Skocz do zawartości

Poznawanie kobiet, nocna gra ( bez klubów )


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się pochwalę (nie ma czym) że nawiązałem mocny kontakt wzrokowy z prześliczną blondynką w pociągu (obcisłe dzinsowe szorty że półdupki widać i śliczna buzia prawie bez makijażu, śliczne duże oczy, jeszcze jej kawałek koronkowego czarnego stanika wystawał spod koszulki obcisłej na ramiączka) potem tak zerkała na mnie od czasu do czasu czy się dalej patrzę... ale nie zagadałem :( na nofapie mam kurwa karuzele emocjonalną jak chuj :( (wiem, wymówka). Ale kurwa, jak ja się po tym czułem fajnie... takie fajne miałem wibracje w ciele, w klatce piersiowej więc wiem o czym @RENGERS mówi. A ja tylko miałem kontakt wzrokowy XD. A co dopiero ruchać taką rakiete? Chyba bym wył bardziej niż ona XD XD

Nie wiem czy to nofap czy placebo ale są dni że kobiety zerkają na mnie... ale to nie jest codziennie. Albo mi się wydaje.. ALBO nie XD

Kurwa kiedy ja znowu zacznę podchodzić jak sprzed 10 lat? Pua nie było takie złe.. chociaż człowiek ROBIŁ coś.. Sądzę że laski mogą teraz lepiej reagować bo przez tindery i internet goście zrobili się chyba jeszcze bardziej zachukani niż kiedyś. Pamiętam jak z 7 lat temu w złotych tarasach podeszłem do takiej fajnej kobiety na wysepce co sprzedawała jakieś kosmetyki do makeupu.. już wtedy mi narzekała żę goście w grupkach (gówniarze jacyś) ją zagadują i "prosza o numer" "-no da pani numer" i gadał to z takim hmm zażenowaniem XD.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

Ja się pochwalę (nie ma czym) że nawiązałem mocny kontakt wzrokowy z prześliczną blondynką w pociągu

Miałem kiedyś podobną sytuację. Pełno ludzi w pociągu i nie było jak zagadać. Napisałem tekst na komórce i jej dałem do przeczytania. Wyszliśmy na zewnątrz pogadać, dała swój numer, ale czar prysł jak się odezwała.

 

Nie napalaj się tak człowieku ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Wolę się napalać niż nic nie czuć. Ja tam lubie, tylko to nie jest kutas twardy w spodniach tylko takie uczucie energii rozchodzącej się po ciele... jest to bardzo przyjemne.

 

Jarasz sie tak bo wczesniej byla chwile posucha czy wierzysz w jakies blue pillowy bajeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Kurwa kiedy ja znowu zacznę podchodzić jak sprzed 10 lat? Pua nie było takie złe.. chociaż człowiek ROBIŁ coś.. 

 

Jak Ci szło wtedy? Jakieś ciekawe doświadczenia? :) 

 

48 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Sądzę że laski mogą teraz lepiej reagować bo przez tindery i internet goście zrobili się chyba jeszcze bardziej zachukani niż kiedyś. 

 

Istotnie. A nie ma się czego bać. Cytując dawnego wieszcza: "Ona ma tylko dupę i cycki. Dupa i cycki nie gryzą"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda jak mi napiszesz na PW (bo ja nie moge) i wyslesz z 200€ na bilety do Ciebie, to moge skoczyc do Berlina i Ci pokazac, ze polski zakolak ponizej 185cm daje rade, a uwierz ze nie jestem przystojny jak Alvaro. Albo Ty do mnie (NRW), obojetne. Ciebie juz do konca pojebalo stary i albo zaczniesz terapie albo zrobisz jakis zamach, a szkoda by bylo. 

