Skocz do zawartości

Nie bierz tyle.Ludzie patrzą!


Zajac

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mati248 napisał:

 

Tu jest napisane czarno na białym, że kobietą podoba się kwadratowa szczęka, wzrost i ogólnie wygląd.   

Włosi, Hiszpanie alvaro właśnie mają takie.

 

Z kwadratową szczeną był tam tylko Włoch- padre, pod 60 lat elegancki ale byk z ryjcem zakapiora + jeden Arab taki bliskowschodni rozrabiaka z kalafiorami na uszach, reszta to raczej takie wymuskane suchoklatesy, eleganccy, czyściutcy, pachnący ale z paznokciami i brwiami po zabiegach, taka trochę gejowska uroda ;)

 

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

 

Czy oni byli również z rodzinami?

Bo podejrzewam, że przyjechali na Wschód poruchać łatwe karynki.

 

 Włosi to była duża rodzina, tata byk pod 60, mała Włoszka chyba żonka + 3 synów (?) 18-20 lat takie chudziutkie chłopaczki, przystojni ale chłopięca uroda

Arabowie (albo jacyś Egipcjanie chuj to wie) dwie grupy- jedna młodsza 20-25 lat, faktycznie mogli przyjechać na sex zabawy (choć byli cisi i skupieni i z zachowania to mi wyglądali raczej na drużynę szachistów ;) ) druga grupa starsi, poważniejsi wyglądali jakby robili tam (chyba nie do końca jasne) interesy- wszyscy szczupli eleganccy, w naszym rozumieniu mało męscy- poza jednym gościem z twarzą oliwkowego chuligana i kalafiorami.

Polacy jakaś wycieczka, Rosjanie- 3 małżeństwa, kobiety ładne i hałaśliwe, faceci tacy z typową rosyjską urodą ;)

 

Żeby nie było- w polskiej grupie też były 2 pary, które trzymały poziom- starsze eleganckie małżeństwo i młoda para ok 25-30 lat, szczupli, ubrani z gustem, wypachnieni, miło było obok nich siąść ;)

 

 

Edytowane przez Normik'78
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie to obchodzi co ludzie powiedzą mam prawo zjeść ile zechcę zapłaciłem.

Kobiety zawsze lubią się przy czepić i zawsze jest nie tak. Dlatego nie należy na to zwracać uwagi i robić swoje jednym uchem wpuszczać drugim wypuszczać. Przez to ich zachowania czepianie się o wszystko stałem się obojętnym głazem cierpiącym w środku z samotności.

Może myszka się czepia o jedzenie, a tak naprawdę chodzi jej o coś innego? :D

O co? Nie istotne. Do wale ci bo tak lepiej się poczuje dowartościuje swoją małą osobę jaka jestem kulturalna i w ogóle a ty cham i prostak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jem ile chcę. Na tych Węgrzech jadłem sporo bo węgierska pikantna kuchnia bardzo odpowiadała mojemu podniebieniu (trochę gorzej zoladkowi) szanowna małżonka za taką kuchnią nie przepada więc jadła mało ale nikt nikogo nie mitygował, to byłoby głupie po prostu. Przecież autor tematu jadł chyba normalnie z talerza, nie ze stołu, nikt pewnie nie zwracał na nich uwagi więc te przytyki towarzyszki były zupełnie nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

@zychu Pamiętam za dzieciska jeździłem z rodzicami często na wczasy nad morze były to lata 90 i już wtedy zauważyłem jak matka ojca opierdalała za wszystko i inne kobiety swoich mężów. Także ten proces poczucia niższości kobiety mają wtłaczane przez złą socjalizacje i wychowanie. Nawet na starszych pokoleniach przed wojennych to widziałem. Dzisiaj natomiast dodatkowo dochodzi aspekt propagandy medialnej, celebrytow, modnych psycholozek. 

To jest ten legendarny równy wkład w związek :D

 

Ty dajesz kasę, a ona w zamian Cię cywilizuje.

 

3 godziny temu, maroon napisał:

Wynika to z tego, że jak kiedyś pojawiały się szwedzkie stoły, to ludzie żarcie potrafili w garnkach "na później" wynosić - relikt mentalności gospodarki niedoborów. Ba, nawet ketchup i musztardę z burger kinga potrafili w słoikach wynosić (osobiście przy Harendzie kiedyś widziałem). 

Wesele, lata 90. Matka panny młodej kradnie wódkę, kilkanaście butelek i chowa do swojego wartburga :)

 

2 godziny temu, Pyrkosz napisał:

Stary a co Cię interesuję zdanie jakiejś baby ile Ty masz jeść?

A tym bardziej wywalone mają na Ciebie inni ludzie. Nawet jeśli odwalisz jakąś grubszą akcję, to następnego dnia już nie będą o Tobie pamiętać.

 

2 godziny temu, Fury King napisał:

Pedagogika Wstydu - nie jej winna, że ją tak TVN y i szechtery zaprogramowały.

Cywilizowanie Polaka przy stole to jeszcze mały pikuś. Nasze zakompleksione witaminki próbują pozbyć się kompleksu niższości poprzez nadstawianie tyłka obcokrajowcom.

