Skocz do zawartości

Na świecie już teraz brakuje 23 milionów kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Zwykły Facet napisał:

Co ty zrobiłeś żeby lepiej zarabiać i dostać dobrą prace?

 

A gdzie ja napisałem ,że słabo zarabiam😆

 

5 godzin temu, Zwykły Facet napisał:

Bo trzeba się wziąć za siebie

 

Powiedz tak człowiekowi podczas depresji, fobii społecznej jaką miał anal czy nieśmiałości. której ma większość chłopaków.

Gdy człowiek ma poważne choroby albo traumy.

No życzę powodzenia.

 

6 godzin temu, Zwykły Facet napisał:

Nie wiem ile masz lat ale to jakieś głupoty.

 

Masz prawo do swoich przemyśleń😁

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwykły Facet

Masz rację trudy budują twój charakter. Dobrze jak masz swoje stanowisko. Szanuje.

Nie wiem czy słyszałeś o ustawie antyprzemocowej - takowa istnieje tylko dla kobiet. Druga sprawa czy wsparcie w leczeniu raka prostaty jest tak samo wspierana przez państwo jak na raka piersi. Znajdzie się jeszcze wiele innych rzeczy.

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Powiedz tak człowiekowi podczas depresji, fobii społecznej jaką miał anal czy nieśmiałości. której ma większość chłopaków.

Ok, nie mówię o osobach chorych. Tacy muszą iść do lekarza i tam szukać pomocy. Mówię o zdrowych fizycznie i psychicznie chłopakach którzy sobie wmawiają że mają problem z dziewczynami przez społeczeństwo a nie swoje podejście.

22 minuty temu, nowy00 napisał:

Nie wiem czy słyszałeś o ustawie antyprzemocowej - takowa istnieje tylko dla kobiet. Druga sprawa czy wsparcie w leczeniu raka prostaty jest tak samo wspierana przez państwo jak na raka piersi. Znajdzie się jeszcze wiele innych rzeczy.

Co to ma do ścieżki zawodowej? Takie ułatwienia dotyczą raczej starsych osób a nie osób w wieku 18-25 lat rozpoczynających swoją przygodę z pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwykły Facet

Mi nie chodzi o ścieżkę zawodową. Ogólnie napisałem w czym kobiety mają udogodnienia, podałem te dwie rzeczy.

Z tym co piszesz, oczywiście warto realizować swoje cele i realizować siebie. Piszemy o czym innym. Ja bracie realizuje swoje rzeczy codziennie systematycznie, pracuje nad sobą a u Ciebie jak jest? Już mija więcej jak rok u mnie od rozpoczęcia nauki niemieckiego

:)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2021 o 17:34, Iceman84PL napisał:

 

Tylko w jakim wieku?

Więcej kobiet jest 50+ i coraz częściej widać grupki takich kobiet chodzących po mieście.

Natomiast kobiet w wieku 18-40 lat jest  49% w porównaniu do mężczyzn 51%.

Dodatkowo kobiety polują na top 5% mężczyzn w Polsce reszta się dla nich nie liczy.

Więc nie cieszył bym się taką ilością kobiet skoro 95% mężczyzn w tym kraju ich nie interesuje.

 

 

Niestety tak jest.
Widzę teraz fb date i tindera oczami kobiet tzn. pani z którą sie spotykam opowiada mi jak jej koleżanki które miałem już okazje poznać wpadają w ten kanał 5 czy 10 % kolesi i to ciągle tego samego typu gości, którzy postepują według tego samego schematu - raz i won. Co do reszty chłopaków widzę, że panie  sobie racjonalizują swoje wybory i odrzucanie mężczyzn (że "głupie" zdjecie, że "dziwny" opis, że "niepokój w oczach")

12 godzin temu, BlacKnight napisał:

Też mnie ciekawi ten top mężczyzn, mianowicie ile jest ich procentowo?

 

W Polsce w grupie wiekowej 18+.

