Skocz do zawartości

Doszedłem do wniosku, że - pomimo wszystko - naprawdę nie lubię charakterologicznie kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia.

 

Ostatnimi miesiącami towarzyszy mi wiele przemyśleń, odczuć. Mam spore doświadczenie z kobietami, i dobre i złe, jak u każdego. Ale zauważyłem ostatnio, że choć czuję popęd i lubię spać z kobietami, to charakterologicznie..... ich nie lubię. Po prostu.

 

Próbowałem wiele razy sobie wmówić, że nie, że kobiety są naprawdę z natury i charakteru okej, że nie ma co się obrażać i nastawiać. Ale dzień w dzień (w pracy, na ulicy, wśród znajomych) potwierdzam się w przekonaniu, że kobiety poza aspektem urody po prostu rzadko dają się lubić.

 

Uparte, złośliwe do potęgi, mącące, głośne, mało konkretne, samolubne, chytre, manipulatorki - to widzę w otoczeniu na co dzień. Znam zaledwie trzy kobiety które mają te cechy w małym stopniu ii.... one same nie lubię kobiet!

 

Mainstream krzyknie "mizogin" a takiego wała - nawet moja babcie 82 lata teraz ostatnio mówi, że całe życie wolała już z chłopami się trzymać w robocie, bo z babami to skaranie boskie i jest zadowolona, że nie ma żadnej wnuczki tylko 4 wnuków :D

 

Ktoś ma podobnie?

  • Like 20
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w las tym więcej drzew. Jak zaczynasz obserwować pewne reakcje, zachowania, gierki, to jest to jeden szajs. Kobiety są nieobliczalne, nie można na nich polegać, ani im ufać. Co pozostaje? Ano miłe spedzanie czasu. Tylko, że jak kogoś testosteron nie ciśnie w jaja, to sposobów miłego spedzania czasu jest wiele i bez zbędnego irytowania się. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety poprzez złą socjalizację i wychowanie dodatkowo propagandę medialną "kobiety" już nie przypominają kobiet.

Brak kobiecości, wrażliwości, empatii, otwartości ze strony kobiet widać na każdym kroku.

 

W ich oczach te tępe, nienawistne spojrzenia, wulgarne zachowanie, agresja, przytyki, konflikty, zaczepki, manipulacje, szantaż,

fochy, gierki, testy, roszczeniowość, materializm, egoizm, bierność, pasywność.

 

Praktycznie z kobietami nie da się porozmawiać na interesujące tematy, przebywanie z nimi to coraz częściej udręka, 

brak higieny i zaniedbanie wszędzie zauważalne.

 

Kobiety nie są wstanie zaoferować mężczyźnie niczego poza wyglądem jeżeli go w ogóle posiadają w drugą stronę żądając absurdalnych

wymagań od mężczyzn za dostanie się do ciasteczka, które jest warte u divy 100 zł.

 

Związek, małżeństwo dla kobiet to intratny biznes natomiast dla mężczyzn niekorzystny interes, z którego ilość zysków równa jest ZERO.

Koleżeństwo, przyjaźń działa tylko w jedną stronę i beneficjentem jest kobieta.

 

Bo gdy mężczyzna wyżali się, będzie potrzebował pomocy, wsparcia to często usłyszy teksty w stylu noś spodnie, ogarnij się, nie wiem co czuje,

muszę odpocząć, nie mam czasu, jestem zajęta, zmęczona.

 

Kobiecie nie można zaufać bo znając twoje tajemnice, słabości wykorzysta przeciwko tobie to samo z poleganiem na niej bo nie licz na to, że wieczorem

w szczerym polu gdy padnie Ci samochód i zadzwonisz do kobiety to ona wstanie z łóżka z uśmiechem i przybędzie z pomocą?

 

Kobiety są jak klony społeczne, idą za tłumem, robią, mówią, działają tak samo nie wychylają nosa z systemu, który je gloryfikuje.

Mężczyzn uważają za zasoby\narzędzia do osiągnięcia własnego celu, potrzeb czy interesu nie licząc się z ich zdaniem, czasem, pracą, zdrowiem.

