Skocz do zawartości

Zaś ten alkohol no


UncleSam

Rekomendowane odpowiedzi

57 minutes ago, tmr said:

A po co rzucać alkohol? Że tak przewrotnie spytam. Piłem po 200-250 ml mocnego alkoholu przez wiele mcy.Codziennie. Miał pomóc i pomógł. Antydepresanty nie pomagały i dawały skutki uboczne trudne do zaakceptowania. Czasem czuje sie "przechlany" i odstawiam na ...tyle ile uznam. Badania enzymów wątrobowych nie wykazały odstępstw od normy. Równocześnie trenuje. Nie umiem funkcjonować bez boksu. Więc po treningu siłowym ( lajtowym ), praca na worku po ok 40 min. 12 rund ;). Czy jestem alkoholikiem? Tak.

Wielu alkoholików nie ma nad tym kontroli 🤷 piję i nie zna umiaru. Ja jestem drugi dzień bez alko i bez fajek i chciałbym tak wytrzymać jak najdłużej, a najlepiej już nigdy nie zapalić, a alko tylko od święta 🙄✌️

Każdy z Nas jest inny, fajnie, że masz kontrolę nad tym, Ja bym chyba tak nie umiał 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UncleSam nie dostałem wpierdolu za to jeszcze, jestem przed 30. Źle się wyraziłem, to nie jest tak, że chodzę, zaczepiam i pytam się czy ktoś ma problem. Nie zaczepiam obcych bo mam ich w dupie, ale czasami wśród rodziny czy znajomych, jak slysze jakie pierdolą głupoty to wdaje się w niepotrzebne dyskusje, robie im na przekór, udowodniam że nie mają racji. Robię się na tyle szczery, że wyrzygam z siebie (nie doslownie :D) co myśle i o nich uważam, a potem jest niepotrzebny kwas itp.  Dlatego picie nie jest dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak że w tygodniu nawet nie pomyślę o alkoholu praca, treningi, nie zdarza mi się, natomiast w pt i sobotę, niestety, ostatnio udało mi się wyeliminować piątki, chodzę do kina, albo oferuje się że pojadę gdzieś jako kierowca, natomiast dalej jest problem z sobotami, ale chyba tak naprawdę nie chcę tego problemu rozwiązać bo uwielbiam gdzieś wyjść z znajomymi na imprezę i się zresetować po tygodniu 🤣😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2021 o 16:20, Ceasar Arturros napisał:

Ja mam jednodniowe zapicia....

Jak mam takie tematy to tylko z najbliższymi ludźmi bo wiem że wzajemnie się ogarniamy i najlepiej coś wynajętego na jakimś zadupiu. Ale Mac 2 dni bo dłużej już mi się nie chce
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.