Skocz do zawartości

Sex Life - kolejny progresistowski Netflixowy "przyspieszacz"


Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak oto platforma N, w ramach progresistowskiej zmiany świata na swoją promiskuitystyczną, do cna zepsutą modłę kolejny raz dostarcza wrażeń "znudzonym" spokojem i stabilnością żonom. Jest znudzona Pani mężatka której niczego nie brakuje, w pięknym bogatym domu, z mężem, który już się znudził i opatrzył.

 

I złymi chłopcami z młodości Pani, którzy nadal siedzą w jej głowie :) I chyba nie tylko tam, bo nie widziałem jeszcze tego dzieła.

 

Wiele lat byłem zdecydowanym przeciwnikiem stawiania tez, że to zorganizowana akcja, ale to się po prostu sprzedaje, seks sprzedaje dziesiątki produktów i usług. Ale chyba nie do końca. To zaplanowane setki, tysiące drobnych ukłuć, przed które sączy się mentalny jad w kobiety w każdym wieku. I te nastoletnie i te "mężate/dzieciate". Aż do planowanego celu.

 

Kap,kap,kap...

  • Like 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Obliteraror napisał:

Wiele lat byłem zdecydowanym przeciwnikiem stawiania tez, że to zorganizowana akcja, ale to się po prostu sprzedaje, seks sprzedaje dziesiątki produktów i usług. Ale chyba nie do końca. To zaplanowane setki, tysiące drobnych ukłuć, przed które sączy się mentalny jad w kobiety w każdym wieku. I te nastoletnie i te "mężate/dzieciate". Aż do planowanego celu.

 

@Obliteraror pewnie znane Ci są przykłady działalności sowieckiej agentury w USA i Europie podczas zimnej wojny, teraz może ktoś inny przejął pałeczkę?

Raczej się tego nie dowiemy nigdy, ale jestem ciekaw ile mamy w tego typu inicjatywach ingerencji obcych państw, w tym przypadku ChRL. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Obliteraror said:

 

Wiele lat byłem zdecydowanym przeciwnikiem stawiania tez, że to zorganizowana akcja, ale to się po prostu sprzedaje, seks sprzedaje dziesiątki produktów i usług. Ale chyba nie do końca. To zaplanowane setki, tysiące drobnych ukłuć, przed które sączy się mentalny jad w kobiety w każdym wieku. I te nastoletnie i te "mężate/dzieciate". Aż do planowanego celu.

 

 

 

 

Z twoich postów wynika, że nie jesteś człowiekiem skorym widzieć teorie spiskowe, podobnie jak ja. Natomiast w przypadku takiego Netflixa ludzi tacy jak mi mają problem bo to co się tam dzieje to przerasta zwykłe podążanie za kasą. Aż trudno nie przyznać, że Netflix lansuje konkretną wizję wartości społecznych w świecie. Że to są zabiegi celowe, zaplanowane, że nie chodzi tu tylko o kasę ale zmianę norm społecznych. 

 

Niektóre produkcję Netflixa mocno promujące lewicowe poglądy nie były kasowo hitami ale jak widać nie rezygnuje się z obranego kursu. Zdaje się, że Netflix uderza we wrogów, których sam sobie zdefiniował, a są to:

- instytucja rodziny, 

- heteroseksualizm, 

- biały człowiek

- religia.

 

No i jak widać w filmie teraz z mężatek robi się dziwki. 

 

PS. Napisze inaczej - zachęca się mężatki aby się wyzwoliły...

Edytowane przez RealLife
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix to platforma biznesowa. Produkują seriale ktore się sprzedają,  ktore ludzie chcą oglądać. Pretensje miejcie do Karyn z zaawansowaną dysmózgią, kierujące się najnizszymi instyktami takimi jak prokreacja, nagość,  benis. Netflix to tylko dostarczyciel rozrywki, mają algorytmy ktore pokazują im jakie filmy i seriale są najchętniej ogladane. Na tej podstawie lokują pieniądze i tworzą kolejne. W taki sposób zarabiają.

 

Każdy ma inne priorytety. Ja ostatnio oglądałem film "ojcostwo" na prawdę spoko produkcja. Mi sie podobał pomimo że sam nie mam dzieci. 