 

Kłamstwa, oszustwa, mataczenie, oczernianie i pomawianie byle by tylko nie wyjść w społeczeństwie na gorsze, złe i nie zostać poddane ostracyzmowi społecznemu.

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 22
  • Dzięki 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Iceman84PL said:

Niestety poprzez złą socjalizację i wychowanie dodatkowo propagandę medialną "kobiety" już nie przypominają kobiet.

Brak kobiecości, wrażliwości, empatii, otwartości ze strony kobiet widać na każdym kroku.

Już 200 lat temu kobiety nie były dla facetów partnerkami intelektualnie (stąd głównie faceci pchali cywilizację), co opisywał:

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/242096/feministyka-albo-sztuka-obchodzenia-sie-z-kobietami

Ale przynajmniej nadrabiały uwalniając im czas by mogli tworzyć i myśleć. Teraz nawet tego nie ma. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety też tak mam. 

 

To chyba przychodzi z wiekiem. 

 

Nie lubię u nich przede wszystkim, chytrości i zajebistego parcia na zasoby, czy to już dostępnych czy odłożonych w czasie (ew. spadek). 

 

Nie znoszę też (to może niektórym wydać się dziwne) ich łatwości z jaką popuszczają szparki. 

O czym często opowiadają (te durne tłumaczenia.. ) , i w dodatku, później oczekują szacunku. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie na początku redpillowej drogi - fajnie się je ruchało, ale poza tym jednym aspektem widziałem w nich tylko toksyczne pijawy. Teraz trochę mi przeszło - przede wszystkim dlatego, że mam je gdzieś.

I mam tu na myśli rodzime witaminki - agresja, atencyjność, ciągła gotowość do obrabiania dupy, sadzenia złośliwości. Biedne te polskie miśki, co postanowiły z nimi żyć.

No i z babami źle się pracuje.

Edytowane przez zychu
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Kłamstwa, oszustwa, mataczenie, oczernianie i pomawianie byle by tylko nie wyjść w społeczeństwie na gorsze, złe i nie zostać poddane ostracyzmowi społecznemu.

I to jest jawną głupotą. Rozumiem że to służy pewnym celom, zabezpieczeniu tyłka, potomstwa etc. 

To samo mogłyby osiągnąć działając uczciwie, no ale wtedy trzeba zapanować nad dupą i ograniczyć hipergamię. I nagle nie trzeba kłamać i się wybielać bo nie ma z czego, niestety honor to rarytas w obecnych czasach.

 

Większość jak nikt nie patrzy wyciągnie landrynkę z gówna i zje, taka łasa na chwilowe korzyści.

 

5 minut temu, PyrMen napisał:

Nie znoszę też (to może niektórym wydać się dziwne) ich łatwości z jaką popuszczają szparki. 

Bądź dobry, ułożony - gówno dostaniesz.

Traktuj ją jak niepotrzebne ścierwo - nie nadążysz ręczników podkładać i jeszcze po browar pobiegnie i podziękuje.

 

Łatwo zgadnąć z jakim sortem ma się do czynienia, ja wysiadam :)

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem, że mnie z wiekiem obrzydły kontakty z ludźmi w ogóle- niezależnie od płci.

Baby są mocno interesowne, bez przerwy gadają o tym samym- a zakres "tego samego" mają naprawdę wąski,  zazwyczaj zero wiedzy wykraczającej poza pracę, dzieci, rodzinę... w pracy często na facetów zwala się część roboty pań itd. Najczęściej gadka z paniami, to czysta strata czasu.

Faceci trochę podobnie- też gadka o autach, dupach, Lewandowskim i opowiadania o tym jak kuchnię remontowali, że "pisiory to ch*je"

 Wśród facetów spotykam też w cholerę mitomanów, bajkopisarzy i gawędziarzy. Na palcach jednej ręki policzę tych z którymi przez prawie ćwierć wieku pracy mogłem pogadać o czymś więcej i którzy nie piedolili takich bezsensownych smutków, że człowiekowi się odechciewało...