 

"Jak więc wygląda życie seksualne Polek za granicą? Raport z badań wskazuje, że młode kobiety z Polski uprawiają seks w UK czterokrotnie częściej, niż w „surowej, katolickiej ojczyźnie”, czyli przed przeprowadzką. Co ciekawe, mają też większą ochotę na eksperymenty w łóżku - znacznie częściej angażują się w stosunki z wieloma partnerami naraz. Są też bardziej skłonne do oszukiwania swojego partnera."

https://www.polishexpress.co.uk/rozwiazla-jak-polka-z-uk-zbadano-zachowania-seksualne-imigrantek

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej syndrom postkolonialny. Wystarczy uzmysłowić sobie że w Polsce nie było żadnych zaborów ale zostaliśmy skolonizowani przez kraje które nie uczestniczyły w zdobywaniu koloni zamorskich (zabór to np. Kalifornia - USiA dokonało zaboru Kalifornii z królestwa Hiszpanii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Zajac napisał:

Ostatnio zostałem zganiony przez myszkę za wrócenie się po dokładkę na śniadaniu gdyż ”co ludzie powiedzą?przyjechał Polaczek się nażreć i umiaru nie zna".

Mówi @Zajac do swej myszki: idę do toalety.

Myszka: co ludzie powiedzą? Przyjechał Polaczek, nażarł się i idzie się wysrać, fu! Wstyd!

 

12 godzin temu, Piter_1982 napisał:

W Kielcach był taki lokal Akasaka, padł przez pandemię. Kilka lat funkcjonował

Padła przez decyzje dyktatora z Żoliborza oraz dlatego, że ludzie sami podkulili ogony zamykając swoje miejsca pracy bez żadnej podstawy prawnej.

 

11 godzin temu, eknm2005 napisał:

No Polska jest droga, a w zasadzie zarobki są niskie ("za miskę ryżu").

Ja przeliczam wszystko na siłę nabywczą. Ile kupisz paliwa za 1h swojej pracy? Ile kosztuje wynajem mieszkania procentowo do wypłaty? Ile kosztuje żarcie, bo na to najwięcej idzie?

 

Najprostszy przykład, Niemcy. Zarabiają podobną ilość pieniędzy w cyferkach, ale stosunek cyferek na cenach jest inny niż cyferek w wypłacie. Jak pracowałem w Beneluksie, jeździliśmy do D na zakupy bo blisko i taniej, na żarcie na tydzień wystarczy ok 20e skromnie, aby przeżyć, 25 tak bez szaleństw ale wszystko masz, a za 30 to już nie przejesz, a przynajmniej ja. 

Noo goście ode mnie kupowali jakieś gówna, alkohole i potrafili wydać 70-130e na osobę, ale to już głupota moim zdaniem. A teraz pomyślcie, że możecie w pl przeżyć na 2-3 dychy na tydzień, albo wynajem mieszkania tydzień kosztuje stówę, dwie. 

 

A teraz przenieście polskie ceny do Niemców, co by było? Wojna na ulicy. Niemiec by nie pozwoli, aby za litr paliwa płacić ile teraz, 5-5.50? Jak ma u siebie 1.60-1.80. Chleb poniżej euro, to jakby w pl mieć benzynę i ON taniej niż jest LPG.

Edytowane przez DOHC
Literówka - DOHC
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cst9191 napisał:

Raport z badań wskazuje, że młode kobiety z Polski uprawiają seks w UK czterokrotnie częściej,

 

Nieprawda! To zakłamanie. Ten artykuł stary już jest!

 

05.08.2015

 

Teraz te dziewczyny już kochają na prawdę. Z jednym chłopakiem chodzą za rękę.

 

Rozwiązła jak Polka z UK? Zbadano zachowania seksualne imigrantek

05.08.2015

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zajac napisał:

Ostatnio zostałem zganiony przez myszkę za wrócenie się po dokładkę na śniadaniu gdyż ”co ludzie powiedzą?przyjechał Polaczek się nażreć i umiaru nie zna". Co ciekawe stolik obok siedzi inna parka z Polski i słyszę jak myszka również gani chłopa za brak kultury i obycia bo przyszedł z pełnym talerzem a "ludzie patrzą"....

 

Gwarantuję Tobie, że gdybyś był obcokrajowcem i do tego opalonym to Twoja myszka sama zapierdalałaby do bufetu, aby nałożyć Ci dokładkę na talerz.

 

Ale nie dla Polaka to, nie dla rodaka.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zajac napisał:

Czy może szukam dziury w całym i widzę problem tam gdzie go nie ma?

Ot i początek końca.

 

Dodam iż w podobnych(przystających) warunkach KOMBINOWAŁEM rozmaite PERMUTACJE.

 

BYŁY ZAMIANY zamówionych dań....bo myszka jednak woli moje.

 

A wiesz bo tam teraz dołożyli(wstaw dowolne)....?!

 

NAKRUSZYŁEŚ.....ITP ITD.

 

REASUMUJĄC.

 

SYSTEM rozjebałem wielokrotnie ALE!

