Skocz do zawartości

Czy mineta to oznaka słabości i poddaństwa?


Mmario

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Taboo napisał:

Ty żadnych z tych rzeczy nie robisz a dla Ciebie też nie ma ratunku, to jak to jest? 😅

Chłopie - nie mieszaj czynników. Nie robię takich rzeczy nie nie zrobiłbym - nie wylizałbym obrzydliwej łechty bo to jest ohydne a w dodatku stawia faceta w roli jakiegoś kukolda co się płaszczy przed kobietą.

 

1 godzinę temu, Imiennik napisał:

A co sądzisz o 69? Wtedy po równo czy nie bardzo?

Wtedy jest po równo ale nadal stawia faceta w roli pieska ruchającego nogi właścicieli. Psiocha nie służy do lizania ale dobra rozumiem, że kogoś to może nie brzydzić, nawet podniecać (kierunek cuckold) - mimo to kobieta nie będzie szanowała gościa który jest tak uległy, że liże jej p*ździochę.

 

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Co do twoich teorii o słabości takiego mężczyzny mylisz się na minete czy czoko mogą liczyć tylko najlepsi mężczyźni natomiast cuckold może co jedyne liczyć na seks klasyczny

Mówię tu o prawdziwych cuckoldach. To już w ogóle przechodzi ludzkie pojęcie - bo to są goście których podnieca bycie uległym wobec kobiety, bycie upokarzanym itd. I w tym środowisku dewiacje typu lizanie bździągwy, kuciapy, stóp są na porządku dziennym. Zresztą robią mocniejsze rzeczy jak zlizywanie spermy gościa który takiemu wybolcował "partnerke". A co dalej to nie wiem - mnie to nie kręci - bo jestem normalny i to ja bym wolał upokarzać beciaków ale widzę, że coraz więcej dzisiejszych facetów (simpy, beciaki) tak.

 

1 godzinę temu, Esmeron napisał:

W drugą stronę za to było 100%- wszystkie chciały mi to robić, nawet dziewice "chciałabym spróbować".  Więc hmm- hipokryzją byłoby wymagać, albo oczekiwać orala od partnerki, a samemu mieć opory przed minetą. 

Nie właśnie bo to akurat normalne, że kobieta jest na kolanach. A facet co w tym wypadku leży ale nie ma to znaczenia bo wychodzi na to samo (czyli ogólnie stosunek oralny) - facet się sam stawia w pozycji uległego beciaka.

 

 

 

 

W ogóle to jest abstrakcja jakaś. Przecież to jest obrzydliwe! To samo liczy się lizania dupy - żeby nie robić o tym osobnego wątku. A ten cytat:

7 godzin temu, Mmario napisał:

"Mario Ty to jesteś raczej dominujący to pewnie partnerka nie może liczyć na minetę....."

Sam świadczy o tym, że kobiety traktują mineciarzy jako kundli (tak kobiety mówią na uległych facetów).

Edytowane przez Analconda
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nie sądziłem, że dożyję czasów gdy przeczytam poniższe...

 

Czy mineta to oznaka słabości i poddaństwa?

 

Gdy mi słabo to się po prostu kładę i poleżę. 

Poddać się mogę jeśli wiem, że i tak wygram.

 

(...)

 

Zapytam Szanowne Gremium. Jeśli poświęcę swój (cenny) czas na miłe doznanie,

czynność która będzie wymagała posłużenia się językiem oraz wąsem wargami

a słodka brzoskwinka popuści soki, czy to w mniemaniu innych jest słabością?

 

(...)

 

Gdy jesz steka i nie masz wzwodu, to znaczy że trzeba zostać wegeterianinem?

 

(...)

 

Co ma piernik do wiatraka?

Co ma kielnia do zderzaka?

 

(...)

 

Nadchodzą intelektualne bąki w niedzielny wieczór... :) 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była u mnie laska na chacie. Umówiliśmy się na wspólny masaż. Wszystko fajnie, ja jak to ja, przeszedłem do konkretów, wymasowałem jej całe ciało, w tym i "patelnię" jak to inni kolokwialnie nazywają. Potem zrobiłem jej fajną palcówkę i minetkę. 10 minut i doszła. Ona zrobiła mi profesjonalnego loda, że aż mnie wykręcało na boki z ekstazy i sobie myślałem, że na pewno ją potem rozkręcę, bo chciałbym ją przelecieć. Wtedy mówiła, że jeszcze nie, więc ch*j wiedział o co jej chodzi. Ale gałkę zrobiła? Zrobiła.

Ma do mnie wpaść za niedługo na drugi raz, więc będę korzystał i przechodził do bazy nr.2. Taki fajny FWB.

 

Przechodząc do sedna:

Nawet przez sekundę nie przeszło mi przez myśl, że robiąc minetkę zniżam się do poziomu jakiegoś beciaka. 

