Skocz do zawartości

Polka mówi jak jest


Rekomendowane odpowiedzi

Zbiegiem okoliczności trafiłem na ten oto blog:

https://polskiemalzenstwo.org/

 

i postanowiłem się podzielić z Wami wiedzą na nim zawartą.

 

Macie problemy z kobietami? Dzięki wiedzy zawartej na blogu, Wasze życie ulegnie diametralnej poprawie.

 

Wersja demo, kilka fragmentów z różnych wpisów:

 

1. Randki:

https://polskiemalzenstwo.org/randki.html

 

 

Nie umawiaj się na randki z więcej niż jedną dziewczyną. Takie podejście zostanie szybko wykrytę i każda szanująca się dziewczyna nie puści ci tego płazem.

 

 Pamiętaj, że żyjemy w XXI wieku i że Polki też potrafią prowadzić samochód. Nie bądź samolubem i zaufaj swojej partnerce. Nawet jeśli zarysuje ona Twoje dopieszczone cacko, wybacz jej, bo na pewno nie zrobiła ona tego umyślnie.

 

Polki z reguły nie lubią przechwalania się np. w 'amerykańskim stylu' gdzie liczy się to ile ktoś (powie) że ma. Zawsze lepiej być subtelnym, bo i tak prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw. Nie ma nic gorszego niż przerost formy (czyli zbytnie chwalenie się) nad treścią (gdy okazuje się, że wszytko było jedynie w głowie z bujną wyobraźnią).

 

Nie daj się dwa razy prosić o sprawienie przyjemności. Chodzi tu o drobne rzeczy jak kupienie kwiatków lub zaproszenie na rodzinny obiad. Zasada jest prosta: Kto szybko daje, dwa razy daje. Twoja męska intuicja powinna Ci podpowiedzieć kiedy wykorzystać odpowiedni moment na psychiczne zadowolenie swojej partnerki. A pójście na niedzielny obiad do teściowej będzie Ci policzone jako dodatkowy bonus.

 

Gdy jesteś na randce ze swoją dziewczyną, nie oglądaj się za innymi. Polki nie lubią (i słusznie!) dzielić się swoim mężczyzną i powinieneś zawsze mieć to na względzie. Poza tym pomyśl sobie - jak tu nie kochać i szanować dziewczyny, która chce być tylko moją wybranką? Nie patrz na modę, która 'zezwala' na chodzenie na randki z wieloma partnerami. Ta moda przeminie tak samo szybko jak najkrótsza pora roku.

 

'A kiedy ostatnio zmieniałeś skarpetki?' - chociaż to pytanie może powodować wrodzony lęk u każdego mężczyzny, nie jest on (ten mężczyzna) w żadnym wypadku bez winy. Zadbaj o swój wygląd i higienę osobistą, bo Twoja dziewczyna, narzeczona, a nawet żona nie lubią odgrywać roli Twojej matki. Jest to chyba jedyny aspect życia, w którym przesada nie wydaję się być nieporządana.

 

Gdy się pokłócisz ze swoją dziewczyną, bądź mężczyzną i przeproś pierwszy. Wina z reguły leży po obydwu stronach, ale zawsze któraś ze stron musi pójść na kompromis (chociaż najlepiej gdy obie strony idą na kompromis). Dlaczego to właśnie Ty masz ustąpić? Hmm, może dlatego, że ze statystyk wynika, iż czym związek starszy, to właśnie mężczyzna ma więcej na sumieniu, więc kobieta będzie i tak musiała się wtedy wykazywać większą cierpliwością i wyrozumiałością by wybaczyć facetowi. Ty możesz się więc wykazać właśnie teraz ;).

 

2. Idealny polski mężczyzna oczami kobiety:

https://polskiemalzenstwo.org/opowiadania/kobiety-idealny-facet.html

https://polskiemalzenstwo.org/opowiadania/rzeczowy-godny-zaufania-chlopak.html

https://polskiemalzenstwo.org/kobiety.html

[wymiękam, nie wrzucę żadnego fragmentu...]

