Skocz do zawartości

Czy to jest legalny zapis (spółdzielnia mieszkaniowa)?


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko, może ktoś ogarnia lepiej ode mnie.

 

Dostałem notatkę z informacją.

 

Cytat

Nieobecność na spotkaniu skutkuje przekazaniem głosu, decyzyjności na innych obecnych.

 

Sprawa dotyczy bloku, jako całości i ma wpływ na finanse każdego z mieszkańców oddzielnie. Czy oni mogą zabierać decyzyjność warunkując nieobecnością? Przecież to nie jest tożsame. Jeżeli podejmują jakąś decyzję powinienem zostać poinformowany, nawet po spotkaniu, na którym byłem nieobecny. Prawda, czy fałsz, bo już zajoba dostaję od tych chujów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mac napisał:

Tak na szybko, może ktoś ogarnia lepiej ode mnie.

 

Dostałem notatkę z informacją.

 

Sprawa dotyczy bloku, jako całości i ma wpływ na finanse każdego z mieszkańców oddzielnie. Czy oni mogą zabierać decyzyjność warunkując nieobecnością? Przecież to nie jest tożsame. Jeżeli podejmują jakąś decyzję powinienem zostać poinformowany, nawet po spotkaniu, na którym byłem nieobecny. Prawda, czy fałsz, bo już zajoba dostaję od tych chujów xD

Można głosować pisemnie, chociaż spółdzielnie i wszelka współwłasność nieruchomości to zło :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka podstawa prawna? Może być walne spółdzielni lub wspólnoty i musi być wtedy udokumentowane a za uchwałami można zdalnie/pisemnie głosować. Każde inne to spotkania towarzyskie, z których co najwyżej może powstać wniosek/petycja z podpisami do zarządu spółdzielni/wspólnoty. 

 

Jak ktoś się za ciebie podpisze na czymś bez pisemnego upoważnienia, to kk się kłania. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.