 

Ja sam mieszkam w Kolonii i rozumiem Ciebie w pewien sposob, ze to co tutaj chlopaki opowiadaja o Polkach co skacza po kutangach to jest lekka wersja tego, co by ich oczekiwalo od modernistycznych, lewicowych dupeczek na zachodzie, bo generalnie genetyczne slowianskie odpady maja to szczescie, ze kobiety na wschodzie jeszcze jako tako ich akceptuja, a na zachodzie albo spelniasz wymagania socialmedia albo giniesz, ale naprawde jest wiele dziewczyn, ktorych nie dorwala ta zaraza. Serio Anal

Edytowane przez sunhasntdie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2021 o 16:06, Iceman84PL napisał:

@Chcni, @gman98, @Analconda

W celach humorystycznych powiem wam, że sam mając wzrost 180cm od kobiet 150-160 nie raz słyszałem, że jestem karłem😆

Najlepsza była karlica 140 może 145cm, która mi prosto w oczy wypaliła, że jestem idealnego wzrostu dla niej. 

Po czym ja opanowując śmiech powiedziałem, że niech sobie szuka facetów we w swoim wzroście do max 160 cm. Wiecie co mi odpowiedziała?, że z karłami się nie umawia🤣😂

Po prostu, bliżej do miecza, nie będzie musiała się tak schylać i nie boli ją kręgosłup 🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Analconda napisał:

Bo już mają kolby opi*one przez ileś lasek a na koniec wychodzą z jakimś kasiastym gościem co po nich poprawi co najwyżej.

 

To dlaczego na ich twarzach wymalowana jest frustracja, nie pierdol głupot.

 

Umiem rozpoznawać emocje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym nie wchodzić w dyskusje z @Analconda.

 

Jescze jakiś czas temu był to chłopak pogubiony. Teraz to frustrat o dziwnych zapędach (robienie zdjęć randomowym parom żeby udowadniać swoje teorie- pojebane jak cholera)

i bardzo toksycznej energii- truje każdy wątek, w którym się odzywa. 

 

Nie karmcie tych emocji i nie marnujcie czasu na polemikę. Nie przekonacie go. 

Ten człowiek nie chce zmienić nic w swoim życiu, woli się ujebać w bagno swoich urojeń. 

 

 To forum mu szkodzi, a on sam szkodzi forum- z jednej strony jego teksty będą po wsze czasy młynem na wodę dla wszystkich, którzy będą chcieli to grono zdyskredytować, a z drugiej- jego toksyczne wyziewy niejednego sponiewieranego faceta, który przyjdzie tu z życiowym problemem po prostu wbiją w jescze gorsze gówno. 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2021 o 12:55, Analconda napisał:

Jeśli nie podobasz się kobiecie to charakter nie ma znaczenia.

 

 

Dokładnie tak. W swojej karierze już to przerabiałem.

Żeby to zrozumieć wystarczy odwrócić sytuację- jak mi się jakaś panna nie widzi z zewnątrz to nie ma opcji by jej charakter coś tu zmienił.

Może do pogadania tak ale nic więcej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Esmeron napisał:

Proponowałbym nie wchodzić w dyskusje z @Analconda.

 

Jescze jakiś czas temu był to chłopak pogubiony. Teraz to frustrat o dziwnych zapędach (robienie zdjęć randomowym parom żeby udowadniać swoje teorie- pojebane jak cholera)

i bardzo toksycznej energii- truje każdy wątek, w którym się odzywa. 

 

Nie karmcie tych emocji i nie marnujcie czasu na polemikę. Nie przekonacie go. 

Ten człowiek nie chce zmienić nic w swoim życiu, woli się ujebać w bagno swoich urojeń. 

 

 To forum mu szkodzi, a on sam szkodzi forum- z jednej strony jego teksty będą po wsze czasy młynem na wodę dla wszystkich, którzy będą chcieli to grono zdyskredytować, a z drugiej- jego toksyczne wyziewy niejednego sponiewieranego faceta, który przyjdzie tu z życiowym problemem po prostu wbiją w jescze gorsze gówno. 

Podbijam, 100% racji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Wolumen napisał:

 

.....jak mi się jakaś panna nie widzi z zewnątrz to nie ma opcji by jej charakter coś tu zmienił.

Może do pogadania tak ale nic więcej.

