Skocz do zawartości

Doszedłem do wniosku, że - pomimo wszystko - naprawdę nie lubię charakterologicznie kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

@Król Jarosław I @Patton

 

+ No jak można bez kobiety? Tak nie można!

+ Kto ci poda szklankę na starość?

+ To była nasza wspólna decyzja.
+ Bierz głupią babę bo mądra będzie tobą rządziła.

+ Żona nie pozwala.

+ Muszę wracać bo wiesz, rodzina.

+ Dziecko to sama radość!

+ Egoiści nie robią dzieci!

+ Chcę bawić wnuki!

+ Kobiecie się nie odmawia!

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby takie fe, takie be, a 80 % tematów o babie.

 

Musicie po prostu pogodzić się wewnętrznie z faktem, że kobieta jest integralną częścią nas, mężczyzn, tak jak i my jesteśmy ich.

 

Kto temu zaprzecza ten kłamie.

 

Wszyscy chcemy kobiet.

 

Wszystkie one chcą mężczyzn.

 

 

Nie spotkacie natomiast nigdy kobiety innej, lepszej, nie znajdziecie spokoju z kobietą, bo spokoju tam być nie może i to jest OK.

 

Większość kobiet chce być grzeczna, dobra, potulna, chce nie dawać dupki na boku,  ale jest to niemożliwe w czasach słabych psychicznie i fizycznie mężczyzn.

 

 

Przejdźcie się ulicami dużego miasta.

 

Większość facetów  ma zwisające cycki i wylewający się tłuszcz  z brzucha, wzrok ich rozpościera się zaś na chodnik przed nimi,  zamiast z dumą kroczyć, patrząc przez siebie idąc na np. ostry trening.

 

W dzisiejszym świecie metroseksualnych mężczyzn, kobiety pragną ostrego męskiego charakteru, pewności, emocji, a że faceci nie są w stanie im tego dać, tylko spermią na only fans, Tinderze, to są obiektem drwin.

 

 

Każdy mężczyzna powinien być w stanie podejść w realu do kobiety która mu się podoba i jej to powiedzieć.

 

Zastanówcie się nad tym.

 

Wątek o portalach randkowych na setki stron😆

 

Upokarzające.

 

Pathetic.

 

 

Fajne charakterologicznie laski nie siedzą na portalach dla plebsu.

 

One mają klasę.

  • Like 16
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, WoLe said:

@Iceman84PL  Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy takie cywilizacje jak sumerowie, grecy, rzymianie, czy egipcjanie mogli szybciej rozwinąć się technologicznie czy ich filozoficzne i duchowe podejście szeptało im czym to grozi.

Rozwój technologiczny, to tak naprawdę ostatnie 200 lat. Wcześniej coś tam się czasem objawiało, ale tych wynalazków dużo nie było. Trzeba pamiętać, że inkwizycja mocno ograniczyła rozwój nauki i techniki na dobre 500-600 lat. 

 

Sama w sobie technologia nie jest groźna. Groźny jest zawsze sposób w jaki można jej użyć. 

5 hours ago, Orybazy said:

 

Ale przynajmniej nadrabiały uwalniając im czas by mogli tworzyć i myśleć. Teraz nawet tego nie ma. 

 

To jest akurat zajebiście ważna funkcja decydująca o różnicy między postępem, a stagnacją. 

 

Jeżeli facet w domyśle ma przejąć role kobiece, a kobieta de facto tylko je z siebie zrzucić, nie dając niczego w zamian, no to sorry, ale doba ma tylko 24h.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówił król sedesów w filmie „Chłopaki nie płaczą” : mamę oszukasz, tatę oszukasz, przyjaciela oszukasz ale życia nie oszukasz. Wszyscy są mądrzy i odważni jak mają puste cohones. A jak cohones jest pełne to jest skowyt do księżyca. Ja charakterologicznie nikogo chyba nie lube – nawet siebie. Pytanie jak panować nad swoimi cohones żeby się nie wydawało że niby kogoś się bardzo lubi a potem wychodzi jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RENGERS napisał:

Wszyscy chcemy kobiet.

A ja chcę spokoju, tylko problem w tym, że kobieta mi tego nie da. Co zrozumiałem już dobre kilka lat temu.

 

30 minut temu, RENGERS napisał:

Większość facetów  ma zwisające cycki i wylewający się tłuszcz  z brzucha, wzrok ich rozpościera się zaś na chodnik przed nimi,  zamiast z dumą kroczyć, patrząc przez siebie idąc na np. ostry trening.

