Skocz do zawartości

Te buty to letni koszmar kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Analconda napisał:

Sorry ale - Polacy to bezguścia - sandały i białe skarpety zresztą do każdych spodni i butów. Za duże koszulki, gacie za kilka złotych.

 

Nie zgadzam się.

Coraz więcej młodych jak i starszych mężczyzn w Polsce jest zadbanych, schludnych i całkiem stylowo ubranych.

Natomiast to własnie kobiety chodzą po ulicach jak fleje z tłustymi włosami, odrostami, spocone gdzie trąca nieprzyjemnym zapaszkiem, 

w dresach, wymiętych koszulkach, obszarpanych czy brudnych butach dodatkowo ubrania kupują w lidlu czy pepco na promocji😁

Także Anal nie jest tak źle z mężczyznami.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, kobiece atrybuty seksualne to głównie cycki, dupa i brak nadwagi.

 

Ten ostatni zwykle wynika z genów i młodości, dwa pierwsze - albo geny, albo chirurg. Powiększenie cycków kosztuje dziś dwie przeciętne pensje.

 

Natomiast męskie atrybuty seksualne (te, które wolno pokazywać, bo kutaza nie pokażesz przez materiał jak cycki) to wzrost, zarost oraz muskulatura.

 

Wzrost i zarost (z włosami włącznie) to geny, ale niestety możliwości poprawy wzrostu praktycznie nie istnieją, a owłosienia - w niewielkim stopniu. Muskulatura zaś wymaga lat ciężkiego zapierdalania na siłowni, diet, trzymania się planów, odmawiania sobie przyjemności.

 

Innymi słowy, kobieta może łatwo zrobić sobie niewielkim kosztem atrakcyjne ciało. Mężczyzna nie może.

 

Do czego zmierzam? Ubranie, wbrew pozorom, i tak jest na kobiecie trzeciorzędową sprawą. Wszyscy i tak patrzą na widoczne przez ubranie cycki, na stosunek talii do bioder, na odstającą dupę. Posiadaczka tych atutów może chodzić w worku na kartofle i będzie uznawana za atrakcyjną i świetnie ubraną.

U faceta wzrost, twarz i sylwetka sprawią, że pannom zmiękną nogi - nawet, jeśli są ubrani w żonobijkę, rozciągnięte gacie i sadidasy.

 

Wszystko inne to zbyteczne pierdolenie i cope.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, zychu said:

Wsiura nosi się we łbie, nie na sobie.

 

"Prawdziwi faceci" którzy słuchają opinii innych "autorytetów" powinni to krótkie zdanie wdrukować sobie i zawiesić nad łóżkiem.

Najzabawniejszy facet w takich sandałach według mnie to taki jeden "wsiur" na imię miał Steve, a na nazwisko Jobs.

A, jeszcze jedno, Steve często nosił do takich sandałów długie czarne skarpety, jak chodził w krótkich spodniach.

Pozdrawiam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Januszek852 napisał:

U faceta wzrost, twarz i sylwetka sprawią, że pannom zmiękną nogi - nawet, jeśli są ubrani w żonobijkę, rozciągnięte gacie i sadidasy

Na Photofeelerze w ciuchach 'pracowych' dostaję 8-9 w kategorii 'attractive', a jak zapodałem zdjęcie na motocyklu i w ramonesce, to mi zjechało do 5. Zrobię sobie zdjęcie w żonobijce i może skombinuję do tego gumofilce - dam znaka, jak to wpłynie na ocenę. Wish me luck ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adams napisał:

Na Photofeelerze w ciuchach 'pracowych' dostaję 8-9 w kategorii 'attractive', a jak zapodałem zdjęcie na motocyklu i w ramonesce, to mi zjechało do 5. Zrobię sobie zdjęcie w żonobijce i może skombinuję do tego gumofilce - dam znaka, jak to wpłynie na ocenę. Wish me luck ;)

 

Na photofeeler bardzo liczy się jakość samego zdjęcia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Januszek852 napisał:

Do czego zmierzam? Ubranie, wbrew pozorom, i tak jest na kobiecie trzeciorzędową sprawą. Wszyscy i tak patrzą na widoczne przez ubranie cycki, na stosunek talii do bioder, na odstającą dupę. Posiadaczka tych atutów może chodzić w worku na kartofle i będzie uznawana za atrakcyjną i świetnie ubraną.

U faceta wzrost, twarz i sylwetka sprawią, że pannom zmiękną nogi - nawet, jeśli są ubrani w żonobijkę, rozciągnięte gacie i sadidasy.

 

Wszystko inne to zbyteczne pierdolenie i cope.

Tak jak mówisz, to dowodzi na to, że gadzi mózg istnieje w kobietach oraz mężczyznach. Gościu, jak jest bed bojem, najlepiej przystojnym, to może chodzić w szmatach, mieć upierdolone paluchy i poobgryzane paznokcie, a i tak będzie pożądany. Dominuje, a to działa na kobiety. Wygląd ma ogromne znaczenie, dla osoby, która nie posiada dużej władzy nad ludźmi. W innych przypadkach, możesz być jak pasztet Adolf H czy Józef S a i tak mieć kobiety na pęczki. Władza i dominacja to magnes na cipki, wtedy już nie musisz wyglądać, a łamiesz kobiece serca jak zapałki.

Ktoś chce nosić sandały, niech nosi. Nie każdy mężczyzna posiadający kolczyk w uchu to pedał, nie każdy wytatuowany mężczyzna to kryminalista. Wszystko to są chore stereotypy, które społeczeństwo wykreowało dla ogłupionych mas.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Patton napisał:

Osobiście nie jestem fanem tego typu obuwia, ale czyżby już naszym rodaczkom i to w nas zaczęło przeszkadzać?

Forsowanie do shittestowania. To oznacza, że trzeba teraz kupić sobie jakieś i łazić specjalnie, aby je triggerować i pokazywać, że ma się w nosie wykreowane publiczne zdanie.

Nie wiem jak Wy, ale jak uda mi się wybyć nad wodę to sobie takie kupię i będę łaził w skarpetach na dodatek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lync napisał:

Forsowanie do shittestowania. To oznacza, że trzeba teraz kupić sobie jakieś i łazić specjalnie, aby je triggerować i pokazywać, że ma się w nosie wykreowane publiczne zdanie.

Nie wiem jak Wy, ale jak uda mi się wybyć nad wodę to sobie takie kupię i będę łaził w skarpetach na dodatek

 

Tak w ramach ciekawostki - 2018 - taki sam shit w innym jezyku - Fußmode: Bitte keine Flipflops, Männer. Auch nicht bei 30 Grad! - WELT . Ale sie panna Julia rozpisala, za cos trzeba dostac wyplate. Te teksty to sa nabijacze klikniec i zwykle triggery, zeby sie reklama zgadzala. Jesli jakas laska jest tego zdania, no to niech sobie bedzie. A pieski niech sobie lykaja te pierdoly i laza jak  im w glamour napisali ;) 

Edytowane przez sunhasntdie
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sunhasntdie napisał:

A pieski niech sobie lykaja te pierdoly i laza jak  im w glamour napisali 

No tak, bo to badanie granic, do ile faceci dadzą je przesuwać. Na razie cucki bardzo ładnie to łykają.

Szkoda, że dr Szarpanki zniknął z YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.