 

Myśle że warto odjąć gości poniżej 180cm i tyle procent jest top.😁

Myślę, że około 30 + paniom znacznie wzrastają oczekiwania jeśli chodzi o zasoby - mniej jeśli chodzi o wyglad. Ale z tego co słyszę to jest to bardzo poszukiwany przedział wiekowy - to tak a propos dyskusji o "najlepszym wieku".
Raczej 18 + to albo niewidoczny albo  do zabawy (nawet nie do spotkań tylo jakiegoś popisania, piwa, wykonania jakiejś przysługi, poprawienia samopoczucia, etc)  nie do związku.
Kobiety w pewnym wieku bardzo sie szanuja a ich lista oczekiwań - mniej lub bardzies sutelnie artykułowana  ( w zależności od wykształcenia, statusu społecznego, zwykłej kultury osobistej ). Natomiast oglądając tindera kobiet widzę jak goście walą kawe na ławę albo z drugiej strony są zdesperowani. Brak tego co pośrodku - odrobiny tajemnicy i KLASY. Dużo chamstwa i agresji w opisach albo desperacji.

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Powiedz tak człowiekowi podczas depresji, fobii społecznej jaką miał anal czy nieśmiałości. której ma większość chłopaków.

Gdy człowiek ma poważne choroby albo traumy.

No życzę powodzenia.

Tylko psychoterapeuta. Nasz forumowy kolega A jest niestety tego dobrym przykładem. 

W dniu 3.08.2021 o 13:12, RealLife napisał:

 

 Jak panna dostaje 300 wiadomości po godzinie od założenia konta na portalu randkowym i każdy spermiarz pisze, że jest piękna to nie ma możliwości aby jej ego nie polecialo w kosmos. 

Nie pisze uwierz mi. To mit. Jest za to od cholery agresji w męskim wydaniu.
Moim zdaniem ta szajba bycia bad bojem jest równie toksyczna jak bycie miłym facetem. Nie ma kompletnie żadnej róznicy.
Jest to o tyle głupie, że kobiety i tak rozkodowują takiego mężczyznę na pierwszym spotkaniu i nie muszą przy tym wykonywac zawodu psycholożki czy innej doktorantki od nauk społecznych. Nam niestety brakuje tej uważności, spokojnej obserwacji i dystansu. 

Edytowane przez Personal Best
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00

Pewnie że pracuję nad sobą codziennie. Bardzo dobrze że też to robisz ale wyprowadza mnie z równowagi jak widzę młodych chłopaków którzy o wszystko obwiniają społeczeństwo. Nie pomyślą żeby zrobić coś dla siebie, swojego rozwoju tylko piszą że nie da się bo społeczeństwo jest pro kobiece a my mamy ciężej.

To nie odnosi się do Ciebie personalnie ale ogólnie do wpisów niektórych osób tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zwykły Facet napisał:

bo społeczeństwo jest pro kobiece a my mamy ciężej.

 

Oczywiście, że społeczeństwo w swojej masie jest pro kobiece.

Pełno kukoldów i spermiarzy dających darmową pomoc, atencje, wyręczających w multum sprawach.

Do tego żyjemy w kraju gdzie jest matriarchat czyli kult kobiety gdzie stoi za nią prawo i instrumenty do egzekwowania.

Natomiast mężczyzna jest traktowany jak człowiek czwartej kategorii gdzie jego rolę są jasno nakreślone jak niewolnik, służący,

bawidamek, błazen, tampon emocjonalny, worek do naparzania bo kobieta miała zły dzień czy bankomat.

 

2 godziny temu, Zwykły Facet napisał:

wyprowadza mnie z równowagi jak widzę młodych chłopaków którzy o wszystko obwiniają społeczeństwo.

 

Nie to dysonans poznawczy i brak akceptacji przez ciebie rzeczywistości.

Żyjesz jakimiś urojeniami, że mężczyźni mają takie same szanse jak kobiety, że są leniami a prawda jest taka, że mężczyznom nikt nie pomaga,

a kobiety na każdym kroku się gloryfikuje czego nie chcesz zaakceptować.

Kto jest odpowiedzialny za złą socjalizację i wychowanie dzisiejszego młodego pokolenia Polaków jak nie społeczeństwo? 

Przesiąknięte głupotami propagandy medialnej i opresyjnego systemu.

 

2 godziny temu, Zwykły Facet napisał:

Nie pomyślą żeby zrobić coś dla siebie, swojego rozwoju

 

Pijesz personalnie do mnie bo się z tobą nie zgadzam😁?

Wyprzedzam twoje myśli i powiem Ci żeby zaspokoić twoją ciekawość.

