Skocz do zawartości

Stawiam dupy na piedestale...


Rekomendowane odpowiedzi

Masz dwie możliwości:

1) ruchać

2) nie ruchać.

 

Pomyśl co chcesz wybrać.

Jak wybierzesz opcję #2 to jak nie pojawi się inna laska i jaja zaczną puchnąć, zatęsknisz za opcją #1.

Dajesz emocje, więc laska się wkręca, wychodzi na to, że dobrze to rozgrywasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre posty fakt pisałem tu podczas emocji, chwile olewalem pannę, i widzę jak znów próbuje mnie u robić, dawać emocje, typu gadka o wspólnych wakacjach, albo pokazała koleżance zdjęcia z wesela, na to ona skomentowała "no, zdrowy'' wątpię, że to miało w ogóle miejsce ja tak gadam zawsze do niej jak widzę ładna dziewczynę. 

8 godzin temu, nihilus napisał:

Dajesz emocje, więc laska się wkręca, wychodzi na to, że dobrze to rozgrywasz.

Narazie wiadomo nic nie urywam, nie mam innej gałęzi, a panna mi się podoba no i to jak! 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny weekend wspólnie spędzony, z piatku na sobote panna spała u mnie, w sumie walenie całą noc, mało co snu, z rana taki emocjonalnie bez jakiejkolwiek energii się budze, lubie to wszystko ale wkurwia mnie fakt, że śpie po 2-3h... W sobote z rana ogarnelismy sie kolo 10-11 pojechalismy do innego miasta, kawka mrozona, spacerki, itp, wspolna szama, lezing, relax 100%, ogolnie odwiozlem panne o 18, a ta kolo 20-21 przywiozła mi szame od swojej mamy, i powiedziala w ogole ze matka ja zjebała, że mnie nie zaprosiła do środka na obiad🤣 ciekawi mnie tylko co będzię dalej

 

ogólnie zastanawiam się czy panna nie jest border line albo nimfomanka, bo jeśli chodzi o sex to ona by mogła cały czas, a ja już nawet spuścić się nie mam czym, z rana mi ssała z pół godziny i nawet nie doszedłem, do czego zmierzam, opierdol dostała odemnie bo jak szczytuje to gryzie mnie normalnie, ale nie lekko przygryza tylko tak mnie jebana ugryzła, że miałem warge spuchniętą, pojebana.

 

drapanie jeszcze ok ale to gryzienie...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2021 o 23:19, Arthur Morgan napisał:

Rozpierdala mnie to 😂

1. Spotykam sie z nią , fajnie się rucha.

2. Wkurwia mnie bo odpisuję zdawkowo.

3. Mam tego dość.... pierdole tego szlaufa. Wezmę szmacie powiem w twarz co o tym myślę.

4 Spotkałem sie z nią. Fajne ruchanko.

Cykl Elogejterski xD

 

Tak zwany mężczyzna  XXI wieku :) 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, elogejter napisał:

przywiozła mi szame od swojej mamy, i powiedziala w ogole ze matka ja zjebała, że mnie nie zaprosiła do środka na obiad🤣 ciekawi mnie tylko co będzię dalej

 

Chyba jej mama wie to samo co my, że córeczka dobija do ściany i chłop jej potrzebny do spłodzenia i utrzymania bombelka

a ta pewnie już babcią chce zostać bo ludzie zaczynają gadać, że córka to stara panna😁

Co będzie dalej? mniemam, że uroczysty obiad w niedziele gdzie przy stole usłyszysz kiedy ślub😆

Tylko żebyś nie natrafił na takiego teścia🤣

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, elogejter napisał:

Oj tam panowie. Trzeba się bawić. A z panna się dogaduje

Tzn związku żadnego nie chce z nią jak narwzie. 

A najbardziej mi zależy na doświadczeniu z laskami. No i sex swoją droga

 

Jesteś strasznie rozemocjonowany, jak kobieta, to typowa cecha współczesnych młodych mężczyzn.

