Skocz do zawartości

Stawiam dupy na piedestale...


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć bracia. 

Chyba jestem uzależniony od emocji, od jakiegoś czasu stawiam dupy na piedestale.

Jakiś czas temu zacząłem spotykać sie z ex, w sumie to nie wiem czy byliśmy nawet w związku, było po prostu dużo sexu, emocje wzięły w góre i sie zakochałem kiedyś tam. Mało ważne.

 

Laska upierdala mnie cipą, troche latam za nią jak pojebany, wole się z nią spotkać niż z ziomalami, gdzie jej nie było to siedziałem tylko z ziomalami...


Ogólnie ostatnio pisałem, żeby się spotkać, napisała dopiero po godzinie, ze chetnie, to sie wkurwilem i olałem ją, poszedlem z kolegami na miasto, na miescie zobaczylem ja z innym typem i sie kurwa we mnie zagotowało, bez kitu zamuliłem troche i chciałem typa bić, dobrze, że tego nie zrobiłem, bo na drugi dzien sie spotkałem z tą dupa, i mowila czemu nie podbiliśmy do nich, czy nie poznalem goscia x ( znalismy sie kilka dobrych lat temu z jakiegos wspolnego sylwestra, spoko typ ) I caly wieczor tak naprawde miałęm spierdolony, bo dobrałem sobie jakieś głupoty że sie rucha juz z innym, a przeciez mialo być to zwykłe ons... Do klubu poszedłem nabuzowany, 3 typow sie wbilo do kolejki najebanych, to od razu się do nich przyjebałem, jednego wyrzucilem z baru, kazalem wypierdalac do kolejki, dwoch bylo anglikow, gadalem im ze maja stanac w kolejce i jakies panny nawet zdrowe, mnie zaczely ogarniac, zebym ich zostawil, ze oni sa najebani, ze nie ma sensu, zebym ochlonal... w tym jedna gada ze tak w ogole to my sie skads znamy, a ja zamiast jakaś bajera to mowie, ja Cie pierwszy raz widze na oczy ale ok, i poszedlem w swoja strone.

 

Z panna wychodze ogolnie na miasto, calujemy sie, w kinie panna trzyma mnie za faje, ślina non stop, i to nie wygląda tak, że ja nalegam czy coś, sama panna wie co robić. Tylko nie wiem czego ona ode mnie chce tak naprawde.

 

Najgorsze w tym wszystkim, ze wkurwiam sie, ostatnio jak ja zobaczylem z tym typem, a siedzialem z kolegami ( bylem po flaszce i kilku bro chyba) to wkurwiony wyzywalem ja do nich, ze szlauf, kurwisko, A koniec końców i tak do niej wracam, czego ja myśle kurwa caly czas kutasem, i to chyba też przez to, że nie mam innych opcji...

Panna ma dośc duży przebieg, wiem o tym, kiedyś naćpana płakała mi, że gdzieś tam u kogoś na kwadracie zrobili ją na śpiocha. Wiem o tym doskonale jaki ma przebieg, Ile ćpała itp.

 

W sumie gdzie nie wychodzimy to są jakieś zbliżenia większe lub mniejsze, nie ważne czy miejsce publiczne, czy las, tak w lesie też mi obciągała na polance. W galeri jak idziemy potrafie ja za dupe zlapac i nic z tego nie robi. 

Foty wysyla polnagie, o ktore nawet nie prosze.

 

Co ona chce odemnie ?

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabrzmi brutalnie, ale zabawa w "białego rycerza" zawsze kończy się podobnie...   Jej pojebane życie, może sprawić, że twoje też się takie stanie. Moim zdaniem ty nie masz zasad, jeśli chodzi o poznawanie kobiet i ona to widzi, albo w jakiś sposób wyczuwa ;) Nie jesteś z nią konkretny, jeżeli oczekujesz czegoś więcej to warto byłoby to jej zakomunikować odpowiednio. Mówisz, że znasz jej "przebieg" i ile "wyćpała" - to moim zdaniem krzyczy samo za siebie ;) Seks jak najbardziej, ale jeśli masz się w niej jeszcze bardziej zakochać to uciekaj póki czas, bo to ewidentnie laska nie do związku. Pozdro

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stosunku do jej doświadczenia jesteś jak dziecko na pustyni, więc najmądrzejsze co możesz zrobić to się uczyć i dymać ile się da.

