Skocz do zawartości

Czy jesteś chadem?


radeq

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem kiedyś testy na photofeelerze, bardzo dużo zależy od jakości zdjęcia. Miałem zdjęcie zrobione jako selfie i miałem wynik "6,4" a raz wstawiłem zdjęcie z super jakością, robione przez profesjonalnego fotografa i otrzymałem wynik "8,9". Oczywiście oba zdjęcia mojej osoby. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie serwisy, to obraz szamba w jakim się nurza dzisiejsza społeczność. Rasujemy foto, odpowiednia poza, ujęcie i łaaaaa, ale chad. 

 

Coś jak laska w tapecie i bez. 

 

Lepiej ankietę sobie zróbcie. 

 

Czy jesteś czadem? 

 

a) tak

b) nie

c) obie z powyższych 

d) nie wiem, po prostu podrywam

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym ogłaszam 16 falę Chadaczki! A co za tym idzie forumowy lockdown! Można pisać tylko co drugie słowo, odstępy między zdaniami 3x większe no i maseczki. Wiadomo na japę czada nie da się uszyć maseczki, więc musi sobie sam poradzić, jakiś pokrowiec na motur czy inna plandeka z Żuka.

 

Razem damy radę!

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Chcni napisał:

Co jeśli mam twarz chada, ale 181 wzrostu?

Taki wzrost jest akceptowalny jeśli reszta cech jest Ok. Nie ma opcji żebyś miał problemy z kobietami chyba, że jesteś ulany albo bardzo chudy czy jesteś niemowlakiem (wąskie barki, budowa ciała jak niemowlę).

 

Swoją drogą boli mnie to ciągłe pisanie o Chadach. Czuje się poniżony względem nich, dodatkowo kobiety traktują mnie bardzo źle.

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Krugerrand said:

 

 

Z drugiej jednak strony uważam się za czada, ponieważ dziś rano walnąłem takiego czadowego klocka w kiblu, że jestem z niego dumny:D

 

 

 

Kac kupa?

41 minutes ago, Analconda said:

Czuje się poniżony względem nich, dodatkowo kobiety traktują mnie bardzo źle

 

A ty traktujesz je normalnie? Bo jak w rozmowie zaczynasz im pociskach teorie, które prezentujesz na forum to nie kazdy umysł jest gotowy na przyjęcie tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.