Skocz do zawartości

Doszedłem do wniosku, że - pomimo wszystko - naprawdę nie lubię charakterologicznie kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, gman98 napisał:

 

Dzięki forum nawet pierwszego wejścia do rzeki nie będę miał. 

Stary jakby Ci tu starsi chłopacy powiedzieli ile majątku i dorobku własnej pracy  przejebali na kobiety to zapewniam, że dzięki Forum ZYSKASZ znacznie więcej. A kasa to nie jest najgorsze co można stracić "wchodząc do rzeki". Głowa do góry i wchodz byle nie od razu do takiej której nurtów nie znasz.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to błąd.

Pływanie to wspaniała rzecz, oczywiście nie w basenie.

Rzeką pływałem kilometry.

Ryzykowne, ale nie musisz prawie nawet kiwnąć palcem, woda cię niesie.

To nie były również czasy gdy pływasz ogrodzony sznureczkiem i ani się waż wysunąć za niego nos.

Wtedy człowiek naprawde odpowiadał za siebie a kara za głupotę była natychmiastowa.

To uczy na całe życie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Personal Best napisał:

Stary jakby Ci tu starsi chłopacy powiedzieli ile majątku i dorobku własnej pracy  przejebali na kobiety to zapewniam, że dzięki Forum ZYSKASZ znacznie więcej. A kasa to nie jest najgorsze co można stracić "wchodząc do rzeki". Głowa do góry i wchodz byle nie od razu do takiej której nurtów nie znasz.

 

Nie doprecyzowałem - miałem na myśli związki z madkami.

3 minuty temu, Analconda napisał:

Jesteś prawiczkiem?

 

Obecnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gman98 napisał:

 

Domyślam się w jaki sposób to "załatwiłeś".

Taki sposób wcale nie jest złą opcją, sam pierwszy raz miałem u divy w 18 urodziny. Później przerabiałem już "normalne" laski i nie zauważyłem, żeby to źle wpłynęło na moje życie seksualne. Uważam że nawet wyszło mi to na dobre, bo postrzegałem seks jako coś co mogę mieć kiedy chcę jeśli mam tylko 150 zł, a jak szybki numerek to nawet i mniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chcni napisał:

Taki sposób wcale nie jest złą opcją, sam pierwszy raz miałem u divy w 18 urodziny. Później przerabiałem już "normalne" laski i nie zauważyłem, żeby to źle wpłynęło na moje życie seksualne. Uważam że nawet wyszło mi to na dobre, bo postrzegałem seks jako coś co mogę mieć kiedy chcę jeśli mam tylko 150 zł, a jak szybki numerek to nawet i mniej.

 

Też uważam, że to nie jest zły pomysł, nikogo się nie krzywdzi przecież. To lepsze niż mieszanie jakiejś pannie, żeby ją puknąć i przy tym "psuje się ją". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chcni napisał:

postrzegałem seks jako coś co mogę mieć kiedy chcę jeśli mam tylko 150 zł

A Chady mają za darmo, top 5% mężczyzn ma za darmo. Więc chodzenie do divy jest upokarzające bo to znaczy, że facet nie jest w ogóle pożądany przez kobiety.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Analconda napisał:

A Chady mają za darmo, top 5% mężczyzn ma za darmo. Więc chodzenie do divy jest upokarzające bo to znaczy, że facet nie jest w ogóle pożądany przez kobiety.

Nie postrzegaj tak wszystkiego przez pryzmat upokorzenia. Ja w większości nie płaciłem nigdy za seks, bo dobrze mi szło podrywanie, ale gdybym musiał pojechać na divę i zapłacić to wcale nie czułbym się upokorzony. Usługa jak usługa, a to jak kobiety postrzegają mam gdzieś.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Nie postrzegaj tak wszystkiego przez pryzmat upokorzenia. Ja w większości nie płaciłem nigdy za seks, bo dobrze mi szło podrywanie, ale gdybym musiał pojechać na divę i zapłacić to wcale nie czułbym się upokorzony. Usługa jak usługa, a to jak kobiety postrzegają mam gdzieś.

A ja się czuje i JESTEM upokorzony PRZEZ KOBIETY.

Tak - niewiele brakowało a byłbym nadal wiadomo kim. Nienawidzę tego słowa nawet.

I to upokorzenie - prawiczków NIKT NIE SZANUJE. Zwłaszcza kobiety gardzą prawiczkami. Gardzą - nie tylko nimi bo właściwie większością mężczyzn w tym mną.

I co mam se do div chodzić?

Każdy rozsądny człowiek jak ma wybór za darmo albo za kasę to weźmie za darmo.

Część facetów ma za darmo - niewielka część. Reszta mężczyzn to dla kobiet gówna.

