Skocz do zawartości

Jak się ubieracie latem?


Rekomendowane odpowiedzi

Do zapytania sprowokował mnie ten... ekhm, tekst:

https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/co-polscy-mezczyzni-nosza-latem-modowe-grzechy/zdqypsr

Cytat na zachętę:

Cytat

Czasem zwyczajnie trzęsie mnie z odrazy, gdy widzę którąś z ulubionych wakacyjnych stylizacji polskich panów.

Oberwało się też "młodym i przypakowanym", którzy noszą tzw. top tanki, a opis stóp obutych w sandały podchodzi już chyba pod pewien paragraf. Pani nie może pogodzić się z faktem, że w upale ludzie się pocą i nie są pierwszej świeżości. Następny wysryw w kategorii: "dlaczego świat nie dostosowuje się do moich kaprysów, czyli zwierzenia dwunastoletniej Kasi". Po raz nie wiem-już-który przypadkowa baba tworzy elaborat o tym, jak to mężczyźni powinni się nosić.

Cytat

Nie śmiem nawet sugerować, że raczej długie spodnie przystoją mężczyźnie (...) a pachnących i wypielęgnowanych dżentelmenów w lnianych garniturach i kapeluszach panamach to mogę sobie co najwyżej wyśnić.

Kobiety, ustosunkujcie się, proszę, do załączonego tekstu. I odpowiedzcie mi na pytanie - jak to jest, że samica może sobie kręcić nosem, a nawet pisać, że trzęsie nią z odrazy, podczas gdy ja latem muszę oglądać tłuste babskie dupy, wielkie, galaretowate udziska i wylewające się boczki, a także ohydne, blade i krzywe nogi - i nie mogę pisnąć, bo należy być body positive, a fat shaming jest zbrodnią? Chciałbym nacieszyć oczy widokiem szczupłych, jędrnych ciał w zwiewnych kreacjach. Dlaczego straszycie ludzi paskudnym makijażem, który w upale wygląda jak stopniały wosk?

I na miłość boską - dlaczego nie schudniecie? Coraz więcej widzę tłustych dup i niezgrabnych kaczych odnóży.

 

A tymczasem - wbijam się w tank top (aby pokazać bicki, wszak ostentacji nigdy za wiele), nakładam sandały (bez skarpet!) i lecę po coca-colę, bo aż mi cukier spadł od czytania tych pierdół. Pokój z wami. :)

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może ubierać się jak chce, a to, że przy tym sam sobie pomaga (lub szkodzi), to już zupełnie inna kwestia. Jakość obroni się sama tak czy inaczej. I nic nie da, że będzie miało się pretensje do "grubej Karyny" o to, że nie ma wygórowane mniemanie o sobie. To ją zgubi w ten, czy inny sposób, prędzej, czy później, a najpewniej skończy się dla niej rozczarowaniem. 

Edytowane przez Angel_Sue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2021 o 18:21, zychu napisał:

bo aż mi cukier spadł od czytania tych pierdół. Pokój z wami. :)

To po co czytasz? Przeciez ten portal to rakowisko, dno i metr mułu. Po co zaprzątać sobie głowę takimi bredniami i myśleć o tym co noszą inni ludzie?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mogę wkleić jakiś artykuł i oskarżyć mężczyzn z forum o to, że tak myślą choć nie myślą. Co za bez sensu.

 

Ale jak już się wypowiadam to powiem, że mam to gdzieś jak wyglądają inni i czy komuś podobają się moje blade nogi, piegi na ramionach i brak tapety. :)

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Kolejny artykulik łonetu gdzie jedzie się po polskich mężczyznach.

 

 

Swego czasu to i na WP jechano po Braciach Samcach.

My też już jesteśmy znani przez modne psycholożki i "dziennikarki"😁

 

2 godziny temu, cst9191 napisał:

jak wygląda autorka, to wcale mnie to nie dziwi

 

Takie są najgorsze swoje kompleksy i niechęć do mężczyzn przelewają w hejtowanie bo żaden ich nie chciał.

 

Co do tematu panowie ja latem noszę koszulki bez ramion tzw. wpierdolki, krótkie spodenki materiałowe do tego letnie buty z krótkimi skarpetkami bądź bez.

Dodatkowo okulary przeciw słoneczne plus umięśnione, wysportowane ciało, tatuaże, ogolona głowa na łyso.

Jakoś nie zauważyłem ze strony kobiet braku zainteresowania moją osobą😁 

Grunt to mieć swój styl i ubierać się tak by było wygodnie. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191

 

Chciałem napisać że co ty chcesz całkiem fajna kobieta jednak znalazłem foty bez makijażu i retuszu.