Takie coś nie trwa wiecznie, więc póki możesz bierz co tylko ze znajomości wyciśniesz, to twoje.

Na mój gust któregoś dnia spławi cię z dnia na dzień albo będzie chciała ślubu, więc lepiej emocjonalnie się nie angażuj.

 

Czemu się tak zachowuje?

Testuje cię ile masz do niej cierpliwości i jaką ma nad tobą władzę.

Ja bym grał w te grę.

Udawać, że ma nad tobą władzę, potem pokazać że nie do końca, bo inaczej to wpadniesz do dołka gdzie się wrzuca cipki z męskimi genami, potem znowu dać jej poczuć, że ma władzę i tak dookoła.

To się nazywa technika "Push And Pull" i należy do skarbnicy wiedzy o kobietach.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby merytorycznie odpowiedzieć na zadane pytanie należy przeanalizować w pełni materiał dowodowy: poka foty rzeczone. 

Ok ;)

Poważnie : lubi zamieszanie, latasz ( jako jeden z wielu ) wokól, a to podbija jej samoocenę i daje +50 do szacunu. Chyba taka lekka patusiara,co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, elogejter napisał:

Panna ma dośc duży przebieg, wiem o tym, kiedyś naćpana płakała mi, że gdzieś tam u kogoś na kwadracie zrobili ją na śpiocha. Wiem o tym doskonale jaki ma przebieg, Ile ćpała itp.

Ja z moimi kwiatkami to chuj , tu się kolega zakochał w najgorszym szoszonie miasta , ale tylko i wyłącznie kiedy 

46 minut temu, elogejter napisał:

bylem po flaszce i kilku bro chyba)

Skoncz z alko to pociąg do szona zniknie ,a tam w sumie to nie przeszkadza Ci 

46 minut temu, elogejter napisał:

calujemy sie,

Jak 

46 minut temu, elogejter napisał:

, kiedyś naćpana płakała mi, że gdzieś tam u kogoś na kwadracie zrobili ją na śpiocha. Wiem o tym doskonale jaki ma przebieg, Ile ćpała itp.

Tak jak Chady robią naćpana w 4 , a Ty z nią do kina latasz.

 

 

 

 

Ziom kurwa xD

 

 

 

49 minut temu, elogejter napisał:

Co ona chce odemnie ?

To kino ją urzekło .

Edytowane przez Turop
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie byku dobrze wiesz że to do niczego nie prowadzi, miałem podobnie kiedyś z jedną dupą bo myślałem że tylko z nią mogę być i reszta nie istniała hahaha totalna głupota, przyszłości z tą dziewczyną nie wróżę, zdobyć doświadczenie poruchać, jak najbardziej, na Twoim miejscu spróbowałbym potraktować ją "przedmiotowo" tzn. jak masz ochotę na seks to się spotykasz a jak nie to nie, odsunąć ją od siebie potraktować jak dodatek, robić to co się lubi i co robiło się przed poznaniem jej, a od niej dystans. Nie możesz traktować życia znajomyc i pasji jako dodatku na wolne chwili kiedy akurat ona spotyka się z kimś innym i masz 2 h dla siebie . :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie dziwie sie nawet, ze wiekszosc wysmiala ten post, sam nie raz sie smieje z tego co odpierdalam. A i zeby bylo jasne nie robie za bankomat, wszystkie wypady 50/50 albo nawet wiecej w jej strone. W sumie nie nalegam ale panna sama placi, i chce placic za siebie, czy za nas. 

12 minut temu, Szop96 napisał:

Nie możesz traktować życia znajomyc i pasji jako dodatku na wolne chwili kiedy akurat ona spotyka się z kimś innym i masz 2 h dla siebie . :D 

No  wlasnie a na ten moment tak traktuje, w sumie wczesniej duzo trenowalem ale czekam na operacje, i nie moge zbytnio trenowac, jedynie jazda na rowerze... ale ile tez mozna jezdzic na rowerze do kurwy... Wczesniej wiekszosc czasu poswiecalem sportu co sa jakies tego efekty, -10kg i poprawa sylwetki znaczaca.

 

38 minut temu, JoeBlue napisał:

Czemu się tak zachowuje?

Testuje cię ile masz do niej cierpliwości i jaką ma nad tobą władzę.

Ja bym grał w te grę.

