Skocz do zawartości

5 randek po rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Sugar Johnson napisał:

Moim zdaniem warto pospotykać się dalej choćby dla samego ćwiczenia gadki. Nie obniżaj przy tym wymagań.

 

Ja sam traktowałem/traktuję randki z neta jak formę luźnego treningu interakcji z kobietami. Najważniejsze to mieć luz, nie oczekiwać i nie nastawiać się. Jeśli mam być szczery to większość panien mnie nie powaliła - a to nudny charakter, a to nie mój typ urody, a to brak zainteresowań... różne rzeczy. Chętnych dużo ale wyłowić coś ciekawego to ciężka sprawa. Na chwilę obecną mam kontakt z 5-6 pannami z czego realnie umawiać się mam ochotę tylko z jedną 20 letnią Julką 7,5/10, ale i ona mnie jakoś przesadnie nie czaruje. 
 

Próbuj, spotykaj się. Trening to trening, zawsze coś da. 
 

 

Dokładnie jak kolega pisze . Po rozstaniu również chodziłem dużo i często na spotkania z laskami z Tindera . Doszedłem do takiego momentu że mogła to byc 9/10 a podchodziłem do tego na totalnym luzie , dać też im się wykazać i nie wchodzić w dupę 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej wiary w facetów! To że ja mogłem się nie spodobać to nie znaczy że one mi się podobaly a ja jedynie się slinilem na ich widok. Żadna mnie w jakimkolwiek sposób niczym nie porwała, ani wyglądem ani charakterem ani stylem bycia i podejściem do życia.

 

Może ja jako DDA rzeczywiście przyciągam i podobają mi się tylko dysfuncyjne panny... Ale z drugiej strony przecież nikt nie tego ma napisanego na czole, a ja nigdy na pierwszym spotkaniu nigdy nie potrafiłem poznać czy ktoś jest czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Żadna mnie w jakimkolwiek sposób niczym nie porwała, ani wyglądem ani charakterem ani stylem bycia i podejściem do życia.

Bo byłeś trzeźwy! :D

 

 

23 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

przyciągam i podobają mi się tylko dysfuncyjne panny

Ale plus jest taki, że podobno są najlepsze w łóżku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Brat Jan napisał:

Bo byłeś trzeźwy! :D

 

 

Ale plus jest taki, że podobno są najlepsze w łóżku.

 

Nie piję w tym roku alkoholu, więc nie złamie postanowienia dla jakiejś pierwszej lepszej baby 😀 A co do łóżka to ja miałem dwie i były to dwie totalne skrajności więc nie ma co generalizować chyba 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

co do łóżka to ja miałem

Dobra.

Teraz jaśnie PANIE opisżżż te 5 miejscuwek gdzieś z nimi randkował.

Co było widać do okoła?

Mniej więcej o jakiej porze dnia/nocy?

Jakie były odstępy czasowe pomiędzy paniani/randkami.

???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2021 o 19:57, Mosze Red napisał:

 

Bierzemy wino i idziemy do hotelu?

 

Idziemy do mnie?

 

Do mnie czy do ciebie?

 

 

 

Dziwne, że nikt merytorycznie nie odpowiedział na powyższy pomysł.

 

Nie sprawdza się, czy nie testowaliście?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2021 o 19:34, thyr napisał:

wspominajac ze randkujesz z tinderowami ? Zakladasz ogumienie i jedziesz .

 

Dokładnie większość mężczyzn nie rozumie podstawowej rzeczy mianowicie tinder jest portalem do szybkich ustawek na seks.

Tam nie znajdzie się głębszych relacji z kobietami ba czy w ogóle w dzisiejszych czasach takie istnieją?

Na tego typu portalu przeważnie większość to szony postawmy sprawę jasno do tego przebiegi dwu lub nawet trzy cyfrowe

przy dobrych zawodniczkach.

Grzebiąc w szambie nie znajdzie się pereł😉

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Wolverine1993 said:

Może ja jako DDA rzeczywiście przyciągam i podobają mi się tylko dysfuncyjne panny... Ale z drugiej strony przecież nikt nie tego ma napisanego na czole, a ja nigdy na pierwszym spotkaniu nigdy nie potrafiłem poznać czy ktoś jest czy nie

Ma napisane, tylko w nieznanym ci języku.