 

 

NOPE 

Edit: Jedna z jej książek o miłości a kto na okładce? 🤣 CHAD  

Taki gościu jak z okładki to obraca sobie takie Margot Robbie i inne a ta raszpla może sobie o takim pomarzyć, skończy sama z kotem albo gorzej XDDDD

 

878741-352x500.jpg

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierdolenie, znowu wylewacie żal na kobiety zamiast wziąć się w garść, takie męskie feministki XD

 

Nawet nie chce mi się tego czytać

 

On 7/12/2021 at 6:21 PM, zychu said:

ie śmiem nawet sugerować, że raczej długie spodnie przystoją mężczyźnie (...) a pachnących i wypielęgnowanych dżentelmenów w lnianych garniturach i kapeluszach panamach to mogę sobie co najwyżej wyśnić.

 

Po to się czyta takie teksty żeby ogarnąć co im się podoba i to wykorzystać na własną (i poniekąd też jej) korzyść, czysty win-win XD 

 

Ja mam lnianą marynarkę i wygląda ona zajebiście, taki kapelusz też sobie kupie bo spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

to wcale mnie to nie dziwi:

Nikt jej nie rucha to wypisuje...

 

Kurwa, ale ona ma dłonie... ale w polu może robić.

 

 

 

Tshirt, levis511 shorty, stopki, AirMax97 to ja dzisaj - z biżuteri swatch.

 

no i maseczka. 

2 minuty temu, slusa napisał:

Ja mam lnianą marynarkę i wygląda ona zajebiście, taki kapelusz też sobie kupie bo spoko

Możesz ją nawet do pracy podwozić. Nic mi do tego.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Co do tematu panowie ja latem noszę koszulki bez ramion tzw. wpierdolki, krótkie spodenki materiałowe do tego letnie buty z krótkimi skarpetkami bądź bez.

Do tego okulary przeciw słoneczne, umięśnione, wysportowane ciało, tatuaże, ogolona głowa na łyso.

Jakoś nie zauważyłem ze strony kobiet braku zainteresowania moją osobą😁 

Grunt to mieć swój styl i ubierać się tak by było wygodnie. 

Masz zainteresowanie, bo masz jajca chłopie. Ubierasz się tak jak chcesz, a nie tak jak postępowe panie piszą w internetach. Według mnie jeśli facet chcę chodzić w różowej sukience, to niech se kurwa chodzi, jeśli to wynika z jego suwerennej decyzji. Uwaga! Są przypadki, gdzie to panie(żony, partnerki) ubierają swoich miśków, według własnego widzimisię. Mam taki przypadek w bliskiej rodzinie, podobny. Tam jest tak, że gościu pomimo firmy własnej, ma ubogą garderobę i łazi w starych ciuchach, pomimo tego, iż żonka ma 10x tyle lumpów, pomimo wielokrotnie mniejszych zarobków 🤔. Co więcej, ta osoba płci męskiej, wytknęła mi, żebym się lepiej ubierał 😄. Mała dygresja. Wiecie, dlaczego jest taka niska dzietność w Polsce a kobiety p0lki nie chcą się rozmnażać z polskimi facetami? Bo żadna z nich nie chce męskiej cipy, która słucha i ubiera się, tak jak pancia rozkaże. Facet ubiera się po swojemu. Chcę nosić sandały, niech nosi. Chcę chodzić bez koszulki, niech chodzi. A teraz wyobraźcie sobie, że wejdzie jakiś simp w artykuł tej maci0ry i pomyśli sobie tak: ,, No tak, kobiety znają się na modzie, może warto je posłuchać, jak się ubierać?". Nic już mnie nie zdziwi u polskich kukoldów. Odtrącając od tematu, mój znajomy chce wrócić do byłej, która tak:

-wjebała go w alimenty

-jebała go po rogach

- jest brzydka, spasiona

- pochodzi z patologicznej rodziny, gdzie alkohol rzekomo lał się strumieniami. 

Poza tym gościu wypierdala wszystkie pieniądze, co do złotówki. Mówiłem mu, że lepiej często opuścić toksyczną relacje i zrezygnować. On odpowiedział: ,, Samemu idzie oszaleć" Dalej już nie dyskutowałem, takim ludziom już się nie da pomóc prawdopodobnie.

18 minut temu, zuckerfrei napisał:

Nikt jej nie rucha to wypisuje...

 

Kurwa, ale ona ma dłonie... ale w polu może robić.

