Skocz do zawartości

Na świecie już teraz brakuje 23 milionów kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Kamil9612 napisał:

One zawsze gonią za kasą, czy to za Mieszka czy to za Jagiełły. Szmal, szmal i szmal- to ich główny motyw do życia. Oczywiście plus macierzyństwo i denerwowanie faceta

Nie zawsze moi dziadkowie byli biedni.

Ojciec był nikim jak się poznał z matkom bez perspektyw. Później po latach dopiero mu wyszło. Ja twierdzę że dawniej tzn po wojnie do około 80s było lepiej. Wiadomo też chciały jak najlepiej ale mieściło się to w jakiś normach. Nie słyszałem żeby talerze latały u dziadów rodziców i co drugi dzień awantura że przehajaly życie przez nich i że ich nie nawidzom. U kumpli owszem a byłem tylko gościem raz na czas. To co się działo jak mnie nie było nie wiem kumple nie chcą gadać . Rękoczyny też były ze strony kobiet oczywiscie. Nie będę ich męczył ciężkimi tematami sami sobie niewiasty wybrali chcącemu nie dzieje się krzywda. Polecałem kobietopedie nie czytali co ja poradzę. Jak wersja demo się skończy i nie jest laska za swoim facetem i nikt nie patrzy dantejskie sceny się dzieją. A na pozór normalne małżeństwo.skads się bierze 50 procent rozwodow. Ciekawe jaka jest statystyka nieszczęśliwych małżeństw. Tego się nie dowiemy ale szczuje że olbrzymia

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, buka1977 napisał:

Ojciec był nikim jak się poznał z matkom bez perspektyw.

Bieda rodzi biedę, bieda ciągnie do biedy.

Kiedyś nie było migracji po Polsce i kobiety nie miały WYBORU co do wyboru męża.

Gwarantuje Ci, że gdyby w PRL były samochody dla każdego i pranie mózgu laskom- to byłoby to samo co jest teraz.

Może rodzina y korygowała pojebane córki, a teraz już nie dają rady socjalizować swoich dzieci.

Wychowuje je ulica. 

She belong to the streets ❤️ 

Edytowane przez Kamil9612
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orybazy napisał:

Jeśli kobiety żyją dłużej to po 50 powinno ich być więcej?

 

Tak po 50 kobiet jest więcej od mężczyzn jakieś 3,5 mln w Polsce.

Wynika to głównie z tego, że mężczyźni więcej ryzykują, ciężej pracują, dostają różnych chorób i szybciej odchodzą z tego świata.

Nałogi, problemy z psychiką czy brak wywalania na zewnątrz emocji też ma na to wpływ.

Tylko kto by się chciał interesować i wiązać z kobietami 50+? 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Ace of Spades napisał:

Czyli jest nisza na rynku!

Teraz trzeba tylko uruchomić masową produkcję kobiet.

 

Kiedyś regulowały to wojny dlatego w trakcie lub zaraz po było znacznie mniej mężczyzn, którzy ginęli masowo podczas walk, okupacji niż kobiet i następował wielki bum dzietnosci. 

W XXI wieku akurat zaczęło rodzic się więcej dziewczynek i te młode chłopaki za 20 lat będą miały statystycznie łatwiejszy dostęp, ale czy na pewno skoro wymagania kobiet poszybowały tak w górę, że większość z tych chłopaków nie będzie w stanie ich spełnić. Są kraje jak Rosja I Ukraina gdzie jest nadwyżka kobiet tylko, że ostatnimi czasy Chiny i Indie państwa o nadwyżce mężczyzn prowadzą ekspansje na wschodzie i Europie gdzie zagarniają kobiety z rynku matrymonialnego i zaczyna problem się pogłębiać. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, buka1977 napisał:

Nie zawsze moi dziadkowie byli biedni.

Ojciec był nikim jak się poznał z matkom bez perspektyw. Później po latach dopiero mu wyszło. Ja twierdzę że dawniej tzn po wojnie do około 80s było lepiej. Wiadomo też chciały jak najlepiej ale mieściło się to w jakiś normach. Nie słyszałem żeby talerze latały u dziadów rodziców i co drugi dzień awantura że przehajaly życie przez nich i że ich nie nawidzom. U kumpli owszem a byłem tylko gościem raz na czas. To co się działo jak mnie nie było nie wiem kumple nie chcą gadać . Rękoczyny też były ze strony kobiet oczywiscie. Nie będę ich męczył ciężkimi tematami sami sobie niewiasty wybrali chcącemu nie dzieje się krzywda. Polecałem kobietopedie nie czytali co ja poradzę. Jak wersja demo się skończy i nie jest laska za swoim facetem i nikt nie patrzy dantejskie sceny się dzieją. A na pozór normalne małżeństwo.skads się bierze 50 procent rozwodow. Ciekawe jaka jest statystyka nieszczęśliwych małżeństw. Tego się nie dowiemy ale szczuje że olbrzymia

