Skocz do zawartości

Powrót Tuska do polskiej polityki, Kaczyński będzie walczył z nepotyzmem


Rekomendowane odpowiedzi

Herr Tusk wraca do polskiej polityki, Kaczyński coś bredzi o walce z nepotyzmem we własnych szeregach, do tego grozi mu rozpad koalicji i rząd mniejszościowy.

 

Czy będą wkrótce przyspieszone wybory? 

 

W uchwale mającej zwalczać nepotyzm znajduje się ciekawy zapis:

"zasady nie obejmują osób, "które zostały zatrudnione/pracują w strukturach spółek Skarbu Państwa ze względu na swoje kompetencje, doświadczenie zawodowe, w przypadku których doszło jednocześnie do nadzwyczajnej sytuacji życiowej". 

 

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • cst9191 zmienił(a) tytuł na Powrót Tuska do polskiej polityki, Kaczyński będzie walczył z nepotyzmem

Trochę mnie przeraża gdy widzę, ile osób np na wykopie entuzjastycznie podeszło do powrotu Tuska i w domyśle spodziewa się, że w PL się poprawi, gdy wróci na salony.

Szybko ludzie zapomnieli grabież z OFE, tymczasowy wyższy VAT, który jest do dzisiaj i masę innych spraw. Może patrzą, że to mimo wszystko "mniejsze zło", ale mnie to nie przekonuje. 

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się że Kaczor już znalazł winnych konsekwencji swoich własnych decyzji. Niezaszczepieni i tłuste koty. 

Jak każdy zdemenciały staruch zacznie teraz walczyć z demonami we własnych szeregach dobijając PiS skuteczniej niż bieda-opozycja.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Trochę mnie przeraża gdy widzę, ile osób np na wykopie entuzjastycznie podeszło do powrotu Tuska i w domyśle spodziewa się, że w PL się poprawi, gdy wróci na salony.

 

Ludzie mają pamięć złotej rybki. Większość nie pamięta co politycy obiecali rok temu, a mieliby pamiętać wydarzenia sprzed 10 lat...

 

8 minut temu, Patton napisał:

W tym kraju tak naprawdę, to nie ma na kogo głosować.

 

Myślę, że ktoś by się znalazł tylko tacy ludzie zwykle mają poparcie poniżej 1%, a wyborcy zamiast głosować zgodnie ze swoimi przekonaniami, to często głosują na tego co jest na drugim miejscu w sondażach właśnie na zasadzie mniejszego zła :( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Trevor napisał:

 

Nigdy mu tego nie zapomnę. Zwykły gad. Pieprzyć go.

Zwykły jurgieltnik na niemieckim żołdzie. Na szczęści nic nie wskóra bo platforma to tak samo jak PiS stare dziady które gniją we własnym sosie.

Ale Kaczor nie dość że najbardziej zwalczał Prawicę to na lata zdewaluował patriotyzm i konserwatyzm jako hasła oszołomów.

Teraz każdy ,kto będzie chciał promować wartości będzie kojarzony z miernotami z PiS-u. Większych szkód prawdziwej prawicy nikt do tej pory nie wyrządził.

Typowe chamy ze złotym sznurem w garści...

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Czy będą wkrótce przyspieszone wybory? 

 

Według mnie nie. Naczelnik ma złe doświadczenia jeśli chodzi o przedterminowe wybory. Jeśli chodzi o "socjal" może liczyć na głosy Lewicy. Do tego Kukiz z "towarzystwem".

Oglądałem obie konferencję. W obu przypadkach miałem ochotę urżnąć się w trupa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Trevor napisał:

 Jego powrót to oznaka pogorszenia sytuacji.

Jego powrót to dowód na totalny paraliż państwa, marazm PiS-u i bezzębność Kaczora. 

Spierdolił bo bał się afery Amber Gold. A okazało się że nawet Hanka może nasrać oficjalnie Kaczorowi na głowę a on to łyka,

Kaczor już MINĄŁ i każdy to wie. PiS trzyma się wyłącznie na hakach i DZIĘKI synekurom i posadkom dla tłustych kotów.