Mam własne mieszkanie, zarabiam dobre pieniądze, spełniam pasje, zainteresowania, uprawiam sport, prowadzę aktywny tryb życia, 

mam umięśnione, silne ciało, ogarniam różne obszary życia, nie mam problemu z zainteresowaniem od strony kobiet.

To co we wcześniejszych postach napisałem to ogólnikowe stwierdzenie faktu i nie tyczy się personalnie mnie czy innych braci.

I tak jak @nowy00 napisał piszemy o czymś innym czego ty nie zrozumiałeś. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Iceman84PL napisał:

Natomiast mężczyzna jest traktowany jak człowiek czwartej kategorii gdzie jego rolę są jasno nakreślone jak niewolnik, służący,

I rozumiem nie znasz mężczyzn którzy jednak są męscy i dają sobie radę w tym jakże złym społeczeństwie? Każdy ma tak źle?

Nie powinno się szukać winy w społeczeństwie tylko w sobie jeśli dotykają nas jakieś niepowodzenia. Co Ci przyjdzie z tego że narzekasz na społeczeństwo?

47 minut temu, Iceman84PL napisał:

Żyjesz jakimiś urojeniami, że mężczyźni mają takie same szanse jak kobiety, że są leniami a prawda jest taka, że mężczyznom nikt nie pomaga,

A jaką chciałbyś pomoc od społeczeństwa żeby sobie poradzić? Serio pytam.

50 minut temu, Iceman84PL napisał:

Pijesz personalnie do mnie bo się z tobą nie zgadzam😁?

Nie do Ciebie bo już wyżej pisałeś że jesteś zadowolony ze swoich zarobków więc domyśliłem się że raczej pomyślałeś o samorozwoju.

 

 

Faktycznie nie zrozumiałem tego co chcecie przekazać bo dla mnie ogólnie obwinianie społeczenstwa o całe złe jest śmieszne. Nigdy tego nie zrozumiem. Feministki tak działają mówiąc że całe zło świata to wina mężczyzn a tu wielu z Was pisze że całe zło świata to wina społeczeństwa.

Moim zdaniem każdą zmianę trzeba zacząć od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, BlacKnight napisał:

Nie za kolorowa perspektywa.😁

To już lepsza samotności niż dać się skubać.

Widziałem parę z tych kobiet, zresztą mam ich w swoim otoczeniu całkiem sporo - np. w pracy, wsród współpracowniczek u klientów ale też tu gdzie mieszkam, osób od których wynajmuje miejsce parkingowe czy komórke lokatorską. Wydaje mi się że są to panie bardzo autonomiczne jeśli chodzi o kasę i kompetencje zawodowe (możliwości zarobkowe). Potrzeba im po prostu mężczyzn do związku. Nawet już chyba nie do bobo. Nie wnikam i nie oceniam w którym momencie przyszło otzreźwienie, że kogoś brakuje lub że poprzeczka może zbyt wysoko była postawiona. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwykły Facet

Są tacy co narzekają. Co z takimi. Sami sobie pogarszają sytuacje. W tym tygodniu zacząłem jeszcze medytować. Wciągnąłem się. Ostatnio często słucham kanał na YouTube self Mastery. Popatrz sobie na niego bo jest dobry. Może i Ciebie zainteresuje. 

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

I tak jak @nowy00 napisał piszemy o czymś innym czego ty nie zrozumiałeś. 

Racja @Iceman84PL

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Personal Best napisał:

Wydaje mi się że są to panie bardzo autonomiczne jeśli chodzi o kasę i kompetencje zawodowe

Taka sytuacja zmienia postać rzeczy ale to rzadkość by kobieta była dziana i sama.

 

1)Zawsze jest młodszy/rówieśnik/starszy popychacz. 
 

Chyba że pani jest aseksualna lub ma małe libido.

 

2)Po co wtedy jej ten facet, tym bardziej że wolnych mężczyzn na poziomie takiej kobiety jest bardzo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlacKnight napisał:

Taka sytuacja zmienia postać rzeczy ale to rzadkość by kobieta była dziana i sama.

 

1)Zawsze jest młodszy/rówieśnik/starszy popychacz. 
 

Chyba że pani jest aseksualna lub ma małe libido.

