Skocz do zawartości

Poznawanie kobiet, nocna gra ( bez klubów )


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.07.2021 o 15:00, Wolverine1993 napisał:

Więc dlaczego do kurwy nędzy ciągle jak mantrę większość tu wałkuje jedyny słuszny pogląd pt. "Nawet u przeciętnej dziewczyny każdy facet oprócz najprzystojniejszycy i najbogatszych jest z góry skreślony, bo takimi przeciętnymi to ona się brzydzi." 

 

 

Dlatego, że mają zerowe lub bardzo małe doświadczenie życiowe. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wzrostem to żeby nie narzekać ciągle ale laski 155-160 mają największego pierdolca i jakby mogły to z miarką by chodziły.

 

Tak ktoś ma 180 i w górę to tego nie uświadczy ale faceci z przedziału 170-175 mają większe szanse u zbliżonych wzrostem lub tylko trochę niższych.

 

Piszę na bazie własnych doświadczeń i własnych obserwacji ze środowiska.

Nikt nie musi się z tym zgodzić ani ja nie przymuszam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chcni, @gman98, @Analconda

W celach humorystycznych powiem wam, że sam mając wzrost 180cm od kobiet 150-160 nie raz słyszałem, że jestem karłem😆

Najlepsza była karlica 140 może 145cm, która mi prosto w oczy wypaliła, że jestem idealnego wzrostu dla niej. 

Po czym ja opanowując śmiech powiedziałem, że niech sobie szuka facetów we w swoim wzroście do max 160 cm. Wiecie co mi odpowiedziała?, że z karłami się nie umawia🤣😂

Pamiętajcie wzrost 180 cm czy 190 cm naprawdę wystarczy to współczesne młode kobiety sprane propaganda medialna i nierealnymi wyobrażeniami doprowadzają do takich absurdów gdzie oczekują więcej. Powtarzam jeszcze raz kompleksy, kompleksy i jeszcze raz kompleksy kobiet są tego przyczyną. Miejcie na to wywalone i nie słuchajcie tego co mówią kobiety a tym bardziej nie przejmujcie się tym. Bo one same nie wiedzą czego chcą tylko to co akurat jest modne i na czasie. Istne klony społeczne obecnego systemu. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Iceman84PL napisał:

140 może 145cm

Nigdy nie widziałem takiej na oczy, dzieci poniżej 18 nie liczę.😁

 

Najmniejsza mówiła że 155 ma i kilka jej podobnych to każda ma boya coś koło 180.

Ja za niski wiecznie byłem...ech ten pech.

 

Ale odkąd mam siano to wyprzystojniałem i chyba urosłem.😂 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BlacKnight napisał:

 laski 155-160

 

Po co jej taki wysoki chłopak (np 190)? 175 cm starczy by jej. Mi było niewygodne mieć taką, ba nawet by ludzie na ulicy pomyśleli że jestem pedofilem. 😅 Raz wpadłem na taką w Biedrze i tak dołu na mnie popatrzyła.

 

@Iceman84PL wiadomo, ale problemem u Analcondy jest co innego niż wzrost jego. 

Edytowane przez gman98
  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, gman98 napisał:

Po co jej taki wysoki chłopak (np 190)? 175 cm starczy by jej.

Koleżanki mają widzieć, walidacja otoczenia ponad wszystko.

28 minut temu, gman98 napisał:

Mi było niewygodne mieć taką, ba nawet by ludzie na ulicy pomyśleli że jestem pedofilem.

No jakby lala miała 150 a ty 185 to pachniało by celą.😂

 

24 minuty temu, Rocky napisał:

Kobiecej natury nie oszukasz. One kochają siano.

Ja prosty chłopak jestem, pół życia na wsi mieszkałem ja to jeno wiem.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Punisher98 napisał:

 zagadywać do dup

 

Ja większość życia/czasu uważałem, że ona też może zagadać, przecież równouprawnienie. Tylko jedna do mnie zagadała do tej pory. Ale w sumie rozumiem te panny - po co ma się męczyć, jak dużo facetów ma wpojone do głowy, że ma się starać (ja tak zauważyłem wokół siebie) i na pewno zagada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie rozumiem trochę niektórych piszących, że kobieta 160 parę wzrostu to karzełek i im się nie podobają. Wiadomo każdy lubi co innego, ja aż tak uwagi na to u kobiet nie zwracam, ważniejsze dla mnie są twarz i ciało. Kto wybrzydza ten nie rucha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Punisher98 napisał:

Naprawdę śmieszne jest to, że mężczyźni robią się tak słabi psychicznie :D chyba nie powinienem się z tego śmiać, bo to bardziej przeraża ;) Zamiast zagadywać do dup i czuć się jak król życia, to wymyślają problemy na każdym kroku... Masakra