DO PUKI TRZYMASZ GARDĘ to muszę się pidoooba(woda na młyn).

....przykład.

We dwójkę zamówiłem 3 porcje obiadowe....kelnerka zdziwiona komu 3cią podać?!

SYP TUTEEJ SZEFOWA.

 

INYM razem wziąłem ekstra sos(pieprzowy), który nie pasował do MENU i obsługa miała Zonka jak podać.

 

JEDNAKOŻ, to co opisujesz to etap w SCHEMACIE.... na rozprawie rozwodowej możesz(nie musisz) mieć pełne gacie.

 

Powodzenia, trzymaj GARDE.

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DOHC napisał:

Padła przez decyzje dyktatora z Żoliborza oraz dlatego, że ludzie sami podkulili ogony zamykając swoje miejsca pracy bez żadnej podstawy prawnej.

 

Był w galerii. Chyba nie wiesz jak skonstruowane są umowy najmu w takich miejscach. A galerie w większości szły ręka w rękę z okupantem. Zresztą to nie tragedia jeśli padł, gorzej jeśli gość został z długami. Mam nadzieję, że zabezpieczył majątek i wróci do biznesu. 

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/7/2021 at 10:13 AM, eknm2005 said:

No i zależy gdzie żyjesz (podałeś York, zakładam że tamte strony), tak jak ceny w Wawie są odmienne od reszty tak samo Londek.

Stolice to inny świat. Północ i południe jest kosztowo inne ale zarobki też inne. Moje doświadczenia opieram o West Midlands, Lancashire i Yorkshire czyli "robotnicze" rejony. 

On 7/7/2021 at 10:13 AM, eknm2005 said:

A znajomi w Irl Północnej za coś koło 500 cały dom wynajmują, 2 pokoje + garaż :D .

Coventry z 600GBP 3 pokoje+salon+jadalnia+ogródek z prywatnym parkingiem i w porządnej dzielnicy. 

On 7/7/2021 at 10:13 AM, eknm2005 said:

W PL januszeria to by pewnie przebiła Ala w pomysłowości.

Biorąc to wszystko pod uwagę + ceny w PL to wejście do takiego bufeta w PL to ze 100 by było co najmniej :P .

Czyli w UK to jakaś godzina pracy, a w PL to dla niejednego dniówka. Zakładając, że byłaby to tylko stówka za wejście.

Faktycznie, inaczej by się nie spięło, zwłaszcza gdyby mielone w kieszeniach lądowały :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2021 o 08:09, Zajac napisał:

Ciekawy jestem co sądzicie?

Ot - myszkolenie.

 

Dla kobiety opinia w społeczności w hierarchii potrzeb jest gdzieś między oddychaniem a piciem.

Dokładając do tego, że to NOWE otoczenie (nowi ludzie = myszka musi sobie wydziobać miejsce w szeregu), a mężczyzna jest u kobiety wyznacznikiem sukcesu = pani się pucuje...

 

W dniu 7.07.2021 o 09:35, Normik'78 napisał:

Podział był jasny- Polacy i Rosjanie mieli talerze wypchane czym się tylko dało, normalne kopy jedzenia,dolewki raz za razem, zero krępacji, a Arabowie i Włosi: jogurcik, jabłuszko, chuda wędlinka, jakiś serek... 1/3 tego co  "wschód"  Nie muszę dodawać, że "nasi" często dość otyli, a południowcy- w 95% fit, szczupli, wymuskani...

 

W tej narracji nie ma troski o wagę/zdrowie, tylko o WŁASNY wizerunek myszki.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornik do kornika: co dziś na śniadanie?

- Szwedzki stół.

 

Panie ekspertki wyjaśniają zagadnienie. W klimacie Ę Ą rzecz jasna, w pakiecie tym błyszczy też złota myśl, że damy kanapek nie jedzą.

😁

 

https://podroze.gazeta.pl/podroze/7,114158,27302205,jak-uniknac-bledow-podczas-sniadania-w-hotelu-zapomnijcie-o.html#s=BoxOpImg11

Edytowane przez Endeg
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura Zaszczepiany wstręt przez takie "artykuły" w prasie należącej głównie do naszego zachodniego sąsiada - zaborcy. Należy nadmienić, że obywatele a raczej obywatelki nie odróżniają się jakoś zbytnio, jeśli chodzi o wygląd od przeciętnego Janusza i Grażyny. 

2 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

zaszczepiany wstyd na bycie

Tuutaj można jeszcze dodać kilku youtuberów - idoli gimbazy typu awięc czy Serafin, z Dvpy np.

 

 

Na miejscu autora spojrzał bym wybrance głęboko w  o czy i cichym spokojnym tonem kazał zamknąć ryj ;) .

Edytowane przez Kiroviets
blad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2021 o 16:00, cst9191 napisał:

"Jak więc wygląda życie seksualne Polek za granicą? Raport z badań wskazuje, że młode kobiety z Polski uprawiają seks w UK czterokrotnie częściej, niż w „surowej, katolickiej ojczyźnie”

Wyjadę do UK, będę ruchał cztery razy  częściej 😄.....

.......cholera 4 x 0 to nadal 0 😒

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.