Totalna głupota. Laska nakręcona na mnie, szanuje mnie jak wcześniej, nie odwala dzikich akcji, chce się ponownie spotkać u mnie na chacie. Po pierwszym spotkaniu wydaje się bardziej otwarta niż wcześniej, więc następnym razem będzie lepsze przedstawienie. Może introwertyczka, może nie chce wyjść na łatwą? Nie pojmuję tego, ale dać z pewnością da, bo widzę.

 

37 minutes ago, Analconda said:

nie wylizałbym obrzydliwej łechty bo to jest ohydne a w dodatku stawia faceta w roli jakiegoś kukolda co się płaszczy przed kobietą.

 

Ale głupoty piszesz, naprawdę.

 

37 minutes ago, Analconda said:

bo jestem normalny i to ja bym wolał upokarzać beciaków

 

jak ktoś, kto uważa się za normalnego i chce za pieniądze umawiać się z facetami na niewiadomo co(sypiać z nimi) upokarzać beciaków? 

Przecież taki "beciak" w przeciwieństwie do ciebie mógłby cię rozwalić/upkorzyć za sam fakt bycia heteroseksualnym (bo jak inaczej można nazwać czynność, którą chcesz wykonywać z tą samą płcią i to jeszcze za pieniądze?)

 

Edytowane przez Tajski Wojownik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel znajomego miał sytuację jak poszli na kurewke na kawalerskim . Każdy rucha a ostatni najbardziej najebany ulega namowom i idzie ruchać po kumplach. Po czym wychodzi po 5 minutach , koledzy pytają się jak było a on : Ja dzis jakiś taki bez siły ale wylizałem ją 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 12
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tajski Wojownik napisał:

Chciałem, ale mnie powstrzymywała ręką. Nie pojmowałem o co chodziło. Na minetkę tak, a na seks to już, że za szybko. I weź tu zrozum kobiety.

Jeśli zrobiłeś minete to dałeś jej do zrozumienia, że jesteś zbyt uległy i jej dobrze nie zerżniesz.

  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Tajski Wojownik said:

 

Chciałem, ale mnie powstrzymywała ręką. Nie pojmowałem o co chodziło. Na minetkę tak, a na seks to już, że za szybko. I weź tu zrozum kobiety.

Nie chciała wyjśc na taką łatwą, zalezy jak powstrzymywała. Jest  "oj, nie, nie" a potem takie wyczekiwanie na zasadzie czy weźmiesz ją jak biały najeźdzca*  lub  "nie i koniec" wtedy uszanujemy.  Podejrzewam, że było to pierwsze, żebyś przejął inicjatywę i wyszło, że to Ty o tym zdecydowałeś a jej biednej nie pozostało nic innego jak rozłożyć nogi.

 

*nie namawiam go gwałtu, dla tych co nie rozumieją subtelnych różnic

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks to bezwzględna dominacja mężczyzny wobec kobiety.

 

Spójrzcie na dynamikę ciał obu płci podczas stosunku. Organy mężczyzny twardnieją, rosną, pęcznieją i agresywnie napierając penetrują ciało kobiety. Kobieta łagodnieje i otwiera się na atak, to czysta uległość.

 

Naturalnie więc w akcie seksualnym mężczyzna jest agresywnym dominatorem, a kobieta łagodną, uległą owieczką, a jak się ma do tego klękanie przed kobietą i lizanie jej łechtaczki?

 

Czyż to nie jest kompletna uległość mężczyzny, a co za tym idzie - wynaturzenie i perwersja?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Analconda said:

Jeśli zrobiłeś minete to dałeś jej do zrozumienia, że jesteś zbyt uległy i jej dobrze nie zerżniesz.

 

Spoko, obalę twoją teorię jak wpadnie do mnie drugi raz.

 

1 minute ago, Miraculo said:

Nie chciała wyjśc na taką łatwą, zalezy jak powstrzymywała. Jest  "oj, nie, nie" a potem takie wyczekiwanie na zasadzie czy weźmiesz ją jak biały najeźdzca*  lub  "nie i koniec" wtedy uszanujemy.  Podejrzewam, że było to pierwsze, żebyś przejął inicjatywę i wyszło, że to Ty o tym zdecydowałeś a jej biednej nie pozostało nic innego jak rozłożyć nogi.

 

 

To drugie właśnie, bo ona niczego nie oczekiwała wtedy. Jak robiłem masaż, to powoli zjeżdżałem ręką niżej i już wtedy było stanowcze "nie", ale potem jakoś się rozkręciła i dała więcej. Ja robię dobry masaż, taki zmysłowy plus wkładam w to dużo pasji. To ją jakoś rozkręciło, pozwoliła mi na więcej. Jednak, kiedy przeszliśmy do kolejnej fazy to się jakoś przestraszyła i widziałem po niej, że jak będę nacierał to jeszcze mi z piskiem z domu wybiegnie. 

