Skocz do zawartości

Czy to dużo?


Leniwiec

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałem ostatnio Panią lat 28, oczywiście z parciem na ślub. Sam jestem po 40. Po jakimś czasie zeszło na tematy seksualne. No i zapytała o ilość partnerów (seksualnych). Powiedziałem jakąś przybliżoną liczbę, poniżej 10 . Ona wyskoczyła z liczbą 14 i trochę zostałem w szoku, (o ile jeszcze nie trzeba pomnożyć razy 2 😆 ) . Biorąc pod uwagę, że współżyje od 18 rż, to wychodzi raptem 1/ rok. Niby dużo, niby nie -jak sądzicie ? Dodam, że nie jestem nią zainteresowany, temat tylko do luźnej dyskusji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mosze Red napisał:

Razy trzy :)  

 

To nie jest materiał na żonę czy partnerkę. 

Choćby z racji wieku...

 

2 godziny temu, Leniwiec napisał:

, to wychodzi raptem 1/ rok. Niby dużo, niby nie -jak sądzicie ? 

Wystarczająco aby rok po ślubie kontynuowała tradycję.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Leniwiec napisał:

Biorąc pod uwagę, że współżyje od 18 rż, to wychodzi raptem 1/ rok. Niby dużo, niby nie -jak sądzicie

Myszka się wyszalała, szuka beciaka do zagonienia. Myślę, że partnerów miała więcej lub tyle co podała skoro wyskoczyła z taką liczbą, tego się nie dowiesz. Wysokie ryzyko doprawienia rogów. Nie pchałbym się w związki.

 

2 godziny temu, Leniwiec napisał:

Dodam, że nie jestem nią zainteresowany

To problem z głowy, urwij kontakt jak na coś liczysz więcej. Chyba, że to tylko znajoma, to co tam Ci szkodzi, święty nikt nie jest a może to spoko osoba do pogadania. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak, wymyśliłem sobie taką definicje. 

Otóż: kobieta mówi że miała przykładowo 5 typa, później oceniamy ją z wyglądu od jeden do dziecięciu.

Dajemy jej z 6. Dodajemy jej wygląd do tylu ile powiedziała czyli 11 typa, mnożymy to razy trzy wychodzi 33. 😀

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałbym czy owa liczba 14, to w całym życiu, w zeszłym tygodniu, w ostatnim miesiącu, od początku roku, od początku pandemii...czy może odkąd ma... Netfliksa😄

 

Reakcja mogłaby być bezcenna😆

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to by było 14, to jest dużo z mojej perspektywy.

3 hours ago, Leniwiec said:

Biorąc pod uwagę, że współżyje od 18 rż, to wychodzi raptem 1/ rok.

Obliczenia kuleją. To wychodzi 1,4 partnera na rok. Czyli o 40% więcej. Jakbyś zarabiał o 40% więcej, to byłaby spora różnica chyba?

Przyjmując najlepszy scenariusz, bez jednorazowych wypadów, wymieniała faceta co 8 miesięcy, regularnie.

40 minutes ago, Mosze Red said:

To nie jest materiał na żonę czy partnerkę

Dokładnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Leniwiec napisał:

 Ona wyskoczyła z liczbą 14 i trochę zostałem w szoku

Nie lubiła długich związków, aż do teraz:

3 godziny temu, Leniwiec napisał:

oczywiście z parciem na ślub.

Teraz będzie inaczej, do 1 zdrady. :D

 

 

8 minut temu, Krugerrand napisał:

Zapytałbym czy owa liczba 14, to w całym życiu, w zeszłym tygodniu, w ostatnim miesiącu, od początku roku, od początku pandemii...czy może odkąd ma... Netfliksa

Oraz czy w wielokątach liczy tylko męskich partnerów?:D

  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziała 14 = za dużo, jakby powiedziała 5 = w sam raz, ale czy obie wersje są prawdziwe i w jaki sposób miałby to autor sprawdzić, przecież to tylko słowa.

Pomijam już komentarz, że 28 lat to po temacie, rozumiem, że tutaj wszyscy 40 latkowie mają super laski w wieku max. 25 😮🙄

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jol napisał:

 

Pomijam już komentarz, że 28 lat to po temacie, rozumiem, że tutaj wszyscy 40 latkowie mają super laski w wieku max. 25 😮🙄

Ja mam 28. Na chwilę obecną prędzej bym został gejowską prostytutką niż tknął swoją równolatkę.

 

Uważam je za najbardziej przyjebane stworzenia na tej ziemi.

  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo. Nie na żonę. 

10 minutes ago, jol said:

Powiedziała 14 = za dużo, jakby powiedziała 5 = w sam raz, ale czy obie wersje są prawdziwe i w jaki sposób miałby to autor sprawdzić, przecież to tylko słowa. 

 

Z czasem wyjdzie. Na początku nie da się tego zweryfikować ale z biegiem lat zawsze coś się chlapnie w rozmowie, w stylu:

- a kiedyś spotykałam się z gościem co był żołnierzem... 

- ooo, nie wspominałaś...

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Leniwiec napisał:

Nadmienię tylko, że Pani od 10 lat łyka tabsy, więc  mogła jebać nic się nie bać 😁


A za potencjalne ryzyko raka i to szczególnie raka piersi, i innych chorób związanych z tym rodzajem antykoncepcji zapłaci oczywiście tzw. miłość życia.. W sensie ktoś się wybawił, a płacić za to będzie .. frajer, biorący towar już nie drugiej, ale trzeciej kategorii. ;) 

 

4 minuty temu, Leniwiec napisał:

W tych okolicznościach te 14 wygląda jakoś.... blado ? 😎

 


 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, buka1977 napisał:

Nie ma to znaczenia czy to prawda czy nie.

Ma znaczenie bo jeśli nie potrafi się przyznać to jest zwykłym szonem.

 

Po za tym 28 lat to ile miała bez znaczenia - za stara - trzeba było myśleć wcześniej bo tera może robić za worek na spermę chociaż znając życia przygarnie ją jakiś spermiarz który u młodej nie ma szans.

 

I kto uwierzy 28 latce, że od 10 lat nikt jej nie bolcował?

Ta 14 chłopa do 18 a potem zero? Ona jest zero.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.