Skocz do zawartości

Wiadomości przez Chatbox i PW


Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z poniższym powinienem mieć możliwość rozpoczęcia 3 rozmów PW na dzień. Brak dostępu do chatboxa nie jest jakimś dramatem ale czasem potrzebuję wysłać PW, a tu lipa. 

 

Użytkownik - osoba zarejestrowana, która złożyła dotację na rzecz forum za pomocą odpowiedniego modułu, w kwoce 25 PLN.

 

- ma uprawnienia do pisania postów w większości działów (z wyłączeniem tych dostępnych jedynie dla starszych użytkowników, moderatorów i innych specyficznych grup)

 

- ma uprawnienia do zakładania blogów

 

- może otworzyć maksymalnie 2 kluby na forum

 

- ma możliwość rozpoczęcia trzech rozmów PW dziennie 

 

- może dodać 20 reakcji dziennie na posty innych użytkowników tzw. lajki (podwojono)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw trochę daj od siebie, regularnie udzielaj się w dyskusjach, zakładaj ciekawe tematy i pomagaj braciom.

Wówczas te 250 wpisów szybko pójdzie.

Nowi użytkownicy chcieli by od razu mieć dostęp? A skąd możemy wiedzieć, że nie jesteś trolem internetowym?

Musimy się jakoś zabezpieczać nigdy nic nie wiadomo.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

@Jon Doe problem znany, forum niedługo czeka duża aktualizacja, ten problem również będzie rozwiązany. 

Dzięki wielkie za odpowiedź. Tak myślałem, że coś nie gra.

 

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Wpierw trochę daj od siebie, regularnie udzielaj się w dyskusjach, zakładaj ciekawe tematy i pomagaj braciom.

Wówczas te 250 wpisów szybko pójdzie.

Nowi użytkownicy chcieli by od razu mieć dostęp? A skąd możemy wiedzieć, że nie jesteś trolem internetowym?

Musimy się jakoś zabezpieczać nigdy nic nie wiadomo.

Proponuję zajrzeć do mojego profilu. Wówczas zobaczysz, że nie jestem tu od wczoraj, a moja droga też była wyboista. 

Co do Twojego spostrzeżenia o ilości wypowiedzi zdaje się, że w którymś z moich postów pisałem o charakterze mojej pracy i ograniczeniach z dostępem do sieci z nią związanymi. Gwoli ścisłości na środku Oceanu Spokojnego nie ma Internetu, a bywam i bywałem tam więcej niż połowę moich ostatnich 20 lat życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam 500+ postów, a nadal nie mogę pisać PW: 0 dostępnych oraz przez chatbox - brak uprawnień. Nigdy nie miałem przyznanych żadnych ostrzeżeń - czy to oficjalnie czy w wiadomościach prywatnych. Wydaje mi się, że w regulaminie była mowa o 250 postach, które odblokowują możliwość pisania PW i chatbox. Czy ktoś z moderatorów mógłby sprawdzić i mi to poprawić?

 

@Mosze Red @Patton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przepraszamy, ale wystąpił mały problem.

Możesz wysłać tylko 0 wiadomości na minutę. Proszę spróbować ponownie później.

Kod błędu: 1C149/3

 

Czy ktoś kto doświadczyły tego problemu, może sprawdzić czy nadal występuje?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystko śmiga i w końcu zostało załatane, to mam dla wszystkich wspaniałą wiadomość.

 

W nocy z środy na czwartek będzie duża aktualizacja forum, która naprawi mnóstwo mniejszych błędów i doda nowe funkcje (w założeniu).

 

Oczywiście mogą się pojawić też nowe bugi więc po update, proszę o info na PW jak coś nie będzie śmigało. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.