Skocz do zawartości

Stawiam dupy na piedestale...


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, elogejter napisał:

Mam durexy performa jakoś tak i kupiłem taki spray bravera control, dziś na próbę walilem i nie mogłem dojść z 15min.yakze powinno dać radę. On ma coś w sobie takiego że nie masz czucia w kutasie. I na początku nawet stanąć nie chcial

Aaa no właśnie... Te performa. To miałem. To zostaw tego brawerana. Sam durex wystarczy wierz mi 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normik'78 Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale w dobie wolności seksualnej i łatwego dostępu do seksu oraz mnóstwa atencji, propozycji każdego dnia ze strony simpow i cuckoldów kobiety mają bardzo duże przebiegi. Dodatkowo społeczeństwo nie widzi problemu i na to przyzwala a gdy nie ma ostracyzmu społecznego to hulaj duszo. Niestety nie dotyczy to tylko tych 20 letnich Julek, ale także kobiet zwłaszcza po 30 roku życia, wyzwolonych, niezależnych, nowoczesnych. Jestem za stary by wierzyć w bajki o nieskazitelności kobiet nawet swego czasu był taki konkurs w Polsce i szukali dziewic do jakiś obrzędów i wiesz co mieli w ogóle problem ze znalezieniem😁 Także czy diva czy "normalna" kobieta przebieg swój będzie mieć. 

@elogejter Chłopie co ty wyprawiasz? Jakieś nocowanie u ciebie ma ta kobita? Przecież miał być tylko FwB i nara. Po co w ogóle reagujesz na jej zaczepki i shit testy? Które w jej oczach za każdym razem oblewasz wkurzając się. Przecież to nie jest twoja kobieta? Na wesele idź sam albo znajdź kogoś innego chcesz z takim szlaufem się pokazywać wśród ludzi? Ech panie wyciągaj wnioski i szanuj czas braci, dostałeś tyle rad i co z tym zrobiłeś? 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PLno tak śpi u mnie przed weselem i po bo chce sobie poużywać, czy to coś złego? 

Z panna nic nie chce tylko sex

Nawet jej wczoraj shit testa zrobiłem. Powiedziałem ze nawet nie mamy z sobą o czym rozmawiać. Panna się wkurzyła i zaczęła dopytywac, ale jak to? Przecież rozmawiamy? Bla bla i że to pocisk w jej stronę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad mindsetem.

 

Jak już zostało wcześniej wspomniane, po pierwsze:

W dniu 30.06.2021 o 20:35, PrzemAss napisał:

Weź lepiej nie pij tyle bo kiedyś się źle skończy.

 

Po drugie:

W dniu 30.06.2021 o 22:30, Gixer napisał:

Żeby zapomnieć o jednych majtkach trzeba ściągnąć tuzin nowych. Działa jak natura chciała xD

 

No i rzucanie się na innych typów bo ktoś coś powiedział jest strasznie słabe. I bardzo dobrze pokazuje jaką masz psychikę...

 

 

A jeśli chodzi o stawianie jakiejś dupy na piedestale to:

23 godziny temu, Templariusz napisał:

Ja stawiam na piedestale jedną dupę, swoją własną. 

I tyle.

 

 

 

  A tak na marginesie, może zamiast uganiać się za seksem warto zmienić to?

18 godzin temu, elogejter napisał:

W sumie to nie mialem jakiego kolwiek związku.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2021 o 19:08, elogejter napisał:

Co ona chce odemnie ?

Przyjdzie z czasem. Teraz szalej lecz ostrożnie (tak aby bobo nie było).

 

Suga Free & Snoop Dogg "Don't be thinking wit cho ---- Boy" (OFFICIAL MUSIC VIDEO) - YouTube

Jak będzie na pieska to wsadź jej kciuka w dupsko i krzyknij ZUCKERFREI!!!!!!

