Skocz do zawartości

Stawiam dupy na piedestale...


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Redbad napisał:

Może jakbyś wyłapał wpierdol przy której zaczepce to by Cię trochę zresetowało. Ale oczywiście nie życzę.

Edytowane 1 godzinę temu przez Redbad

Tu masz rację. Kiedyś po imprezie jakiś chlop przed klubem powiedział do mnie co się śmiejesz ty cwelu, a bylo ich z 5/6 a ja tylko z kolega. I co oczywiście nerwy mnie poniosły i mówię chodz tu kurwo, oczywiście do niczego nie doszło a chłopak przeprosił. Nie wiem czy to przez sztuki walki mam tyle pewności siebie, ale jak jestem podpity to latwo mnie z równowagi wyprowadzić. Plus dodam że nigdy się nie bilem w klubie. Zawsze zaczepki byly jakieś ale nikt się nie chciał że mną zmierzyć. Może to i lepiej :)

19 minut temu, Gościu napisał:

Nie rzucaj się do typów, bo jak są lub piszą to znaczy tylko tyle, że panna do tego zachęciła :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kazdym zblizeniu rzucaj banknot na podloge , za jakis czas nie bedzie mogla przestac myslec o tobie 🙃.A tak na serio to po co ci laska z ktora zaliczyles juz wersje demo , teraz juz bedzie tylko rownia pochyla. Daj szanse innym foczkom poskakac po twoim bolcu .Z ta laska jeszcze dostaniesz nie raz po doopie ,ale widocznie sam musiesz sie o tym przekonac.Powodzenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kiroviets napisał:

polecam zapoznać się z ofertą portalu  roksa.pl w Twojej okolicy :D . 

U mnie w jednym z pobliskich miast, są tylko takie, jak to @Analconda mawia "bazyle". I to w przedziale 43 - 52. No ok jest jedna 34, ale o tej samej urodzie. 

 

A w drugim są tylko 3 (o tej samej urodzie co w 1, i po 40), z czego wszystkie przyjmują w "klubie dla dżentelmenów".

Edytowane przez Patton
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, thyr napisał:

A tak na serio to po co ci laska z ktora zaliczyles juz wersje demo , teraz juz bedzie tylko rownia pochyla. Daj szanse innym foczkom poskakac po twoim bolcu .Z ta laska jeszcze dostaniesz nie raz po doopie ,ale widocznie sam musiesz sie o tym przekonac.Powodzenia.

Chetnie dałbym innej poskakać ale nie mam innych opcji, plus to że ta pannę na wesel

 

23 minuty temu, Patton napisał:

mnie w jednym z pobliskich miast, są tylko takie, jak to @Analconda

e zabieram w weekend, a tak szczerze to bym jej podziękował i wziął inna pannę gdybym miał tylko taka opcje, żeby wiedziała ze oprócz niej mam inne opcje do wyboru. No zobaczymy co będzie na weselu. Panna już ogarnelw fryzjerke, kosmetyczke, tylko ciekawe czy dla mnie się tak robi na to wesele czy chce poznać tam jakiegoś 'misia'

 

 

24 minuty temu, Patton napisał:

mnie w jednym z pobliskich miast, są tylko takie, jak to @Analconda mawia "bazyle". I to w przedziale 43 - 52. No ok jest jedna 34, ale o tej samej urodzie

U mnie to samo same bazylejski. Plus to nie kręcą mnie divy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Patton napisał:

z czego wszystkie przyjmują w "klubie dla dżentelmenów".

 

To polecam dać sobie spokój  z takimi przybytkami.

 

One mają taki trik teraz, że naobiecuje Ci cudów na kiju. Potem skasuje Cię za godzinę a po 15 minutach ucieknie z pokoju ;/ . Zaczniesz się burzyć, to ona pociśnie Ci kit, że np. się nie domyłeś, itp. Wezwie ochronę - wpadnie 2 silnorękich z kijami baseballowymi, spuszczą Ci wpi***dol i wyrzucą za drzwi jak worek śmieci;/.

@Patton Jaką stawkę mają?

 

A co do wieku i wagi to standard - one to tak samo zaniżają, jak w tym temacie o myszkach, ile mają partnerów.

 

Moje miasto wojewódzkie - 170 ogłoszeń, z czego każda diva ma 2- 4. Jak pojawia się nowe to na 90% jakieś oszustki, które wpadają na parę natrzepać pengi, po czym z innymi zdjęciami i nr tel udają sie na 2gi koniec PL.