Nigdy nie wiesz do konca co ona tam chowa pod szmatami . Szczerze piszac mialem ze 2 takie sytuacje gdzie przebolcowalem laski ktore na pierwszy rzut oka nie byly dla mnie atrakcyjne .Jedna miala swietne cialo , druga bzykala sia jak diablica .Wiekszosc slicznotek w lozku rozczarowuje , najwazniejsze w tym wszystkim to znalezc dobry bilans 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wolumen napisał:

Żeby to zrozumieć wystarczy odwrócić sytuację- jak mi się jakaś panna nie widzi z zewnątrz to nie ma opcji by jej charakter coś tu zmienił.

Może do pogadania tak ale nic więcej.

Musiało dużo wody upłynąć bym zrozumiał, że to w moim przypadku głupia strategia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, thyr napisał:

Nigdy nie wiesz do konca co ona tam chowa pod szmatami . Szczerze piszac mialem ze 2 takie sytuacje gdzie przebolcowalem laski ktore na pierwszy rzut oka nie byly dla mnie atrakcyjne .Jedna miala swietne cialo , druga bzykala sia jak diablica .Wiekszosc slicznotek w lozku rozczarowuje , najwazniejsze w tym wszystkim to znalezc dobry bilans 😉

 

Oceniasz wygląd wyłącznie pod względem przydatności łóżkowej?

Ja lubię tak po prostu otaczać się ładnym kobietami, to samo tyczy się samochodów, zegarków.

Lubię sobie popatrzeć ze świadomością,że to moje.

 

Jeśli chodzi o sam seks, to kompletnie nie ma wg mnie przełożenia wygląd. Miałem kiedyś w łozku laską 5/10 , a to co wyczyniała pamietam do dziś, już dobre 20lat.

 

 

4 minuty temu, icman napisał:

Musiało dużo wody upłynąć bym zrozumiał, że to w moim przypadku głupia strategia.

 

 

 

Czy głupia to nie wiem.

.Wiem natomiast jedno- samochody też kiedyś kupowałem z rozsadku, bo wolałem brzydszy ale niezawodny.

Potem jeździłem takim niepsujacym się brzydalem przez 3- 4 lata, codziennie musząc na niego patrzeć i kląć na czym swiat stoi,że mam tak pospolite auto.

Kokedzy mieli w tym samym budzecie auta z polotem. Owszem, psuły się ale jak pracujesz, zarabiasz więcej jak 4k netto to raczej nie jest problemem raz na 2 lata wymienić turbo, raz na 5 lat dwumasę, wtryski.

 

Po latach zrozumiałem,ze przemieszczać się z a do b to ja mogę też autobusem, rowerem, taryfą. Auto ma dawać fun.

 

Kupiłem 4 letniego Golfa 7 GTI, owszem jest drozszy w serwisie i utrzymaniu od np. nowej Corolli w tej samej cenie.

 

Ale za Corollą nikt się nawet nie obejrzy, a za GTI patrzą wszyscy.

 

To samo z pannami-może jestem nieco próżny ale wolałbym jak by szła obok mnie fajna dupa, a nie jej sporo brzydszy odpowiednik.

Seks nie ma tu nic do rzeczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2021 o 12:24, SilentAssassin napisał:

Nic, normalnie w swiecie zagaduje. Nie ma czegos takiego wg mnie jak dobry tekst na podryw. Szczerze, to ja o pierdołacj gadam wtedy. Slowa sa wazne o ile nie rzucasz mięsem i tworzysz normalne zdania. 

Co natomiast jest important. Twoja energia, odczucia. Jak sie stresujesz nie grasz pozera tylko mowisz co czujesz. Jak Cie laska pociaga figura to nie nawijasz z nia o tym gdzie studiuje tylko Twoja energia ma jej niewerbalnie mowic ze jej chcesz;) I najwazniejsze kontakt wzorokowy. To jest game changer.

 

Gratuluję podejścia.

Trening czyni mistrza.

Niby banalne powiedzenie ale w 100% prawdziwe.,

Co prawda z uwagi na stan cywilny takie aktywności mam za sobą.

(choć nie do końca - podstawowy trening pozwala nie zapominać o zdolnościach!)

Ale chętnie pośledzę Twoje dokonania i związane z nimi przemyślenia.

Powodzenia.

 

Co prawda masz trening bez klubów.