 

A czemu gówna? Bo czują obrzydzenie przy samym spojrzeniu. I tego nie ukrywają. Agresji też nie ukrywają. Codziennie doświadczam agresji i poniżania ze strony kobiet.

Edytowane przez Analconda
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Analconda napisał:

A ja się czuje i JESTEM upokorzony PRZEZ KOBIETY.

Tak - niewiele brakowało a byłbym nadal wiadomo kim. Nienawidzę tego słowa nawet.

I to upokorzenie - prawiczków NIKT NIE SZANUJE. Zwłaszcza kobiety gardzą prawiczkami. Gardzą - nie tylko nimi bo właściwie większością mężczyzn w tym mną.

I co mam se do div chodzić?

Każdy rozsądny człowiek jak ma wybór za darmo albo za kasę to weźmie za darmo.

Część facetów ma za darmo - niewielka część. Reszta mężczyzn to dla kobiet gówna.

 

A czemu gówna? Bo czują obrzydzenie przy samym spojrzeniu. I tego nie ukrywają. Agresji też nie ukrywają. Codziennie doświadczam agresji i poniżania ze strony kobiet.

Ale co cię obchodzi co kobiety myślą? Ja robię tyle rzeczy na co dzień że nawet nie patrzę na ich twarze na przystankach, w galeriach, bo jestem już za stary na takie wpatrywanie się i co mnie obchodzą ich myśli ?

 

Wiesz co stary, powiem Ci tak, bo widzę, że temat u ciebie jest gruby, może skorzystaj z pomocy psychologa? Mówię poważnie, bo czytam, że słabo sobie radzisz z tym.

 

Ja wiem, że kobiety gardzą duża ilością facetów, ale ja np. też gardzę większością ludzi w tym 90% kobiet - tak, po ludzku, na sucho, gardzę nimi, bo jako człowiek jestem od nich dużo dużo lepszy w wielu dziedzinach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Ale co cię obchodzi co kobiety myślą?

To jak kobiety odbierają mężczyznę świadczy o tym jak ogólnie jest traktowany i ile jest warty.

Ja właściwie nigdy nie miałem relacji DM. Albo byłem i nadal jestem ignorowany albo nękany, poniżany, wyśmiewany publicznie przez kobiety.


Goście nie szanowani przez kobiety nie są nigdzie szanowani.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Wiesz co stary, powiem Ci tak, bo widzę, że temat u ciebie jest gruby, może skorzystaj z pomocy psychologa? Mówię poważnie, bo czytam, że słabo sobie radzisz z tym.

@Analconda

Naprawdę posłuchaj tej rady, jeśli to co piszesz to prawda a nie tylko Twoje wrażenia to problem musi być w Twoim zachowaniu. Da się to naprostować odpowiednią terapią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Ja wiem, że kobiety gardzą duża ilością facetów, ale ja np. też gardzę większością ludzi w tym 90% kobiet - tak, po ludzku, na sucho, gardzę nimi, bo jako człowiek jestem od nich dużo dużo lepszy w wielu dziedzinach.

Czy ja wiem czy pogarda to dobre uczucie w tym przypadku. Dla mnie 99,9999999% procent ludzkości jest mi zupełnie ale to zupełnie obojętna.

 

1 minutę temu, Analconda napisał:

Goście nie szanowani przez kobiety nie są nigdzie szanowani.

Co zaś zrobić gdy cześć kobiet Ciebie szanuje a cześć wprost przeciwnie ? Jest szanowany w niektórych dniach tygodnia czy pod wybraną szerokością geograficzną 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Analconda napisał:

To jak kobiety odbierają mężczyznę świadczy o tym jak ogólnie jest traktowany i ile jest warty.

Ja właściwie nigdy nie miałem relacji DM. Albo byłem i nadal jestem ignorowany albo nękany, poniżany, wyśmiewany publicznie przez kobiety.


Goście nie szanowani przez kobiety nie są nigdzie szanowani.

Tzn jak jesteś wyśmiewany? Na przystanku chichoczą z ciebie bo co, jakiś niewyględny jesteś czy co?

 

Nie rozumiem tego.

 

W ogóle bzdury opowiadasz, szacunek u kobiet to żaden wyznacznik pozycji społecznej, znam mase przypadkow to udowadniających.

  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Analconda napisał:

A Chady mają za darmo, top 5% mężczyzn ma za darmo. Więc chodzenie do divy jest upokarzające bo to znaczy, że facet nie jest w ogóle pożądany przez kobiety.

Wyjebongo na to co one myślą, ja mam puste jaja i wychodzę zadowolony. Bardziej upokorzona musi się czuć taka dama, która ma świadomość że jej wartość wynosi śmieszne 150 zł. Ostatnio był dobry temat założony przez któregoś z braci o tym, że jego myszka stresowała się co ludzie pomyślą jak weźmie dokładkę jedzenia. Ty Anal prezentujesz podobną mentalność pt. "Co ludzie powiedzo". Pierdol to człowieku żyjesz dla siebie czy innych? 