 

 

3. Okropni polscy mężczyźni, wrzucam całość

https://polskiemalzenstwo.org/opowiadania/polacy-zachowanie.html

 

Sposób bycia Polaków pozostawia wiele do życzenia. Obserwacje ostatnich lat potwierdzają zaginięcie podstawowych odruchów dobrego zachowania Polskich mężczyzn. Dzisiejsi panowie uważają, że wystarczy być przystojnym i bogatym, a można posiąść każdą z Polek, jednak nie tędy droga. Polki nadal zwracają uwagę na zachowania, które są powszechnie już uważane za przestarzałe. Nadęty "bufon", chociażby był najprzystojniejszy i posiadał ogromny majątek nie ma szans u większości Polek.

 

 

Polki po "otrząśnięciu się" z zachłyśnięcia dobrobytem i bogactwem zaczęły znów przykładać wagę do wartości, jakie zostały im wpojone w domach rodzinnych. Wartości te znane były od wieków i przekazywane z pokolenia na pokolenie, dziś znowu powracają do łask. Dzisiejsze Polki nie lubią u Polaków zarozumialstwa, nadużywania alkoholu, narkotyków, chwalenia się własnym bogactwem, zapatrzenia w samego siebie, braku kultury osobistej, braku umiejętności zachowania się w towarzystwie a także przechwalania się własnymi sukcesami odnoszonymi w różnych dziedzinach życia. Jedną z cech, jakiej Polki nie lubią, czy nawet wręcz nienawidzą u Polaków jest nadużywanie napojów alkoholowych. To właśnie alkohol jest przyczyną rozpadu wielu wspaniale zapowiadających się związków. Polacy natomiast uważają, że aby zaimponować dziewczynie trzeba być takim jak inni, czyli po prostu używać życia. Może to być na początku miłe i przyjemne, jednak po jakimś czasie staje się nudne i monotonne.

Dzisiaj w dobie wielu zagrożeń, którymi obok alkoholu są narkotyki, oraz inne używki, zauważyć można niechęć młodych kobiet do takiego trybu życia.

 

Kobiety lubią być w kręgu zainteresowania mężczyzny i nie tolerują obojętnych postępowań wobec nich. Nie chodzi tu oczywiście o noszenie swojej kobiety na rękach, czy tez obsypywanie jej drogimi prezentami itp. Czasami wystarczy po prostu rozmowa, wspólna zabawa, spacer, wyjazd na wakacje. Dzisiejsze Polki nie znoszą monotonii i bezczynności. Większość mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z tego i uważa, że gdy już zdobędą kobietę, z którą chcieliby spędzić resztę swojego życia mogą na tym poprzestać i prowadzić zwykłe "szare" monotonne życie. Czasami zdarza się tak, że po ślubie kobiety dopiero odkrywają, z kim tak naprawdę się związały i że to na nie spada większość obowiązków domowych. Wystarczy posłuchać opinii młodych Polek, które wyszły za mąż. Wiele z nich skarży się, że nigdzie ich ze sobą nie zabierają, że wolą sobotnie wieczory spędzać przed telewizorem w domu, podczas gdy one wolałyby wyjść do dyskoteki czy chociażby na spacer. Takie zachowania mężczyzny zniechęcają do niego kobietę i wcześniej czy później prowadzą do spadku lub zaniku zainteresowania nim.

 

Ponadto dzisiejsze Polki nie lubią w sposobie bycia mężczyzn nadmiernego bałaganiarstwa, oraz bierności. Kobieta jest z natury przyzwyczajona do nienagannych porządków, natomiast większość mężczyzn nie zwraca na to większej uwagi. W tym miejscu popełniają oni błąd, gdyż porozrzucane części garderoby mogą być przyczyną awantury, podczas której wyciągane są najczęściej wszystkie przykre rzeczy. Kolejną rzeczą, jakiej nie lubią Polki w kulturze Polaków jest zbyt mała dbałość o higienę osobistą. Sytuacja ta w ostatnich latach uległa znacznej poprawie, ale ciągle jeszcze stanowi kość niezgody pomiędzy kobieta i mężczyzną. Polki dość dbają o swoją higienę, oraz nienaganny wygląd zewnętrzny. Ponadto Polki nie lubią u Polaków niestosownego ubierania się, braku odpowiedniego uczesania, zaniedbanych butów. Nie trzeba od razu ubierać się w garnitur, jednak należy zadbać o schludny wygląd. Nie znoszą one bowiem gdy mężczyzna zakłada brudne, nierzadko przepocone ubranie i tak ubrani starają się znaleźć w towarzystwie.