Kiedy ja jestem w mieście i mam coś do załatwienia, to zwracam uwagę na kobiety wtedy kiedy to konieczne, i mam gdzieś czy jakaś się na mnie patrzy, co myśli itd. Ponieważ liczy się dla mnie tylko cel który sobie ustaliłem. 

 

34 minuty temu, RENGERS napisał:

Każdy mężczyzna powinien być w stanie podejść w realu do kobiety która mu się podoba i jej to powiedzieć.

Powiedz to tym którzy z różnych powodów, nie mają nawet co próbować.

 

35 minut temu, RENGERS napisał:

W dzisiejszym świecie metroseksualnych mężczyzn, kobiety pragną ostrego męskiego charakteru, pewności, emocji

A po co mam inwestować moją energię i czas, kiedy zysk nie jest pewny?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Adameo said:

Wszyscy są mądrzy i odważni jak mają puste cohones.

A jak cohones jest pełne to jest skowyt do księżyca.

 

Pytanie jak panować nad swoimi cohones żeby się nie wydawało że niby kogoś się bardzo lubi a potem wychodzi jak zawsze.

Przecież sam odpowiedziałeś.

Pilnować, żeby nie były pełne.

 

Patton:

Powiedz to tym którzy z różnych powodów, nie mają nawet co próbować.

Naukowcy obliczyli, że bąk z powodów aerodynamicznych nie ma możliwości latać.

A bąk o tym nie wie i lata.

Tak jest i z babami.

Też nie miałem prawa bzykać takich jakie bzykałem.

Na szczęście o tym nie wiedziałem.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RENGERS napisał:

Baby takie fe, takie be, a 80 % tematów o babie.

 

Musicie po prostu pogodzić się wewnętrznie z faktem, że kobieta jest integralną częścią nas, mężczyzn, tak jak i my jesteśmy ich.

 

Kto temu zaprzecza ten kłamie.

 

Wszyscy chcemy kobiet.

 

Wszystkie one chcą mężczyzn.

 

 

Nie spotkacie natomiast nigdy kobiety innej, lepszej, nie znajdziecie spokoju z kobietą, bo spokoju tam być nie może i to jest OK.

 

Większość kobiet chce być grzeczna, dobra, potulna, chce nie dawać dupki na boku,  ale jest to niemożliwe w czasach słabych psychicznie i fizycznie mężczyzn.

 


faceci nie są w stanie im tego dać, tylko spermią na only fans, Tinderze, to są obiektem drwin.

 

Zastanówcie się nad tym.

 

Wątek o portalach randkowych na setki stron😆

 

Upokarzające.

 

Pathetic.

 

 

Fajne charakterologicznie laski nie siedzą na portalach dla plebsu.

 

One mają klasę.

Dokładnie. Czasem mi się wydaje że to nie jest forum dla mężczyzn tylko dla singli/ kawalerów... 😉

Facet baby się nie boi

Nie ma co udawać, jeśli nie jesteś jakimś wyjątkowym okazem, twój testosteron nie szoruje brzuchem po dolnych granicach normy, nie jesteś waginosceptykiem,  to baby ci się będzie chciało, do sexu, do związku, do dzieci (jeśli chcesz być ojcem)

To normalne. Co nie wyklucza ostrożności, uwagi, chłodnej głowy...

Poznałem w życiu sporo kobiet, które wychujały mnie dość elegancko 🤭 Nie obrzydzałem sobie jednak pań, wstałem, otrzepałem się z kurzu i żyłem dalej.

Kiedyś pani z którą byłem ponad rok, oznajmiła mi, że poznała innego, cóż życie.

Nie żałowałem jednak, bo co przeżyłem to moje ;)

Na drugi raz byłem ostrożniejszy po prostu, lepiej czytałem sygnały.

Każda kobieta z którą byłem czegoś mnie nauczyła, czasem były to lekcje bolesne ale takie najlepiej się pamięta 😁

Przede wszystkim nauczyłem się tego, że w życiu nie ma nic pewnego (w każdej dziedzinie życia) więc trzeba zakasać rękawy, zabezpieczyć tyły i działać, żyć, jebać i się nie bać ;)

To też trochę apel do mnie dzisiejszego, bo trochę się wycofałem ale nie z urazy czy odrazy do kobiet ale raczej do całego gatunku ;)

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietę to zasadniczo trzeba umić obsługiwać. Urządzenie jak każde. 

 

Onegdaj na prezentacji pani się mnie pyta, czy można dać rzutnik bliżej. Odpowiadam, patrząc w oczy, że jak dobrze pociągnie, to się da... (chodziło o pociągnięcie przedłużacza). Pani się zarumieniła, haha, hihi, haha. 

