Skocz do zawartości

Stawiam dupy na piedestale...


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, elogejter napisał:

musze nabrać więcej wiary w siebie, że mogę mieć inne młodsze, ładniejsze panny i będzie ok

 

Dokładnie tak. Daj sobie pozwolenie na to.

Po tych postach co piszesz to wynika, że ty niezły gracz jesteś i nawet o tym nie wiesz.

Skoro tak dobrze Ci idzie z taką bad girl to ogarnij sobie na boku kolejną wtedy dopiero zobaczysz jakie cuda będą się działy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, elogejter napisał:

Mam gumy w szufladzie zawsze, i cały czas wale bez. Wiem ze to nie rozsądne. Ale panna też na to pozwala. Nawet woli bez. Tabletek nie bierze. 

O ja jebie. Poczytaj co to prejakulat. Sam myślałem że tego nie produkuję dopóki od dupy podczas orala nie usłyszałem, że w trakcie czuje mój smak :D

 

Weź jej chociaż spiralę zamontuj, jak nie będzie chciała to radzę zmienić towar. Tabletki wypluje czy Cię oszuka, a spiralę sprawdzisz. Jak nie będzie chciała to gumki trzymaj w sejfie, zakładaj po dwie/trzy a najlepiej zmień partnerkę, po chuj Ci mina?

17 minut temu, elogejter napisał:

Mam gumy w szufladzie zawsze, i cały czas wale bez. Wiem ze to nie rozsądne. Ale panna też na to pozwala. Nawet woli bez. Tabletek nie bierze. 

O ja jebie. Poczytaj co to prejakulat. Sam myślałem że tego nie produkuję dopóki od dupy podczas orala nie usłyszałem, że w trakcie czuje mój smak :D

 

Weź jej chociaż spiralę zamontuj, jak nie będzie chciała to radzę zmienić towar. Tabletki wypluje czy Cię oszuka, a spiralę sprawdzisz. Jak nie będzie chciała to gumki trzymaj w sejfie, zakładaj po dwie/trzy a najlepiej zmień partnerkę, po chuj Ci mina?

@KolegiKolega

No to witam w klubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, elogejter napisał:

Mam gumy w szufladzie zawsze, i cały czas wale bez.

 

Wcześniej wspominałeś, że kobieta zaliczyła karuzele kutang do tego brała jakieś narkotyki gdzie może zarazić cię syfem a nawet HIV

dlatego zapytam chłopie życie Ci nie miłe? 

Zawsze, ale to zawsze w gumie jedź to, że ona woli bez to nie przypadek bo na karku ma 28 lat i włączył jej się desperacki program na bombelka.

Naprawdę uważaj to nie są żarty, co do aborcji w Polsce jest nielegalna a wizyta za granicą mogła by cię słono kosztować dodatkowo możesz

wierzyć lub nie, ale w większości kobiety nie chcą usuwać ciąży bo dzisiaj to dobry biznes dla nich gdzie można z chłopa doić przez następne 

prawie 25 lat. 

Po co Ci to chłopoku? 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elogejter napisał:

Ehhh. Kurwa

Jakbyś z nią długo był coś planował wiecej to jeszcze bym zrozumiał. Gdy jednak nie wiążesz z nia nic prócz ruchania to guma zawsze na instrument i niema że boli. Chyba że ty chcesz płacić alimenty to jak dojebany bułą jesteś to droga wolna 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL najgorsze że przedwczoraj było kilka stosunków pod rząd, i za pierwszym razem spuściłem sie, i kutasa nie umyłem tylko po 5-10min drugi stosunek jazda... 

Myszka pójdzie na test za kilka dni. Ale narazie z nią nie gadam. Coś tam pisze. Wysyła jakieś piosenki ale wyjebane mam. Przyjechała dziś do mnie na 3 min coś wziąść, chwile pogadaliśmy i mówię że idę bo jestem umówiony. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elogejter napisał:

najgorsze że przedwczoraj było kilka stosunków pod rząd, i za pierwszym razem spuściłem sie, i kutasa nie umyłem tylko po 5-10min drugi stosunek jazda... 

 

Zlałeś się w nią czy na nią?

Bo jak dobrze zasadziłeś to może być bombel.

Jak na nią to uważaj by twojego ejakulatu sobie sama nie zaaplikowała do kuciapki bo i takie numery kobiety robią😁

Co do nieumytego wacka to te kilka kropel spermy to za mało do zapłodnienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejter

Wolisz chłopca czy dziewczynkę? XD 

 

Edyta: sorry, musiałem, kurwa po to tu jesteśmy i marnujemy klawiatury byś się NA NAS UCZYŁ. 

 

Won klepać się po łbie kobietopedią, prosić Marka o modlitwę na lajcie to może laska nie zajdzie.

 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elogejter napisał:

Nie gadaj nawet 

Dokładnie wiem o czym piszesz. Też tam byłem. 

Niesety, teraz nie jesteś w stanie zrozumieć, że sztuka kontoli swojego popędu (w tym i zakładania gumy), czyni się niezwyciężonym.

Życzę w chuj farta, i ruchaj, ją jak kurwisko, wal sobie nią konia, zaspokajaj swoje ego!! W cipę, w dupę, na stojaka. Z fartem bratku.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elogejter napisał:

Co masz na myśli?

W ogóle, nie myślę o bąbelku. Liczę, że nic takiego nie będzie. (uważaj, aby Cię nie spiła) Tylko o Tobie, takie ruchanie też stymulować będzie Twoją łóżkową przyszłość... Pomyślałeś o tym? Na teraz ruchaj ją jak dziki zwierz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

ogóle, nie myślę o bąbelku. Liczę, że nic takiego nie będzie. (uważaj, aby Cię nie spiła) Tylko o Tobie, takie ruchanie też stymulować będzie Twoją łóżkową przyszłość... Pomyślałeś o tym? Na teraz ruchaj ją jak dziki zwierz!

Chodzi Ci o to że będę ja porównywał później do innych panien i idealizowal? 

Jeśli chodzi o sex, ja też nie jestem jakimś chuj wie ruchaczem, uczę się cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elogejter napisał:

Chodzi Ci o to że będę ja porównywał później do innych panien i idealizowal?

To bedziesz robił jak Amen w pacierzu.

 

Twoje Ego, bedzię Tobą kierowało, poznasz kobiecinę jakąś, dojdzie do fiku, miku pierwszego, a Ty odrazu jak tą obecną bedziesz chciał ruchać... dojdzie do różnych dziwnych myśli w Twojej głowie - to duży skrót myślowy - mam nadzieję, że kumkasz OCB.

I może być kwas - a jak na tej relacji będzie Ci żależało?

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.