 

Opisywany tutaj wygląd zewnętrzny mężczyzny nie jest jedynym czynnikiem, do którego Polki przywiązują swoją uwagę, duży wpływ ma także zachowanie i kultura osobista. Kobiety, bowiem zwracają uwagę na detale zarówno w wyglądzie zewnętrznym jak i w zachowaniu się, na co dzień. Do najbardziej nielubianych przez Polki zachowań mężczyzn z pewnością należą: zarozumialstwo, nieodpowiednie odzywki, nagminne używanie słów powszechnie uznawanych za niecenzuralne, arogancja, nadmierne okazywanie swojej wyższości, braku zaradności życiowej, bierności. Niechęć Polek do mężczyzn zachowujących się nagannie bierze się zapewne z tego, że w rodzinnym domu, lub u sąsiadów, obserwowały podobne zachowania, które mogą prowadzić do niezgody. Jest to spowodowane tym, że kobieta pragnie przy mężczyźnie mieć poczucie bezpieczeństwa, oraz dobrej przyszłości. Mniejsze znaczenie dla Polek ma fakt niezamożności czy też wręcz ubóstwa, zdają sobie one, bowiem sprawę z tego, że jeżeli mężczyzna jest zaradny i przedsiębiorczy to nie grozi jej przy nim żadne niebezpieczeństwo i że zawsze sobie poradzą.

 

Wyciągając wnioski z powyższych rozważań można śmiało stwierdzić, że dzisiejsze Polki powracają do tradycji wpajanych im przez matki, przekazywanych z pokolenia na pokolenie i takie właśnie kryterium wyboru stosują poszukując dla siebie odpowiedniego mężczyzny. Polki unikają, zatem mężczyzn wykazujących się nagannym zachowaniem, oraz podobną kulturą.

 

 

https://polskiemalzenstwo.org/artykuly.html - więcej cennej wiedzy dla P0laków.

 

 

  • Haha 24
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cst9191 napisał:

Wyciągając wnioski z powyższych rozważań można śmiało stwierdzić, że dzisiejsze Polki powracają do tradycji wpajanych im przez matki, przekazywanych z pokolenia na pokolenie i takie właśnie kryterium wyboru stosują poszukując dla siebie odpowiedniego mężczyzny. Polki unikają, zatem mężczyzn wykazujących się nagannym zachowaniem, oraz podobną kulturą.

:D:lol:🤣😂

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal prowadzony z perspektywy kobiet, w taki sposób aby to one odnosiły korzyści z treści z niego płynącej. Mam nadzieje że wyjaśniłem. Co do treści z perspektywy forum to mogę powiedzieć jedynie XD.

 

@Patton Bo liczy że uwierzysz i będzie miała z tego korzyści ;) 

Edytowane przez PrzemAss
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cst9191 napisał:

Polki z reguły nie lubią przechwalania się np. w 'amerykańskim stylu' gdzie liczy się to ile ktoś (powie) że ma. Zawsze lepiej być subtelnym, bo i tak prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw.

