Skocz do zawartości

Stawiam dupy na piedestale...


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

to duży skrót myślowy - mam nadzieję, że kumkasz OCB

Wiem, jestem świadomy tego. Z ta panna robię to wszędzie, nawet na weselu w altance coś po działaliśmy jak było ciemno. Jeszcze trochę się z nią po spotykam, po używam i popierdole. Ogólnie chciałbym jakaś inna ogarnąć w międzyczasie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymałem 3 sroki za ogon. Jak ja mogłem, to Ty też. Jak masz teraz takie ruchanie to jesteś na fali, ta fala pomaga ruchać inne.

PS. smród ciągnie się za mną już z 15 lat. Ale nie narzekam. 

 

Polecam. ZuckerFrei.

A i nie stawiasz dupy na piedestale tylko tą jedną - czyli nienajlepiej, ale jako tako. KIP JA HED AP!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elogejter napisał:
8 godzin temu, elogejter napisał:

@Iceman84PL najgorsze że przedwczoraj było kilka stosunków pod rząd, i za pierwszym razem spuściłem sie, i kutasa nie umyłem tylko po 5-10min drugi stosunek jazda... 

Myszka pójdzie na test za kilka dni. Ale narazie z nią nie gadam. Coś tam pisze. Wysyła jakieś piosenki ale wyjebane mam. Przyjechała dziś do mnie na 3 min coś wziąść, chwile pogadaliśmy i mówię że idę bo jestem umówiony. 

 

No to będziesz idealnym tatusiem.

Chociaż nie życzę z taką laską.

Plemnik potrafi żyć 48-72 h więc ... ;)

Nigdy nie jedź bez ogumienia.

Preejakulat to dziwka, nie jednego posadził w chujowym związku i z niewdzięcznym bachorkiem i brakiem perspektyw na udane lub znośne życie w pieprzonym Kaczymstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejter robię aktualnie to samo co ty 🤣 Z tym że u mnie panna ma 20 lat, ale z tymi zabawami jakbym czytał swoje fwb. Z tym że ja bym jej nie zaprosił na wesele do swojej rodziny. Ona jest prawie taka sama jak moja pierwsza laska. Robię teraz dokładnie to samo co robiłem jak miałem 18 lat. Działa to na mnie mocno.

PS. W razie wpadki nie trzeba jechać na żadną Słowację i płacić nie wiadomo ile. Wszystko jest do ogarnięcia w jeden wieczór na miejscu.

Edytowane przez HeadBolt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, HeadBolt napisał:

PS. W razie wpadki nie trzeba jechać na żadną Słowację i płacić nie wiadomo ile. Wszystko jest do ogarnięcia w jeden wieczór na miejscu.

 

28 minut temu, elogejter napisał:

A tu nie do końca tsk jest. jakbym miał jakieś problemy czy to będę się odzywał jeśli chodzi o ta aborcję. 

 

A tu proszę forumową Brać tak a propo Julek feminiazistek co się ruchają jak popadnie a potem usuwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile powinien trwać chłodnik? Ogólnie wczoraj panna była u mnie 3 min ale zlalem ja szybko że jestem umówiony. Wyszedłem jedynie przed dom dałem jej rzeczy, i szybko się pożegnałem. Bez żadnych czułości. Panna wieczorem pisała kilka wiadomości krótkich, nie odpisałem. Potem napisała drugi raz i nie napisałem do tej pory. Nic szczególnego jakaś piosenkę wysłała drugi raz. Ile chłodnik powinien trwać? Bo w sumie poruchał bym. 

@Iceman84PL @Ramaja Awantura @HeadBolt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejter Nie wiem. A co chcesz nim osiągnąć? Żeby się bardziej Ciebie słuchała? Żeby zapomniała o innych bolcach, tych którzy byli na fotkach do drukowania, czy co?

Ja teraz też jej robię przerwę, ale to dlatego że wiem, że wiem że się zaraz zabujam i będę się zachowywał głupio. No i ona ma w ten weekend jakąś imprezę rodzinną a ja mam zajęty. I tu jest w sumie konkret w wiadomościach na komunikatorach, bo zazwyczaj dotyczą one spotkania a jak wysyła jakieś głupoty to z tego żartuję tylko.
Kolega @zuckerfrei ma rację z tym idealizowaniem twojej aktualnej laski. Jak już mówiłem, moja aktualna znajomość jest podobna do mojego pierwszego związku. Od tamtego czasu nigdy nic do żadnej nie czułem, żadnej chemii, haju emocjonalnego. Aż do teraz, gdy poznałem laskę która lubi robić te same rzeczy. Szybciej bym mógł wymienić rzeczy w których się obie różnią, niż te w których są do siebie podobne - bo jest ich tak wiele. Skubane nawet urodziły się tego samego dnia, tylko że jedna 6 lat później 😄

Sam nie mam jakiejś mega konkretnej ramy, brakuje mi obycia z kobietami, ale z tą jakoś łatwo wchodzę w interakcje. Ja już to wszystko przeżyłem i po prostu tym razem staram się nie popełnić tych samych błędów.

Aktualnie to wymyśliłem jedną akcję którą mógłbym zrobić, nawet mam już cały plan obmyślony, ale nie wiem czy mam jaja żeby to odjebać. Bo wyjścia są dwa, albo będzie emocjonalnie i laska za mną poleci, albo to będzie koniec znajomości. Taki shit test. A to przecież miało być tylko fwb z góry ustalone, więc sam nie wiem.
Znów się o sobie rozpisałem, więc myślę że powinieneś rozwinąć temat tego chłodnika i jaki jest twój cel.