Ale gdybyś kiedyś chciał spróbować z.

To polecam Teatro Cubano w Wwie.

Połowa siks z mojej dalszej rodziny jara się tym klubem.

I latynoskimi klimatami kręcenia tyłkiem.

Taka moda aktualna chyba.

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Wolumen napisał:

Potem jeździłem takim niepsujacym się brzydalem przez 3- 4 lata, codziennie musząc na niego patrzeć i kląć na czym swiat stoi,że mam tak pospolite auto.

Kokedzy mieli w tym samym budzecie auta z polotem. Owszem, psuły się ale jak pracujesz, zarabiasz więcej jak 4k netto to raczej nie jest problemem raz na 2 lata wymienić turbo, raz na 5 lat dwumasę, wtryski.

 

Po latach zrozumiałem,ze przemieszczać się z a do b to ja mogę też autobusem, rowerem, taryfą. Auto ma dawać fun.

 

Kupiłem 4 letniego Golfa 7 GTI, owszem jest drozszy w serwisie i utrzymaniu od np. nowej Corolli w tej samej cenie.

 

Ale za Corollą nikt się nawet nie obejrzy, a za GTI patrzą wszyscy.

 

To samo z pannami-może jestem nieco próżny ale wolałbym jak by szła obok mnie fajna dupa, a nie jej sporo brzydszy odpowiednik.

Dlatego napisałem "w moim przypadku".

Mamy inne paradygmaty po prostu, pamiętam doskonale ten moment jak polubiłem ciszę i spokój umysłu co było właśnie pokłosiem zgody na pospolitość (co i tak wcześniej było tylko szarpaniną tożsamości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Esmeron napisał:

Proponowałbym nie wchodzić w dyskusje z @Analconda.

 

Jescze jakiś czas temu był to chłopak pogubiony. Teraz to frustrat o dziwnych zapędach (robienie zdjęć randomowym parom żeby udowadniać swoje teorie- pojebane jak cholera)

i bardzo toksycznej energii- truje każdy wątek, w którym się odzywa. 

 

Nie karmcie tych emocji i nie marnujcie czasu na polemikę. Nie przekonacie go. 

Ten człowiek nie chce zmienić nic w swoim życiu, woli się ujebać w bagno swoich urojeń. 

 

 To forum mu szkodzi, a on sam szkodzi forum- z jednej strony jego teksty będą po wsze czasy młynem na wodę dla wszystkich, którzy będą chcieli to grono zdyskredytować, a z drugiej- jego toksyczne wyziewy niejednego sponiewieranego faceta, który przyjdzie tu z życiowym problemem po prostu wbiją w jescze gorsze gówno. 

 

On to sobie przejebie. Jak zacznie sledzić parę Polka-Ahmed to nie wiadomo, czy taki Arab nie ma przy sobie jakiejś kosy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie brat @Analconda zainspirował do poczynienia kilku obserwacji, które poczyniłem w dniu wczorajszym, mając parę rzeczy do załatwienia w Katowicach. Jak już je załatwiłem, siadłem sobie w cieniu na ogródku piwnym i zacząłem przyglądać się spacerującym parom. Dosyć dyskretnie z powodów oczywistych. Z tych samych powodów nie robię zdjęć obcym ludziom, co jest dla mnie, hmmm, dosyć niepokojącą czynnością :)

 

I tak - z kilkuset osób i wielu par, które prażyły się albo przechadzały na wczorajszym słońcu w ten potwornej temperaturze uznaję, że tzw. męskich, "podręcznikowych" Chadów było z promil, albo i mniej. Parę osób? Paręnaście? Można by to w sumie uznać za błąd statystyczny :)

 

Cały społeczny przekrój fizyczny za to się zaprezentował - Panowie niscy. Panowie wysocy. Panowie łysi. Panowie zakolaki. Panowie szczupli, Panowie z wystającym brzuszkiem, Panowie umięśnieni, Panowie z bujną czupryną. Brodacze jak i bez zarostu. Pary w różnym wieku - od starszych nastolatków po Panów na oko starszych ode mnie.

