Skocz do zawartości

Kiedy kobiecie przeszkadza WSZYSTKO


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Chcni napisał:

Doceń jej prawdziwość laska nie bawi się w żadne wersje demo, masz od razu prawdziwą pełną wersję. Narzekamy na fałsz i obłudę kobiet, trzeba doceniać takie skarby :)

Taa i powiedz jej jak wali shit testem "chociaż byś kurwa z miesiąc poudawała to nie" .

 

 

 

Kolega ma któraś tam rocznicę ze swoją i mówi mi ostatnio "jak by miała honor to by sama 5 lat temu odeszła" tu by było podobnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa "Szarpanki z życiem" idealnie pasuje do Ciebie. 

 

Najpierw kłótnia z bratem o hajs, potem sąsiadki chcą mu założyć chomąto zeby waflował, potem zadłużona matka błaga go o hajsy, potem jakieś patusy chcą mu dać w papę, a teraz lasencja mu truje. Ciekawe co będzie na tych wakacjach. 

 

Cytując klasykę:

 

Ale ty masz silna psychikę! 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit test, że ktoś za dużo zarabia, to jest ewenement na skalę światową, niezwykle kreatywny i dodatku trzeba przyznać, że ryje banie w pierwszym momencie.

 

W ogóle, Ty ją w chipsach znalazłeś?

 

Ta kobieta już widać, że z daleka się nie nadaje na poważną relację. Takie jak ta szanowna pani mają być odrzucane przez mężczyzn, zupełnie jak panie odrzucają nas, gdy nie spełniamy ICH wymagań. Ona NIE SPEŁNIA podstawowych wymagań w kwestii bycia kobietą do związku długoterminowego - DO WIDZENIA. Z daleka widać, że jest głęboko nieszczęśliwa sama ze sobą, a bycie z taką osobą to proszenie się o kłopoty.

 

No chyba, że chodzi tylko o seks, to jak to mówią lepszy dach z gołębiem niż wróbel w garści. Mnie takie kobiety odrzucają niesamowicie, taka kobieta to jest istna kara dla faceta. Być z taką w związku to jak żyć za karę. 

 

"Znowu zarobiłeś za dużo - Co ja Ci mówiłam Przemek, ludzie zarabiają po 3.500złotych a Ty znowu 35 milionów zarobiłeś, co ja mam z tym teraz zrobić, nie mam już siły na to wszystko, chyba pojadę do mamy", a w ogóle znowu idziesz na basen się zrelaksować i popływać, chcesz zdrowo się odżywiać i poćwiczyć? Czyś ty do końca zwariował? Co ty filozof jakiś jesteś, że czytasz Jakieś Aureliusza? Ty filozofem chciał być - śmiechu warte, lepiej do porządnej roboty byś się wziął a nie grzebiesz sobie cały dzień w robocie w jajach. Zarabiałbyś te 3.000 a nie...Wiesz co ja już tego nie wytrzymam, dzwonię po taksi jadę do mamy a Ty idź i ćwicz, głupi jesteś to idź.

  • Like 3
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, manygguh napisał:

Ciekawe co będzie na tych wakacjach. 

Na wakacjach będzie relacja z walki bialorycerzy o względy kobitki przed ścianą , widzę jak latają jej po drinki i wydają szmal jeden przed drugim , ja tam jadę pozwiedzać i trochę pochilować , nie walczyć o szparę 30 latki 😁😁

 

 

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

"Znowu zarobiłeś za dużo - Co ja Ci mówiłam Przemek, ludzie zarabiają po 3.500złotych a Ty znowu 35 milionów zarobiłeś, co ja mam z tym teraz zrobić, nie mam już siły na to wszystko, chyba pojadę do mamy", a w ogóle znowu idziesz na basen się zrelaksować i popływać, chcesz zdrowo się odżywiać i poćwiczyć? Czyś ty do końca zwariował? Co ty filozof jakiś jesteś, że czytasz Jakieś Aureliusza? Ty filozofem chciał być - śmiechu warte, lepiej do porządnej roboty byś się wziął a nie grzebiesz sobie cały dzień w robocie w jajach. Zarabiałbyś te 3.000 a nie...Wiesz co ja już tego nie wytrzymam, dzwonię po taksi jadę do mamy a Ty idź i ćwicz, głupi jesteś to idź.