Odwiedzenia wartych jest może max.5, z czego przeważnie jest problem z dodzwonieniem.

 

2 miasto ex wojewódzkie - ok 50 ogłoszeń. 90% prowadzi do bajzlu albo 3  prywatek. Na każdym ogłoszeniu ''pracuje" po parę div, więc czysta loteria. Tylko 2 divy są w miarę warte odwiedzenia, w tym jedna ok 36lat.

 

 

 

Cwaniary widzą jak wyglądają  realia rozwodu w Pl i nie chcą się frajerzyć za 150pln :) :);) .

9 minut temu, elogejter napisał:

No zobaczymy co będzie na weselu. Panna już ogarnelw fryzjerke, kosmetyczke, tylko ciekawe czy dla mnie się tak robi na to wesele czy chce poznać tam jakiegoś 'misia'

 

 

Będzie to samo, co w temacie z tamtego tygodnia (poszukaj sobie w "Manipulacje.." albo ''świeżakownia'' ;);) . 

 

Ogólnie, to potwierdzam spostrzeżenie któregoś z Braci, że 50% tematów w Świeżakowni  i "Manipulacje kobiet..." jest jakby odbite od kalki xD. Bohaterki różnią się chybba tylko wagą i kolorem  włosów. :)  :):)  Najgorsze tylko jest to, że zakładają je userzy z jakimś tam stażem i +200 postów na forum ;/.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że mam obrzydzenie do dziwek. I miałbym do siebie gdybym tam trafił. 

Oczywiście mogę trafić na Pannę z dużym przebiegiem ale to nie jest pewne. Natomiast w kurwidolku przebieg jest gwarantowany xD

 

Serio was to nie obrzydza ? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RealLife napisał:

 

Nie. Młodyś zapewnie.

No fakt 32 lata to młodzieniaszek xD

Byłem w takich przybytkach ale napawa mnie to obrzydzeniem. Czuję się jak niewolnik własnego kutacha a do tego lafirynda u której przed chwilą był jakiś stary cap...

Edytowane przez Gixer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, elogejter napisał:

 Panna ma dośc duży przebieg, wiem o tym, kiedyś naćpana płakała mi, że gdzieś tam u kogoś na kwadracie zrobili ją na śpiocha. Wiem o tym doskonale jaki ma przebieg, Ile ćpała itp.

 

Co to znaczy "na śpiocha"  ? 

Ruchali ją mimo to się nie obudziła ? 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Gixer said:

No fakt 32 lata to młodzieniaszek xD

Byłem w takich przybytkach ale napawa mnie to obrzydzeniem. Czuję się jak niewolnik własnego kutacha a do tego lafirynda u której przed chwilą był jakiś stary cap...

 

Wydaje mi się że takie myślenie jest wynikiem needy i ciągle romantycznego podejścia do kobiet. Czyli mniej lub bardziej szukaniem partnerki do LTR i w ten sposób patrzenia na kobiety. 

 

Też tak przez wiele lat miałem. Naszczescie mi przeszlo i już mi nie przeszkadza czy był tam stary cap czy nie. Teraz patrzę na to instrumentalnie - potrzebne mi jest jej wagina i usta aby dobrze się spuść. Nie całuje się, nie robię minety, kij mnie to interesuje co ma do powiedzenia. 

 

No i przyzwczaj się, że im więcej będziesz miał lat tym mniejszy dostęp do mlodych 20+ cipek. Diva to najprostszy, najtańszy sposób aby znów pobawić się młodą dupcią.

 

Bardziej od starego capa martwi mnie to, że coraz więcej chcą za godzinę i nieslowne.

Edytowane przez RealLife
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiaj pod warunkiem, że ona też cię stawia na piedestale i się szanuje jako kobieta. 

Jak można takiego szona stawiać na piedestale. Cipka mam moc :D

Ja na szczęście brzydzę się takich kobiet mam je totalnie w dupie i nigdy się w takiej nie zaangażowałem. Fakt faktem nie byłem dla nich atrakcyjny, ale i tak mnie brzydzą nawet jakby chciały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Gixer napisał:

I miałbym do siebie gdybym tam trafił. 

A nie miałbyś jakbyś np: był kukoldem, wku**ała by Cie, wiedziałbyś, że wali Cię po rogach, itd?

