brzydzę się tym, tak jak brzydzę się twoją postawą pokazaną w tym temacie.

 

Dobrze, że przynajmniej swój związek zakończyłeś. To jedyny plus jaki tu widzę. Przynajmniej w tej kwestii zachowałeś sięjak trzeba, to trzeba ci oddać.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za wypowiedzi. Zarówno za te mocno krytyczne, uderzające w moją osobę jak i te wstawiające się za mną. Każdą wiadomość wziąłem pod analizę i rozwagę, te od @zuckerfrei również.
 

Z mojej strony temat zakończony, trochę nad tym wszystkim pomyślałem i wiem co robić dalej.
Ewentualną dalszą dyskusję między sobą pozostawiam Wam, ale już bez mojego udziału.  Pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Iceman84PL said:

Gdyby tylko mężczyźni trzymali się niepisanych zasad nie tykania zajętych kobiet, odmawiali by kobietom i

piętnowali niemoralne zachowania nie było by tyle kurestwa, zdrad, niesnasek miedzy płciami dodatkowo kobiety szanowały by mężczyzn.

 

Czasem mam wrażenie że honorowe zachowania czy droga honoru zniknęła z męskiego świata jak obserwuję co się dzieje. Nie mówie że to łatwa droga, nie mówię żę nie ma ludzi którzy nią nie podążają. Sam nie raz wybiorę łatwiejszą ścieżkę choć wiem że nie powinienem. Tylko taka jednak ścieżka ma sens i powinna być nauczana wśród młodych mężczyzn. Inaczej nie odróżnimy się od zwierząt. 

 

Ścieżka honoru jest ścieżką trudną. Polega na braniu odpowiedzialności nawet za te przewinienia których konsekwencji można uniknąć. Wymaga wyrzeczeń i pokory. Często jest uznawana za frajerstwo przez patrzących z boku. Nie jest to łatwa ścieżka i nie łatwo nią iść. Nawet jeśli z niej zbaczamy to ma to przynieść nam wiedzę jak tego więcej nie robić, bo tylko doświadczenie zła i zrozumienie własnego zła pozwala na trzeźwe rozeznanie w sytuacji.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy też myśli, że jak ja nie skorzystam, to skorzysta ktoś inny. Być może. Możecie się śmiać, ale nasze czyny mają konsekwencje realne na inne osoby, a nawet pokolenia wprzód. Wiele lat po 2 wojnie światowej, u wielu ludzi wykazano zespół stresu pourazowego, mimo iż wojna dawno się skończyła. Na takiej samej zasadzie, jeśli mąż kierowniczki załamie się po takim wydarzeniu, jest też możliwe, że ich dziecko, również może przeżyć coś podobnego. Geny człowieka zmieniają się w zależności od sytuacji środowiskowych ( w tym także od czynników stresogennych). Bodajże jest to epigenetyka, stosunkowo młoda dziedzina nauki. Właśnie tak sieje się zło na świecie. Być może to teoria spiskowa, tylko zauważcie też często, że syn często miewa problemy za młodu, podobne co u jego ojca za młodu. Gdy ojciec był śmiały, to i syn jest przeważnie śmiały. Wzorce w podświadomości rodzica są przekazywane dalej potomstwu, często także przekonania. Jestem zdania, że przekonania są w człowieku, jeszcze przed rozwinięciem mowy i myślenia, a później w dalszym życiu albo zostaną wzmocnione albo zanikną. Tu już pełną rolę ponosi środowisko.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Księga Rodzaju:

 

”Rachela zaś widząc, że nie może dać Jakubowi potomstwa, zazdrościła swej siostrze i rzekła do męża: «Spraw, abym miała dzieci; bo inaczej przyjdzie mi umrzeć!» 2 Jakub rozgniewał się na Rachelę i odparł: «Czyż to ja, a nie Bóg, odmawiam ci potomstwa?» 3 Wtedy ona powiedziała: «Mam niewolnicę Bilhę. Zbliż się do niej, aby urodziła dzieci na moich kolanach; chociaż w ten sposób będę miała od ciebie potomstwo»1. 4 Dała mu więc swą niewolnicę Bilhę za żonę, i Jakub zbliżył się do niej. 5 A gdy Bilha poczęła i urodziła Jakubowi syna, 6 Rachela rzekła: «Bóg jako sędzia otoczył mnie opieką; wysłuchawszy mnie dał mi syna».”

 

😎😎😎

 

I jak tam ten wasz „honor” i „moralność”? 😂

Edytowane przez Pyrkosz
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Szary Szarak napisał:

Panowie czas na aktualizacje.

Mój związek został wczoraj wieczorem zakończony, tak będzie lepiej, ostatnie wydarzenia uświadomiły mi, że nie kochałem prawdziwie swojej EX.

 

Śmieszą mnie moralizatorskie gadki o honorze, zasadach. Praktycznie większość tutaj unosi się i zarzeka, że nigdy by nie tknęli atrakcyjnej zajętej kobiety. U mnie w pracy połowa ludzi to faceci, praktycznie każdy zajęty a i tak non stop próbują przypodobać się szefowej, podrywać na głupie teksty, robienie za podnóżek i wyręczanie we wszystkim. Więc gdzie ci wszyscy święci faceci się podziali :)? 
 