I taka w tym była logika , praktycznie dosłownie hahahahahaha .

 

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

No chyba, że chodzi tylko o seks

Trochę mi libido spadło , ale wzrosło ? Czym bliżej 30 tym bardziej potrafię myśleć tą głową wyżej , pomimo tego ,że po regularnych treningach mam testosteronu tyle co dla całej afrykańskiej wioski.

 

 

Potrafię odpuścić chujowy seks dla poczytania czegoś , czy nie wiem pójścia do kina , młodszy byłem to tylko liczyło się spuszczenie z kija , KAZDYM możliwym kosztem .

 

 

Ciekawe zjawisko , przyglądam się temu z zaciekawieniem 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, yrl napisał:

Trzeba być bezwzględnym w doborze przyjaciół/partnerek. Po co się męczyć z toksycznymi ludźmi. Odkąd zacząłem to robić moje życie jest spokojniejsze. Czasami wystarczy jedna akcja żebym kogoś skreślił. 

Dokładnie trzeba unikać toksyczny ... szczególnie w pracy najlepiej trzymać się z daleka od takich ludków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Anal właśnie sobie wyobraziłem minę twojej przyszłej kobiety gdy coś takiego od ciebie usłyszy

Wątpię, że kiedykolwiek będę w związku  ale by czegoś takiego nie usłyszała bo by stała przy garach.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Turop napisał:

pretensje o wszystko , że jadę na wakacje

Bo beze mnie.

3 godziny temu, Turop napisał:

że ćwiczę za dużo

Cholera nie uda mi się zrobić z niego tłustego miśka, będzie atrakcyjny dla innych kobiet i będę musiała i ja coś z ciałem robić bo mnie rzuci.

3 godziny temu, Turop napisał:

jestem za elokwentny

Kurwa nie rozumiem połowy jego wypowiedzi, wychodzę na głupią kurę.

3 godziny temu, Turop napisał:

że za dużo zarabiam

A na mnie to żal mu chociaż malutki prezencik kupić, zabrać gdzieś, burak jeden.

3 godziny temu, Turop napisał:

że jem za zdrowo.

Jezu z tą jego dietą to ja nie wyrobię. Co będzie jak zażąda aby mu gotować jakieś wymyślne rarytasy? Mógłby jak normalny facet browara i schabowego albo kebsa.

 

 

Ogólnie nawet przystojny jest i mi się podoba, ale jak takim typem manipulować? On jakiś nie życiowy.:D

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był ten typ "Dupencja Niezadowolencja".

 

Mialem taka ciotke, wiecznie skwaszona mina, wujas wybudowal dom, pracowac nie musiala, zarobki niebotycznie.

 

Caly czas bylo jej zle, wujek sobie z nia radzil, twardziel jakich malo, ale zmarlo mu sie szybko pewnie z nerow, a ciotka dalej zyla niezadowolona i zla na wuja ze umarl...

 

Jak chociaz troche pokazesz ze sie przejmujesz jej gadaniem, przegrales, nic tylko uciekac bo zycia szkoda.

 

Wyobraz sobie ze masz slaby moment w zyciu - choroba, utrata pracy, a tu kotwica, ciagnie na dno.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie przypierdalanki i wtedy mówiłem że być może nie jesteśmy dla siebie stworzeni. Że nic na siłę, albo mnie akceptuję albo się rozejdzmy bo ja się nie zmienię. 

