Skocz do zawartości

50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas seksu!


Oświecony

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytałem 1/3 i powiem tylko, że nie ma reguły.

 

Poza tym to: sex kamerki

 

powinno dać do myślenia, czy rzeczywiście laski są takie delikatne i czy tak wszystko im przeszkadza i czy to wszystko co tu napisane sprawia im ból czy je irytuje.

Edytowane przez aras
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee?

 

27. Obrażają się, gdy odmawia mu oralnej przyjemności
Podczas gdy sprawianie oralnej przyjemności swojej ukochanej jest bardzo miłe dla mężczyzn, to jednak one nie widzą tego tak pozytywnie. Jeżeli jednak naprawdę chciałbyś tego, a ona nie zabardzo jest przekonana co do smaku i zapachu Twojej spermy, spróbuj pójść z nią pod prysznic lub do wanny przed seksem. Jeżeli Ci odmówi, a nie możesz być zaspokojony tym, że Ty robisz jej dobrze, to czytanie tej porady nie pomoże Ci za dużo.

 

W jaki to sposób jest miłe dla mężczyzn? I w jaki sposób można się zaspokoić? Ej no kurde cosik nie tego.

 

53. Kobiety nie lubią być zaskakiwane wpychaniem pięści w okrężnicę. B)

      Ma to oczywiście swoje plusy jeśli mężczyzna nie chce jej więcej zobaczyć.

Edytowane przez wroński
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł może być taki

"Pięćdziesiąt błędów popełnianych przez mojego misia podczas seksu"

...jak i taki

"Pięćdziesiąt rzeczy popełnianych przez mojego sąsiada drwala które doprowadzają mnie do mega orgazmów"

oba pasują do tej samej listy

zależne od tego o jakim samcu mowa

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość początkowych punktów jest sensowna i uniwersalna - raczej się sprawdzają. Tak właśnie jest...

 

Jednak od punktu 29-go do 34-go zaczyna się jakieś nieporozumienie...!

Jedna lubi, druga nie lubi...ja bym jednak obstawiał, że kurwa nie ma żadnego pytania w seksie , "czy coś mogę"...!

To się czuje, i po prostu ROBI, albo nie...żadnego kurwa pytania!

 

Pkt. 35, 36 - tak jest, nic nie gadać o tym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, toreador napisał:

Tytuł może być taki

"Pięćdziesiąt błędów popełnianych przez mojego misia podczas seksu"

...jak i taki

"Pięćdziesiąt rzeczy popełnianych przez mojego sąsiada drwala które doprowadzają mnie do mega orgazmów"

oba pasują do tej samej listy

zależne od tego o jakim samcu mowa

 

 

Mogłoby być, zgadza się;).

 

Ja jednak proponuje np. "50 zmarszczek na twarzy Sledge'a (bez Hammera)" :rolleyes:

                                            Bardziej chwytliwe marketingowo;)

SH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.