 

Na teraz mam 2 kumpli z lat młodości z którymi mam o czym pogadać i szanowną małżę z którą dużo gadamy (nie rozumiem związków w których ludzie nie mają że sobą o czym gadać), reszty ludzi unikam, rozwijam pracę zdalną, resztę czasu spędzam w ogrodzie, ze zwierzakami, celebruję kontakt z przyrodą, biorę namiot i jadę w las, byle dalej od ludzi 

Kiedyś tak nie miałem, ta zmiana dojrzewała wraz ze mną...

Edytowane przez Normik'78
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej rozwodów jest u lesbijek a najmniej u gejów, heterycy są na środku stawki co daje do myślenia :D

 

Czasem spotkam się z jakaś ale zawsze po kilku spotkaniach mnie męczą - ta płytka wiedza, nawet nie można z nimi pogadać na jakieś ważne tematy, dziecinne zachowania i brak kobiecości. Krzyczą - zabawiaj mnie, daj mi coś, zrób coś dla mnie - totalne pijawki, jedna chciała zabrać mój ekspres do kawy bo tak, kobiecie się nie odmawia :D

 

Elementarnie nie umieją DYSKUTOWAĆ i szukać WSPÓLNYCH tematów.

 

Np ja z jednymi użytkownikami nie zgadzam się w pewnych tematach ale za to chętnie ich słucham w innych tematach, gdzie mają naprawdę dużą wiedzę czy objawiają swoje talenty. Daję im lajki i na tym polega dojrzałość - docenianie kogoś i szacunek jeśli nawet w czymś się nie zgadzasz. u kobiety to jest NIEMOŻLIWE.

 

Z kobietami kontakty szybko się urywają, a z wybranymi kolegami trzymam kontakty latami i czasami się widujemy.

 

Jeszcze kilka lat takiego spierdolenia to faceci staną się gejami jak w Hiszpanii, tam jest pełno gejowskich klubów, plaż i innych atrakcji. Kolega opowiadał mi o Hiszpanii, że faceci już praktycznie nie żenią się z kobietami z powodu bardzo złych praw faworyzujących kobiety. Wolą już mieć kilku kumpli i z niektórymi uprawiać seks, wszak po coś jest punkt G :P

 

Kobiety XXI wieku są tylko do ruchania i tyle.

 

 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Normik'78 napisał:

 

Kiedyś tak nie miałem, ta zmiana dojrzewała wraz ze mną...

Bo większość ludzi żyje tylko robota - dom, ewentualnie raz na rok nad morze/ góry pokazać się jak to ich stać na zajebiste wakacje - klasa średnia😅.

Takie roboty zaprogramowane żeby tylko zapierdalać, zero myślenia o tym czy są szczęśliwi czego by w życiu chcieli.

Meczy mnie jak z kimś rozmawiam mężczyźni to tylko o  robocie i aby do  weekendu bo bym się najebał.

Kobiety to już w ogóle totalne głupoty rzadko  z jakąś da się pogadać o czymś innym niż dzieci i czego to ona by nie chciała żeby jej ktoś dał.

Nie o take Polske walczyłem.🙄

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam podobnie. Też doszedłem do tych wniosków. Z człowieka by wszystkie soki wycisnęły tylko daj daj zrób i zawsze za mało. Pracuję z kobietami to roszczeniowość sięga zenitu :D

Za głośno muzyka tzn. normalnie sobie leciała w tle donos do kierownictwa jak śmie puszczać muzykę w pracy i im przeszkadzać.

1min wcześniej wyszedłem oburzenie :D

Mają szczęście, że to praca i nic zrobić nie mogę bo właściciel za nimi oczywiście :P

Kocham wygląd nie których kobiet, a charakteru prawie wszystkich nie lubię.

Między innymi nie mogę być z kobietą bo widzę jakie mechanizmy myślowe u niej zachodzą i jak przyziemna egoistyczna osoba to jest.

Zero lojalności braterstwa, honoru, zrozumienia współczucia, wyrozumiałości.

