Skocz do zawartości

Przełożony uderzył mnie w twarz


Syfik

Rekomendowane odpowiedzi

@Pacman takie same jak przy zabezpieczeniu każdego dowodu. 

 

Wniosek o zabezpieczenie dowodu powinien zawierać trzy elementy:


1) oznaczenie wnioskodawcy i przeciwnika oraz innych osób zainteresowanych, jeżeli są znane 
2) wskazanie faktów oraz dowodów 
3) przyczyny uzasadniające potrzebę zabezpieczenia dowodu

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Widzę, że ten temat jest wciąż odwiedzany. Jeszcze raz dzięki za odzew.

 

Miałem właśnie dosyć gorzkie pożegnanie w firmie. Prokuratura niemal od razu odpowiedziała, że ze względu na to iż znam tego człowieka oni odmawiają wszczęcia (tylko co z tego, skoro nie mam pojęcia gdzie mieszka?).

 

W "śledztwie" firmowym przyznano mi racje. Dzwonili do tej restauracji i kelnerzy potwierdzili moją wersję. 

 

Ktoś się orientuje jak drogie może być takie ustalenie adresu? I czy w ogóle warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzy_siek @Exar Adres potrzebny jest do pozwu, tylko zastanawiam się czy w ogóle warto. Mam obdukcje, zdjęcia, jakieś nagrania o których pisałem w lipcu w tym temacie.

 

Po bodajże trzech dniach od zdarzenia nie dostając jakichkolwiek przeprosin poinformowałem HR, pokazałem im też skan obdukcji. Generalnie jeśli chodzi o śledztwo firmowe to nie mam zastrzeżeń, bardzo obiektywnie. 

 

I po tym zaczął się cyrk, przeprosiny, płacze (tak udawane że aż się zaśmiałem), co mnie zdziwiło chyba najbardziej to największy żal do mnie miał jego zastępca, który na tym wszystkim najwięcej zyskał. Ogólnie atmosfera była napięta. Ostatecznie go przenieśli do innego działu na kilka miesięcy robiąc mu wzruszające pożegnanie z tego powodu. xD Jak ja ostatnio odchodziłem to nawet nie miałem się z kim pożegnać, bo większość ekipy wyszła akurat wcześniej tego dnia. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Syfik napisał:

Adres potrzebny jest do pozwu

Czy prawnie będzie poprawnie, aby wysłać to do firmy na jego nazwisko - żeby mu to zanieśli na biurko / do jego skrytki w sekretariacie? Zorientuj się 

 

3 godziny temu, Syfik napisał:

przeprosiny, płacze

Czyje? Tego gościa co Cię uderzył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.