Skocz do zawartości

Wolne Sutki


Fury King

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/to-dla-nas-wazne/nagi-protest-w-berlinie-kobiety-sprzeciwiaja-sie-tabuizacji-sutkow/1e1kpfx

 

Panowie pochylmy czoło przed wspaniałymi, inteligentnymi kobietami, które poświęcają swój czas walcząc z patriarchalnym skrzywieniem. Tym razem poszło o sutki, które muszą zakrywać. Są przez to bardzo nieszczęśliwe. W Polsce walczy Jana z wolnej Białorusi. 

 

"Obcowanie z nagością musi być normalne, mamy 2021 rok" -

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, ale też mam kilka postulatów. Dobrze by było by taki event był cykliczny, szczególnie ciekawe mogą być nagie protesty w okolicach stycznia i lutego. Dodatkowo może czas pomyśleć nad eksportem tej idei poza  EU, świetną okazją ku temu jest zbliżająca się zmiana rządów w Afganistanie, Kabul czeka na "wolne sutki". 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owy feministyczny postulat jestem w stanie poprzeć, ale tylko pod jednym warunkiem: żeby było co pokazać, a nie jakieś owłosione, zwisające "piegi".

 

Krzyczmy więc wszyscy razem: wolne sutki w Polsce!!!

 

PS: ciekawe czy któraś z Rezerwatek również popiera i chętnie się przyłączy?

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Martius777 said:

Uwalniajcie jak chcecie, tylko potem pamiętajcie o uwalnianiu bobrów!

Jak ci pomost podgryzą to zobaczysz.

 

A tak sobie myślę:

- rozwiązłość seksualna jest

- wędrówki ludów do Europy są

- wysokie podatki są

- inflacja jest

- latyfundia/korporacje są

- słaba armia jest

 

Czy to nie to:

 

"Zgodnie z greckimi obyczajami wciąż dużą popularnością cieszył się swobodny tryb życia i postępowania, często połączony z rozwiązłością seksualną, gloryfikowaniem homoseksualizmu, pedofilii i aborcji. Szybkie bogacenie się, stabilność życia znacznej części społeczeństwa oraz bezpieczeństwo i długotrwały pokój – z wyjątkiem obszarów przygranicznych, gdzie zagrożenie wojną było stałe – doprowadziło do utraty cnoty obywatelskości, które miała cechować każdego Rzymianina. Wiązało się to z brakiem troski nie tylko o państwo jako wspólne dobro, ale również zobojętnieniem na losy innych ludzi i lokalnych wspólnot."

https://wmeritum.pl/upadek-cesarstwa-zachodnioeuropejskiego/7194

 

 

 

 

29 minutes ago, Jon Doe said:

Jestem za, o ile tymi paniami nie będą madki lubujące się w czarnych leginsach oplatających ich ponętne 100kilowe ciała przy wzroście 1,05 w kapeluszu. 

Matka Polka jest zawsze piękna bez względu na BMI. W końcu im pomniki stawiają:

https://kielce.wyborcza.pl/kielce/7,47262,26650757,nowy-pomnik-ma-stanac-w-kielcach-matki-polki-sybiraczki.html

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwości, lepsze kwiatki znalazłem na tym portalu:

https://www.ofeminin.pl/lifestyle/to-nas-kreci/turcy-potrafia-oswiadczyc-sie-w-wiadomosci-na-instagramie/zh5nxhb

 

,,Turcy potrafią oświadczyć się w wiadomości na Instagramie!”. Rozmawiam z Martą, która dzięki Erasmusowi zamieszkała w Izmirze.

 

- młoda niezależna Polka?

- zakochana w Oriencie? 
- Erasmus? 
- wyjazd do Turcji? 

- śniady Mesut? 
- armia kolejnych Mesutów w kolejce? 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest przecież na plus!! Jak stulejarze zobaczą jak wyglądają kobiecie piersi w realu to może poziom hipergamii trochę spadnie XD. Niech jeszcze zaczną walczyć o  zakaz makijażu bo "każda kobieta jest piękna", tylko pytanie czy wredny patriarchat czy raczej inne kobiety nie będą miały nic przeciwko.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko, niech sobie ludzie każdej płci biegają nagusieńcy jak ich Pan stworzył - ale tylko w pewnych dopuszczonych do tego miejscach/okolicznościach.

