Skocz do zawartości

Fotogeniczność


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - czy  jesteście fotogeniczni? Ja zdecydowanie nie jestem, choć może to kwestia braku umiejętności robienia zdjęcia jak należy. W moim przypadku lepiej nagrać video i szukać następnie odpowiedniej klatki, która posłuży za zdjęcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej wiem pod jakimi kątami moja morda wygląda korzystniej i jak ukryć drobne mankamenty estetyczne, gdybym robił 

sobie zdjęcie - tak czy inaczej nie jest mi to szczególnie potrzebne na co dzień, w przestrzeni publicznej mam 1 zdjęcie na FB i to tyle. ☺️

[Ja nie laluś] ☺️

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

[Ja nie laluś] ☺️

O jak się znęcają.

 

 

5 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Mniej więcej wiem pod jakimi kątami moja morda wygląda korzystniej i jak ukryć drobne mankamenty estetyczne, gdybym robił 

Dzisiaj siedzę u fryzjera, patrzę się w lustro i myślę sobie, że nie jest ze mną aż tak źle :D

Natomiast w telefonie morda jakaś taka ulana, ehh szkoda gadać ogółem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, cst9191 said:

No właśnie - czy  jesteście fotogeniczni? Ja zdecydowanie nie jestem

 

Żeby to sprawdzić - odwróć swoje zdjęcie (efekt lustra zrób). Nasz mózg odbiera zdjęcie jako coś nienaturalnego bo zazwyczaj widzimy siebie samych tylko w lustrze (czyli odwrócony obraz). Dlatego jak widzisz siebie na zdjęciu to praktycznie zawsze masz wrażenie że coś tu nie gra (bo rzadko siebie w ten sposób oglądasz). 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to kwestia odpowiedniego kadru. Zawsze jeden profil mamy lepszy niż drugi, a robienie zdjęć od góry wyszczupla twarz dlatego grube poczwary wyglądają na super laski w internecie. 

18 minut temu, RealLife napisał:

Polecam wizytę w studio fotograficznym. Tam cuda robią z każdym. Koszt to kilkaset złoty ale się opłaca.

 

Zresztą jest przepaść pomiędzy zdjęciem komórką a lustrzanką z dobranym obiektywem do portretów. 

 

To prawda, dobry fotograf sprawi że KAŻDY będzie wyglądał atrakcyjniej niż w rzeczywistości. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio poznałem jakąś młoda dupę, która mówi mi że wyglądam jak jakiś gość co bierze kredyt i buduje bliźniaki.. W ogóle nie wiedziałem kto to taki, "gwiazdy" YT mnie nie interesują. Jednak zobaczyłem co to za typ. Rzeczywiście jestem podobny. Mamy duże zęby 😋 przed ślubem miałem aparat Orto więc są proste więc nie mam czego się wstydzić. Jednak na zdjęciach gdy mam pełny uśmiech od ucha do ucha nie wygląda to najlepiej. Muszę się pilnować jeśli są to jakieś ważne zdjęcia. Takie jakieś na codzień to mam w dupie jak wyjdę. Ktoś nie chce niech nie ogląda. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo niefotogeniczny ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że u mnie w mieście jest taka mini galeria gdzie na budynku jest zdjęcie modela i już z pięć osób mi mówiło, że jesteśmy jak bliźniacy.

 

Fuck, zwolniłbym gościa który tego faceta przykleił na ścianę 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Trevor napisał:

 

Żeby to sprawdzić - odwróć swoje zdjęcie (efekt lustra zrób). Nasz mózg odbiera zdjęcie jako coś nienaturalnego bo zazwyczaj widzimy siebie samych tylko w lustrze (czyli odwrócony obraz). Dlatego jak widzisz siebie na zdjęciu to praktycznie zawsze masz wrażenie że coś tu nie gra (bo rzadko siebie w ten sposób oglądasz). 

 

Właśnie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na "mój problem" - czemu zdjęcia wykonane nie podobają mi się, tak jak moje odbicie w lustrze. 😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, bernevek said:

Nie.

Lewy półprofil mam zajebisty. Strzał wprost i wychodzi, że brwi mam nierówne, mięsień żuchwy po lewej stronie jest wyraźniejszy. Włosów też mam więcej po lewej stronie (pewnie dlatego, że zasypiam na prawym boku). 

 

Że tak? :)

 

Powstanie-aktorski-remake-animacji-Dzwon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.