Jest ogromny opór starej gwardii przed Morawieckim i parcie młodzieżówki na starych dziadów. To się rozjebie od ciśnienia. Dokładnie tak jak się stało z PO, pojawiła się alternatywa dla młodych w postaci błazna Hołowni. To samo będzie z PiS-em , to ich ostatnie podrygi.

Problem w tym że przez nich zmarnowaliśmy kilka lat a teraz władza wpadnie w ręce pedałów i opcji niemieckiej bo wszystko na prawo od Zandberga będzie kojarzyło się z tymi miernotami.

 

Edytowane przez ntech
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Tuska to problem głównie dla Hołowni, Trzaskowskiego i Budki. Chłopaki spierdolili sprawę i teraz poprawia po nich ex premier. Tusk bał się konfrontacji z Dudą w wyborach prezydenckich, dlatego wrócił dopiero teraz. Najbliższe czasy to prekampania prezydencka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Trevor napisał:

 

Bo to jak widac wyjątkowo bezczelny i wyrafinowany złodziej. Jego powrót to oznaka pogorszenia sytuacji.

W Polsce upływ czasu to oznaka pogorszenia sytuacji. Rządy są marionetkowe, tak ma być i koniec. Nie ważne kogo posadzą na stołek, to tylko teatrzyk dla plebsu.

@maroon

Paraliż? Ulga że weź :D

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój w tym państwie trzeba sformować bataliony NKWD i patrzeć politykom na rączki,

w latach 44-50 (był kary śmierci za przestępstwa gospodarcze) -poprawcie mnie jak się mylę :D

Teraz trzeba by to samo robić i podsłuchy kurna przy nich 24/24. 

Wtedy może coś by drgnęło.

"Musi się zmienić wiele, żeby się zmieniło niewiele".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusk - Kończ waść wstydu oszczędź.

Afera Amberd gold, afera Fozz, najdroższy gaz od Rosji, załatwienie ludzi w kredyty we frankach, likwidacja stoczni, likwidacja OFE.

Konszachty z naszymi wrogami jak Niemcy SKANDAL!

Ludzie zapominają co partia PO zrobiła Polakom przez osiem lat swoich rządów.

Tacy ludzie powinni być z dala od polityki dodatkowo pod trybunał stanu postawieni za zdradę Polski i za bezczelne okradanie Polaków.

Podobno w Szczecinie już go wy buczeli i krzyczeli co tu robisz sprzedawczyku.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Iceman84PL napisał:

Podobno w Szczecinie już go wy buczeli i krzyczeli co tu robisz sprzedawczyku.

Wrócił we właściwym momencie. Jak prawdziwy kapitan pójdzie na dno razem ze swoim flagowym okrętem "Szlezwig von Thun Wielgus".

Przyjemnie będzie oglądać jak się pogrążają w odmętach.

Problem że teraz nastał czas lewactwa i oszołomów. Poza Konfederacją nie ma nic normalnego. Bagno oszołomów Zjednoczonej Lewicy Obywatelskiej

 

Swoją drogą zawiodłem się na Kaczorze .Na początku fajnie kiwał opozycję i rozgrywał ich mistrzowsko. A potem gdy już nie było z kim walczyć zaczął strzelać sobie po kolanach. 

A na koniec odjebało mu na starość i przyprowadził na chatę młodą kochankę (Morawieckiego) i starej wiernej żonie (Zakon PC) co z nim znosiła niedole, tułała się po zadupiach i niedojadała w biedzie mówi :

"Oddawaj pierścionki i wypierdalaj z łoża, tam za piec i nie wychylaj się stara ruro!"

Nic dziwnego że mu się partia rozłazi i koty pchają do gęby co im wpadnie w łapy. JUŻ wiadomo że niedługo się skończy. TERAZ to dopiera zaczną szaleć !

 

Edytowane przez ntech
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.