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Imiennik napisał:

jeśli to co piszesz to prawda a nie tylko Twoje wrażenia

Przecież to jest prawda. Przez całe życie zero zainteresowania kobiet - ignorowanie to chamstwo ale można to jeszcze zrozumieć. Ale ZNĘCANIE się publiczne? Wczoraj jakieś kobiety w tramwaju mi dokuczały (za co się zemszczę), przed dworcem jakaś dziewczyna samym spojrzeniem dała mi do zrozumienia żebym wyp*ał. Wielokrotnie wyśmiewany przez kobiety, robiły sobie żarty. To jest przemoc psychiczna ukierunkowana w moją stronę przez kobiety.

 

9 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Tzn jak jesteś wyśmiewany? Na przystanku chichoczą z ciebie bo co, jakiś niewyględny jesteś czy co?

W sklepie wyśmiewany a kiedyś w szkole. Na ulicy chodzą za mną i się śmieją bardziej bezczelne normalnie się patrzą i rżą. W hotelu podczas rozmowy wyśmiany przez recepcjonistkę.

 

9 minut temu, jankowalski1727 napisał:

W ogóle bzdury opowiadasz, szacunek u kobiet to żaden wyznacznik pozycji społecznej, znam mase przypadkow to udowadniających.

To podaj na to dowody. Bo dowody są na hipergamie kobiet.

Zwykli goście są wyszydzani a kobiety by chciały tylko Chada albo prywaciarza. 
 

@Chcni No nie „co ludzie powiedzą” bo niech se goście gadają co chcą - mam to w dupie.

Tylko jak się kobiety zachowują w stosunku do mnie.

 

Zobaczymy jak przegną któregoś razu.

Edytowane przez Analconda
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

jakaś dziewczyna samym spojrzeniem dała mi do zrozumienia żebym wyp*ał.

A Ty jak na to reagujesz? 

 

2 minuty temu, Analconda napisał:

Wielokrotnie wyśmiewany przez kobiety, robiły sobie żarty.

Może po prostu zostałeś zaczepiony i zjebałeś po całości zamiast "odbić piłeczkę" w pozytywny sposób? 

 

Ludzie którzy są przewrażliwieni i nie mają dystansu, swobody w działaniu to idealne ofiary. Magnesy na problemy, widać to od najmłodszych lat np. w szkole. 

 

Problem jest w Twoim nastawieniu. Nikt nie zabroni Ci się żalić do usranej śmierci. Zastanów się tylko czy nie wolisz tego zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Imiennik napisał:

A Ty jak na to reagujesz? 

Bezpośrednio to udaje, że nie zwracam uwagi. A pośrednio to wiadomo, że na dworzec to już ze łzami w oczach dotarłem.

 

9 minut temu, Imiennik napisał:

idealne ofiary

Idealnymi ofiarami jest większość mężczyzn - katami są kobiety…

 

9 minut temu, Imiennik napisał:

Problem jest w Twoim nastawieniu. Nikt nie zabroni Ci się żalić do usranej śmierci.

Winą ofiary jest, że kat CZYLI KOBIETY się znęcają?

 

Ja kobiet nie prowokuje, schodzę z drogi - nie pomaga.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda

1. Masz w sobie coś co przy kontakcie z kobietami generuje silnie negatywne emocje. Dlaczego nie płakałeś przy włosimierzu? Też nie był dla Ciebie miły.

 

2. W sumie to mi nigdy żadna kobieta krzywdy nie zrobiła. Mam zwyczajnie dobre i złe wspomnienia, doświadczenia jak ze wszystkim, takie życie, jing i jang czy jakoś tak. Znając dużo schematów stwierdzam, że wybierałem całkiem dobrze.

 

3. Wina to za duże słowo, powiedziałbym że przyczyną znęcania się przez kogokolwiek jest okazywana słabość. 

 

Dlaczego schodzisz z drogi? Dlaczego to Ty masz schodzić? W ten sposób będziesz zawsze w dupę kopany.

 

 

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Imiennik napisał:

Dlaczego schodzisz z drogi? Dlaczego to Ty masz schodzić? W ten sposób będziesz zawsze w dupę kopany.

Chciałbym uniknąć agresji kobiet. Jak już chcą mnie ignorować to niech ignorują - ale nie chcą. Lepiej dojebać bo one dobrze wiedzą co zrobić, jak się znęcać nad mężczyzną.

Odchodzę od nich w ogóle się nie zbliżam jak nie musze.

 

12 minut temu, Imiennik napisał:

W sumie to mi nigdy żadna kobieta krzywdy nie zrobiła. 

No ta bo top 5% mężczyzn to ma inne życie. Mało wiecie o tym jak kobiety się zachowują.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.