Skocz do zawartości

Gdy kobieta broni kobietę, czyli ręka rękę myje


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, zychu napisał:

Ale pranie brudów na publicznej stronie też jest niezbyt eleganckie.

 

Jeden z tych rozsądniejszych postów, zapewne niektórych zaskoczy, że od kobiety:


+

 

11 godzin temu, Pacman napisał:

Zgadzam się, pranie brudów na publicznej stronie jest nie eleganckie. 

Szkoda tylko, że nie ma eleganckiego miejsca na wypranie zdrady. 


To można zrozumieć, ale w naszym wysoko rozwiniętym jak na małpy 2.0 społeczeństwie, nie ma absolutnie żadnej formy "kary" dla kobiety, która ZNISZCZY życie psychiczne dziecka, które do końca życia będzie miało zakodowane pewne wydarzenia w nieświadomości, co wpłynie na CAŁE JEGO ŻYCIE (w postaci życia emocjonalnego, powodzeń lubi ich braków) i dodatkowo prawdopodobnie nadszarpnie zdrowie i portfel męża.

 

Co więcej, dostanie za to nagrodę w postaci pieniążków, a i dumny status rozwódki. To jest głęboko chore u podstaw. Za złamanie umowy nie powinna dostać NIC.

Kobiety nie boją się niczego tak jak linczu publicznego, gdzie zostaną nazwane po imieniu, bo ich opinia to rzecz święta. Jak dla mnie nie jest to eleganckie w 100%, ALE można zauważyć, że w pewien sposób słuszne. Nawet Jezus robił porządek pod świątynią i nazywał obłudników po imieniu. Jego za to ukrzyżowali, teraz chcą ukrzyżować tego gościa.

Mi się w pewien sposób podoba to podejście, bo poczucie bezkarności kobiet naprawdę jest męczące w skali mikro, a w skali makro - destabilizujące. Wg mnie nie można tego tolerować i z miękkim fiutem przyzwalać na takie zachowania, bo stracą na tym wszyscy. Ale to nie moja sprawa, bo dzieci i tak miał nie będę. Szkoda tych naiwniaków, co będą musieli właśnie przez coś takiego przechodzić. 🤷‍♂️

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Messer said:

kobieta zawsze będzie stała za kobietą, jeżeli chronią własnych interesów

 

Mi wychodzą dwa wioski. Pierwszy, statystycznie kobieta człowiek będzie kierować się przede wszystkim własnym zyskiem w krótkiej perspektywie. Drugi, nie mając żadnej opcji zysku, statystycznie kobieta będzie kierować się kryterium seksistowskim - segregacji płciowej. Oczywiście nazywając to "dyskryminacją pozytywną" czy "wyrównywaniem szans". Żeby było profeministycznie, statystycznie mężczyźni też będą kierować się kryteriami seksistowskimi - faworyzując kobiety, gdzie w grę wchodzi wyimaginowany potencjalny zysk seksualny. Eksperyment Mischela ("pianki") i odroczenie gratyfikacji też warto brać tu pod uwagę, szczególnie gdy chodzi o "szybki numerek".

 

Im bardziej wahadło odchylimy od punktu równowagi, tym większą energię zgromadzi, i z tym większą siłą odbije w drugą stronę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj widziałem babę z taaaaakimi cyckami! 🤔

 

Jak się lat temu będzie 12 wprowadzałem do mojego "apartamentu", w bloczydle zamieszkały głównie aspirujące "młode" małżeństwa na korpo dorobku. Na dwie klatki i 14 mieszkań było gdzieś 10 takich. 

 

Potem pojawiły się bombelki, część pań nagle przestała być "aspirująca" i zaczęła uprawiać zawód mama. 

 

Po 12 latach z owych 10 aspirujących małżeństw ostały się trzy. Z 7 apartamentów dwa zostały sprzedane przy okazji podziału majątku, a w pozostałych 5-ciu nadal radośnie jest uprawiany zawód mama, tylko g̶a̶c̶h̶ ukochany się zmienił. 

 

Kto zasponsorował niepracującym paniom owe apartamenty idzie się jedynie domyślać. 

 

Kochajcie myszki, tak szybko odchodzą. 

 

 

Edytowane przez maroon
  • Like 5
  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, HumanINC napisał:

Samica, zawsze broni samicy. 

Nie.

 

One nie bronią "innej samicy", tylko kobiecego status quo.

W skali mikro - baba babie najchętniej nóż w plecy by wbiła. W skali makro - podtrzymywanie spierdolonej narracji jest de facto działaniem na SWOJĄ korzyść.

Z pktu widzenia kobiety liczy się WYŁĄCZNIE interes własny, ale należy to kamuflować, aby móc - de facto - pasożytować na innych.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z komentarzy.

Tego typu zachowanie jest na maksa żenujące i okrutne ze względu na to, że druga strona nie może się wypowiedzieć.

