Skocz do zawartości

Inicjowanie Kontaktu


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę sobie z dziewczyną, piąte prze dziesiąte dałem jej znać że coś do niej czuję, ale ma chłopaka który jej nie szanuje, tylko czekam aż z nim się rozejdzie, ale ostatnio dziwnie się zachowuje tzn napisała mi że robi tatoo, na swojego chłopaka mówiła że mu nie pasuje, jej dopowiedziałem że kto co lubi , napisałem pokaż odpisała potem, i czekam od soboty aż do dziś, pisaliśmy o zmianie pracy mówię gdzie by chciała pracować, odpisała potem teraz jestem zarobiona,  a była cały czas dostępna, i czekam do dziś dziś to samo pogadaliśmy chwile jest dostępna ani nie raczy wejść i odczytać wiadomości, wiem że je się podobam co robić

zapomniałem dodać sama inicjuje kontakt a później znika 

Edytowane przez GallAnnonim999
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało informacji, pachnie to trochę jakbyś był dla niej tamponem emocjonalnym, to że jej się podobałeś, nie znaczy że tak ciągle jest, jeśli zbudowałeś pomiędzy wami komfort, a nie zbudowałeś napięcia seksualnego, to zostałeś przyjacielem. Jak się jest na haju to dużo sobie można zracjonalizować. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

sama inicjuje kontakt a później znika 

Uważaj na nią. To może być szpieg z krainy deszczowców. Karamba. 

 

Chłopie wciągasz się w coś, co wali chujem na kilometr.

Odpuść i ciesz się że panna nie wzięła Cię poważnie na celownik. Coś mi się widzi że chętnie dałbyś sobie zrobić krzywdę.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zapasową gałęzią do wydymania jakby się rozpadło z obecnym bolcem. Odpuść sobie ją. Ewentualnie zaproś na wino jakby zaczęła odpisywać, to takie zawoalowane zaproszenie na seks ;)  A i jak nie chcesz jej tylko stuknąć to sobie odpuść na amen ;) 
 

Edytowane przez Pyrkosz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, GallAnnonim999 napisał:

Piszę sobie z dziewczyną, piąte prze dziesiąte dałem jej znać że coś do niej czuję, ale ma chłopaka który jej nie szanuje, tylko czekam aż z nim się rozejdzie

 

3 ogromne, rażące, błędy w jednym zdaniu. 

 

1) piszesz z nią, zamiast o ważnych sprawach rozmawiac wyłącznie na żywo, a nie pisać 

2) nigdy facet pierwszy nie powinien wyznawać że cokolwiek do niej czuje, od razu jesteś na gorszej pozycji

3) ona ma chłopaka, a Ty "masz nadzieję" że być może kiedyś w nieokreślonym czasie to Ty zostaniesz jej chłopakiem

 

Krótkie pytanie które wyjaśni sprawę:

Czy częściej spotykasz się z nią na żywo, czy częściej piszecie?

 

Myślę że odpowiedź na to pytanie wyjaśni wszystko, czyli to że powinieneś sobie ją odpuścić.

 

 

 

 

Edytowane przez Adrianos
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

ma chłopaka który jej nie szanuje, tylko czekam aż z nim się rozejdzie

Powodzenia :D

Jeszcze kogoś ciągnie do zabawy w cuckolda? Dalej na orbitę zalecieć się nie da.

 

Co za temat, nie dość że beciak max to jeszcze za zajęte się łapie. Ale l00szki to kurwy :D Zbroja lśni, koń na białym rycerzu uratuję księżniczkę z wieży smoka.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

jej znać że coś do niej czuję, ale ma chłopaka który jej nie szanuje, tylko czekam aż z nim się rozejdzie

 

🙃

36 minut temu, Pyrkosz napisał:

Jesteś zapasową gałęzią do wydymania jakby się rozpadło z obecnym bolcem

Mysle, ze nawet tym nie jest. Ale to i lepiej, bo biorac pod uwage to jak on tego posta napisal i co juz odjebal, to tylko niepotrzebnie dostalby po dupie. Chociaz kto wie, moze by oduczyl orbitrazu 😆

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GallAnnonim999 napisał:

Piszę sobie z dziewczyną, piąte prze dziesiąte dałem jej znać że coś do niej czuję, ale ma chłopaka który jej nie szanuje, tylko czekam aż z nim się rozejdzie

No a jak się rozejdą, to ty już ją będziesz szanował że ho ho, a ona w zamian za to wyzna Ci miłość

