Skocz do zawartości

Facet może być facetem jedynie wtedy, gdy jest z kobietą...


Rekomendowane odpowiedzi

Cytując autorkę.. KOBIETA PO PRZEJŚCIACH, MĘŻCZYZNA Z PRZESZŁOŚCIĄ – PO CO UFAĆ FACETOWI?!

 

 

 

Facet jest od tego, żeby zapewniać bezpieczeństwo.

Żeby chodził na polowania, przynosił „żarcie” rodzinie.

Pilnował, żeby nic złego nie stało się jego kobiecie i dzieciom.

Eliminował każdego, który byłby zagrożeniem dla jego domu.

 

 

 

 

 

http://tebaby.pl/kobieta-po-przejsciach-mezczyzna-z-przeszloscia-po-co-ufac-facetowi/2/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GriTo napisał:

Cytując autorkę.. KOBIETA PO PRZEJŚCIACH, MĘŻCZYZNA Z PRZESZŁOŚCIĄ – PO CO UFAĆ FACETOWI?!

Oprawić w ramkę i powiesić na ścianie.

 

Godzinę temu, GriTo napisał:

Facet jest od tego, żeby zapewniać bezpieczeństwo.

Żeby chodził na polowania, przynosił „żarcie” rodzinie.

Pilnował, żeby nic złego nie stało się jego kobiecie i dzieciom.

Eliminował każdego, który byłby zagrożeniem dla jego domu.

Oczywiście nie licząc kochanków :)

 

 

 

Jeszcze ten fragment bym wrzucił, bo jest ciekawy:

 

K: Wiesz, to chyba chodzi o zwyczajną równowagę. Bo ja bez Ciebie, takiego pragmatycznego planisty, byłabym chodzącą rozpierduchą. A Ty mnie równoważysz  Jakiś czas temu zauważyłam, że tak właśnie buduję relacje. Kiedy poznaję mężczyzn, kolegów w pracy, na uczelni, to właśnie tych pragmatycznych. Wtedy czuję się bezpieczna. I wcale to nie jest z mojej strony celowe, po prostu po jakimś czasie zauważam, że z takimi mężczyznami mi „do pary”

 

 

Pani jasno daje do zrozumienia, że używa swojego wdzięku (może nie w praktyce), by uzyskiwać korzyści w pracy i na studiach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Pewnien malarz napisał w swojej książce, iż mężczyzna ma wielu doradców, ale decyzje musi podejmować sam. 

 

Tu jest narracja że facet musi, heh czemu mnie to nie dziwi? 

Kobiety dbają o swój biznes, i tyle. 

 

Czasy się zmieniły zupełnie, inne są relacje między ludźmi, a co dopiero relacje damsko męskie. 

Kobiety generalnie grają do jednej bramki, to mężczyźni się kłócą między sobą zamiast współpracować, większość hejterów to właśnie mężczyźni. 

 

Poza tym na logikę: gdybyś był @GriTo kobietą, nie chciałbyś darmowego parobka, taksówkarza i bankomat? I tampon emocjonalny?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.