Udawać, że ma nad tobą władzę, potem pokazać że nie do końca, bo inaczej to wpadniesz do dołka gdzie się wrzuca cipki z męskimi genami, potem znowu dać jej poczuć, że ma władzę i tak dookoła.

To się nazywa technika "Push And Pull" i należy do skarbnicy wiedzy o kobietach.

 

Oj masz racje testy wali, typu wysyla mi jakiegos tiktoka zjebanego, ze nie chce byc singielka, ale nikt jej sie nie podoba, no kurwa co robić? czy jakoś tak to szło, poużywam ile będę mógł i zobaczymy, też jakimś chuj wie ruchaczem nie jestem bo szybko w chuj dochodze ale coś tam próbuje z tym robic.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że to nie jest materiał na związek, wiec trzymaj emocje na wodzy, nie wkręcaj się za bardzo, przeramuj to na fwb i tego się trzymaj. Jesteś młody i dupczyć Ci się chce, wiec korzystaj, ale niczego jej nie obiecuj. Najlepiej po prostu z nią porozmawiaj aby Ci powiedziała czego ona oczekuje po tej relacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ona chce od Ciebie??? Czlowieku! Ty się zapytaj czego Ty chcesz od siebie! To że jesteś młody i masz ciężkie jaja to objaw zdrowia, ale targają Tobą większe emocje niż tą laską. Jest taka anegdota: dlaczego w czasie okresu kobieta gotuje wodę na zupę w 3 garnkach? Bo tak kurwa i już! Ty masz "okres". Chcesz bić ludzi w swoim otoczeniu, bo emocje muszą gdzieś znaleźć ujście, jak ciśnienie magmy pod skorupą ziemi. Chcesz z nią być i masz wyjebane, bo tak kurwa i już.

 

Może jakbyś wyłapał wpierdol przy której zaczepce to by Cię trochę zresetowało. Ale oczywiście nie życzę.

Edytowane przez Redbad
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elogejter napisał:

czy jakoś tak to szło, poużywam ile będę mógł i zobaczymy

I myślisz że będzie łatwo skoro odwala Ci jak ją widzisz z innym typem? Radzę otworzyć podwozie przed lądowaniem jeśli nie masz doświadczenia w zrywaniu. Polecam ochładzać kontakt i wyrzucić ją ze swojej głowy racjonalizacją decyzji, nie będzie trudno bo:

2 godziny temu, elogejter napisał:

Panna ma dośc duży przebieg, wiem o tym, kiedyś naćpana płakała mi, że gdzieś tam u kogoś na kwadracie zrobili ją na śpiocha. Wiem o tym doskonale jaki ma przebieg, Ile ćpała itp.

Taki szon powinien być trzymany ULTRAkrótko, Ty w niej widzisz kobietę godną Twoich uczuć i zaangażowania - chcesz czy nie już podświadomie to odjebałeś. Do życia to ona się raczej nie nadaje, sama zrobiła z siebie zwykłą szmatę, coś w tej bajki o robieniu na śpiocha nie wierzę, najwyżej małe wyrzuty sumienia po gangbangu gdy było ostro posypane, a teraz gra na Twoich emocjach wybielając się przed samą sobą.

 

Mam dla Ciebie prosty test, w sumie eksperyment. Znajdź koleżkę który będzie chętny na trójkąta 2m+k i spróbuj ją namówić, niechsię zgodzi, nawet możesz upozorować spotkanie we 3 - gdy zobaczysz że panna idzie w to jak dym to klapki powinny Ci spaść z oczu ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale takie laski są pociągające. Dają w chuj emocji i fajny seks od pierwszego spotkania, to uzależnia. Na autora to zadziałało mocno, bo emocje mu wyjebały do poziomu 99%, to trochę za dużo jak już nie może się kontrolować.

Sam z taką patusiarą ostatnio kręcę i jest fajnie pod względem emocji i używania życia. Też mam negatywne odczucia względem jej orbiterów czy tam innych bolców, ale kurwa bez przesady. Aż tak mnie to nie rusza żeby z obcymi typami się bić o myszkę XD.

