Skocz do zawartości

O ja yebe. Magia makijażu.


Rekomendowane odpowiedzi

https://streamable.com/e0t9cg

Rzygam panowie. I rozmnóż się z czymś takim. 
Za wieczoru, jeszcze po drinku myślisz że 10, rano się okazuje, że nawet nie 2. 

@Up 
Zdaję sobie sprawę że dla niektórych ta sztuczna szczęka to wręcz zaleta... :D🤣🤣🤣🤣🤣
Ale bez przesady kurwa. Jak można jeszcze nie mieć wstydu i się takimi rzeczami chwalić w internecie. Boże.

  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, UncleSam napisał:

Rzygam panowie. I rozmnóż się z czymś takim. 
Za wieczoru, jeszcze po drinku myślisz że 10, rano się okazuje, że nawet nie 2. 

 

Po pierwsze: nie rozmnażasz się z kobietą którą znasz tylko z widzenia w makijażu ;) a jak ktoś idzie do klubu i po drinkach bierze taką "10" a rano się okazuje "2" , to na własne życzenie to robi (wyrywanie panien w klubach po pijaku).

 

Po drugie: dla tej kobiety taki makijaż to jedyny ratunek by funkcjonować w dzisiejszym świecie (choćby znaleźć pracę w obsłudze klienta premium, gdzie wiadomo że trzeba mieć prezencję), więc nie dziwne że opanowała zmianę wyglądu do perfekcji. 

A jak ona otworzy własne studio makijażu i da taki filmik jako swoją reklamę, to myślę że kobiety będą się ustawiać w kolejkach do niej. 

W sumie w przypadku tego filmiku, to nie wiem czy można mówić o makijażu, chyba raczej o makijażu telewizyjnym czy nawet o charakteryzacji filmowej. Całkowita zmiana postaci.

 

Więc ja rozumiem dlaczego ona to robi, a ten filmik to dobra ciekawoska dla wszystkich którzy lecą na panny w tak mocnych makijażach, tak mocno "zrobione". Fajnie popatrzeć na "zrobioną" kobietę, ale tylko popatrzeć, nie bierzcie takich i nie sprawdzajcie nawet co się kryje pod makijażem.

Ogólnie, nawet w przypadku "normalnej" kobiety, nawet w przypadku ładnej kobiety - im mocniejszy makijaż, tym większa różnica i "zaskoczenie" po zmyciu tego makijażu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.