Czekam teraz na wiedzmina, he-mana i parę innych produkcji. Takie rzeczy też są na Netflixie dostępne...

 Edit:

Nie zajarzyłem do końca tematu, sory. Zgadzam się z tym że promowane wartosci skrajnie lewicowe. Filmy takie szybciej i łatwiej trafiają na top i ktoś ma w tym interes... ale, i tak uwazam że ludzie chcą takie gnioty oglądać. Znam za dużo młodych ludzi, julek i oskarków, za dużo lbgt/lpg jest w moim bezposrednim otoczeniu żeby nie zauważyć, że są to ludzie goniący za kolejną podnietą. 

Edytowane przez Lambert
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, RealLife said:

Niektóre produkcję Netflixa mocno promujące lewicowe poglądy nie były kasowo hitami ale jak widać nie rezygnuje się z obranego kursu.

Teraz może te wytwory nie zarobią, ale długoplanowo każda taka silna i wyzwolona kobieta wychowana dziś przez N będzie kiedyś sama siedzieć w domu z kotami i oglądać N.  

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Obliteraror said:

Wiele lat byłem zdecydowanym przeciwnikiem stawiania tez, że to zorganizowana akcja, ale to się po prostu sprzedaje, seks sprzedaje dziesiątki produktów i usług. Ale chyba nie do końca. To zaplanowane setki, tysiące drobnych ukłuć, przed które sączy się mentalny jad

Socjotechnika "kupiona" przez współczesnych propagandystów, stawiających pomniki "nastajaszczim kammunistom" - Spinelliemu i Gramsciemu. Formowanie "jedwabnika" do docelowego kształtu za pomocą "długotrwałego procesu kulturowej hegemonii". jak to określi Gramsci. Nawet algorytmy "społecznościówek" działają na zasadzie podobnej do "kaizen" - codziennie starają się podsuwać widzowi odpowiednie, postępujące w eskalacji treści, powoli przestawiając granice i jego sposób myślenia o rzeczach dotychczasowo nie do pomyślenia. Oswajanie, naginanie, budowanie presji, zamówionego stylu bycia i życia. A cel? Jak zwykle - zbudowanie łatwo programowalnego, nowego człowieka. W myśl zasady, że komunizm jest dobry, tylko ludzie do niego nie dorośli ;)

Gruby temat ogólnie. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Lambert said:

ale, i tak uwazam że ludzie chcą takie gnioty oglądać

Mój absolutny numer 2 (od dołu) z Netflixa, czyli Anna Boleyn:

z26783540AMP,Jodie-Turner-Smith--Anna-Bo

 

Jak pomyślę co za rok-dwa zaczną wypisywać dzieci szkolne odnośnie Wielkiej Brytanii... że rządziła tam w XVI wieku czarnoskóra królowa, bo tak widzieli na Netflixie. Mimo wszystko, wydaje mi się że pewna zgodność podstawowych faktów historycznych, jednak jest przez szerokie rzesze "ludu pracującego" wymagana. Bo radosna twórczość jaką mamy teraz, skończy się jakimś filmem II-wojennym, gdzie dobrzy niemcy walczą z nazistami-Polakami, a tak w ogóle 1 IX '39r. to była niemiecka akcja ratunkowa Żydów prześladowanych przez Polaków...

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Redbad napisał:

Co by nie sądzić o spiskowoteoriowych fantazjach to ciężko odeprzeć wrażenie, że jest w tym zamysł rozjebania tradycyjnego modelu związku, rodziny, seksualności. 

Dokładnie tak. 

Ci którzy to wymyślają dobrze wiedzą że baby to koorwy i będą rozwalać rodziny jak tylko będą miały okazję i prawo po swojej stronie.  

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kespert napisał:

czarnoskóra królowa

To nie nowość.  Juz w latach 2 tysiecznych pojawiały się pierwsze, niesmiałe, próby przemycania nieścisłości historycznych, patrz "robin hood" z costnerem. Wcześniej starali się to jakoś wytłumaczyć,  teraz mają już gdzieś. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Kespert said:

Mój absolutny numer 2 (od dołu) z Netflixa, czyli Anna Boleyn:

z26783540AMP,Jodie-Turner-Smith--Anna-Bo

 

 

 

Mózg w poprzek staje. Jest to zwyczajne kłamstwo historyczne w serialu. Nie ma nad tym kontroli. 