 

Od lat 80 tych minęło 40 lat a ludzie ciągle tesknią do tego co było.
Rzecz nie jest w tym że "kiedyś to były czasy panie (teraz nie ma czasów) " tylko w tym, że społecznie przekładamy matryce z lat 70 tych czy 80 tych do dzisiejszej rzeczywistości. 
Można robić płaku, płaku i tropić i winić marksistów, komunistów lub Tuska, obrażac się albo być wsciekłym  a można po prostu być gotowym na te zmiany i np. wybrac drogę niewpieprzenia się na przykład w skrajnie niekorzystną umowę cywilno-prawną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kamil9612 napisał:

Bieda rodzi biedę, bieda ciągnie do biedy.

Kiedyś nie było migracji po Polsce i kobiety nie miały WYBORU co do wyboru męża.

Gwarantuje Ci, że gdyby w PRL były samochody dla każdego i pranie mózgu laskom- to byłoby to samo co jest teraz.

Może rodzina y korygowała pojebane córki, a teraz już nie dają rady socjalizować swoich dzieci.

Wychowuje je ulica. 

She belong to the streets ❤️ 

Ależ była migracja ( głownie "ze wsi do miast"). Kobiety miały wybór i wariowały od tego wyboru . Pogadaj z ludźmi którzy mieszkali w miastach gdzie były zagraniczne inwestycje i pojawiała się kadra pracowników z UK, Włoch - kobiety leciały jak ćmy do światła do tych innych ( lepszych).
Jeszcze raz - nie jest winą że "rodzina nie korygowała pojebanych córek". To nawet nie jest wina pojebanych córek. To wina tego że 1) nie mówi sie i nie uczy o emocjach, 2) nie zwraca się uwagi na skrajnie niesymetryczną sytuację prawną mężczyzn podpisujących umowe cywilno-prawną z kobietą w perspektywnie zmian społecznych. Czyli , ciągle tkwimy w słodkich latach 80 tych i wbijamy młodym męzczynom: "bądź miły dla kobiet" "ustępuj," "jesteś mężczyzną nie pękaj", etc 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Personal Best napisał:

Kobiety miały wybór i wariowały od tego wyboru .

Dlatego patriarchat islamski ma sens.

Godzinę temu, Personal Best napisał:

Pogadaj z ludźmi którzy mieszkali w miastach gdzie były zagraniczne inwestycje i pojawiała się kadra pracowników z UK, Włoch - kobiety leciały jak ćmy do światła do tych innych ( lepszych).

Wiem, znam temat. Ale zauważ, że mimo wszystko społeczeństwo funkcjonowało do lat 90/00.

 

Godzinę temu, Personal Best napisał:

To nawet nie jest wina pojebanych córek.

Jest, nie ma co usprawiedliwiać.  

Godzinę temu, Personal Best napisał:

To wina tego że 1) nie mówi sie i nie uczy o emocjach, 2) nie zwraca się uwagi na skrajnie niesymetryczną sytuację prawną mężczyzn podpisujących umowe cywilno-prawną z kobietą w perspektywnie zmian społecznych. Czyli , ciągle tkwimy w słodkich latach 80 tych i wbijamy młodym męzczynom: "bądź miły dla kobiet" "ustępuj," "jesteś mężczyzną nie pękaj", etc 

Gdzie się podpisać ? :D

Racja  całkowita.

Edukacja uber alles.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kamil9612 napisał:

mimo wszystko społeczeństwo funkcjonowało do lat 90/00.

 

Lata 90 to najlepsze lata jakie dotąd przeżyłem.

Były relacje między ludzkie, damsko-męskie, niby nie było takiego dobrobytu jak obecnie, ale ludzie potrafili cieszyć się życiem, spędzali czas poza domem do późnych godzin nocnych.

 

1 godzinę temu, Patton napisał:

Włosimierz kiedyś pisał, że był w relacji z 50

 

Chodzi mi o normalnych mężczyzn bo wiadomo dewianci zawsze się znajdą, ale jest ich znikomy procent😁

 

1 godzinę temu, Personal Best napisał:

Od lat 80 tych minęło 40 lat a ludzie ciągle tesknią do tego co było.

 

Nie było takiego pędu życia jak dzisiaj, było biednie ale szczęśliwie, ludzie trzymali się razem, wiedziałeś kto przyjaciel a kto wróg.

Dodatkowo zamknięte za żelazną kurtyną kobiety miały mniejszy dostęp do zagraniczniaków lub egzotyki dlatego tylu Polskim mężczyznom

z tamtych lat udawało się zdobyć już wtedy kręcące nosem kobiety. 