Proszę natomiast dyskusyjne polityczno-gospodarcze, o cenach paliwa w USA itp prowadzić w innym dziale, dzięki.

Nas też :) szczególnie jak piszesz ze dwa lata czytasz forum i masz problem emocjonalny , z tego tez powodu decydujesz sie chociaż w jakieś części zachować jak człowiek i żegnasz dziewczynę............. a następnie pisze jakieś teksty jak powyżej :D

17 godzin temu, Pyrkosz napisał:

Tymczasem Księga Rodzaju:

 

”Rachela zaś widząc, że nie może dać Jakubowi potomstwa, zazdrościła swej siostrze i rzekła do męża: «Spraw, abym miała dzieci; bo inaczej przyjdzie mi umrzeć!» 2 Jakub rozgniewał się na Rachelę i odparł: «Czyż to ja, a nie Bóg, odmawiam ci potomstwa?» 3 Wtedy ona powiedziała: «Mam niewolnicę Bilhę. Zbliż się do niej, aby urodziła dzieci na moich kolanach; chociaż w ten sposób będę miała od ciebie potomstwo»1. 4 Dała mu więc swą niewolnicę Bilhę za żonę, i Jakub zbliżył się do niej. 5 A gdy Bilha poczęła i urodziła Jakubowi syna, 6 Rachela rzekła: «Bóg jako sędzia otoczył mnie opieką; wysłuchawszy mnie dał mi syna».”

 

😎😎😎

 

I jak tam ten wasz „honor” i „moralność”? 😂

Pytaj się tych co księgę pisali :D tu takich inteligentów to nie ma żeby porwać milaardy za sobą :D tu zwykłe chłopaki są co nie płaczą 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Staś napisał:

Nas też :) szczególnie jak piszesz ze dwa lata czytasz forum i masz problem emocjonalny .....

Zostaw chlopa , odgrywa wazna role w dramacie obyczajowym choc mu sie teraz wydaje ze to komedia romantyczna .Poza tym i tak juz z nami nie rozmawia .

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szary Szarak pamiętaj że tobie również może się to przydarzyć że twoja żonka skoczy w bok. Wtedy też będziesz sobie racjonalizował że był ktoś ciekawszy jak Ty? 

 

Złodziej też kradnie, ale jak ....jemu ukradną to kurwa mać. Zabiłby tego drugiego. 

Skąd wiem ?biłem się kiedyś z kieszonkowcem który okradał babcie lat ok. 70 w autobusie. Jego pozostali dwaj współpracownicy wyciągnęli noże i musiałem się wycofać. 

 

Kodeks Hammurabiego był moim zdaniem bardzo ciekawym rozwiązaniem. 

Oko za oko, ząb za ząb. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2021 o 23:37, Pyrkosz napisał:

I jak tam ten wasz „honor” i „moralność”? 😂

Misiek, Księga Rodzaju to historia i kultura narodu żydowskiego. Zawiera m.in. prawo żydowskie, w które czasem wplatano Boga (a czasem nie).

 

Nawet w wikipedii masz:

 

"Według większości współczesnych biblistów nie relacjonują one dokładnie faktów, a jedynie zawierają echa pewnych faktów historycznych i doświadczeń dziejowych narodu żydowskiego"

 

Dla współczesnego człowieka, nawet religijnego, znajomość tego kontekstu oznacza, że czytasz o ludziach sprzed wielu tysięcy lat - to nie ma być drogowskazem dla Ciebie, tylko lekcją historii i przygotowaniem "merytorycznym" pod drogowskaz właściwy (w chrześcijaństwie jest to Nowy Testament).

 

Obojętnie, czy jesteś osobą religijną, czy nie - musisz zawsze znać kontekst źródła, inaczej dojdziesz do mylnych wniosków.

 

Mylnym wnioskiem jest też np. to, że osoby, które Cię krytykują same są bez skazy i zmazy.

Wiele z tych ludzi przeszło wiele różnych wydarzeń życiowych i właśnie na tej podstawie surowo Cię oceniają, a nie na podstawie kodeksu moralnego gimnazjalisty.

 

Jeśli odstawiłeś dziewczynę i nie ukrywasz ruchania szefowej, to żyjesz w prawdzie i zgodzie ze sobą, a to jest najważniejsze.

Życie w kłamstwie powoduje na dłuższą metę nieznośny dysonans poznawczy, który dla większości ludzi jest źródłem niepotrzebnego dyskomfortu życiowego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Januszek852 said:

Jeśli odstawiłeś dziewczynę i nie ukrywasz ruchania szefowej, to żyjesz w prawdzie i zgodzie ze sobą, a to jest najważniejsze.

Życie w kłamstwie powoduje na dłuższą metę nieznośny dysonans poznawczy, który dla większości ludzi jest źródłem niepotrzebnego dyskomfortu życiowego.

Nie robisz czasem plagiatu?

Ja nawet po pijanemu nie złożyłbym takiego zdania jak to drugie a wenę wtedy mam naprawdę dobrą.

 

Kiedyś dowiedziałem się co jest najważniejsze.

Najważniejsze jest robić to, co najważniejsze.

Co jest takie?

To już niech każdy sam wybierze.

Rżnięcie czy nierżnięcie jakiejś lali to epizod.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.