Jak tak bardzo chcą promować czarnych to niech wezmą jakąś historię z Afryki i na jej podstawie stworzą serial. 

 

Oceny na filmweb: 1,1 - jednak jeszcze ludzie nie zgłupieli do końca. 

Edytowane przez RealLife
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mati248 napisał:

Ci którzy to wymyślają dobrze wiedzą że baby to koorwy i będą rozwalać rodziny jak tylko będą miały okazję i prawo po swojej stronie.  

Kobiety i ich tłamszone prawa to "nowy proletariat", który można z rozgłosem wyzwalać, bronić, a przede wszystkim łatwo sterować. Idealny target neomarksistowskiej rewolty społecznej.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RealLife napisał:

. Aż trudno nie przyznać, że Netflix lansuje konkretną wizję wartości społecznych w świecie. Że to są zabiegi celowe, zaplanowane, że nie chodzi tu tylko o kasę ale zmianę norm społecznych. 

 

Niektóre produkcję Netflixa mocno promujące lewicowe poglądy nie były kasowo hitami ale jak widać nie rezygnuje się z obranego kursu.

 

Masz rację. Sporo ich nie było hitami, ale ideolo się nie zmieniło, szło stale pewnym rytmem i planem. Stopniowo, krok po kroku. Długi marsz.

 

Telewizja to wbijanie milionów gwoździ w miliony desek każdego dnia, jak mawiał kiedyś towarzysz Szczepański.

 

1 godzinę temu, Martius777 napisał:

Czy przebija serial Bridgertonowie, gdzie żona gwałci męża aby mieć bąbelka za wszelką cenę?

 

Podobno przebija :) Spróbuję go jednak obejrzeć. Podobnie jak obejrzałem parę miesięcy temu serial HBO o młodych brytyjskich homoseksualistach "Bo to grzech". Wbrew pozorom to całkiem dobry serial. I nie wiem, czy mówiąc "dobry" trafiłem w zamysł jaki mieli twórcy :) Serial pokazał środowisko homo w UK w latach 80-tych, w czasach gdy rozpędzała się epidemia AIDS. I jej skutki. Tj. skutki pewnych zachowań i nieskrępowanego promiskuityzmu. Bardzo obrazowo, bardzo dosadnie.

 

Tak swoją drogą, wspomniany powyżej Robin Hood z Costnerem ,ten wielki hit początku lat 90-tych przy obecnych "zabawach konwencją" uchodzi za kino poważne i historyczne :))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy w zarządzie Netflixa chyba wie, na czym polega propaganda i jakie skutki przynosi produkcja tego typu seriali i filmów ?
Masy zawsze są bezwiedne, można je ściągać w dół, albo podnosić - można tworzyć materiały, które będą przemycać zasady moralne i wartości i na tym zarabiać,
więc to nie jest tak, że wszystko zależy od klienta, i wszystko jest dostosowane do klienta.

Masy są jak dzieci, wszystko im możesz wmówić w krótszym lub dłuższym czasie.

27 minut temu, Obliteraror napisał:

Długi marsz.

Spontanicznie tak napisałeś czy chodzi Ci o https://www.historiasztuki.com.pl/strony/021-10-00-ANTYKULTURA-MARSZ.html ?????

Jeśli jeszcze nie czytaliście to polecam wszystkim braciom.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, RealLife said:

Oceny na filmweb: 1,1 - jednak jeszcze ludzie nie zgłupieli do końca.

Jednak IMDB się "poddał" i "poprawił wyniki" w swoich rankingach. 94% ocen to 1/10, średnia ważona z tych wyników 6,9/10.

lJLYV8gdahBt.webp

 

36 minutes ago, Obliteraror said:

ideolo się nie zmieniło, szło stale pewnym rytmem i planem. Stopniowo, krok po kroku. Długi marsz

To tylko przypadek, nie ma żadnego światowego spisku... ;) 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszukujecie sie teorii spiskowych, ktore mialyby zniszczyc konserwatywne wartosci, a w gruncie rzeczy to jest nic innego jak czysty kapitalizm. Uderzanie w najnizsze instynkty, zeby bylo wiecej abonentow. Zreszta juz od paru lat konsumpcjonizm sie rozkreca az milo. Po co kupowac film, jak mozesz miec abonament na netflixie. Po co Ci skoda na wlasnosc, jak mozesz wziac BMW w leasing, po co Ci android na wlasnosc, jak mozesz sobie wypozyczyc w abonamencie iPhone. Ludzie, ktorych nie stac na pewien poziom zycia nagle moga go miec. Wystarczy wziac 100 abonamentow i kredyty. A drukarka robi brrr.
 

