Skocz do zawartości

Rozstanie tak szybkie i ostre jak cięcie skalpelem.


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, avz napisał:

 

Czy naprawdę było jej tak źle ze mną, że woli być sama? 
 

Cholera, a jakbym jeszcze raz spróbował? 

 

Chłopie wsadź ręce w spodnie i sprawdź czy masz jaja. Jeżeli masz, to pora zbadać poziom testosteronu, bo to co piszesz źle wróży.

 

Ona już się dupczy z innym i wcale nie jest sama. Zejdź na ziemię. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, avz napisał:

Czy naprawdę było jej tak źle ze mną, że woli być sama? 
 

 Nawet jakbym zadzwonił, to co bym powiedział? Po tym co ona do mnie mówiła, pamiętam te słowa. Nie mamy o czym rozmawiać.

A co, Tobie tak dobrze było że chcesz wracać? Rok kopania po dupie zamiennie z traktowaniem jak powietrze to za mało dla takiego Romeo? 

 

Ty się ciesz że śmieci się same wyniosły, że nie kopnęła Cię w dupę za 10 lat na wspólnym kwadracie, kredycie, ślubie i bombelkach.

 

Wygrałeś drugie życie, teraz tego nie spierdol, daj sobie spokój z kobietami, odpocznij po tym co przeżyłeś, nadrabiaj forum, audycje, książki Marka (lekko się czyta) i pozycje polecane na forum np. Technika Uwalniania, No more mr. Nice Guy. Popełniasz masę błędów, na chwilę obecną przeciętna zawodniczka zmiecie Cię z planszy - musisz znać reguły gry.

 

Na szybko polecam ten kanał:

https://youtube.com/channel/UC6yEZSv7eeO4l536a1aXjMA

 

Dużo wiedzy w treściwej formie.

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, avz napisał:

Tylko, że to mówi rozum, żeby się nie poniżać.

Patrząc na to co piszesz to naszymi radami się podetrzesz i pójdziesz się poniżać. 

 

Też tak kiedyś zrobiłem, pewnie nie jeden z tutaj komentujących tak zrobił. Tyle tylko że nie mieliśmy tego miejsca i tyle sensownych rad nikt z nas nie dostał. 

 

Dzięki Tobie mam taki flashback z jakim niedojebaniem mózgowym kiedyś chodziłem :D 

 

No cóż, każdy chyba musi przełknąć parę rzeczy. Chociaż egzamin zdałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie koledzy. Przerabiałem to z ex i wiem, że proszenie da odwrotne rezultaty. Dzięki za wszystkie rady, będę milczał jak grób 😀 

 

A te posty wyżej to takie wishful thinking, marudzę sobie, możecie zignorować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@avz bitch Please!!!!! Nieeeee niech Ci ten idiotyczny pomysł wybije z głowy. Ja wiem, że kutas myśli co innego, ale właśnie teraz co innego musi mieć większe znaczenie. 

 

Już jest po ptakach, żadnych błagań, próśb o powrót. Ona cię już spuściła w kiblu. Powiem ci, że gdybyś był dla niej bardziej atrakcyjny, to takich historii jak ta nie miała by miejsca. Ewentualnie rzeczy strategiczne takie jak samochód, ślub czy mieszkanko by się przewinęły, ale to chyba normalka i jak chcesz mieć rodzinę i kobietę, prędzej czy później musisz się tego spodziewać.

 

Półtorej roku temu, przeżywałem nieco podobną historię o innych fundamentach, jak chcesz mogę ci podrzucić linka do niej.

Kumple z forum mieli rację. W stu procentach. Na koniec się trochę upokorzylem próbując coś ugrać, choć byłem dla niej atrakcyjny, co obniżyło moje notowania.

 

I jeszcze jedno. Nigdy nie wierz kobiecie, dobra radę ci dam. Nie słowa a czyny. Wycierają nimi gębę... Głowa do góry 😏

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, gnukij1 said:

@avz bitch Please!!!!! Nieeeee niech Ci ten idiotyczny pomysł wybije z głowy. Ja wiem, że kutas myśli co innego, ale właśnie teraz co innego musi mieć większe znaczenie. 

 

Już jest po ptakach, żadnych błagań, próśb o powrót. Ona cię już spuściła w kiblu. Powiem ci, że gdybyś był dla niej bardziej atrakcyjny, to takich historii jak ta nie miała by miejsca. Ewentualnie rzeczy strategiczne takie jak samochód, ślub czy mieszkanko by się przewinęły, ale to chyba normalka i jak chcesz mieć rodzinę i kobietę, prędzej czy później musisz się tego spodziewać.

 

Półtorej roku temu, przeżywałem nieco podobną historię o innych fundamentach, jak chcesz mogę ci podrzucić linka do niej.

Kumple z forum mieli rację. W stu procentach. Na koniec się trochę upokorzylem próbując coś ugrać, choć byłem dla niej atrakcyjny, co obniżyło moje notowania.

 

I jeszcze jedno. Nigdy nie wierz kobiecie, dobra radę ci dam. Nie słowa a czyny. Wycierają nimi gębę... Głowa do góry 😏

daj link pls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym miejscu co ty i uwierz mi i braciom że naprawdę nie warto rozpamiętywać tego wszystkiego a tym bardziej upadlać się przed nią. Tobie ciężko to wszystko  przyswoić bo kieruje tobą koktajl emocjonalny i świadomość nieregularnego opróżniania jajec. Zapamiętaj sobie raz na zawsze że żadna kobieta nie jest warta aby biegać za nią. Tu co opisałeś to ta laska ma tyle  red flags że aż głowa boli. Kopnęła by Cię w dupę tak czy siak. Wrzuć na luz, zajmij się sobą a dziewczynę znajdziesz lepszą .

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to niedawno w innym temacie więc skopiuje bo też i tutaj pasuje 

 

Masz drugie życie - chwilę przebolejesz i przestaniesz myśleć. Zwłaszcza o tym co się u niej dzieje. Musisz tylko znaleźć sposób na myślenie o czymś innym. 

 

Też kiedyś miałem takie zapędy, sprawdzałem czy jest online, kiedy i o której. Symulowałem z kim może pisać bo ktoś z kręgi był online i takie tam pierdoły, nowi obserwujący na instagramie i wiesz co? Dziś jedynie kiedy mi drga powieka to od braku magnezu. Kompletnie wyzbyłem się uczucia ciekawości u każdej nowo napotkanej. Z czasem też tak będziesz mieć. 

Cytat

 

Z jednej strony nie rozumiem czemu nie chciałeś czuć się częścią tej rodziny a z drugiej to dobrze, że się rozstaliście. Pierwsze wrażenie robi się tylko RAZ i działa to w dwie strony. Zakodowałeś sobie ze z jej rodzina nie będziecie funflami, chociaż dla niej to było ważne.

 

Zapamiętaj. NIE JESTEŚ MAŁPĄ W CYRKU, skoro ich nie lubiłeś i źle się czułeś w towarzystwie tych ludzi to nic by się nie zmieniło. Gdybys na siłę uszczęśliwiał swoją dziewczynę, byłbyś taką "Małpka kochana małpka chce banana"

Edytowane przez Zgredek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, minęło trochę czasu, dziękuję wam za rady. Milczę jak grób. 

Czasami jeszcze emocje dochodzą do głosu to wracam sobie i czytam ten wątek, wtedy ochota mi przechodzi. Dziękuję Wam za pomoc. 

Jesteśmy dorosłymi i rozumnymi ludźmi, podejmujemy świadome decyzje. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.