Skocz do zawartości

Przełożony uderzył mnie w twarz


Syfik

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Analconda napisał:

Ja nigdy nie poszedłem i nie pójdę na psy. Celowe potrącenie samochodem olałem. NIGDY nie pójdę na pały choćbym został zgwałcony i ciężko pobity i na koniec jeszcze okradziony - nigdy się nie rozpruje. Jestem człowiekiem z zasadami.

Nie jeden "prawilny bad boy" co sprzedawał dragi i robił rozruby, nagle współpracował z policją i sprzedawał kolegów gdy usłyszał ile chcą mu wlepić. "Zasady i prawilność" to terminy używane przez przestępców po to abyś nie szedł na policję, przestępca nie ma problemu by iść na policję gdy drugi przestępca stoi mu na drodze. Zasady na ulicy nie istnieją to tylko trick psychologiczny. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Generał Szrama napisał:

 "Zasady i prawilność" to terminy używane przez przestępców po to abyś nie szedł na policję, przestępca nie ma problemu by iść na policję gdy drugi przestępca stoi mu na drodze. Zasady na ulicy nie istnieją to tylko trick psychologiczny. 

Dawno zostało to wyjaśnione i dziwnie że on tego nie rozumie...

Przecież tak jak Policjant albo Ksiądz - TOBIE NIE WOLNO! Ale mi? Nooo już tak i nie wpierdalaj się pan! XD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to wśród świadków/jest monitoring, a agresor uderzył pierwszy to:

 

1) Wpierdalasz szefowi ile pary w łapach. Lejesz na opinie innych. Przy czym jeśli uderzenie szefa było mocne i zdecydowane masz wolną rękę. Jeśli nie - musisz reagować proporcjonalnie. Jeśli jesteś opanowany a uderzenie było słabe możesz powiedzieć po otrzymaniu ciosu "Tańczyć umie ale bije jak pizda" żeby sporowkować bardziej zdecydowaną reakcję, ale w to raczej wątpię bo sam wiem jak buzuja emocje jak ktoś cie atakuje.

2) Dzwonisz na policję. Wszystko zgłaszasz. Mają zrobić notatkę. 

3) Pozywasz szefa za napaść.

4) Zwalniasz się, i odchodzisz z hukiem, ale z podniesionym czołem.

 

PS: Pieprzyć takie patologiczne  miejsca pracy. Celowe uderzenie w twarz uważam za coś co jest nie do odratowania jesli chodzi o dobre stosunki w pracy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Najmniejsze krasnale to dokładnie największe cwaniaki. Bo mają kompleksy i wychodzi z nich bydło. Chlopie. Idź załatw tą sprawę jak należy. Czyli obudkcja itp. A obawiam się, że na kolanach Cię będzie błagał żebyś wycofał tą sprawę. Na kolanach będzie przepraszać. 

I ja się pytam co to za trzymanie kogoś. A następnie kopanie kogoś w jaja? Bardzo honorowo. Zarówno że strony pomagierów jak i że strony karła. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Analconda napisał:

Serio wybrać pieniądze za bycie konfidentem? Może i kuszące ale NIE!

Konfident-Osoba która donosi na niewinną osobę lub występuje przeciw narodowi z którego się wywodzi by uzyskać wszelakie korzyści inaczej zwany kolaborantem w czasach zaborów/wojny/okupacji.

 

Osoba do natychmiastowej eliminacji.

 

Za dużo rapu i pierdoł ,,uliczników” co jak przychodzi co do czego uciekają jak szczury z tonącego okrętu.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adameo napisał:

Czy jeśli Syfik tego nie zrobi to może to zrobić jego "szef" i to właśnie "szef' będzie na wierchu? Czy w tym przypadku kto pierwszy zgłosi ten lepszy?

 

Zależy od zgromadzonego materiału dowodowego, dlatego najważniejszy jest zapis video.

 

Nagranie to nie tylko bat na uczestnika zajścia, ale również na ludzi, którzy mogliby minąć się z prawdą w zeznaniach. 

 

Jest nagranie, można zweryfikować słowa świadków. 

 

Drugi element to obdukcja, załóżmy że @Syfik ją zrobił, a drugi uczestnik zajścia nie zrobił.

 

Jeden ma udokumentowane obrażenia, drugi nie ma. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po obdukcji, muszę jeszcze iść do stomatologa, bo uderzył mnie w zęby za trzecim razem. 

 

Lekarz medycyny sądowej powiedział że prokuratura się tym nie zajmie jeśli uszczerbek na zdrowiu nie wymaga leczenia powyżej 7 dni. Ale mi przecież chodzi o zabezpieczenie monitoringu, a tego nie zrobi sąd jeśli po prostu złożę pozew, tak?

