Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Analconda napisał:

Wysokiej jakości geny.

Czyli uważasz, że nie jesteś mężczyzną?

 

 

@topic

 

A co ma oznaczać bycie facetem? Każdy ma wolną wolę i sam decyduje czy będzie tutsi czy hutu, facet może założyć rodzinę, może mu się ta rodzina rozpaść bądź się utrzymać w kupie, może być gejem i dorabiać jako ochroniarz w biedronce albo być wilkiem z wall street. Czy jakikolwiek wybór determinuje jego "bycie" mężczyzną? Mężczyźni mają jakieś specjalne cele? Jesteśmy blisko odnalezienia sensu życia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być mężczyzną to potrafić coś stworzyć, coś pozytywnego, sensownego.

 

Mężczyźni stworzyli każdą cywilizację, kobiety żadnej. Prawie wszystkie odkrycia naukowe, wynalazki to praca głównie mężczyzn, nawet to forum, gdzie jednak panuje porządek, gdzie rozmawia się na ciekawe tematy, jak choćby ten.

 

Pokaż mi takie forum stworzone przez kobiety, znasz takie forum? Bo te co ja widziałem to plucie jadem, manipulacje, obgadywanie... kobiety z reguły nie potrafią tworzyć pozytywnych rzeczy. Kobieta to siły destrukcyjne, natomiast mężczyzna to siły twórcze.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet to ktoś kto ma jaja i członka. Mężczyzna zaś to ktoś odpowiedzialny zaradny na miarę możliwości. Stawiający sobie wyzwania i  cele. Nie raz upadający i powstający. Uczuciowy wierny, logicznie myślący, twardo stąpający po ziemi.

Istnieją 2 płucie i koniec dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, bad intentions napisał:

Mężczyźni stworzyli każdą cywilizację, kobiety żadnej. Prawie wszystkie odkrycia naukowe, wynalazki to praca głównie mężczyzn, nawet to forum, gdzie jednak panuje porządek, gdzie rozmawia się na ciekawe tematy, jak choćby ten.

 

Pokaż mi takie forum stworzone przez kobiety, znasz takie forum? Bo te co ja widziałem to plucie jadem, manipulacje, obgadywanie... kobiety z reguły nie potrafią tworzyć pozytywnych rzeczy. Kobieta to siły destrukcyjne, natomiast mężczyzna to siły twórcze.

Bo rola kobiety w społeczeństwie jest inna wychowywanie potomstwa dbanie o dom i wspieranie partnera. Fakt że teraz kobieta nie odgrywa żadnej roli to już inny problem 😀 

Dzieci tylko odchowane dom to chlew a partner zeszmaciny i musi odgrywać dwie role damska i męska w związku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

co oznacza bycie mężczyzną, według was?

Mieć misje i cel w życiu, mieć zbiór wartości których się nie łamie, brać co się chce, mieć mądrość i pokorę żeby cały czas się uczyć i wyciagać wnioski, ale przede wszystkim brać odpowiedzialność za swoje czyny.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor Super! Dobra hierarchia wartości! Pozwól, że na "rozmowach" będę przemycać podopiecznym Twoją "drabinkę". 

Uważam, że teraz czasy są specyficzne, w szczególności dla Was, mężczyzn, choć jestem zdania, że zawsze nadchodzi czas/etap, w któym/na którym oszczędny, dobry, pracowity chłopak będzie doceniony (w szególności przez panie). 
W mężczyznach lubię ich naturalną potrzebę/cechę dociekliwości/odkrywania/usystematyzowania przestrzeni, zjawisk, relacji, potrzeb, więc macie naturalne predyspozycje do rozwoju i do zmian. 

Technologia jest super, ale poniekąd cyberświat trochę stłamsił Wasze "polowanie" (relacje damsko-męskie; rywalizacja z drugim osobnikiem, konfrontacja z drugim osobnikiem), choć internetowo jakoś można też "poseksić", "pokozaczyć", "rozwalić kogoś w internetowe szachy", ale livereal jest najlepszym weryfikatorem - Twoich kompetencji, reakcji, potrzeb i relacji! 

Zaznaczę, że potrzeba jest (mówię o modelu wychowywania dzieci w Europie) ojca, któremu matka nie wtrynia się w ojcostwo. Bardzo jest potrzebny zdrowy, męski wzorzec następnym pokoleniom. Wzorzec, który sprawia, że wspomnienie o ojcu powinno wzbudzać poczucie bezpieczeństwa jak i motywację do działania i usystematyzowania dziedzin w swoim życiu - to są prawidłowe reakcje mózgu osoby, która miała dobrze funkcjonującego w rodzinie ojca. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.