 

Do wyrywania buraków na polu, ta kobita nadaje się 😄. Do zbioru truskawek już niekoniecznie. Jak chciałaby wyrwać truskawkę to przez swoją spuchnięta grabe, wyrwałaby cały krzak 😂

18 minut temu, Obliteraror napisał:

Żonobijka zawsze na propsie : )))

Koniecznie brudna i najlepiej ujebana od musztardy, w okolicach klatki piersiowej 😉

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandałów nie noszę, bo mi się nie podobają za to klapki jak najbardziej. Najczęściej zakładam po prostu adiki i skarpetki stopki. Krótkie spodenki dżinsowe do kolana, jakiś tshirt czy polo, okulary, czapkę z daszkiem. Jak są duże upały to śmigam sobie bez koszulki i wyjebongo na to czy ktoś mnie uzna za buraka, bebzonem piwnym nie straszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2021 o 18:21, zychu napisał:

sandały podchodzi już chyba pod pewien paragraf

Kuwa, jak Gucci czy tam Prada na wybiegu pokazało sandały + skarpety po kolana to kim ona jest aby dyskutować z takimi tuzami mody. Niech lepiej trochę boczku zrzuci a nie ocenia innych.

 

Nienawidzę lata i ciepła. Pocę się jak świnia, śmierdzę pewnie jak wieprz, w długich spodniach dostałbym chyba udaru.

Dlatego na codzień klapeczki, mokasyny, krótkie gacie, brak majciorów i przewiewne polówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2021 o 18:21, zychu napisał:

Do zapytania sprowokował mnie ten... ekhm, tekst:

https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/co-polscy-mezczyzni-nosza-latem-modowe-grzechy/zdqypsr

Cytat na zachętę:

Oberwało się też "młodym i przypakowanym", którzy noszą tzw. top tanki, a opis stóp obutych w sandały podchodzi już chyba pod pewien paragraf. Pani nie może pogodzić się z faktem, że w upale ludzie się pocą i nie są pierwszej świeżości. Następny wysryw w kategorii: "dlaczego świat nie dostosowuje się do moich kaprysów, czyli zwierzenia dwunastoletniej Kasi". Po raz nie wiem-już-który przypadkowa baba tworzy elaborat o tym, jak to mężczyźni powinni się nosić.

Kobiety, ustosunkujcie się, proszę, do załączonego tekstu. I odpowiedzcie mi na pytanie - jak to jest, że samica może sobie kręcić nosem, a nawet pisać, że trzęsie nią z odrazy, podczas gdy ja latem muszę oglądać tłuste babskie dupy, wielkie, galaretowate udziska i wylewające się boczki, a także ohydne, blade i krzywe nogi - i nie mogę pisnąć, bo należy być body positive, a fat shaming jest zbrodnią? Chciałbym nacieszyć oczy widokiem szczupłych, jędrnych ciał w zwiewnych kreacjach. Dlaczego straszycie ludzi paskudnym makijażem, który w upale wygląda jak stopniały wosk?

I na miłość boską - dlaczego nie schudniecie? Coraz więcej widzę tłustych dup i niezgrabnych kaczych odnóży.

 

A tymczasem - wbijam się w tank top (aby pokazać bicki, wszak ostentacji nigdy za wiele), nakładam sandały (bez skarpet!) i lecę po coca-colę, bo aż mi cukier spadł od czytania tych pierdół. Pokój z wami. :)

Bardzo ciekawy i śmieszny temat 🤣 Panie oceniają i uczą co nosić. Na lato mam prosty wybór, jeśli nie idę na jakiś trudny terenowo spacer albo nie jadę samochodem to na boso śmigam w zwykłych klapkach bez skarpetek,niech stopa odpoczywa. Jak jakiś trudniejszy teren to pełne buty z siatką by noga oddychała plus skarpetki, nie nabawić się jakiejś kontuzji i identycznie do samochodu. Sandały mi się kompletnie nie podobają i ich nie mam w swojej szafie. A takto bielizna, T-Shirt bądź polówka z krótkim rękawem i dresowe bądź dżinsowe krótkie spodnie. Bez cyrku. Dla wygody. Do tego dorzucam Xiaomi Mi Band bądź Casio Eddifice

Edytowane przez sekacz19
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

@cst9191

 

Chciałem napisać że co ty chcesz całkiem fajna kobieta jednak znalazłem foty bez makijażu i retuszu.

 

 

NOPE 

Edit: Jedna z jej książek o miłości a kto na okładce? 🤣 CHAD  

Taki gościu jak z okładki to obraca sobie takie Margot Robbie i inne a ta raszpla może sobie o takim pomarzyć, skończy sama z kotem albo gorzej XDDDD

 

878741-352x500.jpg

 

Haha, ten Chad na okładce mnie rozwalił. Kwadratowa szczęka jak się patrzy. Profesor chadologii stosowanej @Analconda by się nie powstydził. Takie grubaski są zabawne. Czytają takie Harlequiny (albo i piszą), marzą o chadach w lnianych garniturach i kapeluszach (co to XIX wiek panie postępowe), pewnie jeszcze cabrio z lat 50-tych, czy 60-tych do tego, a taki Janusz z brzuchem w podkoszulku by na nie nie splunął.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.