Cytat

Nie posiadasz nic, nie masz żadnej prywatności i będziesz szczęśliwy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Obliteraror napisał:

Kap,kap,kap...

Ajwaj. Moja matka rocznik '56 w latach '90 zaczytywała się Harlequin-ach. Kobiety po prostu lubią historie. Gdzie przystojny facet wyrywa je z nudnej codzienności :). Emocję to jest to czego potrzebują kobiety. Bez nich więdną i umierają.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sunhasntdie napisał:

Doszukujecie sie teorii spiskowych, ktore mialyby zniszczyc konserwatywne wartosci, a w gruncie rzeczy to jest nic innego jak czysty kapitalizm

Sprowadzanie ciapatych to też kapitalizm? Człowieku połącz kropki, Netflix pcha czarnych wszędzie, promuje związki międzyrasowe. Zobacz jak te ciemniejsze rasy sobie radzą - zasilki i getta, dwie lewe ręce. To przygotowanie gruntu, w Niemczech kobiety boją się same wyjść po zakupy.   Wszystko idzie ku upadkowi cywilizacyjnemu, 2-3 pokolenia takich związków na szerszą skalę i sam będziesz z maczetą po ziemniaki chodził. Taki ten Twój kapitalizm.

 

@Obliteraror

 

5 godzin temu, Obliteraror napisał:

To zaplanowane setki, tysiące drobnych ukłuć, przed które sączy się mentalny jad w kobiety w każdym wieku. I te nastoletnie i te "mężate/dzieciate". Aż do planowanego celu.

Pozytywnie się zaskoczyłem.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror Wisisz mi czyszczenie oczu karcherem, obejrzałem odcinek, to jeden wielki rak.

 

Baba mówi cześć i pieprzy nieznajomego w dyskotece aby nagle obudzić się późnym popołudniem w towarzystwie 2 dzieci.

 

Retrospekcja, ahtystyczny zabieg!

 

Ma bogatego męża, obrzydliwie bogatego, właśnie wrócił z pracy, rzekł że skosi trawnik przed meczem.

 

Ona zaś snuje się po domu i wspomina czasy kiedy przerobiła kamasutre z wieloma facetami-jednorazówkami. Stwierdziła, że wybrała tego męża bo dał jej stabilność i nie zdradzał. Uwielbia teściów, zabiera ją na spotkania firmowe, był przy porodzie, jest idealny...

 

Wchodzi do sypialni, gwałci męża, który chciał obejrzeć mecz, na koniec zrezygnowana prosi o wibrator i dochodzi w sekunde.

 

Obraziła się.

 

Żaliła się przyjaciółce, że zmamusiała. Otrzymała ostrzeżenie aby nie rozwalała rodziny i przypadkiem nie wracała do byłego.

 

Wspomina cotygodniowe pieprzenie po klubach z przyjaciółką i poznanie badboya.

 

Mąż odkrył jej pamiętnik i w odpowiedzi zerżnął ją na blacie a kurwisko zachwycone i leci do przyjaciółki.

 

Odkrywa, że przyjaciółka jest z jej byłym badboy'em.

 

Game over

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netfliksowe seriale to takie same narzędzia propagandy i społecznej inżynierii jak komputerowe gry typu Call of Duty, gdzie nachalna antyrosyjska propaganda wręcz uwłacza inteligencji - ale jest skuteczna, bo wprawdzie kilku krytyków pokręci nosem, ale masy to chłoną. Te gry są coraz szybsze, chaotyczne i absurdalnie głupie - i tak też ogłupiany jest ich odbiorca.

Jeszcze pięćdziesiąt lat temu w rodzinach proletariackich czytywano Tołstoja, Rembeka, publikacje popularnonaukowe. Teraz nowobogacka hołota nic nie czyta, bo i po co? Co najwyżej poradniki i inny chłam z gatunku "jak się dorobić".

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.