No raczej nie. Tak jak Ci tu pisano, panna leci z Tobą w ciula, robisz za koło zapasowe, tym bardziej że laska widzi, że Ci się opcja "rycerza" włączyła. Dej se spokój i szukaj myszki gdzie indziej.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GallAnnonim999 napisał:

Piszę sobie z dziewczyną, piąte prze dziesiąte dałem jej znać że coś do niej czuję, ale ma chłopaka który jej nie szanuje, tylko czekam aż z nim się rozejdzie, ale ostatnio dziwnie się zachowuje tzn napisała mi że robi tatoo, na swojego chłopaka mówiła że mu nie pasuje, jej dopowiedziałem że kto co lubi , napisałem pokaż odpisała potem, i czekam od soboty aż do dziś, pisaliśmy o zmianie pracy mówię gdzie by chciała pracować, odpisała potem teraz jestem zarobiona,  a była cały czas dostępna, i czekam do dziś dziś to samo pogadaliśmy chwile jest dostępna ani nie raczy wejść i odczytać wiadomości, wiem że je się podobam co robić

zapomniałem dodać sama inicjuje kontakt a później znika 

Mam dziwne wrażenie, że jakiś czas temu zakładałeś dokładnie taki sam temat, gdzie chłopaki Ci tłumaczyli, że to bez sensu i pakujesz się w szambo.
 

Idź w końcu po rozum do głowy i daj sobie spokój z tą Pancią.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GallAnnonim999 napisał:

zapomniałem dodać sama inicjuje kontakt a później znika 

1 godzinę temu, GallAnnonim999 napisał:

odpisała potem teraz jestem zarobiona,  a była cały czas dostępna, i czekam do dziś dziś to samo pogadaliśmy chwile jest dostępna ani nie raczy wejść i odczytać wiadomości, wiem że je się podobam co robić

Wiesz co to szacunek do Siebie i szanowanie Swojego czasu?

Nie masz większych problemów, niż czekanie jak jakaś atencjuszka łaskawie odpisze na wiadomość?

 

Pół roku już siedzisz chłopie na forum, a widać że nic stąd nie wyniosłeś.

 

Aha, już Ci piszę co robić.

Koniecznie leć po pierścionek, rób bombelka, przepisuj mieszkanie i myszka jest Twoja!

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GallAnnonim999 napisał:

Piszę sobie z dziewczyną, piąte prze dziesiąte dałem jej znać że coś do niej czuję, ale ma chłopaka który jej nie szanuje, tylko czekam aż z nim się rozejdzie

 

 

Wybierz sobie proszę orbitę.

Do wyboru, do koloru.

 

Atom-Electron-Proton-Orbit-Structure-Ani

 

 

4 minuty temu, Zeppelin napisał:

Pół roku już siedzisz chłopie na forum, a widać że nic stąd nie wyniosłeś.

 

O to, właśnie to.

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od sensowności tego tematu powiem że czasem takie sytuacje rozwiązuje wrzucenie foty czy relacji z inną duperka. Nawet może to być dziewczyna kumpla w tle, ona nie musi o tym wiedziec. Laski nie odpisują ale relacje śledzą xD 

Poprostu czasem trzeba podnieść swoją wartość czy to duperka czy też hobby itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.06.2021 o 13:43, GallAnnonim999 napisał:

Piszę sobie z dziewczyną, piąte prze dziesiąte dałem jej znać że coś do niej czuję, ale ma chłopaka który jej nie szanuje, tylko czekam aż z nim się rozejdzie, ale ostatnio dziwnie się zachowuje tzn napisała mi że robi tatoo, na swojego chłopaka mówiła że mu nie pasuje, jej dopowiedziałem że kto co lubi , napisałem pokaż odpisała potem, i czekam od soboty aż do dziś, pisaliśmy o zmianie pracy mówię gdzie by chciała pracować, odpisała potem teraz jestem zarobiona,  a była cały czas dostępna, i czekam do dziś dziś to samo pogadaliśmy chwile jest dostępna ani nie raczy wejść i odczytać wiadomości, wiem że je się podobam co robić

zapomniałem dodać sama inicjuje kontakt a później znika 

Krótka piłka, proponujesz spotkanie, wtedy i wtedy.

Jak jej nie pasuje, niech poda swój termin.

 

Jak się będzie wykręcać urwij kontakt.

 

Najgorszy bład to przeciąganie relacji drogą elekteoniczną w poczatkowej fazie znajomości.

 

Komunikować się na messengerach to można jak już relacja jest we w miare stabilnej fazie.

Na początku tylko spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.