 

Plus byłby taki, że panie miałyby cyce równomiernie opalone, a nie jakieś dziwaczne paski. Ja ostatnio poleciałem kilka km za miasto, na polany, torfowiska, i tam sobie z gołą dupą leżałem pod słońcem (a i tak mnie wypatrzył samolot pograniczników, ale najwidoczniej uznali, że na taką giwerę nie trzeba pozwolenia).

 

 

Edytowane przez zychu
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kobiety jak zwykle chcą zwrócić na siebie uwagę.

Im już chyba nie chce się nosić staników?

Jak będą wyglądać jak te na zdjęciach to jestem za😁

Memy, sutki, śmieszne obrazki, besty, śmieszne teksty, mem, zimno - xdPedia  (323892)

 

Jeśli lascy stoją suty podczas robienia obiadu dla Ciebie to wiedz, że to  ta jedyna memy, gify i śmieszne obrazki facebook, tapety, demotywatory  zdjęcia

 

 

 

Masz sutki jak wentyle od stara! – Demotywatory.pl

 

Śmieszne teksty, besty, zboczone, humor, mem, cycki, sutki, śmieszne, memy  - xdPedia (258815)

 

Sutki - besty, sutki, zboczenie, memy, humor, śmieszne - xdPedia (1)

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Adameo said:

Czy Niemcy maja słaba armię?

Tak! Pani minister ostro pocięła im budżet. Na papierze może czołgów i samolotów jest dużo ale z gotowością kiepsko:

 

https://www.dw.com/en/germanys-lack-of-military-readiness-dramatic-says-bundeswehr-commissioner/a-42663215

 

Brakuje 21 tysięcy oficerów, bo kariera w armii nie jest atrakcyjna. Sprzęt nie remontowany, stoi z braku części.

13 hours ago, Iceman84PL said:

Jak będą wyglądać jak te na zdjęciach to jestem za😁

Opatrzy ci się i nie będzie robiło wrażenia żadnego.

15 hours ago, Klariett said:

Niech jeszcze zaczną walczyć o  zakaz makijażu bo "każda kobieta jest piękna", tylko pytanie czy wredny patriarchat czy raczej inne kobiety nie będą miały nic przeciwko.

Taki zakaz jest, dla kobiet aktywnych seksualnie!

Art. 197 KK:

§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. ... wobec wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

 

A czym innym niż podstęp jest przemalowanie twarzy, push-upy czy szpilki?

 

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Orybazy napisał:

Brakuje 21 tysięcy oficerów, bo kariera w armii nie jest atrakcyjna. Sprzęt nie remontowany, stoi z braku części.

Nie jest to tematem wątku ale tylko jedna kwesta ad vocem - w Niemczech stacjonuje armia USA która jest najsilniejsza armia świata. Wycofanie kontyngentu USA zajęło by co najmniej 2 lata. USArmy zostawiła by przy tym cześć infrastruktury a być może i sprzętu (jak w Afganistanie). Bundeswera w tym czasie mogła by się odbudować. Bundeswera tyle wydaje ile potrzeba żeby utrzymać kontyngent na Litwie i doradców na Ukrainie - to jest obecnie główna linia polityki militarnej Niemiec i na razie więcej nie potrzeba żeby panować nad Europą środkową (mitelEuropa).     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Adameo said:

Nie jest to tematem wątku ale tylko jedna kwesta ad vocem - w Niemczech stacjonuje armia USA która jest najsilniejsza armia świata.

Komentarz dotyczył obecnej słabości armii Niemiec, nie armii USA czy tego co by mogła robić w przyszłości. Osobiście nie wierzę by Niemcy mogły szybko odbudować potęgę militarną. Nie będzie komu strzelać ze sprzętu nawet jeśli go zbudują. Za co taki Niemiec miałby walczyć? Dla socjalu dla imigrantów z Afryki czy Turcji? Stawiam na to że czeka ich powolny upadek gospodarczy i wojna domowa gdy skończy się kasa na socjal.   

A z rekrutacją są problemy do armii biorą nastolatków, imigrantów i kobiety. Desperacja prawie jak w 1945. 

https://www.ft.com/content/ffc33796-23ce-11e9-8ce6-5db4543da632

https://www.businessinsider.com/german-military-recruiting-foreigns-and-teenagers-to-fill-ranks-2018-8?IR=T

1 hour ago, Adameo said:

Nie jest to tematem wątku

Przeszliśmy z sutków do geopolityki, chyba dobry kierunek :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.