Kobiety go za to doskonale znają.

Muszą, to dla nich kwestia przetrwania.

 

  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Grzebiąc w szambie nie znajdzie się pereł😉

Powiedz gdzie tego szamba nie ma.

3 minuty temu, Iceman84PL napisał:

szony postawmy sprawę jasno do tego przebiegi dwu lub nawet trzy cyfrowe

Niedługo a może i już przebiegi do 20 to nie będzie szon a zwykła dziewczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Dokładnie większość mężczyzn nie rozumie podstawowej rzeczy mianowicie tinder jest portalem do szybkich ustawek na seks.

Tam nie znajdzie się głębszych relacji z kobietami ba czy w ogóle w dzisiejszych czasach takie istnieją?

Na tego typu portalu przeważnie większość to szony postawmy sprawę jasno do tego przebiegi dwu lub nawet trzy cyfrowe

przy dobrych zawodniczkach.

Grzebiąc w szambie nie znajdzie się pereł😉

No i tu się mylisz, bo znam parę która jest po ślubie i dobrze ze sobą żyją. Wiadomo nie ma co od razu zakładać najgorszego bo różnie w życiu bywa.

45 minut temu, BlacKnight napisał:

Powiedz gdzie tego szamba nie ma.

Niedługo a może i już przebiegi do 20 to nie będzie szon a zwykła dziewczyna.

A która ci się przyzna jaki ma przebieg ? 

 

47 minut temu, JoeBlue napisał:

Ma napisane, tylko w nieznanym ci języku.

Kobiety go za to doskonale znają.

Muszą, to dla nich kwestia przetrwania.

 

Co masz na myśli?

 

12 godzin temu, Tornado napisał:

Dobra.

Teraz jaśnie PANIE opisżżż te 5 miejscuwek gdzieś z nimi randkował.

Co było widać do okoła?

Mniej więcej o jakiej porze dnia/nocy?

Jakie były odstępy czasowe pomiędzy paniani/randkami.

???

 

Najpierw krótki spacer żeby było wiadomo czy jest sens gdziekolwiek siadać przy stoliku. Z trzema usiadłem za żadną nie zapłaciłem bo wiedziałem że nic z tego. A z dwiema skończyło się na spacerze i pa pa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlacKnight W dobie wolności seksualnej, feminizmu i propagandy lewackiej tak 20 letnia kobieta po karuzeli kutang to coś normalnego zwłaszcza dla kobiet, które czerpią z tego przyjemność i pilnują własnych interesów. Jest masa simpow i kuców co bezgranicznie im wierzą, służą i przyjmują ich bełkot do swojej świadomości uważając to za coś normalnego wręcz postępowego. I dzisiaj dziewica czy prawiczek to są dla większości obiekty kpin i żartów a przecież niczego złego nie zrobili po prostu żyją w czystosci i czekają na odpowiednią osobę. Żyjemy w pokręconym świecie z ludźmi nie do końca normalnymi.

@Wolverine1993 Napisałem w większości nie wszyscy. To, że znasz jeden przypadek to nic nie znaczy po prostu wyjątek od reguły i statystyka. Jeżeli chcesz tam szukać kobiety to twoja sprawa. Zrób również mały test i załóż drugie konto z przystojnym modelem i pisz ze swojego prawdziwego i tego fikcyjnego do tych samych kobiet zobaczysz co się stanie. Wtedy przekonasz się jakie są naprawdę tinderowki😁

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. @Mosze Red podał ci najlepszą radę moim zdaniem.

 

2. Proponuj wprost, ale zawsze w zgodzie ze sobą. Dla jednego powiedzenie "chce cię rżnąć" jest ok, dla drugiego "chce się z tobą kochać".