Kończyło to takie wybiegi a przy okazji sam sobie przypominałem że klamka nie zapadła i czasem lepiej się rozejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Turop napisał:

Witam zainteresowanych , krótko i zwięźle , spotykam się z nową kobitką i już po krótkim czasie czas prysł , pretensje o wszystko , że jadę na wakacje , że ćwiczę za dużo , że jestem za elokwentny? Nazywany przez Panią kiedy rozmawiam z kimś na poziomie filozofem , że nie organizuje wypadów jakich by chciała ,że z kolegą jutro jadę na basen , że za dużo zarabiam , że jem za zdrowo.

 

 

 

Kurwa , eloszka bambino szukaj el jelenio dalej , NEXT PLEASE.

Kurła Panie! Toż to wynika z jej niskiej samooceny i zwykłej zawiści o styl życia, ambicje, dyscyplinę. Stąd jej wjazd na Twoje ego! Twoją samoocenę, bo jak to tak że Ty jesteś lepszy od niej! Toż to dalece posunięta niesprawiedliwość! (btw. stąd tyle lasek idzie w socjalizm. Chcą karać wszystko, co uznają za niesprawiedliwe, lepsze od nich).

Jaka fajna, zdrowa, pewna siebie laska gnoiła by chłopa za jego osiągnięcia? 

No weź! 

Jakaś toksyna się z niej wylewała. 

Na następny raz:

nie dawać się! Stać emocjonalnie jak słup soli. 

Cytat

Szkoda czasu i energii , nie wiem czy trafię na swoją Julie , ale wiem jedno , POJEBANE WYMAGANIA ,  ja już na to leje , ale nie powiem ,że trzeba mieć specyficzną część energii odłożona na PODRYWY ,jak masz zaspokoić kogoś wymagania jak on sam nie wiem czego od siebie chce?

Nie! Czytaj wyżej.

Ci wszyscy biedni chłopcy, którzy biorą tą paplaninę toksycznych dup do siebie. Stać! I pomyśleć - co ona swoim zachowaniem komunikuje? 

Cytat

w zasadzie dochodzi do sytuacji , że nawet gdybyś kogoś chciał poznać to za dużo energii tracisz już na wstępie , nie dziwię się ,że czasem ktoś chodzi sfrustrowany ,

Ja się z tym zgadzam. Dla faceta ten cały seks i związki przynoszą za mało korzyści, żeby oto zabiegać. A może sporo stracić. 

Dlatego wywalone. 

Cytat

ja już na to leje , ale nie powiem ,że trzeba mieć specyficzną część energii odłożona na PODRYWY ,jak masz zaspokoić kogoś wymagania jak on sam nie wiem czego od siebie chce?

Kiedyś miałem taką energię. Był taki moment w życiu. I faktycznie, mam wrażenie że więcej lasek na mnie leciało. 

Cytat

Wzywam wszystkich Syzyfów , zostawcie swój kamień i chodźcie cieszyć się życiem .

Za bardzo analizujesz. To tylko pojedynczy przypadek. Ot, samiczka która mogła być przypadkiem psychiatrycznym. Żaden wyznacznik reszty. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się do niej o wszystko zacznij przypierdalać. To akurat dość zabawne i skuteczne. Wybijasz jedyną broń kobiety śmiechem, czyli wpędzanie w poczucie winy. Kobiety tak robią sobie pantofli, właśnie takim pierdoleniem, aż w końcu się poddajesz. W przeszłości takie teksty gasiłem śmiechem od ucha do ucha. Albo powtarzałem to samo, co do mnie powiedziała. Czegoś tam nie zrobiłem. To ja do niej ten sam tekst, że tego nie zrobiła. A ona, że ona to powiedziała. Ja mówię to też to mówię teraz. I tak w kółko. Z debili trzeba kręcić bekę, po prostu.

