Skocz do zawartości

Fobia Społeczna, czy aby na pewno


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich
Tak się zastanawiam, że może wcale nie mam tej cholernej fobii Społecznej, gdy wchodzę do sklepu nie czuję żadnego lęku to samo do przychodni, że mnie ktoś obserwuje ocenia, jedynie gdy mam zabrać głos w Grupie lub, że osoba która jest mądrzejsza ode mnie, bardziej inteligentna, wtedy mam problem brakuje mi słów, może rzeczywiście jestem, mało inteligentny ( są jakieś Ćwiczenia na to ??), mam jakieś trudności w formułowaniu zdań tak na szybko, bo jeżeli chodzi np jakiś dialog napisać to mi to wychodzi ale muszę się sprawdzać i poprawiać, mam też trudności ze zrozumieniem co do mnie się mówi, ale też np trudność i w pisaniu np przez Messenger gubię także wątki gdy oglądam jakiś serial, lub film , a przez to że nie wychodzi mi pisanie, widzę że przez to osoba która mi się podoba zaniechała kontakt ze mną
może macie jakieś sposoby żeby te wszystkie moje problemy w jakimś stopniu rozwiązać ??!! z Góry dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.