Zrobiłem to więc na powoli, uspokoiłem ją, potem znowu wróciliśmy do gry i wtedy zrobiliśmy się sobie oralnie dobrze. 

W następną środę ma znowu wpaść, bo lubi mój masaż i widziałem, że jest podekscytowana. Na teraz już widać, że inna dziewczyna się zrobiła. Może ma jakieś opory. Podoba mi się. W środę spróbuję ją przelecieć proste. Ale pierw wszystko na spokojnie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się ostro zakłopotany czytając ten wątek, ponieważ mniej czy bardziej zaprawieni w bojach Bracia wstawiają swoje komentarze, a nasz forumowy teoretyk od seksu i związków, co na dodatek przyznał się do bycia gejem i prostytutką, wpada i rozwala temat swoimi teoriami.

 

Przepraszam, ale nie wiem co mnie bardziej rozbraja: ten temat czy to, że na Euro gramy dalej po remisie z Hiszpanią.

 

zakłopotany na Ulubione - Zszywka.pl

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak że walne patelnię tylko kobiecie z którą jestem związany emocjonalnie i mnie kręci. 

 

Dawniej "za łebka" jak jeszcze piłem alko to lizalem wszystko co mi pod język podeszło... Cipe, dupę, bandziochy. Nawet raz plery wylizalem.

 

I nie uważam to za uległość... Zresztą co to za uległość jak po patelni dajesz jej do dzioba a później tryskasz jej w gardziel.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

nie wylizałbym obrzydliwej łechty bo to jest ohydne

Ty wiesz w ogóle jak pachnie dopasowana do Ciebie kobieta? Pierdolisz teoretycznie. 

Godzinę temu, Analconda napisał:

Wtedy jest po równo ale nadal stawia faceta w roli pieska ruchającego nogi właścicieli.

Jak kobieta lubi tańczyć to i stopami zwali, kto jest usługobiorcą?

Godzinę temu, Analconda napisał:

mimo to kobieta nie będzie szanowała gościa który jest tak uległy, że liże jej p*ździochę.

Tak? Gdzie to przeczytałeś? Kobieta znającą Twoją wartość (ramę, pierwiastek męski, umiejętność stawania przy swoim) będzie wdzięczna i jeszcze za to się odpłaci. Ale co Ty możesz wiedzieć jak raz byłeś na divach (im lepiej nie lizać). Nie masz praktyki, nie wiesz co mówisz.

 

Godzinę temu, Analconda napisał:

Mówię tu o prawdziwych cuckoldach. To już w ogóle przechodzi ludzkie pojęcie - bo to są goście których podnieca bycie uległym wobec kobiety, bycie upokarzanym itd. I w tym środowisku dewiacje typu lizanie bździągwy, kuciapy, stóp są na porządku dziennym. Zresztą robią mocniejsze rzeczy jak zlizywanie spermy gościa który takiemu wybolcował "partnerke".

Chłopie, Ty mylisz pojęcia. Naprawdę życzę Ci z całego serca porządnej, otwartej i chcącej Ciebie kobiety. Blackpill pójdzie w kąt i te Twoje teorie jak poczujesz zew natury :)

Godzinę temu, Analconda napisał:

Sam świadczy o tym, że kobiety traktują mineciarzy jako kundli

To ja chyba same himalajki wyłapuję, normalnie w kasku urodzony :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szoruję patelnie jak pojebany.  Specjalnie dla kolegi @Analconda. Jak dotąd skończyło się to na:

- wydrolowaniem Pani tak, że nie mogła się przez kilka minut ruszyć

- płaczem z przyjemności

- utratą czucia w nogach (skurcz od trzymania w górze)

- zachlapaniem łóżka damskim wystyskiem

 

Czy dawanie orgazmów to oznaka słabości? Nie wydaje mi się. 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, horseman napisał:

- zachlapaniem łóżka damskim wystyskiem

Czyli moczem.

 

6 minut temu, horseman napisał:

Czy dawanie orgazmów to oznaka słabości? Nie wydaje mi się. 

Szybciej by miała orgazm w inny sposób.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię robić minetę bo podnieca mnie widok cipki.

A wszystkie kobiety którym robię są zachwycone.

A z zachwyconą kobietą robię co chcę. Jest moja.

Wracają do mnie po więcej.

Co więcej to świetny mechanizm psychologiczny - dałeś jej rozkosz więc jest zobowiązana żeby Tobie dać również. Bardziej starają się i idą na wszystko, nawet na coś dla nich początkowo nie akceptowalnego. Ale to jest gra win-win.

Edytowane przez ntech
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.