 
Druga osoba nie może się wypowiedzieć? A to niby dlaczego? Wystarczyło by nagrać na YT sprostowanie, lub dać informację zwrotną na fanpagu.

Na maksa żenujące i okrutne - nieszablonowe działanie, które w myśl kobiet jest patologiczne bo działa w interesie faceta.

 

 

A wszyscy tu zgromadzeni pięknie rzucają wyrokami, nie mając pojęcia czy w ogóle jest to prawda i czy sam desperat nie zawinił. Brawo, 

 

To jest najzabawniejsze. Ona uważa że gość zawinił ( zdradzał żonę) to zapewne by się tym chwalił i stworzył post informujący wszystkich o tym wydarzeniu, lub oczerniając żonę - ponosząc ryzyko wystąpienia przestępstwa z kk art 212 tak? Powiem tylko tyle gratuluję logiki.

 

Reasumując: Jakich cech kobiety najbardziej nienawidzą u mężczyzn?

-Obłudy, zakłamania i hipokryzji.

 

Wnioski wyciągnijcie sami :) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, JoeBlue said:

Nikt.

Wykopały swoich facetów.

Przerobiłem ten scenariusz.

 

Nie nikt, tylko ex. 

 

A kuriozalnym przypadkiem (znam dwa) jest, gdy pan ląduje na bruku i jeszcze musi spłacać kredyt za kwadrat w którym pani z bombelkami mieszka. 

 

Ostatnio mam jakiś straszny wkurw na kobiety. Posłucham trochę ich pierdolenia, to mi się na rzygi zbiera. 😣

 

Przykładowo poznaję ostatnio panią specjalistę w pewnej dziedzinie. Merytorycznie kosa, co się rzadko zdarza. Do tego ładna i wolna. Nic tylko brać. Kontrolnie sprawdzam na fejsie, a tam kurwa bal próżności. Sesja taka, sesja sraka, focie z Seszeli, z Wenecji, z Paryża, tęczowa nakładka na zdjęcie, link do insta, a tam kurwa jeszcze więcej sesji i zdjątek z podróży. Czar prysł. Julka jak każda. Załamka. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Julka jak każda. Załamka. 

Im dłużej żyję, tym częściej sobie uświadamiam, że nie znam nawet jednej ładnej kobiety, która nie byłaby popierdolona w jakimś stopniu.

 

W sumie przerażające, ale naprawdę - nawet jednej.... od 8/10 wzwyż - same dziwadła.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Januszek852 said:

nawet jednej.... od 8/10 wzwyż - same dziwadła

Gdy dookoła dojrzewającej Pani zbierać się zaczyna szumowina licząca na "zerwanie gwinta", nie pozostanie to bez zmian w psychice. Albo Pani "wyzwoli się z okowów patriarchatu" poprzez karuzelę, albo stanie się unikającym ludzi "dziwadłem". Ale nie ma się co dziwić... jakie zdanie może mieć o ludziach ktoś, kto od mężów przyjaciółek dostaje co i rusz propozycje niedwuznaczne? A przez część żeńską o feministycznym typie urody, jest automatycznie traktowany jako "wróg"? Właściwe.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2021 o 22:23, Messer napisał:

- birds of a feather flock together - czyli, innymi słowy, nieszczęścia chodzą parami. Najgłośniej o moralności krzyczy ten, który tej moralności nie ma, o praworządności ten, który tym gardzi, o religii, ten, który najbardziej grzeszy. Bowiem zdarza się, że szewc bez butów chodzi,

O cholera jakie to PRAWDZIWE. Naprawdę najgorsze qrwy głosiły o porządność, prawdomówność itp 

W dniu 21.06.2021 o 00:20, zychu napisał:

Ale pranie brudów na publicznej stronie też jest niezbyt eleganckie.

Jaki porządny się znalazł... a wiesz że jak swojej wersji nie przedstawi to ludzie uwierzą jej? Bierność czasami to zguba...

W dniu 21.06.2021 o 00:45, Pacman napisał:

Zgadzam się, pranie brudów na publicznej stronie jest nie eleganckie. 

Wy macie honor i elegancje, kobiety mają wygodne życie kosztem innym, dobre ruchanie, wożenie autem, stawianie żarcia w drogich restauracjach. i ogólnie brak stresu, bo jak coś się stanie to I TAK WINA TYCH MESZCZYSN, JA JESTEM BEZ WINY! ... naprawdę wy w te poczucie "honoru" który jakiś mądry typ wam WPOIŁ od małego byście byli pipami które boją się robić to co chcą.. wierzycie jeszcze?

W dniu 21.06.2021 o 11:17, HumanINC napisał:

Samica, zawsze broni samicy. 

I w tym one są od nas lepsze, my sobie podgryzamy i podcinamy... jak krew dojdzie u faceta do fiuta to za mało zostaje by dotleniać mózg XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.