Skocz do zawartości

Stawiam dupy na piedestale...


Rekomendowane odpowiedzi

@Iceman84PL @Arthur Morgan @Kiroviets @Brat Jan @Ramaja Awantura

Wesele udane, zajebiscie sie bawilem, myszka nie poszla z zadnym wujkiem w tango, ale miała swoje humorki w pierwszy dzień

 

Piliśmy wóde, powiedziałem jej wprost ''Ty już nie pijesz'' a myszka oburzona, że od kiedy ja jej polecenia wydaje? (Powiedziałem to dość donośnie, wiadomo)

 Wyszła na szluga, i zaczęły sie jebane shittesty, że ona nie ma ochoty tańczyć, bla bla, żebym się bawił, że ona sobie posiedzi. Ciekawe jak sie bawić, jak każdy tańczy z partnerką, nikt przy stole nie siedzi, pozdro. Wyszlismy na pole, ona oczywiscie nie chciala nawet ze mna gadac, bylo przed pierwsza, a ja za chuj nie chciałem skończyć imprezy, coś tam próbowałem ją ogarnąc ale nic... Poszedlem do znajomych i mowie jaka sytuacja, ze panna lekko pijaniutka i będziemy zwijać powoli, poszli do niej porozmawiać a panna nagle trzeźwa się zrobiła i z nimi normalnie gada, ze lekko spiaca jest ale poza tym to ok, a ze mna dalej nie chciala gadac. 

Wkurwilem sie i mowie do myszki, dobra masz takie akcje odpierdalać to zwijamy, kolezanka inna zebym sie uspokoil, bla bla poszedlem po marynarke i inna panna mnie porwala do tanca, zebym zostal, zaraz panna odemnie poszla na parkiet z partnerem tej kolezanki, no i odbijaniec wiadomo, w sumie to pobawilismy sie do 4 rano 

 

ale mnie irytuje to testowanie zajebane

 

duzo seksu, ale nie wiem czy ta gra jest warta świeczki, powoli będę ograniczał tą znajomość, jedynie do seksu raczej, a nie ze widujemy sie z 3-4x w tyg plus spi u mnie z 2 dni.

 

 

W ogóle jakie ładne laski były na weselu, ja pierdole oszalałem, i niektóre z takimi chamami typowymi, @Analconda nie żadne chady

 

A ja z starą, zamiast jakąś młodą se znaleźć...

Ale w sumie nie wyglada zle, bo dali jej 22 lata zamiast 28

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mati248 napisał:

Jestem ciekawy czy jak bym się "zakochał" to czy baba by mi rozkazywała i czy bym umiał jej powiedzieć spierdalaj.  🤔

Wiekszosci baby trzymaja pod pantoflem, mam duzo kolegow, nawet jednego ruchacza grubszego, co na kazdej imprezie cos wyrywal, a teraz ma taka malolatke zdrowa, 8 lat mlodsza, i siedzi pod pantoflem, nie ma reguły. ja staram się trzymac 'rame' ale co z tego jak i tak panienka sie stawia.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, elogejter napisał:

ale mnie irytuje to testowanie zajebane

 

duzo seksu, ale nie wiem czy ta gra jest warta świeczki, powoli będę ograniczał tą znajomość, jedynie do seksu raczej, a nie ze widujemy sie z 3-4x w tyg plus spi u mnie z 2 dni.

Nie jest warta. Mnie takie akcje zaczęły tak obrzydzać że pogoniłbym pannę z tej imprezy, albo sam ją opuścił, zależnie czyi znajomi ją organizują. Na żaden seks z taką osobą już bym nie miał ochoty, mam swoją godność.

 

3 minuty temu, elogejter napisał:

ale co z tego jak i tak panienka sie stawia

Postawić to sobie może klocka w kiblu, poprawianie złych nawyków wychowawczych księżniczki mija się z celem. Nic z tego nie będzie, a tylko się zajebiesz chłopie. Następna poproszę.

 

Więcej MGTOW, kobieta to obecnie dodatek do życia. Starania = frajerstwo, ile można się starać za mniej niż 200zl? Niepoważne kobiety niech szukają sobie niepoważnych facetów.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mati248 napisał:

Jestem ciekawy czy jak bym się "zakochał" to czy baba by mi rozkazywała

 

W związku czy małżeństwie o to właśnie kobietom chodzi by mieć łatwego beciaka do zmanipulowania, sterowania, by zaspokajał potrzeby

dawał byt, bezpieczeństwo i za to wszystko nie żądał odpłaty.