 

Potem w trakcie prezentacji cały czas się na mnie ślepi i niby do koleżanki obok, ale tak żebym slyszał ze 3x: "Och, ale sie zgrzałam". 

 

Jak to się mówi towar gotowy do wyjęcia. Ładna, zgrabna, niestety (albo stety) świeża mężatka. 

 

Ale teraz deser.

 

Po prezentacji podchodzi do mnie dwóch kolesi i pytają "Jak ty się nie bałeś jej tak powiedzieć, ona tu każdego trzyma krótko i na dystans".

 

Chciałem im powiedzieć, że jak cipy jesteście, to trzyma, ale co będę chłopakom marzenia rujnował. 

 

Także ten, do każdej puszki otwieracz się znajdzie. Pytanie tylko czy chce się otwierać. 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I U mnie przy rodzinnych spędach z okazji świąt, przy wiligilijnym opłatku, kuzyni i wujkowie jak tylko byłem stanu wolnego, życzyli żebym sobie wreszcie jakąś dupę znalazł i się ustatkował. Większość z nich dziś albo pod pantoflem albo po rozwodach.

Normalnie żyć nie umierać😆

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

Tylko kilka % mężczyzn one chcą. Reszta jest odrzucana i traktowana jak gówno.

A tam pierdolisz, dobrze wyglądasz Anal. Według Twoich teorii to ja cycka nie powinienem w życiu zobaczyć poza tym matczynym. 

 

1 godzinę temu, Normik'78 napisał:

To też trochę apel do mnie dzisiejszego, bo trochę się wycofałem ale nie z urazy czy odrazy do kobiet ale raczej do całego gatunku ;)

E tam, jak myszka fajna i miła to szansę dać można. 

 

Tu nie chodzi o jakieś zamykanie się na kobiety. @absolutarianin pisał o tym, że 1 na 200 kobiet się do czegoś więcej nadaje. Po prostu szkoda życia na kiepskie kobiety, to jak płacić za usługę/towar z którego nie będzie się zadowolonym. Lepiej tego uniknąć i wybrać zgodnie z oczekiwaniami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sundance Kid napisał:

Boże, ale pedalski temat.

 

 

To załóż lepszy temat, może o problemach Hilberta? 

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Problemy_Hilberta

 

Nie zapomnij dołożyć dużo cycków.jpg aby temat nie był pedalski!

 

Każdy temat jest ważny, traktuj forum jakby to był szwedzki stół, wybieraj interesujące cię tematy i udzielaj się w nich. 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Kobietę to zasadniczo trzeba umić obsługiwać. Urządzenie jak każde. 

Dokładnie to miałem na myśli czytając ten temat - tylko innymi słowami.
Panowie, kobiety w większości to zlepek gadzich programów, 
one są jak boty w matrixie. Jak się zna ich oprogramowanie to można sterować ich emocjami.
A większość kukoldów nie wie nic na ten temat, i są sterowani przez cipkę kapliczkę :)

A co mają powiedzieć niscy, brzydcy, łysi bez kwadratowej szczęki i inne pierdolamento?
Pracujcie nad psychiką, bo z narzekania nic dobrego jeszcze nie wynikło - to jest jedyna słuszna droga.
Jak nie wiesz co robić, poznawaj siebie!

Od wielu miesięcy zastanawia mnie temat kobiet powiązanych ze światem medytacji, jogi i tych kręgów.
Czy tam można znaleźć himalajkę? Może takie kobiety są świadome swoich gadzich programów i nie dają się im kierować?

Na razie znam tylko z jakiś filmików na necie.
I jedna koleżanka kiedyś narkomanka, potem studia kognitywistyczne, potem wyjazd do Indii, joga i medytacja.

Na FB oczywiście same obrazki duchowe, ale ja bym jej już nigdy nie zaufał pamiętając jaka była kiedyś :)

Tutaj mam taki przykładzik np. - chociaż wiadomo, że z filmików to w 100% jej nie rozczytamy,
ale robi dobre wrażenie. Może jacyś bracia mieli z takimi klimatami styczność na żywo?