 

2)Po co wtedy jej ten facet, tym bardziej że wolnych mężczyzn na poziomie takiej kobiety jest bardzo mało.

Tylko z pkt 2 się zgodzę i to jest clue . Reszta to Twoje przekonania, że "zawsze" albo że ma małe libido

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2021 o 09:45, Zwykły Facet napisał:

Prawda jest taka że wielu mężczyzn teraz nic sobą nie reprezentuje. Nie mają dobrej pracy, ambicji, wyglądu. Mam znajomego 35 lat. Mieszka z mama, nie pracuje (tylko dorywczo bez umów kilka razy w mc żeby mieć na piwerko), żyje jakby miał 15 lat.

Głównym kryterium wyboru u kobiet jest wygląd, zwłaszcza w dobie równouprawnienia i względnego dobrobytu. Reszta to tylko opcjonalny dodatek kandydata na frajera - ci "zaradni" milionerzy często są waleni po rogach, przykładowo taki Jeff Bezos. U mnie na studiach laski dzieliły się na 3 kategorie: brzydkie + zajęte od szkoły średniej + przeciętne singielki, które wolą być same niż związać się z normikiem (czekają na Chada).

 

Przez takie wymagania trwałe relacje tracą powoli sens,

a tylko ci co dostali w spadku dobre geny będą mieli haremy.

 

Pod 30-stkę to już nie są związki tylko układy czysto biznesowe z wyrachowaną istotą, związek to może być,

z młódką nieśmiganą co "pokochała" za wygląd, ewentualnie charakter, chociaż to drugie coraz rzadsze.

 

W dniu 12.08.2021 o 09:45, Zwykły Facet napisał:

Czy serio was to dziwi że taki męzczyzna nie może znaleźć kobiety?

Nie może znaleźć kobiety co najmniej połowa młodych mężczyzn, 

odpadają w przedbiegach za wygląd, podczas gdy wiele kobiet

bez makijażu wręcz straszy, a wydaje im się, że są modelkami.

Mamy epidemię przymusowego singielstwa/ incelizmu

- to już jest poważny problem społeczny cywilizacji zachodu,

wymagania są tak wysoko absurdalne jak wobec modela.

 

W dniu 12.08.2021 o 09:45, Zwykły Facet napisał:

Tak samo jak my szukamy kobiety pięknej, szczupłej, sympatycznej ale i ogarniętej tak samo kobiety szukają mężczyzn przystojnych i przede wszystkim ogarniętych.

Nie, tutaj nie ma żadnej symetrii, w praktyce większość kobiet chce mężczyznę z topki urodowej, nazywając go przeciętnym. No chyba, że mówimy już o tych przebolcowanych to u nich priorytet rzeczywiście lekko się zmienia, ale tylko lekko, bo już są inne czasy i teraz nawet babcie znajdą online sporo atencji.

 

W dniu 12.08.2021 o 09:45, Zwykły Facet napisał:

Dodatkowo (chyba przez feminizm) w kobietach jest potrzeba bycia silną, niezależną. Znam wiele kobiet dobrze wykształconych, zarabających powyzej średniej krajowej, które mieszkają same, mają samochód. Są to dziewczyny bardzo ogarnięte.

Z przerośniętym ego, które są niezdolne do normalnej relacji. Owszem spełniają wszystkie kryteria, ale te którymi mężczyźni przeważnie nie są kompletnie zainteresowani. Co więcej nie potrafią dostarczyć realnej wartości, której mężczyzna szuka w kobiecie, dlatego często są samotne. A chyba mało kto chce się użerać z roszczeniowym milfem ze zmarszczkami i celulitem, tylko dlatego, bo sobie ubzdurała, że ma jakieś wartościowe osiągnięcia i jest wyjątkowa.

 

Tutaj mamy porównanie mężczyźni są samotni, bo wymaga się od nich zbyt wiele

vs. kobiety są samotne, bo uważają się za dużo lepsze niż w rzeczywistości są.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2021 o 03:04, Ksanti napisał:

Głównym kryterium wyboru u kobiet jest wygląd, zwłaszcza w dobie równouprawnienia i względnego dobrobytu.

U mężczyzn też głównym kryterium jest wygląd. Później dopiero patrzy się na resztę. Problem pojawia się gdy zapomni się na tą resztę spojrzeć.