 

Analogicznie ich partnerki - przekrój fizyczny ogromny, ale sporo też całkiem przyjemnych dla oka, będących z Panami, którzy obok tego nieszczęsnego Chada nawet nie stali. Zwykłych chłopaków/ mężczyzn, których mijamy w sklepie, na ulicy, na siłowni, na parkingu, na szlaku turystycznym etc.

 

I tak sobie myślę, że oni chyba nie wiedzą, że nie są tymi Chadami : )) Jakby wiedzieli że nie są, to na pewno by nie podejmowali próby działania. A jako że nie wiedzą, to podejmują. Bywa, że z sukcesem :)

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gman98 napisał:

Polka-Ahmed to nie wiadomo, czy taki Arab nie ma przy sobie jakiejś kosy. 

Spokojnie, sam chodzę ze sprzętem.

 

18 minut temu, Obliteraror napisał:

Panowie niscy. Panowie wysocy. Panowie łysi. Panowie zakolaki. Panowie szczupli, Panowie z wystającym brzuszkiem, Panowie umięśnieni, Panowie Panowie z bujną czupryną. Brodacze jak i bez zarostu.

Ta tylko zauważ, że simpy to są jedynie od usług.

Tutaj masz przykład zakolaka który miał tylko loda kupić panci i nawet nie może iść obok niej bo się go wstydzi. A jedynego loda jakiego on ma to tego co w łapie ma.

 

https://imgur.com/a/mcWfDHn

https://m.imgur.com/a/mcWfDHn

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Analconda napisał:

Tutaj masz przykład zakolaka który miał tylko loda kupić panci i nawet nie może iść obok niej bo się go wstydzi. A jedynego loda jakiego on ma to tego co w łapie ma.

A to para na tym zdjęciu jest? :) Bo ujęcie sam wiesz, może być mylące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda kuwa Paaanie, jak ten koleś jest zakolakiem to ja jestem chyba jakimś guru zakolaków.

Nie widziałem sytuacji na żywo, ale sam nie chodzę zbyt często za rękę z laską. Często jak się nam spieszy to puszczam ją przodem żeby nadawała tempo i nie leciała za mną z wywalonym jęzorem. 
Natomiast jak wychillowani szli na lody to faktycznie dziwne zachowanie, zalatujące beciakowym.

Swoją drogą uważaj na te foty, w końcu trafisz na kogoś grubszego i się okażę, że przyszedłeś z nożem na strzelaninę. 
 

30 minut temu, Obliteraror napisał:

tak sobie myślę, że oni chyba nie wiedzą, że nie są tymi Chadami : ))

Ja mam właśnie mieszane uczucia, laski oferują seks maratony w hotelu ale mam zakola od 6 r. ż. więc już nie wiem 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Analconda napisał:

Tutaj masz przykład zakolaka który miał tylko loda kupić panci i nawet nie może iść obok niej bo się go wstydzi. A jedynego loda jakiego on ma to tego co w łapie ma.

 

Za taki tekst w realu, wielu by Cię skasowało.

 

Uwierz, znalezienie kogoś w realu nie jest trudne.

 

Dlaczego obrażasz tego mężczyznę ?

 

Nie ma zakoli.

 

Dlaczego robisz ludziom zdjęcia, potem wsadzasz do netu i ich wyśmiewasz.

 

Chodzisz na rozprawy z hejterami, a sam JESTEŚ HEJTEREM.

 

Kwestia czasu aż, będziesz nazywał kogoś niesłusznie pedofilem i zniszczysz mu życie.

 

Dorabiasz do wszystkiego historię, wiesz wszystko najlepiej,  tacy jak ty zasługują tylko na jedno.

 

Porządny wpierdol fizyczny, po którym tacy jak ty przestają TO ROBIĆ.

 

To jedyna recepta dla ciebie, nic innego nie pomoże.

 

GŁÓWNY AUTORYTET FORUM 2021

 

Jesteś głównym debilem forum i zerowym autorytetem.

 

Nie wiem czemu ten człowiek nie jest permanentnie zbanowany.

 

@Marek Kotoński @Mosze Red @Patton @Quo Vadis? @Rnext

  • Like 7
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.