Skocz do zawartości

FWB która spotyka się z innym


Rekomendowane odpowiedzi

FWB to nie związek. Dla panny jesteś psiapsią do ruchania.. Rucha się z innym bo może. 

 

Układ dla niej był spoko, dla Ciebie też. Miałeś z nią flow, ale poczułeś się zazdrosny, zrobiłeś się needy, i w jej odzuciu zrobiło się toksycznie. 

 

FWB nie jest dla każdego, podobnie z poliamorią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie boli to, że FBW nie zamieniło się w LTR czy to, że jesteś numerem 2?

 

To nie ona jest tutaj winna czy zła, to Ty nie rozumiesz tego sportu. FWB jest z kategorii seksu bez zobowiązań - w tej samej kategorii masz orgie, cuckoldy, 2m + 1k lub na odwrót. 

 

Zasady tej gry są proste - nie ma żadnych reguł. Zresztą jak sama nazwa wskazuje BEZ ZOBOWIĄZAŃ. Jeśli ona chce innego bolca a ten bolec mówi okej ale tylko ze mną, to jest to w porządku. Jeśli ona nie chce z Tobą to też jest to w porządku. Jeśli Ty nagabujesz a ona nie chce i dalej "naciskasz" to jest to faul. 

 

Ode mnie masz żółtą kartkę, jeszcze jedna i do lasu 😂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruchać, jebać, nic się nie bać. 

Nie rozkminiać. 

Nie gadać z nia o innych facetach. W ogóle za dużo nie gadać. 

Nie spędzać z nią więcej niż 3h na spotkanie. Nie zostawać na noc. 

Nie angażować się emocjonalnie. 

Znaleźć druga (i trzecią) koleżankę do bzykania. To ci pomoże. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2021 o 02:51, HeadBolt napisał:

Leżała na moich kolanach zapłakana i mówiła jak to mnie nienawidzi i jak jej wszystko zniszczyłem.

No popsułeś jej plan czego nie rozumiesz. Laski mają wszystko zaplanowane jak w szachach, jesteś dla nich kolerem do ogrania w królewską (kurewską) grę :D

W dniu 18.07.2021 o 02:51, HeadBolt napisał:

Szkoda trochę, bo zaangażowałem się mocno w tą relację. Muszę to przyznać.

No i widzisz grasz fuck boya a mentalnie jesteś bluepill jak ten typek :D 

Spokojnie wprawisz się. Tak jak w legionach rzymskich, każdy musi przeżyć pierwszą bitwę. Potem idziesz do drugiego legionu, a potem do trzeciego legionu i jesteś zawodowcem swoim fachu :D 

W dniu 18.07.2021 o 02:51, HeadBolt napisał:

Na koniec(przed tą gadką z gościem jeszcze) powiedziałem lasce że widzę wszystkie gierki które odwala i jak bardzo się tym jara. Jak już mówiłem wcześniej nie miałem nic do stracenia i dziś poszedłem na całość.

Być może jestem tym przypadkiem gdzie nofap went wrong. Bo wyciągnęło to ze mnie dość dziwną część osobowości - taką która nie ma nic do stracenia.

Nie wiem na chuj mówicie laską że znacie ich gierki ?! Co ci to da, a ona nie chce żebyś wiedział :D 

Posłuchaj Marka, fajnie wyjaśnia -> 

Ześwirowałeś na punkcie fwb, posłuchaj tego

A tutaj masz, że laski to są szachistki i życiowe geniuszki, manipulatorki i chodzące kalkulatory...

A tutaj ostateczna konstatacja, że nie należy walić każdemu w oczy redpillem/blackpillem czy mgtow czy po prostu treścią forum- bo można dostać w ryj !

Powodzenia w słuchaniu, miej głowę do fwb, to trudna sztuka, łatwo o niepotrzebny skalp na psychice ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nowe odpowiedzi. Szczerze mówiąc to wstyd mi trochę niektórych działań, jak np. ta spina z ukraińcem na ulicy. Fakt, nie postąpiłem jak pizda ale też nie rozwiązałem tego jak człowiek na poziomie. Ostatnio opisałem całe zdarzenie, dokładnie takim jakie było tuż po powrocie ze spotkania, dzięki temu miałem jakieś ujście dla swoich emocji.