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam obserwacje brata @mac - skuteczna metoda mówić to co ona. Aaa bo ty mnie pewnie zdradziłeś jak byłeś z tą koleżanką (ta jasne). Aa bo ty droga kobieto mnie na pewno zdradziłaś jak jechałaś do roboty i gadałaś z kolegą. Jej mina jak brakuje argumentów - bezcenna. Aaa bo ja nie mam pewności, pewnie całowałeś się z jakąś lalą za rogiem (tiaa napewno, jak żadnej w okolicy nie znam). Aaale to ja nie mam pewności jak poszedłem do kibla czy się z jakimś nie całowałaś w mieszkaniu. Totalne bzdury. Odwrócona sytuacja. Ale działa. Robię to już dobre pół roku i działa na sytuacje bieżące, obecne (aktualne fochy i inne pierdolety). Czasem poziom wyżej tj. (rzadko ale zdarzy się) że zastanowi się (przypomni sobie) ostatnio rozwalonej przeze mnie kocopały/shit testy jest mniej tego. Ale w nieco bardziej stresowo sytuacji (niepewnej dla niej, bo lale trzymam w częściowej niepewności) znowu się zaczyna. Może to tylko ta seria softu tak ma, nie wiem. 

 

A co do samego tematu - wydaje mi się, że takie panie mają za długą smycz. Jak trzymasz ją krócej - takie teksty się kończą. Ona jest zadowolona. Nawet bardzo. Jednak trzymanie ramy nie zawsze się udaje (nam mężczyznom). 

 

Edytowane przez OdważnyZdobywca
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OdważnyZdobywca napisał:

Potwierdzam obserwacje brata @mac - skuteczna metoda mówić to co ona.

Możliwe, że to działa nie przeczę. Osobiście bym tego nie robił, bo mimo wszystko to schodzenie do poziomu dziecka, aczkolwiek metoda dosyć skuteczna bo dzieci nie lubią dostawać własną bronią. 

 

W ogóle gdybym usłyszał 1/10 tego co autor tematu, to moje manatki lub szanownej damy by były spakowane. Nie rozumiem w ogóle użerania się z takim kobietonem, co ona wnosi do waszego życia? Przecież nawet seks z taką osobą nie smakuje. Czuję obrzydzenie do samego siebie, że miałbym dotykać osobę, która jest do mnie opryskliwa, chamska, kontrolująca i zachowująca się jak mentalne dziecko i jeszcze mi dowalająca. W ogóle, jeśli o mnie chodzi to nie kłóciłbym się, głosu nie podniósł tylko wytłumaczył, że to co robi niestety ale wskazuje, że mentalnie musi podrosnąć i póki nie dorośnie, to nie ma szansy na dalszą relację i niestety ale musi poszukać innego króla, ponieważ ten z którym do tej pory była widać nie jest dla niej odpowiednim.

 

W ogóle zrozumcie szanowni forumowicze, że nie wchodzicie w żaden związek z kobietą/mężczyzną, która/y nie obdarza was szacunkiem, TYM BARDZIEJ na początku relacji. 

Wszelkie oznaki, tego co ta kobieta z tego krótkiego opisu opisała, to woła o pomstę do nieba. 

 

Są dwie opcje:

1. Dama z tematu jest niezwykle niedojrzała i kontrolująca. Autor nie bez powodu do takiej kobiety poczuł mięte - warto by się nad tym elementem zastanowił.

2. Autor tematu, fatalnie trzyma to co forum nazywa ramą i świat ale ramą nie jest. Stąd jest potrzebna praca nad swoją psyche.

 

Co do tematu i odpowiadając na pytanie, kobiecie nie przeszkadza "strikte wszystko", kobieta dochodzi do takiego momentu w swoim życiu, gdy jest nieszczęśliwa sama ze sobą i swoimi wyborami, wtedy projektuje złość na zewnątrz w tym również na mężczyznę, ponieważ tak jest łatwiej. Drugim mankamentem jest oblanie bycia mężczyzną przez faceta. Co daje niezwykle wybuchową mieszankę.