 

Tutaj masz filmik na, którym kobieta wprost mówi dlaczego kobiety na partnerów nie wybierają dobrych graczy czyli świadomych mężczyzn.

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, elogejter napisał:

Wiekszosci baby trzymaja pod pantoflem, mam duzo kolegow, nawet jednego ruchacza grubszego, co na kazdej imprezie cos wyrywal, a teraz ma taka malolatke zdrowa, 8 lat mlodsza, i siedzi pod pantoflem, nie ma reguły. ja staram się trzymac 'rame' ale co z tego jak i tak panienka sie stawia.

 

Prawda, najwięksi ruchacze i eksperci siedzą pod butem pańci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejter To chociaż tyle dobrego, że miałeś udaną zabawę👍

Co do kobity olej ją jak najszybciej, sam na własne oczy zacząłeś widzieć ile fajnych, młodych kobiet dookoła

a ty ze szlaufem dobijającym do ściany się prowadzasz?

Młody jesteś stać cię na lepszą kobitę a nie na taką co robi fochy, humory czy testy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, nihilus napisał:

Prędzej czy później dojdziesz do wniosku, że jazdy które ta kobieta funduje Cię po prostu wkurwiają bardziej niż seks z nią jest fajny i wtedy zawiniesz żagle.

No może tak być.  

Jak mnie będzie denerwować to z automatu stracę zainteresowanie. 

Nie ma co się użerać z babami.     

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nihilus napisał:

Prędzej czy później dojdziesz do wniosku, że jazdy które ta kobieta funduje Cię po prostu wkurwiają bardziej niż seks z nią jest fajny i wtedy zawiniesz żagle.

Oj prawda...

 

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

@elogejter To chociaż tyle dobrego, że miałeś udaną zabawę👍

 

Co do kobity olej ją jak najszybciej, sam na własne oczy zacząłeś widzieć ile fajnych, młodych kobiet dookoła

a ty ze szlaufem dobijającym do ściany się prowadzasz?

Młody jesteś stać cię na lepszą kobitę a nie na taką co robi fochy, humory czy testy.

 

Zabawa przednia, impreza udana, a co do panny to zostanie na fwb narazie i bede chcial poznac jakas inna mlodsza dziewczyne na ltr, sam nie jestem jakis przystojny takze o tych nalepszych pannach to raczej mozna pomarzy he chociaz nie ma reguły :D  Dzięki za filmik, później sobie go ogarne

12 minut temu, Brat Jan napisał:
2 godziny temu, Patton napisał:

Ponieważ gra na emocjach. 

Podobnie działa @elogejter i dopóki będzie się z nią drażnił to pewnie będzie się go trzymała.

Coś tam gram ale czy mi to wychodzi he

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Imiennik napisał:

ale mnie irytuje to testowanie zajebane

 

duzo seksu, ale nie wiem czy ta gra jest warta świeczki, powoli będę ograniczał tą znajomość, jedynie do seksu raczej, a nie ze widujemy sie z 3-4x w tyg plus spi u mnie z 2 dni.

Odważny jesteś z tym seksem. Starzec rzekł, nie pierdol wariatek, bo wpadniesz i co dalej ?

Podziwiam, ja czuje lęk przed wpadką z kobietą z którą nie byłbym w stanie zostać w razie wpadki- trochę pojechane myślenie, ale uzasadnione. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kamil9612 napisał:

Odważny jesteś z tym seksem. Starzec rzekł, nie pierdol wariatek, bo wpadniesz i co dalej ?

Podziwiam, ja czuje lęk przed wpadką z kobietą z którą nie byłbym w stanie zostać w razie wpadki- trochę pojechane myślenie, ale uzasadnione.

wpadka=aborcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KolegiKolega napisał:

Dokładnie, zawsze guma bez względu na fazę księżyca i 100% kontroli materiału genetycznego. Wiem co mówię, bo ja tego nie stosowałem z żelazną konsekwencją i teraz wiem co mówie

Mam gumy w szufladzie zawsze, i cały czas wale bez. Wiem ze to nie rozsądne. Ale panna też na to pozwala. Nawet woli bez. Tabletek nie bierze. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.