Przecież dochodziło do takich sytuacji gdzie były kluby zapoznawcze gdzie z jednej strony wykształcone lekarki, nauczycielki zapoznawały w nich

przyszłych mężów budowlańców czy różnej branży robotników.

Bo albo taki się trafił lub wcale nie miały zainteresowania i nie było wybrzydzania.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Iceman84PL said:

Bo albo taki się trafił lub wcale nie miały zainteresowania i nie było wybrzydzania

 

Dalej by tak było ale Internet zepsuł kobiety. Jak panna dostaje 300 wiadomości po godzinie od założenia konta na portalu randkowym i każdy spermiarz pisze, że jest piękna to nie ma możliwości aby jej ego nie polecialo w kosmos. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem tym się nie przejmować ale zastanawia mnie czasami jak te wymagania kobiet lecą do góry.

 

Moje rówieśnice i 3 lata młodsze to słynne ,,180”cm, prawko, fura i skóra.

 

Jeszcze młodsze które rzekomo mógłbym mieć i tylko za takie się brać to jakaś apokalipsa wymagań  i przepaść między nimi a mną.

 

Nie wiem czy każdy tak ma czy tylko ja. W sumie wiem w czym problem.

 

Jak wy wyrywacie laski 4/5/6 lat młodsze?

 

*Ktoś powie że mogą chcieć sobie chuj wie czego i te wymagania niech wsadzą sobie w tyłek ale to kobiety dopuszczają do znajomosci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Lata 90 to najlepsze lata jakie dotąd przeżyłem.

Były relacje między ludzkie, damsko-męskie, niby nie było takiego dobrobytu jak obecnie, ale ludzie potrafili cieszyć się życiem, spędzali czas poza domem do późnych godzin nocnych.

Happiness and Life Satisfaction - Our World in Data

Przebodźcowane społeczeństwo jest nieszczęśliwe, słabe, zdezorganizowane i podzielone w walce z klasami społecznymi :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zwykły Facet napisał:

W Polsce jest bardzo dużo kobiet a w wielkich miastach to już baba na babie na ulicach.

 

Tylko w jakim wieku?

Więcej kobiet jest 50+ i coraz częściej widać grupki takich kobiet chodzących po mieście.

Natomiast kobiet w wieku 18-40 lat jest  49% w porównaniu do mężczyzn 51%.

Dodatkowo kobiety polują na top 5% mężczyzn w Polsce reszta się dla nich nie liczy.

Więc nie cieszył bym się taką ilością kobiet skoro 95% mężczyzn w tym kraju ich nie interesuje.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Natomiast kobiet w wieku 18-40 lat jest  49% w porównaniu do mężczyzn 51%.

To prawie po równo.

16 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Więc nie cieszył bym się taką ilością kobiet skoro 95% mężczyzn w tym kraju ich nie interesuje.

Wcale mnie to nie dziwi. Sam mam kumpli którzy marudzą że kobiety chcą tylko te 5 %. Prawda jest taka że wielu mężczyzn teraz nic sobą nie reprezentuje. Nie mają dobrej pracy, ambicji, wyglądu. Mam znajomego 35 lat. Mieszka z mama, nie pracuje (tylko dorywczo bez umów kilka razy w mc żeby mieć na piwerko), żyje jakby miał 15 lat. Czy serio was to dziwi że taki męzczyzna nie może znaleźć kobiety?

Tak samo jak my szukamy kobiety pięknej, szczupłej, sympatycznej ale i ogarniętej tak samo kobiety szukają mężczyzn przystojnych i przede wszystkim ogarniętych.

Dodatkowo (chyba przez feminizm) w kobietach jest potrzeba bycia silną, niezależną. Znam wiele kobiet dobrze wykształconych, zarabających powyzej średniej krajowej, które mieszkają same, mają samochód. Są to dziewczyny bardzo ogarnięte. Później idą na randkę z jakimś obibokiem więc nic dziwnego że z niego rezygnują.

Trzeba sobą coś reprezentować żeby druga strona chciała z nami tworzyć związek. Trzeba o siebie zadbać i z wyglądu i z finansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zwykły Facet napisał:

Prawda jest taka że wielu mężczyzn teraz nic sobą nie reprezentuje. Nie mają dobrej pracy, ambicji, wyglądu.

 

Nie mają dobrej pracy bo ten kraj niczego sensownego nie oferuje w zamian dając ochłapy.

Chcesz założyć firmę świetnie na dobry początek przywalają Ci takie koszty i czy zarabiasz czy nie i tak musisz płacić.

Nie dziw, że większość przedsiębiorców ucieka za granicę przenosząc tam firmy.

Ambicja w mężczyznach jest tylko za młodu, w szkole poprzez środowisko, propagandę podcina się im skrzydła, wtłacza niska samoocenę, 

spada pewność siebie i chęci do tego wychowani przez samotne matki nie ryzykują bo byli nauczeni bezpieczeństwa i wygody.