Chętnie dowiedziałbym się za to, co można z takich relacji wyciągnąć, jak się bawić aby było jeszcze ciekawiej. W sumie jak teraz czytam o tej technice push & pull, to u mnie wychodzi to naturalnie. Ja ją obrażam, trochę się naśmiewam, a potem są jakieś przytulanki i ruchanko. Ale jak ktoś by wpadł na pomysł jakiejś ciekawej akcji do odwalenia to chętnie posłucham.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, HeadBolt napisał:

Mówcie co chcecie, ale takie laski są pociągające. Dają w chuj emocji i fajny seks od pierwszego spotkania, to uzależnia. Na autora to zadziałało mocno, bo emocje mu wyjebały do poziomu 99%, to trochę za dużo jak już nie może się kontrolować.

Sam z taką patusiarą ostatnio kręcę i jest fajnie pod względem emocji i używania życia. Też mam negatywne odczucia względem jej orbiterów czy tam innych bolców, ale kurwa bez przesady. Aż tak mnie to nie rusza żeby z obcymi typami się bić o myszkę XD.

Chętnie dowiedziałbym się za to, co można z takich relacji wyciągnąć, jak się bawić aby było jeszcze ciekawiej. W sumie jak teraz czytam o tej technice push & pull, to u mnie wychodzi to naturalnie. Ja ją obrażam, trochę się naśmiewam, a potem są jakieś przytulanki i ruchanko. Ale jak ktoś by wpadł na pomysł jakiejś ciekawej akcji do odwalenia to chętnie posłucham.

Może Cię zaskoczę albo i nie ale każda dosłownie każda daje takie same emocje jeśli jesteś dla niej i ona dla Ciebie pociągająca. Każda. Bez znaczenia jest tu czy ma 24 czy 36 czy 45 lat czy jest partnerką  w międzynarodowej kancelarii czy tamże recepcjonistką . Czy to księgowa czy przedszkolanka. Są emocje i jest kobieca energia w łóżku. Z tego względu odradzam patusiary bo to nic niezwykłego a można sobie tylko narobić kłopotów. Słaba opcja.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Personal Best napisał:

Może Cię zaskoczę albo i nie ale każda dosłownie każda daje takie same emocje jeśli jesteś dla niej i ona dla Ciebie pociągająca. Każda. Bez znaczenia jest tu czy ma 24 czy 36 czy 45 lat czy jest partnerką  w międzynarodowej kancelarii czy tamże recepcjonistką . Czy to księgowa czy przedszkolanka. Są emocje i jest kobieca energia w łóżku. Z tego względu odradzam patusiary bo to nic niezwykłego a można sobie tylko narobić kłopotów. Słaba opcja.

To mnie zaskakujesz, albo po prostu mamy inny punkt widzenia. Bo jak laska chce iść na starówkę i połazić i potrzymać się za rączki to mi to nie robi. Za to jak zgadza się aby iść na browara w krzakach a potem mi chce pokazać cycki to jest inna historia. Partnerki międzynarodowych kancelariach prawdopodobnie w większości nie będą skore na takie zabawy, albo ja takich nie znam. W ogóle takie spotkanie w restauracji żeby coś zjeść, pogadać, a potem podzielić rachunek to dla mnie jest coś nie do pomyślenia, ale kto wie, może sam jestem patusem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo dzis umowilem sie z nia, miala cos zalatwic z kolezanka wczesniej i po mnie przyjechac, po czym pisze mi, ze siedzi z kolezanka w parku czy przychodze do nich, na to odpisalem innym razem, napisala mhm, i po pol h pisze czy jak odwiozie kolezanke do domu chce sie spotkac jeszcze? To zeby nie wyjsc na cipe na cipe napisalem po pol h jej dzis nie i tyle, jakies zdjecia wysyla ale nie odpisuje, wkurwia mnie to, ze nie potrafi szanowac mojego czasu

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie jesteś 100% niebieskipigułkowcem. Z tego co piszesz nie panujesz nad nerwami, rzucasz się do jakichś obcych typów - jesteś nieobliczalny, więc jakieś emocje tam generujesz. A czasami zachowujesz się jak pipa gdy cię urobi cipką, dlatego robi ci push and pull. Robi ci push, gdy dopadnie cię zazdrość lub gdy jesteś nudny, zbyt potrzebujący. Odpisujesz jej, umawiasz się, spotykasz, zabawiasz. Nuda, brak emocji, sucho w kroczu. Chwilowo traci tobą zainteresowanie. Ale potem ci odwala, buzują ci emocje, mówisz jej "wypierdalaj, nie mam czasu" więc robi ci pull - bo chce ta pijawka z ciebie wyssać te emocje, razem ze spermą i mokro jej się robi, ona sama nie wie czemu - nie jesteś potrzebujący i to jest dla niej super

Dopóki za bardzo się nie wkręcisz i będziesz zbyt porywczy, buzujący emocjami cośt tam ugrasz. Będziesz miał szlaban na seks, gdy będziesz go pragnął, needy, nuda. A gdy będziesz miał ją w dupie i zaczniesz coś odwalać to przyjdzie do ciebie i zrobi wszystko, żebyś się w nią zlał.