Jak jest dobrze to jest dobrze jak źle to jestem sam.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepsze są kobiety ciche, introwertyczki, które za dużo nie gadają. Dla mnie dziewczyna wcale nie musi być wykształcona, nawet lepiej jak wychowała się na wsi, bez szkoły, bo ma pokorę.

 

A te po uniwerkach to będą ględzić i ględzić... i wchodzić w dyskusję... i spierać się... broń Panie Boże od przemądrzałych ekstrawertyczek.

  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzieś za 7 górami i 7 lasami czai się myśl o znalezieniu himalajki, mimo całego bagażu doświadczeń i wiedzy w tym zakresie. Kiedy ta myśl nadciąga i robi ci sieczkę z mózgu pierdolnij łbem w coś twardego i zapamiętaj że matrix odgrywa takie piosenki żeby cię wydymać bez mydła. Nawet postronne przypadkowe ruchanie może się przerodzić w katorżniczy związek. Także z cipami źle, bez cip też chujowo pytanie które chujowo jest dla ciebie lepsze :)

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gman98 napisał:

z softwarem pt Skynet. 

Raczej z basic z c64.

 

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Praktycznie z kobietami nie da się porozmawiać na interesujące tematy, przebywanie z nimi to coraz częściej udręka

Dokładnie.

 

42 minuty temu, zychu napisał:

ciągła gotowość do obrabiania dupy

No ja to mam na codzień 😆

21 minut temu, buka1977 napisał:

Za głośno muzyka tzn. normalnie sobie leciała w tle donos do kierownictwa jak śmie puszczać muzykę w pracy i im przeszkadzać.

A jeśli im zwróci się na to uwagę, to od razu można liczyć na atak.

 

17 minut temu, bad intentions napisał:

A te po uniwerkach to będą ględzić i ględzić... i wchodzić w dyskusję... i spierać się...

A mój dziadek zawsze powtarzał...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Znam zaledwie trzy kobiety które mają te cechy w małym stopniu ii.... one same nie lubię kobiet!

Też znam 3 i one też nie lubią kobiet 😁 Mają "męskie" cechy i sposób bycia, przez to niestety nie mają w sobie tej delikatnej kobiecości. No bo który facet chce być w związku z babo-chłopem ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mat2206 napisał:

Meczy mnie jak z kimś rozmawiam mężczyźni to tylko o  robocie i aby do  weekendu bo bym się najebał.

Kobiety to już w ogóle totalne głupoty rzadko  z jakąś da się pogadać o czymś innym niż dzieci i czego to ona by nie chciała żeby jej ktoś dał.

Nie o take Polske walczyłem.🙄

 

Ludzie to jest człowieku tragedia. Gadka z babą to jest jakbyś katarynkę włączył- jedno i to samo- jedno i to samo, możesz się wyłączyć, nic nie stracisz,  do tego interesowność i powierzchowność.

Faceci mają nieco szerszy wachlarz tematów ale 90% pierdoli takie bzdury, że głowa mała, a już te mitomańskie opowieści o kobietach tych wszystkich ulańców ze zdziesiątkowanym uzębieniem, to sprawiają że człowiek marzy o pierdolnięciu czegoś mocniejszego 😣

Ludzie z którymi współpracujesz i możesz pomilczec, zająć się po prostu robotą, to złoto, rzadkie przypadki.

Ogólnie rozmowa z ludźmi to strata czasu. Zazwyczaj i tak nikt nie chce Cię słuchać, każdy chce wyrzucić z siebie ten szlam, te bzdury które w nim siedzą prosto w moją gębę.

Dziękuję, nie skorzystam.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maroon napisał:

sposobów miłego spedzania czasu jest wiele i bez zbędnego irytowania się

 

Owszem!

 

Na szybko, parę pozycji do przerobienia :) 

 

1. piesek

2. kotek

3. młotek, lutownica i wiertarka

4. ciężarki, ławeczka, sztanga

5. powiększalnik, koreks, wywoływacz

6. książki, książki, książki

7. rower, rowerek treningowy

8. słuchowiska, płyty winylowe, klasery

9. wędka, ognisko

10. gitara

 

 

Edytowane przez GriTo
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.