W dniu 30.06.2021 o 20:45, Lucjusz napisał:

zrobili ją na śpiocha

Skoro ona wie, to chyba nie na śpiocha, tylko już jej był gupio było i udawała, że śpi...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

@Normik'78

Jestem za stary by wierzyć w bajki o nieskazitelności kobiet

Między nieskazitelnością a życiem jak z Red Tuba jest jeszcze spora przestrzeń i takie kobiety zazwyczaj spotykasz- nie anioły ale i nie panie z przebiegiem 300. Ktoś tu dość słusznie napisał, że kobietom mało który facet się podoba, nie każdy facet który im się podoba będzie akurat tą kobietą zainteresowany, samo życie ogranicza jakoś liczbę partnerów i jeśli ktoś hobbystycznie nie zajmuje się pieprzeniem po klubach, to wynik trzycyfrowy, a nawet zbliżony jest dla niego raczej nieosiągalny. Nie twierdzę że jakieś osiedlowe szony nie mają imponujących przebiegów, wiem że dzisiejsze czasy sprzyjają rozwiązłości ale nie popadajmy w skrajności i nie róbmy z przeciętnej pani prostytutki, która zajmuje się głównie opierdalaniem ogórów, bo to zwyczajnie tak nie wygląda.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejterPo co jej robisz shit testy? Przecież z nią tylko można mieć relacje FwB czy ONS. Powtarzam przestań się na nią fiksować i nastawiać, nie nadaje się na związek. To co robi, mówi olewaj i się nie przejmuj to nie twoja sprawa. Po weselu zakończ definitywnie znajomość, popracuj nad mindsetem i ogarnianiem własnego życia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Normik'78 napisał:

Bez przesady, że większość kobiet ma w wieku tam 30-40lat nie wiem 200- 300 partnerów seksualnych, chyba na Red tube...

Mnie osobiście łażenie na prostytutki by brzydziło. Każdy ma tam swoje zdanie, skoro kogoś nie brzydzi, niech łazi, mnie świadomość że przede mną było tam pół miasta skutecznie studzil z zapału ;)

Panny z redtuba i aktorki z brazzers maja nieduży przebieg bo wkolko występują z tymi samymi aktorami

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, xander99 napisał:

Panny z redtuba i aktorki z brazzers maja nieduży przebieg bo wkolko występują z tymi samymi aktorami

Ja nie pisałem o przebiegu pań z Red Tuba tylko o tym,  że życie to nie Red Tub gdzie każdy napotkany facet to łysy z Brazzers, a baba zapytana o godzinę rozkłada nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Normik'78 napisał:

wiem że dzisiejsze czasy sprzyjają rozwiązłości ale nie popadajmy w skrajności i nie róbmy z przeciętnej pani prostytutki, która zajmuje się głównie opierdalaniem ogórów, bo to zwyczajnie tak nie wygląda.

Częściowo się zgadzam, ale każda kobieta, czy prostytutka czy ,, normalna kobieta" ma do ugrania jakiś interes. Wszystko w życiu jest interesem. Tego nie da się przeskoczyć, gdy kobieta nie jest zainteresowana mężczyzną, gdyż ten np. jest niski i brzydki, a ponadto nie rokuje dobrze zarobkowo na przyszłość, to tych barier nie da się przeskoczyć. Jakie kobiety siedzą na miejscu pasażera w luksusowych samochodach? Szare myszki czy topowe towary. W realu tak na prawdę zachowanie prostytutki niewiele się różni od przeciętnej kobiety. To dowód na to, jak kobiety są sprawnie emocjonalnie i manipulują w sposób wręcz niewiarygodny. Dopiero przyjęcie na chłodno faktów burzy tą iluzję. Sam jestem od Ciebie młodszy i na pewno mniej doświadczony, ale współczuję moim rówieśnikom, a także młodszym facetom, którzy obecnie wchodzą w bagno związkowe. Duża część z nich polegnie, będzie rozpita, po rozwodach, część popełni samobója albo jakieś przestępstwo. Ja świadomy tych mechanizmów nie wchodzę w relację, gdyż wiem, że z każdej strony czeka na mnie atak, który mnie może znokautować. Mężczyzna jest atakowany przez społeczeństwo, sądy, służby ścigania, często przez rodzinę napierdalany, że musi się w końcu ustatkować i ożenić, mieć dzieci. Gdy nie trafi w internecie na środowisko Red Pill czy MGTOW to marny jego los. Znajomość natury kobiet jest ochroną danego mężczyzny przed złym wpływem świata, który chce go powalić na ziemię, za pomocą obłudy i kłamstwa. Tak czy owak i tak poniesie straty, to nieuniknione, ale może wyjść z tego cały. Dlatego obojętnie czy kobieta trudni się prostytucją czy jest mężatką, dziewczyną, kochanką, to i tak z pomocą swojej pochwy w przeważającej większości przypadków otworzy sobie bramę do lepszego świata. Tego nie przeskoczysz. Są również kobiety mniszki, które wyrzekają się tego, żyjąc w ascetycznych warunkach. To już znacznie wyższy poziomie rozwoju duchowego z reguły.

