Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy Youtuber Dawid Mysior , głównie tematy związane z kościołem ale od jakiegoś czasu ma serię o „socjotechnice” w filmach polecam.

 

Filmy Socjotechnika:


LUCYFER - doskonały serial 13+

 

 

"Opowieść Podręcznej"
Co ma "Opowieść Podręcznej" do wtargnięć do KOŚCIOŁÓW w Polsce? Ten serial to Top Wszechczasów.

 

 

 

 

 

Aborcja - Nastolatki Wiedzą CO I JAK np. z filmu "Test na Przyjaźń"

 

 

Taco Hemingway - POLSKIE TANGO - O Co Chodzi i Komu?

 

 

TROLLE 2 - Doskonała Bajka dla Dzieci!

 

Uwaga na SOCJOTECHNIKĘ. "Palmer" - Film o Chłopcu, Który Czuje Się Dziewczyną + Sprawki Powiązane

 

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niektóre materiały, ciekawe, zgadzam się z większością tez, natomiast nie podoba mi się fanatyzm autora w stosunku do partii rządzącej. W zasadzie cokolwiek by oni nie zrobili jest zajebiście!😂 Taki fanatyzm nie przystoi inteligentnemu facetowi, o ile w ogóle przystoi katolikowi czy w ogóle jakiejkolwiek inteligentnej osobie popieranie komunizmu w wydaniu Pis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fury King napisał:

może myśli, że zrobi na tym karierę, jakiś program w publicznej, albo taki drugi Jakimowicz 🙂 , chyba, że w końcu przejrzy na oczy :)

 

może, natomiast ja nie posądzałbym o takie niskie pobudki. Gość raczej wydaje się honorowy i wydaje mi się, że on rzeczywiście musi wierzyć w to co wierzy, a nie robi to pod publikę. Ale cóż, może przejrzy na oczy - naprawdę sporo publicystów konserwatywnych już od paru dobrych lat powoli zaczyna kumać, że pis nie jest partią za którą się podawało. To jest typowa, bezpłciowa partia władzy, bez żadnego przesłania i jedynie robi się w niej gruby hajs, jak w każdej innej partii. Konserwatywnymi i katolickimi wartościami to sobie co najwyżej mordy wycierają, a ten skręt w stronę komunizmu i bycie bardziej na lewo niż lewaki-komuniści z Razem, to już totalna pomyłka. Ani nic dobrego nie zrobili w kwestii społecznej, ani w ekonomicznej. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.