 

46 minut temu, Gixer napisał:

Oczywiście mogę trafić na Pannę z dużym przebiegiem ale to nie jest pewne. Natomiast w kurwidolku przebieg jest gwarantowany xD

 

Miiś, sex tylko po ślubie, po bożemu i to jak będę chciała bombelka  :):) .

 

48 minut temu, Gixer napisał:

 

Serio was to nie obrzydza ? 

Nie. Szybciej wyłapiesz syfa od "cywilnej nie- divy" , która waliła się bez gumy w Egipcie z Habibi, jest po orgazusie albo gościła na ziemi, tej ziemi simona moola.

 

 

35 minut temu, mati248 napisał:

Ruchali ją mimo to się nie obudziła ? 

 

Czyli słabe z nich ogiery byli :) .

 

27 minut temu, RealLife napisał:

czy był tam stary cap czy nie.

 

Kolega wolałby soczystego buziaka po powrocie lubej do domu, po tym jak myszka zaraz po wyjściu z pracy chapnęła dzidę  młodemu menegerowi ;). Hipergamia w czystej postaci xD.

 

28 minut temu, RealLife napisał:

że coraz więcej chcą za godzinę i nieslowne.

Co zrobisz Panie? Nic nie zrobisz... Jak zdarzają się jeszcze kukoldzi przynoszący im upominki hahah.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiroviets napisał:

Będzie to samo, co w temacie z tamtego tygodnia (poszukaj sobie w "Manipulacje.." albo ''świeżakownia'' ;);) . 

 

Ogólnie, to potwierdzam spostrzeżenie któregoś z Braci, że 50% tematów w Świeżakowni  i "Manipulacje kobiet..." jest jakby odbite od kalki xD. Bohaterki różnią się chybba tylko wagą i kolorem  włosów. :)  :):)  Najgorsze tylko jest to, że zakładają je userzy z jakimś tam stażem i +200 postów na forum ;/.

 

Dokładnie. @elogejter odsyłam do mojego tematu "Akcja weselna". ;) . Po tej akcji, testowanie mnie non stop, przyjebki o wszystko, granie poczuciem winy. Epilog możesz przeczytać w moim temacie "Mieliście racje, jak zawsze. ;)" 

 

Staż na forum, to jedno - a czytanie wartościowych tematów, i praca nad własnym garem i sobą to drugie. Ja to też byłem girojem dopóki myszka była grzeczna, a kiedy zaczęło się pierdolić wyszło szydło z wora i stałem się naleśnikiem. Praca, praca, ciężka praca nad sobą, i własnymi zasobami.   

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gixer Tytułujmy takie panie z szacunkiem czyli divy bądź prostytutki bo wykonują uczciwą usługę za określone pieniądze. Natomiast szony to zazwyczaj ukryte w społeczeństwie nieuczciwe kobiety, które dają na lewo i prawo oszukując swoich partnerów dodatkowo zarażając ich chorobami jak w przypadku pewnego Afrykanina poety co zarażał ciężka odmiana HIV bogobojne Polskie żony, które żeby ukryć prawdę były skłonne zarażać swoich partnerów a nawet potomstwo. To, że divy mają duże przebiegi to normalne,. A co dziewicy się spodziewałeś? Za kilka lat to już tylko divy zostaną mężczyznom bo wymagania kobiet poszybują tak w górę, że żaden nie będzie w stanie ich spełnić. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adameo napisał:

Ile wcześniej miałeś kobiet?

W sumie to nie mialem jakiego kolwiek związku. Raz w technikum pannę sam p opierdoliłem, zakochała się we mnie. Mało atrakcyjny jestem dla pan. Plus jakieś fobie społeczne przez czasy gimnazjum. 

 

 

 

Dziś jeszcze panna pisze. co taka nagła zmiana nastroju u mnie. Z względu na to że zrobiłem się dla niej bardziej oschły przez wczorajsza sytuacje

Bo umówiliśmy się wczoraj że po mnie przyjedzie, a ta, że siedzi z koleżanką x w parku czy przyjdę do nich. To wyjebalem jaja że innym razem. Potem pisze czy jak ja odwiezie, chce się spotkać napisałem dziś nie. 

 

Wyjebane. Nie będzie mi marnowala czasu

 

Edytowane przez elogejter
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.