 

Dużo zależy od środowiska. Wśród moich znajomych raczej problem ze znalezieniem partnerki mają nieliczni typowo bezrobotni, mieszkający z matkami. Jak któryś mieszka sam, ma pracę i dba o siebie to zawsze jakaś się przygrucha. Oczywiście nie mówie że zawsze jest to ideał kobiety ale na seks czy luźny związek tak.

 

Na stałą relację sam kobiety szukałem kilka lat bo wiele mi nie pasowało. W końcu się udało i to przypadkiem.

Oczywiście randkując przeżyłem wiele kobiet typu: masz nieprestiżową pracę zmień ją, zamieszkajmy z moją mamusią (moją teściową), zróbmy sobie dziecko (po mc znajomości), jestem ukrainka i potrzebuję obywatelstwa, mam chłopaka od 6 lat ale nam się nie układa.

 

Jednak też nie można się dziwić kobietom które są w porządku i szukają kogoś fajnego. Każdy patrzy na wygląd.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 3.08.2021 o 09:52, Ace of Spades napisał:

Czyli jest nisza na rynku!

Teraz trzeba tylko uruchomić masową produkcję kobiet.

 

Kloniki celebrytek i innych porono gwiazdek , za odpowiednia kasę i Chińczyki będą skakać z radości :Di dalej dostarczać baterii do aut elektrycznych :D 

W dniu 16.08.2021 o 14:04, Zwykły Facet napisał:

U mężczyzn też głównym kryterium jest wygląd. Później dopiero patrzy się na resztę. Problem pojawia się gdy zapomni się na tą resztę spojrzeć.

 

Dużo zależy od środowiska. Wśród moich znajomych raczej problem ze znalezieniem partnerki mają nieliczni typowo bezrobotni, mieszkający z matkami. Jak któryś mieszka sam, ma pracę i dba o siebie to zawsze jakaś się przygrucha. Oczywiście nie mówie że zawsze jest to ideał kobiety ale na seks czy luźny związek tak.

 

Na stałą relację sam kobiety szukałem kilka lat bo wiele mi nie pasowało. W końcu się udało i to przypadkiem.

Oczywiście randkując przeżyłem wiele kobiet typu: masz nieprestiżową pracę zmień ją, zamieszkajmy z moją mamusią (moją teściową), zróbmy sobie dziecko (po mc znajomości), jestem ukrainka i potrzebuję obywatelstwa, mam chłopaka od 6 lat ale nam się nie układa.

 

Jednak też nie można się dziwić kobietom które są w porządku i szukają kogoś fajnego. Każdy patrzy na wygląd.

No to chyba jako faceci mamy b.zje...bany pojecie tego co ładne. Patrząc po przekroju i ludziach to mam wrażenie że postrzegasz świat jak kobieta , co prowadzi mnie  wniosku żeś się za dużo babskiej propagandy na czytał albo na oglądał w necie.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dobry przykład milfa, któremu się wydaje, że może mieć wymagania😆

Nawet prowadząca na końcu jej mówi, że to nierealne.

Ona dalej idzie w zaparte i mówi, że kobieta powinna wymagać.

 

https://youtu.be/E6s5OyBzHtQ

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Staś napisał:

No to chyba jako faceci mamy b.zje...bany pojecie tego co ładne. Patrząc po przekroju i ludziach to mam wrażenie że postrzegasz świat jak kobieta , co prowadzi mnie  wniosku żeś się za dużo babskiej propagandy na czytał albo na oglądał w necie.

Dlaczego? Bo uważam ze wszyscy patrza na wygląd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam z czymś problem to bardziej z wysypem męskich kobiet, nawet bardziej męskich od najbardziej męskiego mężczyzny. Komiczny, ale klasyczny widok, kiedy baba tak się spina i tak zaczyna "zarządzać", że pukasz się w głowę.

 

A już od dawna mówię, że kobiety stawiają wymagania, bo traktują mężczyzn analogicznie do produktów w sklepie. Dla kobiety mężczyzna to nie jest człowiek, tylko produkt, który ma pasować do torebki. Pomyślcie sobie o tym. Szybkie odrzucenia, krótka użyteczność, rosnące wymagania po możliwie najniższej cenie transakcji to typowe zachowanie konsumenta.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.