 

3. Weź pod uwagę, że panie liczyły tylko na darmową wyżerkę i nie miały ochoty słuchać twoich wynurzeń.

 

4. Spotykaj się dalej, ale zastanów się jakiej pani szukasz (nawet jeśli do przygodnego seksu), poważnie napisanie na kartce czego oczekujesz nawet dla samego siebie pozwoli nie rozsiewać smrodku desperacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Iceman84PL napisał:

@BlacKnight W dobie wolności seksualnej, feminizmu i propagandy lewackiej tak 20 letnia kobieta po karuzeli kutang to coś normalnego zwłaszcza dla kobiet, które czerpią z tego przyjemność i pilnują własnych interesów. Jest masa simpow i kuców co bezgranicznie im wierzą, służą i przyjmują ich bełkot do swojej świadomości uważając to za coś normalnego wręcz postępowego. I dzisiaj dziewica czy prawiczek to są dla większości obiekty kpin i żartów a przecież niczego złego nie zrobili po prostu żyją w czystosci i czekają na odpowiednią osobę. Żyjemy w pokręconym świecie z ludźmi nie do końca normalnymi.

@Wolverine1993 Napisałem w większości nie wszyscy. To, że znasz jeden przypadek to nic nie znaczy po prostu wyjątek od reguły i statystyka. Jeżeli chcesz tam szukać kobiety to twoja sprawa. Zrób również mały test i załóż drugie konto z przystojnym modelem i pisz ze swojego prawdziwego i tego fikcyjnego do tych samych kobiet zobaczysz co się stanie. Wtedy przekonasz się jakie są naprawdę tinderowki😁

Ja tam nie narzekam na powodzenie, wiadomo nie jestem modelem i nie leci na mnie 9 na 10 panien na tinderze, ale podobam się wizualnie niektórym babkom, gorzej z głową. Ale na szczęście da się nad tym pracować.  DDA nie sluzy kontaktom miedzidxkim. Wierzę w to że naprawie swój mózg 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piter_1982 napisał:

1. @Mosze Red podał ci najlepszą radę moim zdaniem.

 

 

W dniu 14.06.2021 o 19:57, Mosze Red napisał:

 

Bierzemy wino i idziemy do hotelu?

 

Idziemy do mnie?

 

Do mnie czy do ciebie?

 

 

Raz mi sie zdarzylo, ze na pierwszej randce z dziewczyna poznana na Badoo dobrze szla mi gadka i poszlismy sobie do klubu (nie bede juz pisal ile razy schrzanilem latwe pilki haha) Bylo kolo 23-24 a widze iz tak najgorzej mi nie idzie, wszystko do przodu wiec mowie po prostu:

- Chodz do mnie? Co bedziemy tutaj siedziec

Dziewczyna poszla do mnie :)

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo kolejne spotkanie. Z laską pisze od dwóch miesięcy. Zaczęliśmy jak spotykałem się z tamtą i wznowiłem kontakt jak się rozeszliśmy. Także jestem ciekawy, bo jeszcze nie miałem takiej sytuacji żeby po takim czasie się spotykać 😃 Umawialiśmy się chyba już z 6 razy i wiecznie coś albo z jednej albo z drugiej strony wypadało. 

Mielismy się nawet spotkać jak już byłem w niejasnej relacji z tamtą, ale jakoś nie pyklo.

No zobaczymy 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Z trzema usiadłem za żadną nie zapłaciłem bo wiedziałem że nic z tego.

Cheh.

Ciężko Ci będzie!!!

 

Zasadniczo spacer trwa 5-20 min.

Czyli mamy fazy: pierwsze widzenie(wizja lokalna), zmienianie miejsca(podążanie), brak wymówek z kosmosu(ciocia zdycha 7 raz).

....zapewne wywiad środowiskowy dziewczyny prowadziły wcześniej(internet).

 

Czyliks.

Dwie dusze żebracze szukają kolorytu.

Kobiety wiadomiks. 

Ty?

...niestety normalne dziewczyny NIE MAJĄ TAK skrajnych 'odpałów', żyją mielonym dramatem z tv a ich finezja kończy się na zamówieniu pizzy.

 

... zmień środowisko(łowisko).

13 godzin temu, Martius777 napisał:

wieczna stołówka za darmo od frajerów.

...u mnie na kurniki była jedna DIVa co nie otwierała klientom a przez okno patrzyła jakim autem przyjechał.

NORMALNIE MUCHA NIE SIADA.

BIALI rycerze z dowozem.

D t D....tylko rumaki słabe musi były.

@Brat Jan coś taki zdziwiony??? Mocno.

 

Mowa ciała i unifikacje w treści.

Mimika twarzy.

Ton wypowiedzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.