 

A ja dziś koleżance powiedziałem że nie mam zwykłego psiutka tylko gigantus psiutkus 😮

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"28. Gdy się pokłócisz ze swoją dziewczyną, bądź mężczyzną i przeproś pierwszy. Wina z reguły leży po obydwu stronach, ale zawsze któraś ze stron musi pójść na kompromis (chociaż najlepiej gdy obie strony idą na kompromis). Dlaczego to właśnie Ty masz ustąpić? Hmm, może dlatego, że ze statystyk wynika, iż czym związek starszy, to właśnie mężczyzna ma więcej na sumieniu, więc kobieta będzie i tak musiała się wtedy wykazywać większą cierpliwością i wyrozumiałością by wybaczyć facetowi. Ty możesz się więc wykazać właśnie teraz" 

 

 

Przeproś pierwszy... 🤮

 

  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Gdy się pokłócisz ze swoją dziewczyną, bądź mężczyzną i przeproś pierwszy. Wina z reguły leży po obydwu stronach,

Zgadzam się. Wina zawsze leży po obydwu stronach, po stronie dziewczyny oraz jej matki 😆

  • Like 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę obejrzeć mecz Anglii z Danią niż czytać oderwane od rzeczywistości, jak zwykle zresztą, kobiece pierdy. Przetrwałem jedynie kilka wersów.

 

Wcześniej byłem w robocie, na zakupach, nastawiłem pranie, poczytałem nieco, poćwiczyłem. Jutro po robocie idę na basen i saunę, przed robotą poćwiczę, poczytam, może wpadnę na forum. Po co mam zwracać na to jakąkolwiek uwagę?

 

 @macpodbijam, jak dobrze jest być samemu, po co to zmieniać😁 Zero to kobiecego pieprzenia nad uchem, bezcenne😄

 

Polecam. Krugerrand.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Krugerrand napisał:

 @macpodbijam, jak dobrze jest być samemu, po co to zmieniać😁 Zero to kobiecego pieprzenia nad uchem, bezcenne😄

 

Coraz bardziej uświadamiam sobie, że rezygnacja z całego cyrku to była jedna z najlepszych życiowych decyzji. Ile czasu, nerwów, negatywnych emocji sobie zaoszczędziłem to nieprawdopodobne. Dosłownie dziękuję losowi, że nie muszę z takimi kobietami, z takim światopoglądem się zadawać :D Trzymaj się ode mnie z daleka, a zrobisz mi największą przysługę xD Ten artykuł realnie obniża energię, dosłownie babska specjalizacja. Przy kobiecie nie odpoczniesz, tylko ciągle się człowiek zastanawia, co spierdolił 😆 Tak wynika z tego obrazka. Totalna masakra z kwestiami trzymanie ramy, rozwojem i tak dalej. A pierdolić to 😆 Dla kogo, po co? xD Żeby ci jedna z drugą powiedziała, że za rzadko skarpetki kupujesz? xD Buahahah. Nie no, śmiechem żartem to przysięgam, że świadoma samotność, taka zgodna z własnym ja to cudowny skarb, wręcz legendarny. Złoto.

 

Nawet za dopłatą bym się już nie zgodził, żeby wyjść na randkę. Musiałoby mnie zdrowo popierdolić.

Edytowane przez mac
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłbym zdesperowany robiłbym odwrotność tego co jest na blogu. 

Tak btw. mało jest blogów które są dla kobiet a w których jest: stawiaj swojego mężczyznę na pierwszym miejscu, usługuj mu jak prawdziwa kobieta itd. Cóż za nierówność! My mężczyźni jesteśmy za równością. 

Edytowane przez OdważnyZdobywca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gman98 myślę, że tak. Intro to moim zdaniem zajebiste, może najlepsze rozdanie, jakie można mieć w tej rzeczywistości. Ultra potencjał do ustawienia sobie życia tak, jak tego chcesz i nikogo do szczęścia nie potrzebujesz, tylko siebie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

@gman98 myślę, że tak. Intro to moim zdaniem zajebiste, może najlepsze rozdanie, jakie można mieć w tej rzeczywistości. Ultra potencjał do ustawienia sobie życia tak, jak tego chcesz i nikogo do szczęścia nie potrzebujesz, tylko siebie.

 

No prawie od zawsze, zapomniałem o krótkim "związku". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pattonnie do końca jesteś sam skoro mieszkasz z matką i siostrą (o ile dobrze pamiętam), także proponuję wyprowadzkę. Prywatnie to trochę się Tobie dziwię, że jeszcze tego nie zrobiłeś, co stoi na przeszkodzie?

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.