 

Lepiej się tego pozbądź, bo nie da się myśleć poprawnie i logicznie, mając taki "state of mind "

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, elogejter napisał:

 

Tzn związku żadnego nie chce z nią jak narwzie. 

 

No i sex swoją droga

Słowo na dziś.

OKSYTOCYNA.

🤗

 

To są potężne czary mary  .

Niejednemu chojrakowi się zaklęcia pokićkały.

😉

 

Tak czy siak.

Z fartem Brachu.

💪

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Iceman84PL napisał:

Chyba jej mama wie to samo co my, że córeczka dobija do ściany i chłop jej potrzebny do spłodzenia i utrzymania bombelka

a ta pewnie już babcią chce zostać bo ludzie zaczynają gadać, że córka to stara panna😁

Co będzie dalej? mniemam, że uroczysty obiad w niedziele gdzie przy stole usłyszysz kiedy ślub😆

Tylko żebyś nie natrafił na takiego teścia

A po obiedzie...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RENGERS napisał:

 

Jesteś strasznie rozemocjonowany, jak kobieta, to typowa cecha współczesnych młodych mężczyzn.

 

Lepiej się tego pozbądź, bo nie da się myśleć poprawnie i logicznie, mając taki "state of mind "

po czym stwierdzasz ze jestem rozemocjonowany?

 

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Chyba jej mama wie to samo co my, że córeczka dobija do ściany i chłop jej potrzebny do spłodzenia i utrzymania bombelka

 

cos w tym jest, w kazdym badz razie panna na tabsach. narazie sie spotykamy a co dalej zobaczymy czas pokaze he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2021 o 18:32, elogejter napisał:

Kolejny weekend wspólnie spędzony, z piatku na sobote panna spała u mnie, w sumie walenie całą noc, mało co snu, z rana taki emocjonalnie bez jakiejkolwiek energii się budze, lubie to wszystko ale wkurwia mnie fakt, że śpie po 2-3h... W sobote z rana ogarnelismy sie kolo 10-11 pojechalismy do innego miasta, kawka mrozona, spacerki, itp, wspolna szama, lezing, relax 100%, ogolnie odwiozlem panne o 18, a ta kolo 20-21 przywiozła mi szame od swojej mamy, i powiedziala w ogole ze matka ja zjebała, że mnie nie zaprosiła do środka na obiad🤣 ciekawi mnie tylko co będzię dalej

 

ogólnie zastanawiam się czy panna nie jest border line albo nimfomanka, bo jeśli chodzi o sex to ona by mogła cały czas, a ja już nawet spuścić się nie mam czym, z rana mi ssała z pół godziny i nawet nie doszedłem, do czego zmierzam, opierdol dostała odemnie bo jak szczytuje to gryzie mnie normalnie, ale nie lekko przygryza tylko tak mnie jebana ugryzła, że miałem warge spuchniętą, pojebana.

 

drapanie jeszcze ok ale to gryzienie...

Ostatnio sprowadziłem sobie szona z klubów na chatę z taką manierą. Nie mieszkasz chyba we Wroclawiu, co? 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
2 hours ago, elogejter said:

Tak czytam ten temat i były praktycznie SAME czerwone flagi, a ja wszedłem w tą relacje

 

Jak ten wątek wyskoczył na pierwszą, założony 2020, to z ciekawości przeczytałem od początku.

I tak podejrzewałem, że taki może być finał. Nic dziwnego że się tyle nie odzywałeś, doskonale wiedziałeś co usłyszysz, i jak widać byłaby w tym racja.

 

I wątpię żebyś zrozumiał. Bo takich "teraz już wiem" w tym wątku z Twojej strony było już trochę.

 

Rację miał jeden z braci, który zauważył że problem leży po Twojej stronie. Twoje posty w tej historii to jedna wielka huśtawka emocjonalna. A domyślam się że spowiadałeś się tu głównie z uczuć negatywnych, pozytywne były tylko markowane.