Edytowane przez HeadBolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HeadBolt W sumie chcialbym osiagnac to chlodnikiem zeby, panna znow sie odezwala do mnie i zaproponowala cos, wspolne spotkanie czy cos, czy ona mysli w ogole o mnie w jakims stopniu czy typowo ma wyjebane...

 

w kazdym  badz razie na weselu wygladalismy jak para, calowalismy sie przy wszystkich itp, panna nawet wspolne nasze zdjecia wywolala... i to podwojne dla mnie i dla niej.  Niby nic z nia nie chce a poczesci mi zawraca w glowie...

 

w niedziele przed poprawinami chciala mnie wziasc do siebie do domu, ale odmowilem bo mialem kaca jak skurwysyn i w sumie nie chcialem tak poznac jej rodzicow.

 

 

Po poprawinach umowilismy sie, ze w poniedzialek czyli wczoraj mamy wolne i przyjezdza po mnie z rana i lecimy w gory, gdzies tam pochodzic w jej rodzinne strony, opowiadala ze maja jakis domek gdzies tam na wiosce i zebysmy tam jechali, w nocy sms ze w sumie to ona nie wie czy ma ochote gdzies wychodzic, z rana napisalem Ok, niby ze wyjebane ale wkurwilo mnie to ze umawia sie i nagle zmiana zdania Takze dlatego ten chlodnik wprowadzilem bo mnie wkurwia

 

potem napisala cos tam o maturze jak poszlo, odpisalem po kilku godzinach ze zdane, przyjechala do mnie na doslownie 3-5min wyszedlem przed dom, pogadalismy chwile,doslownie kilka zdan, zero czulosci i mowie ze uciekam bo jestem umowiony, na to panna wieczorem dopiero napisala do mnie, ze gratulacje matury, paznokcie swoje pokazala jakie zrobila i ogolnie jakies glupoty, ze jak chce to sa narkotyki do ogarniecia, na nic nie odpisalem, godzine pozniej wyslala piosenke z filmu na ktorym bylismy w kinie, i do teraz typiara sie nie odzywa, ja jej na zadna wiadomosc nie odpisalem.

 

Az do tego stopnia, ze odnowilem kontakt z taka malolatka z ktora nic nie chce, pisalem kiedys o tym naforum, malolata jest zareczona ale moge sie do niej nie odzywac miesiac, odezwe sie raz i panna juz jest chetna sie spotkac, ale  nie mam nawet z nia o czym gadac, dlatego nie widze sensu spotykania sie z nia.

Jutro chyba ponowie kontakt, jak panna cos wymysli to umowie sie z ta malolatka.

Ona tez jest dobra w te gierki dlatego to tak wyglada, ta małolata zlewam ją jak skurwysyn a ona i tak jesli sie odezwe jest chetna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyjebane, napisałem do panny czy chce wyskoczyć gdzieś później. Na to typiara odpisuje że pewnie, od niedzieli będzie mieć czas, ewentualnie. Albo wtorek przyszły tydzień. Wkurwiłem się i wysłałem tylko okejkę na to panna że prędzej wtorek. Krótka odpowiedź spoko, nie musimy się spotykać a z jej strony tylko odpisała ok. 

 

Pierdole tego szlaufa, dziś jade z inną małolata nad jezioro. 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, elogejter napisał:

A wyjebane, napisałem do panny czy chce wyskoczyć gdzieś później. Na to typiara odpisuje że pewnie, od niedzieli będzie mieć czas, ewentualnie. Albo wtorek przyszły tydzień. Wkurwiłem się i wysłałem tylko okejkę na to panna że prędzej wtorek. Krótka odpowiedź spoko, nie musimy się spotykać a z jej strony tylko odpisała ok. 

 

Pierdole tego szlaufa, dziś jade z inną małolata nad jezioro. 

A jak wcześniej ruchałes ją to już szlaufem nie był? 😂 Wydaję mi się że mimo wszystko jakaś część Ciebie zaangażowała się emocjonalnie albo masz ciśnienie na jajach 😂

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arthur Morgan napisał:

Wydaję mi się że mimo wszystko jakaś część Ciebie zaangażowała się emocjonalnie albo masz ciśnienie na jajach 😂

No trochę mnie urobila dupka jebana. Ale się nie zakochałem także jest ok🤣

Wszystkie to szlaufy. Kurwia się niemiłosiernie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska jest bardzo cwana. Widać, że jest mocna i widać, że wie o co w tej grze chodzi. Napisała Ci, że w niedzielę albo we wtorek. A Ty odrazu agresja i wyzywasz ją. A za chwilę się okaże zupełnie coś innego i znów przesadziłem. 

I jeszcze w między czasie się odezwie. Czy wychodzisz już teraz w tym momencie. I będziesz w ciągu 5 minut xd

Edytowane przez Montella26
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elogejter napisał:

Jak zaczniesz się spotykać z dupami, ruchac je to zobaczysz co to są emocje

Ale czym się emocjonujesz?

Zasady są proste - ruchasz do póki daje a potem niech spada jak się znudzi / przestanie dawać. I kolejna - to tylko kobiety.

 

I o co chodzi z:

40 minut temu, elogejter napisał:

Ale się nie zakochałem także jest ok🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Analconda napisał:

czym się emocjonujesz

Im więcej w sobie emocji akumuluje tym ma przyjemniejszy sex. To taki "narkotyk".

Jego dziwka też to wie i wie jak go podkręcić aby tych emocji było dużo.

 

Dlatego większość mężczyzn nie chodzi na divy bo tam nie ma emocji, tylko kupno usługi.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.