Ja też mam wrażenie, że ona jest zaburzona i ona oczekuje od ciebie, żebyś traktował ją chamsko. Ona szuka takich schematów, bo pewnie miała ojca alkoholika, przemocowca, albo typa który miał ją bardzo gdzieś, nie kochał, trzymał ją bardzo na dystans i kazał jej zasługiwać na miłość. Tego samego szuka u innych typów, szuka gości podobnych do ojca. Typowy objaw zaburzenia. Ona dobrego chłopaka nie potrafi docenić, tak samo miłych gestów. Ona chce tego spektrum negatywnych emocji. Poniżanie, słabe traktowanie, zazdrość, agresja, wybuchy gniewu, negatywne emocje Wiem, bo byłem w podobnej lasce kiedyś zabujany.
 

Edytowane przez Zbychu
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zbychu napisał:

. Ale potem ci odwala, buzują ci emocje, więc robi ci pull - bo chce ta pijawka z ciebie wyssać te emocje, razem ze spermą i mokro jej się robi, ona sama nie wie czemu.

 

Ciężko to dosadniej ująć :D . 

 

41 minut temu, HeadBolt napisał:

laski są pociągające

 

Uważaj, żeby tylko Cię w jakąś kabałę nie wciagnęła  

 

1 godzinę temu, Lucjusz napisał:

W sumie jak zrobili ją na śpiocha, to się nazywa chyba gwałt, co nie ?

Musiała mu pocisnąć jakiś kit. Przypuszczam, wręcz jestem w 99% pewien, że naj***ana łasila się do jakiegoś kolegi autora. Musiała po prostu się wybielić, żeby zaślepiony tziipką autor nie uwierzył swojemu koledze, jak mu powie jakie ziółko jest z jego ukochanej xD. Pomijając już fakt, że kobieta, która została naprawdę zgwałcona, miała by wstręt do facetów i nie pozwalała by autorowi na takie ekscesy  jak opisywał.

 

16 minut temu, elogejter napisał:

To zeby nie wyjsc na cipe na cipe

 

Już dawno wyszedłeś i ona, tak jak ktoś wyżej napisał ma z Ciebie niezła bekę .

 

@elogejter Gadałem kiedyś z 2 typami. 1wszy cisnął bekę przy nas ze swojego kuzyna. który stał obok. Ów kuzyn miał 3 bąble z 3 paniami i problem z ogarnięciem $$ na alimenty. Ten teskt/ anegdota dotyczy tu również Ciebie - " Z ksiedzem pożartujesz. z policjantem pożartujesz. z doktorem pożartujesz. ale z ch**m nie ma żartów". Zastanów się i wyciągnij z tego jakieś wnioski dla siebie.

 

Jako doraźny środek na Twoje problemy polecam zapoznać się z ofertą portalu  roksa.pl w Twojej okolicy :D . 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elogejter napisał:

Panna ma dośc duży przebieg, wiem o tym, kiedyś naćpana płakała mi, że gdzieś tam u kogoś na kwadracie zrobili ją na śpiocha. Wiem o tym doskonale jaki ma przebieg, Ile ćpała itp.

 

Tak jak już Ci pisałem wcześniej kobieta co najwyżej na FwB nic poza tym.

Nałogi i dawanie na lewo, prawo z jej strony dobrze o niej nie świadczy i na związek się nie nadaje.

Z tego co pamiętam jest starsza od ciebie o 4 lata czyli dobija już do małej ściany.

Kobieta po karuzeli kutangów z tykającym zegarkiem biologicznym jak myślisz czego chce od ciebie?

To wszystko co ona robi to gra, testy i nie powinieneś na to reagować, zastanawiać się po co, dlaczego.

Kolejna sprawa dobrze by było byś miał kilka opcji do wyboru bo zafiksowałeś się na jedną kobietę i

wtedy nie dziw, że po pewnym czasie gdy jest Ci z nią dobrze zaczynasz się w niej bujać.

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.