Nie czepiał bym się i nie obwiniał mężczyzn, którzy zostali źle socjalizowani i nieprzygotowani do życia.

Po drodze nie mieli sielanki jak kobiety, na każdym kroku kłody pod nogi, odrzucenia więc jak myślisz jacy teraz mają być mężczyźni?

Natomiast kobiety odnoszą sukcesy bo system im sprzyja, prawo za nimi stoi, mają darmową pomoc, atencje dlatego kobiety nabierają większej pewności siebie,

podwyższają samoocenę, ryzykują, są śmiałe, coraz bardziej odważne.

To wygląda tak jakby płcie zamieniły się cechami i niestety inżynieria społeczna do tego doprowadziła.

Co do wyglądu mężczyźni nie mają wpływu tacy się urodzili co jedyne mogą to pracować nad skilowaniem do granic swoich możliwości by być najlepszą wersją siebie.

 

5 godzin temu, RealLife napisał:

Widzę, że brednie ewoluują. 

 

Czepiasz się jak zwykle.

Skoro lubisz matematykę to trochę informacji.

Te 5% mężczyzn to tylko w Polsce natomiast na całej planecie to już 20%.

Dodatkowo w historii tego świata tylko 40% mężczyzn się rozmnożyło.

Zamiast wbijać szpilki innym mężczyznom zrozum w końcu, że mężczyźni muszą sobie pomagać a nie wiecznie dopiekać.

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Ambicja w mężczyznach jest tylko za młodu, w szkole poprzez środowisko, propagandę podcina się im skrzydła, wtłacza niska samoocenę, 

spada pewność siebie i chęci do tego wychowani przez samotne matki nie ryzykują bo byli nauczeni bezpieczeństwa i wygody.

 

 

 

 

Szczególnie, że w różnych dziedzinach życia więcej ułatwień i pomocy przysługuje kobietom. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Iceman84PL napisał:

Nie mają dobrej pracy bo ten kraj niczego sensownego nie oferuje w zamian dając ochłapy.

To jakim cudem kobiety sobie radza?

Te które znam zarabiają powyżej średniej - księgowa, pielęgniarka, programistka.

Jeśli się chce to można dobrze zarabiać w Polsce ale trzeba coś umieć, coś sobą reprezentować. Ja w młodym wieku poszedłem do pracy na budowie. Teraz sam zajmuję się wykończeniami. Latami uczyłem się fachu.

Co ty zrobiłeś żeby lepiej zarabiać i dostać dobrą prace?

43 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Nie czepiał bym się i nie obwiniał mężczyzn, którzy zostali źle socjalizowani i nieprzygotowani do życia.

Bo trzeba się wziąć za siebie. Też byłem taki za młodu ale w porę się ogarnąłem. Nigdy nie narzekałem że ojej ale jest źle bo społeczeństwo tylko postanowiłem się przeciwwstawić i coś osiągnąć.

45 minut temu, Iceman84PL napisał:

Natomiast kobiety odnoszą sukcesy bo system im sprzyja, prawo za nimi stoi, mają darmową pomoc, atencje dlatego kobiety nabierają większej pewności siebie,

podwyższają samoocenę, ryzykują, są śmiałe, coraz bardziej odważne.

Mężczyzna też może nabrać pewności siebie, wyższej samooceny, ryzyka i śmiałości. Tylko trzeba chcieć i się zmotywować. Przecież też są kobiety pracujące w gowno pracach które wieczorami i w weekendy spędzają czas na netflix. Czemu takie kobiety tak kończą skoro według Ciebie miały łatwiej? Może dlatego że im się nie chciało zmotywować i zrobić czegoś ze swoim życiem.

48 minut temu, Iceman84PL napisał:

Co do wyglądu mężczyźni nie mają wpływu tacy się urodzili co jedyne mogą to pracować nad skilowaniem do granic swoich możliwości by być najlepszą wersją siebie.

Nie zgadzam się i jestem tego przykładem. W lo byłem gruby i dziewczyny mnie olewały. Wziąłem się za siebie, schudłem, potem zacząłem pakować na siłce. Rysy twarzy mi się zmieniły, zarost poprawił. Tylko to kosztowało mnie mase potu i wysiłku.

25 minut temu, nowy00 napisał:

Szczególnie, że w różnych dziedzinach życia więcej ułatwień i pomocy przysługuje kobietom. 

Nie wiem ile masz lat ale to jakieś głupoty. Przecież to dzięki trudnością właśnie budujesz swój charakter, wytrzymałość.

Mi dużo dało wojsko. Według Ciebie jest to utrudnienie bo przecież kobiety to omija i nie muszą się męczyć i brudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.