Skocz do zawartości

Numerologia. Jaką macie liczbę urodzenia?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzowska 11 w moim przypadku i w sumie zgadza się to co piszą. Wiele osób mi mówi że jestem trochę jak coach.

Mam wielką pasję, oddaję się tworzeniu, wszystkie osobowy wokół motywuję do działania, staram się przezwyciężyć swoje słabości i być lepszym każdego dnia.

 

Always look at the bright side of life. 

 

Spóżniał się ponad dwa tygodnie mój poród...

Coś w tym chyba jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie.

Kiedyś (dawno)  czytałem opracowania KDU czyli... kod daty urodzenia (niejakiego Lucjana Mieczysława Parfianowicza ), to dopiero wyższa numerologia :P . 

Z tego co pamiętam to numerologia + ENNEAGRAM + psychologia + cośtam. 

Zależy od podejścia ale pamiętam że miałem trochę zabawy z tym KDU, mimo że jako zagorzały pseudo-realista zawsze podchodziłem do takich ,,czarów'' sceptycznie.

 

Działa to tak : 

np. urodzony 13.12.1961 r. to KDU jest następujące: każdy człon sprowadzamy do liczby podstawowej przez zsumowanie cyfr. Dzień 13 to 1+3=4 to człon A. Tę liczbę 4 posiadają również ci, którzy urodzeni są dnia 04; 22 i 31. Człon B po zsumowaniu to liczba 3, ponieważ miesiąc urodzenia 12 to 1+2=3, człon C to rok urodzenia 1961=1+9+6+1=17=1+7=8 i ta liczba 8 jest liczbą roku urodzenia. Człon D jest zsumowaniem wyliczonych wcześniej liczb w członach A+B+C. Więc układ wyliczonych liczb po zapisaniu w układzie kodowym wg wzoru A – B – C = D jest następujący: wyliczone liczby utworzyły KDU: 4 – 3 – 8 = 6. I to jest cały kod daty urodzenia.

- człon A podporządkowałem naszej podświadomości, to nasze niekontrolowane zachowania,

- człon B podporządkowałem świadomości, to nasze logiczne postępowanie,

- człon C podporządkowałem nadświadomości, to nasza duchowość i filozofia życia,

- człon D określa nasze zachowania w miejscach publicznych jak kino, teatr, kawiarnia itd.

 

Plus masa opisów poszczególnych profili. Jak ktoś chce poszperać więcej,  to na eiobie Lucjan publikował swe artykuły,

zresztą wilk na koniu myślę chyba zna temat :P  .

ps. nie , nie jestem wróżbitą  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dodałem cyfry ze swojej daty urodzenia i wynikiem jest (tu się lekko uśmiechnąłem -bo najpierw przeczytałem ten wątek) 11 czyli  numerologiczna 2.

     Enemy i Nieugięty możecie bagatelizować ale ja nie wierzę w przypadki. A przypadkiem nie jest że na tym forum jest sporo osób z liczbami mistrzowskimi. Na stronie którą Marek wkleił jest o liczbach mistrzowskich: "Osoby te wybrały te wibracje urodzenia ponieważ są istotami o długiej drodze kosmicznej ewolucji. 'Stare dusze".  To może tłumaczyć dlaczego część osób rozumie przekaz Marka, a część mimo że mogło dostać w kość od życia w ogóle uważa to co pisze Marek za bzdury. Ja od życia w kość nie dostałem (chociaż uważam że za specjalnie lekko nie mam i nie miałem - ale nie odbiega to od normy w Polsce) ale umiem się postawić w sytuacji innej osoby bądź na podstawie jej opisu jej przeżyć wyciągnąć dla siebie wnioski.

   Jeżeli chodzi o numerologiczną 2 to pokrywa się z moim charakterem (i nie jest to próba na siłę wpasowania się w opis) ja taki jestem i zdaje sobie sprawę że w oczach kobiet numerologiczna 2  jest mniej pociągająca (ta wyrozumiałość,  łagodność, wrażliwość, ugodowość i dobrotliwość, prostoduszność, skromność, wybaczanie i zrozumienie). Tak numerologiczna 2 nie ma cech samca Alfa. O wiele bardziej w oczach kobiet pociągająca może być 3 lub 5 albo 8. No ale jeżeli w parze z 2 idzie mistrzowska 11 to  " Osobistym wyzwaniem takich osób jest przezwyciężenie słabości i ograniczeń ich cyfry prostej"

  Wg KDU Kodu daty Urodzenia również wychodzi mi 2.

   

Edytowane przez Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem i wyszło mi 8.

 

Cytat

CECHY POZYTYWNE
skuteczny, sprawny, znakomity organizator; niestrudzony pracownik; praktyczność, konstruktywność, realizm, upór, energiczność, bojowość, wysokie wymagania, siła, zdyscyplinowanie, wytrwałość,solidność, godność; zdolności uwodzicielskie, magnetyzm, samokontrola, zimna krew, ambicja, zmysł handlowy, skuteczność w sprawach handlowych;

CECHY NEGATYWNE
nadmierna powaga, nieustępliwość, nieugiętość, ekstremizm, radykalizm, gwałtowność, tyrania; nieprzejednananie potrafi wybaczyć; zaślepienie,fanatyzm, egoizm, oschłość, brak poczucia humoru, niekontrolowana ambicja /gotowa jest zrobić wszystko, aby ją zaspokoic/;

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.