Skocz do zawartości

Pantoflarze


Generał Szrama

Rekomendowane odpowiedzi

 Nic tak bardzo mnie nie denerwuje jak uległy "facet" pod pantoflem.  Znalazłem coś takiego na wykopie i całkiem możliwe, że bait, ale śmiem wierzyć w tę historię gdyż sam miałem takiego "kolegę" co to jak był singlem to wychodził ze mną na browara, a jak znalazł w końcu dziewczynę to nagle zapomniał o mnie i nawet nie mógł odebrać telefonu gdy zadzwoniłem by po prostu sobie pogadać. Raz go spotkałem w sklepie i normalnie powiedziałem "Cześć",  bo nie jestem typem co to udaje, że kogoś nie zna, bo ktoś "śmiał zranić jego uczucia". To mi odpowiedział, ale długo nie pogadaliśmy bo jego "szara myszka" rykła na niego, że nie mają czasu i ten normalnie podbiegł do niej xD. Raz tam sobie przypomniał o moim istnieniu i się odzywał co u mnie oraz czy wyjdziemy na piwo, bo jego dziewczyna wyszła z koleżankami a mu się nudzi w domu 😂, ale akurat już miałem plany na ten wieczór.  Macie jakieś swoje tego typu historie? 
pantofel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.