@Zgredek nie boli mnie ani to, że nie zamieniło się w LTR, ani to że nie byłem pierwszą opcją. Tyle razy już powtarzałem, że nie chciałem związku, ale mimo tego w odpowiedziach ciągle pojawiały się do tego nawiązania. Nie rozumiem tego. Ja chciałem tylko raz w tygodniu spędzić ciekawy wieczór na mieście dobrze się bawiąc, a następnie mieć dalszą część wieczoru już w łóżku. Ja jestem płotką, przyznaję, to była pierwsza laska którą bzykałem od 5 lat..

@Dellinger O innych gościach nawijała dlatego, że nie ma żadnych zainteresowań. To jest jej jedyne hobby, a mi to nie przeszkadzało, bo nie czułem zazdrości. Przecież sam z tego żartowałem. Gdybym jej powiedział że o innych nie chcę słuchać, to by jasno pokazało, że się zaangażowałem - że jestem zazdrosny.

Takie spotkania na 3h nie dałyby mi satysfakcji, na 3 godzinki to mogę wyjść z koleżanką na piwo pogadać. Zresztą na sam dojazd do miasta laska traciła 1.5h, ja 1h.

 

Ogólnie z moich przemyśleń wnioskuję, że ona jara się sytuacjami, gdzie widzi zaangażowanie od drugiej osoby, wtedy może dyktować swoje warunki i kierować sytuacją. Jak może kogoś urobić. Ten gość był urobiony mocno, dzwonił do niej i coś wypisywał w momencie gdy się lizaliśmy na plaży. Powiedziałem wtedy, że dla męża będzie czas później. Jej odpowiedź - nie wiem co on sobie myśli, że my w związku jesteśmy? - piękny przykład racjonalizacji 😛

Ale to wszystko nie ma znaczenia, bo jasno stwierdziłem, że to jest nasze ostatnie spotkanie @Kamil9612 - później gadałem o tych gierkach, dlatego że już wiedziałem że nic z tej znajomości nie wyciągnę, skoro nie chciała wracać do mnie na noc.

Dzięki za podesłane linki, codziennie jeden film przed spaniem wpada do odsłuchania, aktualnie znam Musisz wiedzieć i filmy Alexandra Grace'a. To niby forum Pana Marka, ale jeszcze jakoś na żadne filmy nie trafiłem.

Ostatnio staram się poznać siebie i zwracam uwagę na te nawet drobniejsze zachowania w życiu codziennym. Na pewno przede mną długa droga, ale chciałbym stać się lepszą wersją siebie jeśli chodzi o ogólnie pojęte kontakty międzyludzkie.

Jak coś, to już mam ogarniętą jakąś laskę która lubi się bawić, jeszcze się nie widzieliśmy, ale pewnie któregoś dnia w tygodniu jej dam konkret na spotkanie. Wiadomo - żeby nie wyszło że mam weekend wolny 😛

A do tej o której jest wątek sam się nie odezwę, a ona też kontaktu nie nawiąże. Dlatego, że oznaczałoby to, że będzie musiałaby się w jakiś sposób dopasować do moich warunków.

Myślę, że można dać umrzeć temu wątkowi, są w świeżakowni te bardziej potrzebujące uwagi.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, HeadBolt napisał:

Dzięki za podesłane linki, codziennie jeden film przed spaniem wpada do odsłuchania, aktualnie znam Musisz wiedzieć i filmy Alexandra Grace'a. To niby forum Pana Marka, ale jeszcze jakoś na żadne filmy nie trafiłem.

Ostatnio staram się poznać siebie i zwracam uwagę na te nawet drobniejsze zachowania w życiu codziennym. Na pewno przede mną długa droga, ale chciałbym stać się lepszą wersją siebie jeśli chodzi o ogólnie pojęte kontakty międzyludzkie.

Jak coś, to już mam ogarniętą jakąś laskę która lubi się bawić, jeszcze się nie widzieliśmy, ale pewnie któregoś dnia w tygodniu jej dam konkret na spotkanie. Wiadomo - żeby nie wyszło że mam weekend wolny 😛

Nie ma sprawy, trzeba się wspierać, uczyć i rozwijać przez całe życie.