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarkoBe

Częściowo się zgadzam ;)

Nie do końca jednak. Zgoda, dziś czasy dla facetów są dużo trudniejsze niż 20- 25 lat temu czyli za mojej młodości. Zgoda- dziś facet musi dużo bardziej uważać w związku z kobietami, owszem sporo kobiet tyłkiem załatwia swoje sprawy- ale jednak nie wszystkie, z jednej strony dlatego że część jednak tej bariery nie przekracza, a z drugiej nawet nie musi, bo wystarczy pokazać kawałek kolana a mężczyźni już są gotowi usługiwać i wyręczać. Kobiety często nie muszą się nawet "zniżać" do tego żeby dawać jakiemuś frajerowi, on za uśmiech będzie się płaszczył.

Ja w życiu naprawdę trochę się na oglądałem i byłem też świadkiem sytuacji w których facet, przełożony ewidentnie naciskał na kobietę żądając usługi w zamian za pomoc i ostatecznie kończyło się to tym, że pani zmieniała oddział albo wylatywała z roboty, bo gościu nie dostał tego co chciał. Tak też bywa. Nie ma co wszystkich wsadzać do jednego worka. Tendencje oczywiście są niekorzystne dla facetów ale jednak kobieta= prostytutka? Moim zdaniem nie

Edytowane przez Normik'78
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adameo napisał:

czerwona lampka - może to być próba wzbudzenia zazdrości, twoich negatywnych emocji

Tak było. Wczoraj pocisk dostała. Nie porównuj moich znajomych do tego chłopaczka. Na to panna się wkurwiła i żebym taj o nim nie mowil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, elogejter napisał:

to panna ssala kutasa podczas prowadzenia wozu,

Widać , że ktoś tu drogówki nie oglądał.

Napiszę teraz coś kontrowersyjnego, gdyż na Tym forum propagowany jest No Fap.

Chłopie, po tym co Ty tu opisujesz, ja proponowałbym Ci zakręcić dżordżem tak z 3-5 x dziennie przez 2 miesiące. Ty musisz upuścić trochę prądu, żeby natleniona krew zaczęła dopływać do głowy a nie tylko do główki, bo źle będzie ;)

 

11 godzin temu, elogejter napisał:

Jak narazie gram w te grę, ale w sumie to nawet mi się zaczyna od widywać ona. 

 

 Kolejny temat na 20kilka stron się szykuje. :)

 

11 godzin temu, Arthur Morgan napisał:

Najważniejsze : NIE SPERMIJ DO NIEJ!

Racja, ale w tym przypadku:

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2021 o 23:07, HeadBolt napisał:

 to dla mnie jest coś nie do pomyślenia, ale kto wie, może sam jestem patusem.

Ja sądzę że jesteś bardziej normalny niż sądzisz... te kolacyjki i inne gówno to zostało wymyślone i wpojone nam...

Ja chciałbym za to zrealizować np. z dziewczyną taką aktywną fajną idziemy w góry, wchodzimy na jakiś szczyt i na tym szczycie pośród przyrody pierdolimy się jak jakieś zwierzęta, tacy spoceni po kilkugodzinnym marszu, brudni. Pieprzymy się jak jakieś dzikie zające  XD Albo rozpalić ognisko w nocy na jakieś opuszczonej praży i też walić się jak zwierzęta w blasku tego ogniska :3 Sądzę że to ciekawsze niż jakieś burżuazyjne pedalskie kolacyjki po których gówno może wyjść XD

16 godzin temu, elogejter napisał:

nawet zdjęcie swojej dupy wysłała, jak lezy. 

Nie no qrwa to już jest prymitywne XD XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normik'78  A czym się różni tzw. normalna kobieta od prostytutki?