Zostanie taki jeden z drugim z 200 razy odrzucony przez kobiety  to już się raczej nie wzmocni psychicznie. W dobrym scenariuszu trafi tutaj i jak nie polegnie na forumowych mądrościach tylko poczyta wszystko dokładniej albo kupi książkę np. Marka jest szansa, że się jakoś podniesie.
Ogólnie jakkolwiek to dziwne brzmi, czytanie ksiązek  pomaga w takich sytuacjach bo wtedy jest spor szansa, że za którymś razem "zatrybi" i zrozumie na przyład to że to odrzucenie to nie jest o nim tylko o wyborach jego (na szczeście) niedoszłych dziewczynach

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, Chcni napisał:

Ogólnie to nie rozumiem trochę niektórych piszących, że kobieta 160 parę wzrostu to karzełek i im się nie podobają. Wiadomo każdy lubi co innego, ja aż tak uwagi na to u kobiet nie zwracam, ważniejsze dla mnie są twarz i ciało

 

To raczej mechanizm obronny i pierdolenie frustrata, nie ma co teorii dorabiac. Widziales kiedys, ze ktorys z Twoich znajomych latal z miarka? Ostatnio poznalem jedna dziewczyne u klienta i miala dojebane barki, byla wyzsza ode mnie o ponad glowe (jak wspominalem ja ok 180cm) to sie czulem jakos dziwnie. I kogo ona ma se znalezc, pol kraju przeszukac za typem 200cm+, ktory by jej namieszal w glowce? 😄

 

Ostatnio na porannym tronie przegladam tiktoka i czasem sie trafia jakies gimbusiary szczekajace o wzroscie, ale jesli ktos na serio bierze takie dziewczynki, no to musi popracowac nad glowa.

Edytowane przez sunhasntdie
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Personal Best napisał:

Wyjątkowo szkodliwe przekonanie. Nie polecam stosować się do tego.

Dlaczego? Wiele jest fajnych lasek, ktore na pierwszy rzut oka czlowiek by skreslil, zwlaszcza jak ktos ma wjebana rame, ze nawet jako normik to tylko modelka XS, a reszta fe. Nie takie bazyle byly odprowadzane na zakrapianych imprezach przez calkiem fajnych gosci 

 

  

1 godzinę temu, Analconda napisał:

Tu jest normalna różnica wzrostu:

 

No ale Ci goscie to maja normalny wzrost, nie rozumiem. Poza tym serio, robisz ludziom zdjecia z przyczajki? No i nie wygladaja na chadow, jeden jakis patus z Lichtenbergu, drugi zwykly ziomek. Gdzie sa te murzyny, gdzie te alvaro Anal, na wakacjach?

Edytowane przez sunhasntdie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sunhasntdie napisał:

Dlaczego? Wiele jest fajnych lasek, ktore na pierwszy rzut oka czlowiek by skreslil, zwlaszcza jak ktos ma wjebana rame, ze nawet jako normik to tylko modelka XS, a reszta fe. Nie takie bazyle byly odprowadzane na zakrapianych imprezach przez calkiem fajnych gosci 😅

Mogę odpowiadać tylko za siebie nie za "całkiem fajnych gości na zakrapianych imprezach" ani tym bardziej za "wiele fajnych lasek". Nigdy tak nie robiłem. Zawsze wybrzydzałem. Przeszło mi parę "okazji" koło chuja ale po prostu swojego najlepszego przyjaciela nie ma co wkładac byle gdzie - choroby, szansa spotkania pierdolniętej laski, szlaufa, mężatki - to wszystko ryło by mi psychę i prawie zawsze miałoby negatywne konsekwencje a im mniejsze miasto, środowisko tym bardziej to w człowieka trafi i nie przejdzie płazem.  Druga strona moim zdaniem jest taka, że jeśli robisz to z kimś kogo chociaż trochę lubisz, masz z nią fajny flow, także seks jest po prostu lepszy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2021 o 15:00, Wolverine1993 napisał:

Więc dlaczego do kurwy nędzy ciągle jak mantrę większość tu wałkuje jedyny słuszny pogląd pt. "Nawet u przeciętnej dziewczyny każdy facet oprócz najprzystojniejszycy i najbogatszych jest z góry skreślony, bo takimi przeciętnymi to ona się brzydzi." 

 

Bo trzeba jakoś racjonalizować to, że "dziwne, laski się nie pchają drzwiami i oknem do mojej piwnicy, gdzie siedzę z odparzoną dupą nic nie robiąc...".

 

Btw -> polecam częst(sz)e używanie guzika "ignoruj użytkownika".

Ułatwia życie 🙂

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Personal Best napisał:

Wyjątkowo szkodliwe przekonanie. Nie polecam stosować się do tego.

Nie miałem na myśli wkładania w pierwsze lepsze. Jeśli laska np. ma ładną twarz, ale nie ma cycków i jest niska to mam ją odrzucić na wstępie i czekać na modelkę? Poniżej pewnych standardów nie schodzę, raz w życiu puknąłem bazyla i nigdy więcej, miałem moralniaka i ta dziewczyna później nastawiła się na wielkie love, a od początku wiedziałem że chce tylko poruchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.