 

Ale finalnie tak czy siak i autor tematu warto by się przyjrzał sobie a szanowna panna, zrobiła retrospekcję samej siebie bo niestety ale z takimi cechami charakteru to nie wróżę szczęśliwego i spełnionego związku już nie mówiąc o życiu poza związkowym.

 

Dzięki za uwagę.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop Weź se nią  głowy nie zawracaj, jesteś na swój sposób poukładany facet a tu ktoś Ci zaczyna się wtrącać w Twoje życie jak masz jeść i ile pracować. Chyba Ci się włączyła monotonia i coś chcesz innego zbadać czy przeżyć (może letnia przygoda, może i też to dobre). Ale też nie dawaj się wyregulować, bierz to na luz, choć łatwo się to mówi jak w głowie myśli o gwiazdach na niebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 godzin temu, Turop napisał:

spotykam się z nową kobitką i już po krótkim czasie czas prysł , pretensje o wszystko , że jadę na wakacje , że ćwiczę za dużo , że jestem za elokwentny? Nazywany przez Panią kiedy rozmawiam z kimś na poziomie filozofem , że nie organizuje wypadów jakich by chciała ,że z kolegą jutro jadę na basen , że za dużo zarabiam , że jem za zdrowo.

 

 

No to kobita zaczęła znajomość z wysokiego C😁

Dodatkowo czuje, że interes i potrzeby są zagrożone bo inna kobita może pojawić się w twoim życiu skoro dbasz o siebie.

Nie będzie też mogła ciebie kontrolować i manipulować dlatego ma ból tyłka.

Pora zakończyć z tą panią znajomość jak najszybciej.

Zamiast kobieta cieszyć się, że będzie miała ogarniętego mężczyznę to jeszcze pretensje, że za dużo zarabia czy je zdrowo😆

Kobietom od tego dobrobytu w tyłkach się poprzewracało, nie dogodzisz tak źle i tak niedobrze. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj widzę tylko jedno, klasyczne rozwiązanie. Oto i one:

main.jpg

 

Tak, drzwi. Normalne drzwi, najważniejszy szczegół to taki, że muszą być wejściowe. Jak to działa? Gdy myszka zaczyna mieć problemy z garem pokazujemy jej wrota palcem dając wybór - pierdolenie o Chopinie za drzwiami, albo natychmiastowe ogarnięcie szczekaczki. Oczywiście ma ładnie przeprosić za chwilowe zaćmienie rozumu, inaczej procedurę powtórzyć bez opcji ulgowej.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Brat Jan napisał:

Ogólnie nawet przystojny jest i mi się podoba, ale jak takim typem manipulować? On jakiś nie życiowy.

Cały post w punkt. Miałem to samo napisać, ale mnie uprzedziłeś. 

Generalnie kompleksy typiary wychodzą na światło dzienne i zamiast coś z tym zrobić to jak zwykle samiec jest winny.

@Turop masz dwie opcje:

- kop w tyłek i dziekujesz paniusi.

- krotka acz treściwa rozmowa, że nie rzyczysz sobie by swoje komplesky odreagowywała na Tobie. Ma jedną szansę jak się nie ogarnie to patrz punkt 1.

Powodzonka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, bernevek napisał:

Kurła Panie! Toż to wynika z jej niskiej samooceny i zwykłej zawiści o styl życia, ambicje, dyscyplinę. Stąd jej wjazd na Twoje ego! Twoją samoocenę, bo jak to tak że Ty jesteś lepszy od niej! Toż to dalece posunięta niesprawiedliwość! (btw. stąd tyle lasek idzie w socjalizm. Chcą karać wszystko, co uznają za niesprawiedliwe, lepsze od nich).

1000% racji, takie laski trzeba mijać . Jeśli ona daje tak oczywiste sygnały, zmiana laski @Turop nie ma że boli. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.