Skoro oba typy kobiet biorą profity za dostanie się do ciasteczka, z którego zrobiły biznes. Różnica polega na tym, że diva za określoną kwotę i zasady świadczy uczciwą usługę natomiast pobożna kobieta nie oczekując w zamian absurdalnych wymagań płaconych przez lata i rozłożonych na raty. A skoro diva jest tańsza to po co przepłacać? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Ja chciałbym za to zrealizować np. z dziewczyną taką aktywną fajną idziemy w góry, wchodzimy na jakiś szczyt i na tym szczycie pośród przyrody pierdolimy się jak jakieś zwierzęta, tacy spoceni po kilkugodzinnym marszu, brudni. Pieprzymy się jak jakieś dzikie zające  XD Albo rozpalić ognisko w nocy na jakieś opuszczonej praży i też walić się jak zwierzęta w blasku tego ogniska :3 Sądzę że to ciekawsze niż jakieś burżuazyjne pedalskie kolacyjki po których gówno może wyjść XD

Z ta panna tak mam właśnie. Latamy po górach. Wieczorne wypady na widoki, byliśmy w Bieszczadach na dwa dni w górach. Ogólnie cały czas coś się dzieje i nie ma nudy. I też nie robię jako bankomat. 50/50 albo nawet nie raz ona więcej płaci i jest ok. 

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Nie no qrwa to już jest prymitywne XD XD

W sumie wczoraj takie zdjęcie wysłała. A dzień wcześniej albo dwa od przodu p nocy jakos w stringach czerwonych, jak widać nogi i kawałek brzucha, i tekst, że pora spać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Iceman84PL napisał:

@Normik'78  A czym się różni tzw. normalna kobieta od prostytutki?

Skoro oba typy kobiet biorą profity za dostanie się do ciasteczka, z którego zrobiły biznes. Różnica polega na tym, że diva za określoną kwotę i zasady świadczy uczciwą usługę natomiast pobożna kobieta nie oczekując w zamian absurdalnych wymagań płaconych przez lata i rozłożonych na raty. A skoro diva jest tańsza to po co przepłacać? 

Różnica jest taka, że do prostytutki chodzi kto chce i kto zapłaci, ten ma, a do zwykłej babki nie- gdyby było inaczej nie byłoby tu tylu co to babę tylko na obrazku widzieli, sorry taka prawda.

Ja za młodu jak spotykałem się z paniami, dziewczynami to im nie płaciłem, jak postawiłem piwo albo koncert to później np weekend mieszkałem za friko u pani, jadłem, piłem winko. I jak wychodziłem to nie stało pod drzwiami trzech następnych bo im pani za dwie stówy gałę opierdoli.

Jak ktoś nie widzi różnicy między chadzaniem do prostytutek, a normalnym spotykaniem się z kobietami to ok, jego sprawa, dla mnie to dwie różne rzeczy- abstrahuję tu od osiedlowych patusek i lumpiar, ale to wiadomo.

Edytowane przez Normik'78
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejter Widzisz, twoim problemem jest chyba że nie myślisz o sobie. Za bardzo masz sentymenty... Traktuj ją może jako zabawiaczkę, dystansuj się itp. Bo to że fajne się rucha i chodzi z tobą po górach to nie znaczy że ona jest warta zaufania czy jakaś lepsza. To tak ja w wojsku albo klasie w szkole - z kolegą lub koleżanką też imprezujesz, znosisz trudy itp ale np. zaufać im nie można bo to qrwy są...

@Normik'78 To jest WSTYD zaszczepiony od małego. Ja sam qrwa czasami odczuwam wstyd podświadomie choć wiem że świadomie tez wstyd jest bezzasadny...

Ja kiedyś pisałem że JESTEŚ OD MAŁEGO UCZENI JAK NIE WYRWAĆ I NIE ZARUCHAĆ DZIEWCZYNY. Po prostu np. bardziej logiczne wydaje nam się pajacowanie i robienie z siebie małpy przy dziewczynie niż po prostu zwykła rozmowa, uśmiech, żartowanie ale takie normalne. 

Ja o divach... nie mam zdania. Staram się nie oceniać bo jestem zajęty sobą i jak mi ktoś krzywdy nie robi to niech sobie żyje jak chce... ale to prawda, u divy jest wszystko uczciwie - wiesz po co idziesz i płacisz za dobrze wykonaną usługę.

Święty Testo wyjaśnił to doskonale :3 w 1:23 minucie: 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.