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sky napisał:

Tutaj mam taki przykładzik

 

Podaję poniżej opis kanału zaczerpnięty z kanału "Ogród Kobiecości z Malwiną Stach"

 

Ogród Kobiecości jest przestrzenią stworzoną dla kobiet, abyśmy mogły spotykać się w swoim gronie, pielęgnować talenty i pielić ograniczenia Każda z nas jest inna, tak jak każdy kwiat w ogrodzie jest unikatowy i ma swoją wyjątkową naturę, która odróżnia go od innych. Dzielmy sie więc tą naszą obecnością, uczmy sie od siebie, wspierajmy, radujmy. Tak wiele na świecie jest konkurencji, zawiści i zazdrości, wciąż dominuje męska, zagubiona energia*. Czasem czujemy się obco nawet wśród kobiet i odcinamy sie od własnej kobiecości. Spotkajmy się tak jak kiedys to robiły nasze babcie, cieszmy się naszą kobiecą naturą i wymieniajmy się jej darami, które każda z nas w sobie ma ukryte.

 

*czym więc jest męska, zagubiona energia?

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Martius777 napisał:

To załóż lepszy temat, może o problemach Hilberta? 

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Problemy_Hilberta

 

Nie zapomnij dołożyć dużo cycków.jpg aby temat nie był pedalski!

 

Każdy temat jest ważny, traktuj forum jakby to był szwedzki stół, wybieraj interesujące cię tematy i udzielaj się w nich. 

 

Przecież to jakiś prowokator, celowo to napisał, żeby wyjść na pseudo samca alfa, olej to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bonhart napisał:

Egipt, 4000 lat przed naszą erą:

W imieniu króla Cuckotepa ogłasza się co następuje: od dziś kobiety nie potrzebują mężów do macierzyństwa, bezpieczeństwo zapewni im sam Egipt (odciągając wpierw daninę)! Od dziś każda kobieta jest aktywna zawodowo, a jej danina będzie jej zwracana na starość (danina mężczyzn, jak dotychczas, służy budowaniu dróg i świątyń). Jeżeli jednak zdecyduje się poślubić mężczyznę, może w każdej chwili zmienić decyzję i przejąć na własność jego mienie! Co więcej, otwieramy granice na wszystkie dzikie ludy, które najeżdżały Egipt w ciągu ostatnich stuleci. Od dziś egipscy mężczyźni będą płacić daninę na dostęp dzikusów do edukacji i kultury, natomiast córki i żony egipskich mężczyzn będą oglądały sceny dzikiego seksu z udziałem obcoplemieńców, w naszym amfiteatrze "Netflixeum". Co więcej...

 

Niestety, treść Penisejskiej Steli urywa się w tym momencie, wiadomo tylko, że krwawa rebelia obaliła boga-króla Cuckotepa, nadziała jego łeb na włócznię i ostatecznie nikt bezkarnie nie gwałcił niczyich córek.

 

Tymczasem, "cywilizacja zachodnia", XXI wiek...

To kolejny dowód na to, że piramidy nie były robione prymitywnymi narzędziami :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RENGERS napisał:

Baby takie fe, takie be, a 80 % tematów o babie.

Bo temat kobiecej psychiki jest ciekawy, ogólnie szeroko pojęta psychologia jest dziedziną bardzo rozległą, tłumaczącą nasze zachowania indywidualne i grupowe. To dla tych z reguły, co interesują się czymś więcej poza żarciem, chlaniem i ruchaniem. Większość ludzi nie słyszała nigdy o takich rzeczach jak gadzi mózg, hipergamia, dysonans poznawczy, psychologia ewolucyjna czy po prostu statystyka dot. rozwodów, orzekania przez sądy opieki nad dziećmi, alienacja rodzicielska, wpływ religii na umysł człowieka, podświadomość

 

5 godzin temu, RENGERS napisał:

W dzisiejszym świecie metroseksualnych mężczyzn, kobiety pragną ostrego męskiego charakteru, pewności, emocji,

Ja też pragnę wielu rzeczy, ale kluczem do spokoju w życiu jest harmonia i spokój wewnętrzny, a nie spełnianie pragnień damy, bo ona chce emocji, pajaca do zabawiania czy męskiego charakteru, który będzie ochraniał dorosłą kobietę, która często nawet nie robi na siebie. Wali mnie to, gdy sam nie będę ze sobą czuł się lepiej, to tym bardziej z drugą osobą u boku.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trop napisał:

A ja tam kocham kobiety, dobrze się czuje w ich towarzystwie i tak powinno być.

 

A co porucham to moje. 

 

Tworzę związki LAT od lat i jest mi bardzo dobrze🙂

 

Co porucham to też moje, ale unikam z reguły dłuższych relacji, albowiem odsetek kobiet predysponowanych do nich jest mały.

 

Możesz przybliżyć ile poświęcasz wszystkiego na kobiety?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.