 

Zasady w tej grze są proste. Jak panna się nie nadaje na LTR, to ograniczasz się do pukanka, a emocje trzymasz na wodzy. Jak szpryca uderza do głowy, i widzisz że tracisz kontrolę nad emocjami, to pannę odpuszczasz i ucinasz kontakt. Wszelkie "dobra, jakoś to ogarnę" w takiej sytuacji to tylko Twoja pycha i racjonalizacja emocji.

 

A czemu nie ogarniasz, to inny temat. Niezaspokojne potrzeby emocjonalne, kompleksy, szeroko rozumiany syf w bani. Dlatego primo trzeba zawsze w pierwszej kolejności swoją kuwetę dobrze ogarnąć, potem się za dupy brać. 

Edytowane przez tony86
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, elogejter said:

Zrozumiałem. Myślę że teraz do ltr będę uważał co będę bral.

 

No właśnie nie zrozumiałeś. Że do poważnej relacji tylko sensowną kobietę brać to i pijany wujek z wesela Ci powie. I sam w tym wątku parokrotnie wspominałeś że panna do LTR się nie nadaje. Więc i Ty wiedziałeś to już wtedy.

 

To co powinieneś z tego wynieść - jeśli panna jest tylko do zabawy, ale zaczynają się emocje, to WTEDY robisz stop i narka. Numer blokujesz, potem kasujesz, to samo socjale. Twój błąd nie polegał na tym że wszedłeś z nią w poważną relację, jak już byłeś zaświergolony to wybór był i tak iluzoryczny. To jakby powiedzieć że ktoś spowodował wypadek po pijaku bo jechał za szybko, no nie, po pijaku nie powinien w ogóle się za kierownicę pchać. I próba ogarniania znajomości z krzywą panną jak po Twojej stronie odpaliły się emocje jest właśnie jak z jazdą po pijaku. I tak właśnie odczytuję Twój wniosek - jak następnym razem będę jechał po pijaku to będę uważał. 

 

Miałem kiedyś taki odjechany wieczór. Lekko podpity i rozczarowany wieczorem trafiłem do gogo. Trafiłem na tancerkę w moim typie top, panna się mną zajarała, po jednym drinku i jednym tańcu przesiedziała ze mną jeszcze 2h, na koniec poprosiła bym poczekał pod klubem i faktycznie wyszła. Z koleżankami. Potem wóda koks dalej. Potem została u mnie na weekend.

 

A potem tę znajomość uciąłem, parę dni później, mówiąc jej wprost że z tego nic nie będzie. Panna miała czerwonych flag więcej niż na pochodzie pierwszego maja, do tego była needy emocjonalnie i kleiła się do mnie. A ja wtedy byłem po długiej posusze, i byłem emocjonalnie needy jeszcze bardziej. Jak siedziała obok mnie nad ranem w samej bieliźnie to miałem gęsią skórkę. a szpryca waliła w dekiel. Więc po upojnym weekendzie, wiedziałem jaki będzie ciąg dalszy - ja się zabujam, ona się zabuja, a potem ona mnie przeciągnie po ziemi i zostawi jak już będę na dnie. Uciąłem to w zarodku. A i tak jeszcze ze dwa miesiące mi po głowie chodziła. Jakbym tego wówczas nie uciął, to dziś na tym forum pisałbym dużo smutnych postów. I mówił pewnie żeby uważać kogo się bierze do LTR ;)

Edytowane przez tony86
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elogejter napisał(a):

@tony86 takich tematów moich było multum, same jazdy opisywałem na forum, było też mnóstwo wspaniałych chwil

 

Zrozumiałem. Myślę że teraz do ltr będę uważał co będę bral.

 

Co odjebała że doszedłeś do takich wniosków?

 

Wcześniejsze wątki czytałem. Na moje oboje byliście uzależnieni od emocji i seksu, jakie sobie wzajemnie dawaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.