Dzięki, że polecasz materiały-zapoznam się :D

Odkryj się na nowo,

Good luck :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jesteś silnie zakompleksiony, szukałes potwierdzenia swojej wartości u kurwy - to zawsze na chwilę pomaga ale potem spadasz z dachu na beton

2. Do zabaw z kurwami trzeba doswiadczenia, ty go nie masz, zaangażowałeś się. Panna wciągnęła cię nosem i wysrała.

 

Dwa wyjścia:

 

- znajdź kogoś porządnego teraz

- dorób się czegoś w życiu i wtedy zarzuć sieć. Wtedy możesz mieć nawet 160cm wzrostu i nie będzie to problemem. Zwykła kompensacja.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wolumen napisał:

Jesteś silnie zakompleksiony

Raczej bym stwierdził, że jestem w jakiś sposób zaburzony niż zakompleksiony.

 

11 godzin temu, Wolumen napisał:

Do zabaw z kurwami trzeba doswiadczenia, ty go nie masz, zaangażowałeś się. Panna wciągnęła cię nosem i wysrała.

Jakieś tam mam. Nieduże, ale mój pierwszy związek był z kurwą. Trwał 8 miesięcy, a potem mnie wysrała i dochodziłem do siebie przez ponad rok. Mimo wszystko nie żałuję.

Teraz starałem się nie popełnić błędów z przeszłości(takich jak np. wejście w związek z kurwą). Popełniłem inne.

Jako ciekawostka: z tą pierwszą wystarczyła jedna akcja żeby była moja. Mimo że miała jakiegoś chłopaka. Aczkolwiek wcześniej były jakieś subtelne znaki zainteresowania. Tym razem po prostu nie było tak łatwo i w ogólnym rozrachunku nie pykło.

 

11 godzin temu, Wolumen napisał:

- znajdź kogoś porządnego teraz

Takie osoby nie są dla mnie pociągające. Próbowałem i nic nie czułem. Jest to pewnie jakaś część składowa kreująca mentalne zaburzenie mojej osobowości.

 

11 godzin temu, Wolumen napisał:

- dorób się czegoś w życiu i wtedy zarzuć sieć. Wtedy możesz mieć nawet 160cm wzrostu i nie będzie to problemem. Zwykła kompensacja.

Aktualnie na finanse nie mogę narzekać. Chociaż mógłbym osiągnąć sporo więcej w swoim życiu. Aczkolwiek pozycji społecznej to raczej nie mam wysokiej(chociaż zależy od tego jak to można przedstawić - czyli ująć w słowa dany temat). Sztuce o której jest temat wkręcałem że nic nie mam i ogólnie jestem gościem bez perespektyw. W większości to ona płaciła za wszelkie zakupy, ale zmieniło się to na ostatnim spotkaniu, gdy stwierdziła że nie będzie mnie już sponsorować.

Nie chcę stracić ostatnich chwil młodości. Tym bardziej że lato powoli dobiega końca, a na jesień/zimę nie będzie już takich możliwości do tworzenia różnych zwariowanych akcji jak jest teraz. Szczególnie że mam w sobie sporo energii.

 

Dzięki za odpowiedź, każda z nich coś wnosi do mojego myślenia.

 

@Kamil9612 Odsłuchałem jak na razie dwóch filmów Pana Marka. Niestety bardzo mi nie pasuje fakt, że większość czasu trwania filmu koncentruje się wokół tematów nie związanych z tytułem filmu.

Tytuł: Gdy ześwirujesz na punkcie jednej kobiety. Treść: hejterzy i jakiś pan Dominik vel chad o dobrym wyglądzie. Musiałem się do tego przyczepić.

Edytowane przez HeadBolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HeadBolt napisał:

Musiałem się do tego przyczepić.

Masz prawo i rozumiem :D No cóż mogę powiedzieć, tak to jest w życiu, darmowa wiedza nie jest idealna.

Ale masz produkty pana Marka Kotońskiego to możesz mieć dużo treści w jednym miejscu (ebook), więc polecam audycję i książki p. Marka :D

Mgtow Polska jest fajny,

The33Secrets - YouTube super też :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.