Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, MarkoBe napisał:

Mała dygresja. Wiecie, dlaczego jest taka niska dzietność w Polsce a kobiety p0lki nie chcą się rozmnażać z polskimi facetami? Bo żadna z nich nie chce męskiej cipy, która słucha i ubiera się, tak jak pancia rozkaże.

 

Amen brachu👍

To jest właśnie cała prawda, której młodzi mężczyźni się są wstanie zrozumieć lub przyjąć do wiadomości.

Wychowani przez samotne matki bądź bez udziału czynnika męskiego w postaci Ojca nie mają pierwiastka męskiego, który działa na kobiety.

Efekt później jest taki, że mają nabyte cechy żeńskie po matkach i negatywne zachowania, które kobiety szybko wyłapują z ich mowy ciała, zachowania, reakcji.

Wtedy nie dziw, że nie maja efektów z kobietami. Mało tego nie wiem czy jest to normą, ale zauważ jak wyglądają chłopcy wychowywani przez matki zazwyczaj jest tam nadwaga,

bo faszerują słodyczami, chipsami, słodkimi napojami kolorowymi, nie zachęcają do wysiłku, działania najlepiej by synek w domu siedział tak jest bezpieczniej.

 

20 godzin temu, MarkoBe napisał:

Masz zainteresowanie, bo masz jajca chłopie. Ubierasz się tak jak chcesz, a nie tak jak postępowe panie piszą w internetach.

 

Dokładnie trzeba być męskim i mieć swój styl, nie oglądać się na innych i nie kopiować podobnych rozwiązań.

Mało tego wyróżniam się również bo mam zarost czego współcześni młodzi mężczyźni się wstydzą bo nie modne

lub po prostu nie mają ze względu na większą ilość estrogenu w organizmie.

 

20 godzin temu, MarkoBe napisał:

On odpowiedział: ,, Samemu idzie oszaleć" Dalej już nie dyskutowałem, takim ludziom już się nie da pomóc prawdopodobnie.

 

No ja słyszałem lepsze teksty, że bez kobiety to nie jest życie nawet jak jest zła do szpiku kości.

Takim ludziom nie ma co tłumaczyć bo i tak nie zrozumieją, uzależnieni od drugiej osoby jak żebraki bo myślą, że będzie szczęście😆 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywam często w Niemczech. U nich sandał i skarpetka to norma. Nie dajmy się zwariować i sobie wmawiać, że to jakaś przypadłość polskich mężczyzn. 

 

Tak się zastanawiam, gdyby zrobić mem, że tylko w Polsce sprzedają się leginsy xxl, jak szybko by się przebiła ta "wiedza" do powszechnej świadomości ;).

 

ps. w mieście polecam tenisówki, dla mnie nie ma lepszego obuwia na lato 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piter_1982 napisał:

U nich sandał i skarpetka to norma

Kiedyś specjalnie tak poszedłem do szkoły i koleżanki z klasy powiedziały, że tak nie wypada - w sumie tak sobie myślę, że szkoda że nie mam sandałów skarpety by się znalazły :D 

 

Sandały z białymi skarpetami i bez koszulki mmm na samą myśl, że miałbym prowokować w ten sposób myśl polską jestem podjarany - nie dawajcie mi takich pomysłów, bo jestem zdolny odpalić takie torpedy by sobie obczajać reakcje ludzi ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sumie niezbyt mnie męskie stroje obchodzą. Jasne, lubię popatrzeć na panów w dobranych koszulach, lecz jeśli człowiekowi wygodnie jest w top tanku czy skarpetkowych sandałach, to co mi do tego, toż nie rozstrzelam. Ludzie się pocą, unikają słońca, taka natura, dlatego dla komfortu własnego liczą się nie tyle kroje, stylizacje, ale tkaniny. Znacznie lepiej jak mężczyzna/kobieta potrafi z dystansem wyrażać swoje gusta i mieć w tyłku cudze opinie. Z resztą… Tych „januszy i grażyn” też jest już coraz mniej. W dużych miastach trudno jest uświadczyć ludzi naprawdę tandetnie ubranych, u obu płci. Gorzej ze zdrowiem ich ciał, również u obu płci.

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.