 

Monitoring w restauracji był centralnie nad nami, ale jak się zapytałem kierownika lokalu to dość agresywnie odpowiedział że nie było i nie chcemy problemów. Czy był na zewnątrz tego nie wiem, ale pewnie właściciel budynku miał swoje kamery (duży budynek, na górze kilka firm na dole restauracje). Jeśli był to nagrało się czwarte podejście z kopniakiem, trzymaniem mnie za ręce przez kolegów i szarpaniem za koszulkę.

 

@Mosze Red Rozumiem że mam prokuraturze przekazać moje nagranie z dyktafonu i oryginał z obdukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Syfik napisał:

Rozumiem że mam prokuraturze przekazać moje nagranie z dyktafonu i oryginał z obdukcji?

 

Jeśli chodzi o obdukcję, zrób sobie z 2-3 kopie potwierdzone notarialnie, żebyś miał na wszelki wypadek.

 

Nagranie, daj kopię na nośniku cd lub dvd. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitoring trzeba zabezpieczać natychmiastowo zanim właściciel lokalu się nie rozmyśli czy go posiada czy nie. Teoretycznie Policja powinna go zabezpieczyć. W praktyce wygląda to tak, że pod okiem policji robi to ochrona budynku / zarządca / właściciel. Fakt jest taki, że policji na tym nie zależy i dopiero zaczyna im zależeć jak mają do czynienia z osobą, której się boją np. z prawnikiem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Infernal Dopamine said:

@Analconda uważaj bo może przegląda ten temat jakiś włamywacz-gej-giga chad i znajdzie na ciebie namiary.

 

Pobije, podupczy, zgarnie parę fantów i to jeszcze bez żadnego ryzyka, że będzie poszukiwany.

 

 

Jak chad to Analconda słowa złego nie powie. Gorzej jakby był normik jakiś z mizerną szczęką. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 I Rób jak Red mówi.

Dobrze zrobiłeś chłopaku, akcja = reakcja, nie daj się poniżyć, odpowiadaj ogniem na ogień, chyba że oni mają karabiny a Ty tylko pięści... W innym wypadku ogień za ogień.

 

Nie odpuszczaj mu za takie coś, to nie jest normalne zachowanie. A gadki o honorze można sobie wsadzić, honor jest dla ludzi honoru, nie dla bydła. Bydło traktuj jak bydło.

 

Kiedyś z kolegą pisaliśmy jakieś głupoty kredą po ulicy, byliśmy dzieciakami z podstawówki i o to przyjechała policja do szkoły, a napisy po chwili rozjechały samochody i o takie coś afera, stary dziad podkablował. A kolega który był ze mną i którego nie wydałem, późnej okazał się chujem kilka razy, także tego...

Albo nowy boy mojej byłej myszki do mnie startował, "ale mi odpuścił bo bym na psy poskarżył", ale gdy go zwyzywałem a on miał świadków, on poszedł na policję, a jego matka do mojej szkoły średniej. Taki jest właśnie honor hołoty i kuloldztwa. 

W obu przypadkach na szczęście i rozeszło się po kościach, ale o takie gówno ludzie biegają na psiarnię. 

To ich nomen omen psi obowiązek, na to płacisz podatki. Zbieraj dowody o powiedzenia, wywalcz dobre odszkodowanie, tu nikt normalny nie pozwoli gnoić naszego Brata jakiemuś śmieciowi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2021 o 14:05, Mosze Red napisał:

 

Właściwej dla miejsca twojego zamieszkania.

 

afagag.png

 

Google podaje coś takiego.

 

 

Nie mogę znaleźć wzoru o zabezpieczenie monitoringu. Przepraszam, ale jestem kompletnie zielony w tych sprawach. Mam go po prostu napisać odręcznie? 

 

Czy na oddzielnej płytce dołączyć zdjęcia obrażeń i porwanej koszulki?

 

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim udzielającym się za wsparcie. Od wczoraj jestem w takiej kondycji psychicznej, że dopiero teraz ruszyłem z tematem.

To forum jest wspaniałe, jeśli kiedyś będę specjalistą w jakiejkolwiek dziedzinie to się odwdzięczę. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syfik https://www.gov.pl/web/gov/zglos-przestepstwo

  • w dowolnej jednostce policji. Jeśli zgłosisz przestępstwo w jednostce, która nie jest właściwa dla miejsca jego popełnienia – twoje zgłoszenie zostanie przekazane do odpowiedniej jednostki, gdzie sprawa będzie prowadzona,
  • w każdej jednostce prokuratury, w godzinach pracy, czyli najczęściej od 8.00 do 16.00. 

 

Co do zabezpieczenia monitoringu to za kwadrans podeślę ci na PW. 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.